1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
20. pro 2011

Ahoj holky!! Tak se zase hlásím!!! 🙂

@janii Koukala jsem do albíčka, čárka krásně zesílila 😵

Včera jsem jen tak ze srandy testla, chtěla jsem vidět, jestli se mi objeví čárka po pregnylu a byla tam... Bylo hezký vidět // 😀 , ikdyž to byl jen falešně pozitivní testík. Alespoň pak budu mít kdyžtak srovnání..
Zítra budu teprve týden po IUI, tak na opravdové testování je ještě brzy. Vidím to tak na Štědrý den 😀
Žádné příznaky na sobě ale nepozoruju, tak to vidím bledě 😒 No uvidíme....

janii
20. pro 2011

@holanci Ahoj, děkuji za gratulaci. V říjnu to byly dva roky co to nešlo přirozeně a byli jsme odesláni do CARu. IUI byl první pokus. IUI: 3-7 DC Clostillbegyt, 11DC ultrazvuk, jedno zralé vajíčko, 12DC pregnyl, 14DC IUI, od 15DC utrogestan 1-1-1 a prednisol 1-0-0. A 11DPO už byla vidět čárka na testu. Ty už jsi byla taky na IUI?

janii
20. pro 2011

@vendy01 Jsem zvědavá jak dopadneš!!! Doufám že dobře, to by byl krásný vánoční dárek!!!

holanci
20. pro 2011

@janii Já taky beru clostík 😉 3-7 DC. My jsme byli na 1 IUI v listopadu, ale mám jen jeden vejcovod ☹ tak teď půjdu na ultrazvuk ve čtvrtek, ale myslím si, že bude folikul na špatné straně, takže to spíš vidím na druhé IUI po novém roce 🙂 Akorád jak tu holky píšou, že užívají utrogestan, apod. - já nic takového neměla, asi si o něj řeknu 😀 Ale na clostík reaguju pěkně, folíci rostou pěkně 🙂 Ještě se tě zeptám, po zákroku jsi ležela na břiše nebo na zádech - blbý dotaz 😉 ale mě říkali, at ležím na břiše asi 20 minut - přišlo mi to divný, ale ležela jsem tak. Tak mě to zajímá jen pro info - jestli to je tak všude nebo ne 🙂

janii
20. pro 2011

@holanci Po zákroku jsem ležela asi 5 minut přímo na tom sále a pak mě převezli na pokoj a tam jsem ležela 25 minut na zádech. O tom že mám ležet na břiše nikdo nic neříkal. Ale je fakt že jsem vůbec nevstanula. Až po té půl hodince. Ta sestřička co se mnou byla celou dobu mi říkala že nejdůležitější jsou ty první minuty hned po tom a ta půl hodina je spíš tak pro ten pocit 🙂 Kolik jsi měla zralých vajíček?

vendy01
20. pro 2011

Taky jsem ležela jen asi 5 minut., pak jsem odcházela domů 🙂

holanci
21. pro 2011

@janii TAk to je teda zvláštní, že já měla být na břiše 😒 ale špatně to zřejmě nebylo, jinak by mi to neříkali 😀 Já měla naposledy 2 vajíčka 😉

mariiianka
22. pro 2011

ahoj holky,po delší odmlce jsem se na vás přišla podívat.Nějak nic nestíhám,proto už teď Vám všem přeju krásné vánoce,bohatého Ježíška a nám snažilkám mnoho štěstí v Novém roce,ať k nám už konečně dorazí ty vytoužené pokládky a všem co jsou v očekávání,ať je vše v pořádku a mají krásná a hlavně zdravá miminka.Kouzelné Vánoce 😉

berusinkaaa
22. pro 2011

Ahoj holky.Dnes jsem si byla pro výsledky u endokrinoložky...štítnou žlázu mám po lékách v normě,ale pořád mám zvýšený prolaktin 717.Tak snad po sníženi prolaktinu se nám mimi zadaří 🙂 .
Taky vám všem přeji krásné a pohodové vánoční svátky s bohatou nadílkou 😉

vendy01
23. pro 2011

Ahoj holky!!!!!! Také se přidávám s přáním krásných Vánoc a ať se všem splní to, po čem nejvíc touží 😵 😵 😵 😵

saigha
24. pro 2011

Já jsem byla na IUI na konci října 2011 a otěhotněla jsem.Bylo to ale až na devátý pokus,protože jsem nechtěla žádné hormony ve formě injekcí.Vždy jsem brala jen 3-7 den cyklu Clostiibegyt tablety . Byl to můj poslední pokus a opravdu se zadařilo.Chce to jen trpělivost,jednou to určitě vyjde 🙂

berusinkaaa
24. pro 2011

@saigha ahoj....moc moc gratuluji a dekuji za povzbuzeni 😉

janii
25. pro 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nestíhala jsem, takže opožděně ale přece Vám všem přeji pohodové vánoční svátky a ať je ten nadcházející rok lepší než ten letošní 🙂
@vendy01 Tak co????? Myslela jsem na tebe už včera odpoledne, a tady ani slovo jak to dopadlo.

mariiianka
25. pro 2011

@saigha ahoj,také přidávám velkou gratulaci.Teď jsi mi dodadala zase povzbuzení,chtěla jsem si dát pauzu,ale je to opravdu asi o trpělivosti

vendy01
25. pro 2011

Ahoj holky!!! Nějak nestíhám, píšu v rychlosti z práce!!!! Nemám bohužel ještě žádné zprávy, protože jsem si blbka nekoupila testík a teď ho neseženu... Musím vydržel asi do úterý.. Myslím ale, že asi nic, ikdyž mě pobolívá v kříži a dvakrát se mi stalo, že jsem měla takový divný nával slabosti a měla úplně těžké ruce a nohy. To se mi předtím nikdy nestalo. Občas píchne v podbřišku, ale to asi, jak se hodně pozoruju 😀
Myslíte, že ten nával může být z Utrogestanu? Dělal vám nějaké potíže???

Jinak přeji krásný zbytek svátků a určitě se ozvu, jak jsem dopadla 🙂

wecurka
26. pro 2011

ahoj holky doufám, že se k vám můžu přidat. 8.12.2011 jsem absolvovala 1 UIU 10 den pregnyl a od 11.12. Utrogestan 1-0-2. A výsledek??? Negativní ☹ a docela dost mě to vzalo snad proto že jsem si moc přála pod stromeček 2 čárky na testíku. O mimi se s partnerem snažíme od 7/2010 a od 2/2011 v péči v CAR v Motole po spooooooooooooustě vyšetření nám zjistili lehkou alergii na sperma tak 0,5 5mg Prednisonu a 30mg Anopyrinu denně. A ještě jako bonus mám Crohnovu chorobu. Kdyby jste nějaká z Vás měla zkušenosti s Motolem. Ráda si s váma budu vyměňovat zkušenosti. Předem díky a dodatečně Krásné Vánoce a kdo měl termín testíkování tak doufám, že to vyšlo. 🙂

mariiianka
26. pro 2011

@wecurka ahoj a vítej mezi námi snažilkami 😉 .To mě je líto,že jsi také nedostala vánoční dárek v podobě // čárek na testu.Taky jsem si to přála.
@vendy01 budu držet palečky,aby se zadařilo.Já utrogestan zavádím a jsem naprosto v pohodě
@janii a co ty,jak se cítíš jako těhulka 🙂

vendy01
27. pro 2011

Ahoj holky! Tak jsem tady s verdiktem. Bohužel mám špatné zprávy 😒 Testík je bílý jak sníh, dnes jsem 13DPO, takže by už tam náznak čárky jinak měl být. Dnes mě děsně bolí podbřišek , vypadá to, že se blíží MS. Co se dá dělat, zklamaná jsem, ale budeme bojovat dál.
Tak hezký zbytek dne 😉

mariiianka
27. pro 2011

@vendy01 ach jo,tak taky nic a tolik jsem na tebe myslela.K těm bojovníkům se taky přidávám 😉

wecurka
27. pro 2011

jj nic jiného nám nezbývá než bojovat dál 🙂 Radostně hlásím, že jsem opět našla optimismus. Nám všem co se zatím nezadařilo: Holky příště je to tutovka. 🙂 Kdyby některá z vás jezdila do Motola ráda bych si vyměnila své dojmy. Díky pa

.danda.
30. pro 2011

Ahojky, jdu se nahlásit po delší odmlce.... u nás 3. IUI nevyšlo, ani jsem do CARu nevolala, nějak nemám sil. Tak se uvidí po Novém roce, co se bude dít dál.
Každopádně Vám chci všem popřát hodně zdraví, štěstí do nového roku a konečně ty malé uzlíčky v náručí!!!! 😵

mariiianka
30. pro 2011

Holky,přeju Všem do Nového roku hodně zdraví a štěstíčka,ať se brzy každá z nás dočká malýho uzlíčku v náruči.Hoďte starosti za hlavu a užíjte si pořádně ten poslední letošní den 😉 a věřte že v roce 2012 bude mnohem lépe 🙂

chilli009
30. pro 2011

Zdravím všechny, po delší době jsem tu, jelikož mé tělo v listopadu stávkovalo a v prosinci to vyšlo na cca 25.12. (to měl Sanus dávno dovolenou), tak letos jsme nestihli ani 1x IUI, tak pokud se to nepovedlo nyní přírozeně, tak asi koncem ledna půjdeme na 1.IUI a to doufám bude úspěšné a na testíku budou // . Všem snažilkám přeji brzy na testíku // a hodně zdravíčka v novém roce 2012 s miminkem v bříšku.

janii
1. led 2012

Ahoj holky, jak jste si užily svátky?? Já píšu po delší době, byli jsme od štědrého na chalupě "na konci světa" takže jsem neměla přístup k pc. Takže v pátek jsem byla na prvním UTZ, mrně bylo vidět, je v děloze, a paní doktorka řekla že asi na malý moment z jednoho úhlu zahlédla i srdíčko. Ale na to si musíme ještě chvíli počkat, další KO 13.1.
@vendy01 to je mi líto :-/ hrozně jsem na tebe myslela!!!! A plánujete si další IUI?

Opožděně přeji všem ať je ten rok 2012 lepší než ten předchozí, hodně štěstíčka, lásky, vytoužené // a hlavně zdravíčko Vám i Vašim rodinkám!!!

Jdu se chystat, zítra se po 10ti dnech doma opět zapojuji do pracovního procesu 🙂

mariiianka
1. led 2012

@janii ahoj,tak to máme vše zasebou,nějak rychle to uteklo.To je dobře,že je u tebe vše jak má být.Moc ti to přeju.Já mam ještě zítra volno a do práce jdu v úterý,takže zítra ještě pohodička

vendy01
3. led 2012

Ahoj holky!!! Moc vás všechny zdravím! Po prvním neúspěchu jsme se oklepali a bojujeme dál!
Vánoce byly krásné, Silvestr sice velmi pracovní, ale poseděli jsme s přáteli o den dřív a bylo to fajn. Náš Filípek má neštovice, manžel je v nemocnici na plánované operaci, tak jsem sama, nicméně další návštěvu v CARu máme naplánovanou a tento měsíc se chceme pustit do 2 IUI.
@janii To jsou skvělé zprávy! 😵 Držím palečky, ať je vše OK!!!!!!!!!!!

Všem přeji opožděně šťastný nový rok a především hodně zdravíčka, protože bez zdraví není ani štěstí a vše ostatní 🙂 🙂 🙂

mariiianka
5. led 2012

Ahoj holky,tak jak se všichni máte.My byli včera bruslit,tak jsme si užili super den.A za 14 dní nás čeká zápis do školy,ach jo, proč to tak rychle letí.Doufám,že letos se na nás aspoň trochu usměje štěstí a budeme všechny těhulky.

vendy01
10. led 2012

Ahoj všichni! Tak máme další návštěvu CARu za sebou a v pátek nás čeká 2.IUI. 🙂

absti
11. led 2012

ahojky,
mohu se přidat?

janii
11. led 2012

@vendy01 Super!!!!!!! Nebudeme ted 14 dní myslelt na nic jiného než na Tebe!! 🙂 Já jdu v pátek na další KO. V neděli jsem měla dost velké křeče v břiše, byli jsme v nemocnici, mysleli jsme že je konec ☹ naštěstí bylo vše oék a dokonce nám pan doktor na gyn.pohotovosti ukázal bijící srdíčko 🙂

@mariiianka A coí ty??? Žádné naplánované IUI?