1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

chilli009
30. říj 2011

Já na to myslím občas, když přijde MS, tak jsem přirozeně zklamaná, ale o to víc se těším na další cyklus 😉 . S přítelem mimi moc chceme, snad brzy výjde. Bolesti v podbříšku co mám jsem ještě za celou tu dobu neměla (neo alespoň né takové) a to se nijak nesleduji, protože MS přišla vždy dřív než jsem měla možnost v něco doufat.
Odkud jsi?

.danda.
30. říj 2011

Ahojky, mohu se přidat?
Jsem po jednom neůspěšném IUI a před sebou mám 2. pokus. Četla jsem tady nějaké postupy a koukám, že je to docela různé... Mě udělali 13DC UTZ, nevšimla jsem si, že by mi měřil folíky, prý vše nachystáno na ovulaci, dostala jsem dávku Pregnylu a ještě ten den byla provedena inseminace.

holanci
30. říj 2011

Ahojky holky, tak mám v sobě píchnutý pregnyl - 36 hod. před plánovanou IUI, která nás čeká v úterý. Tak nám držte pěstičky, aby to byla naše první a zároveň poslední IUI. 😉

chilli009
31. říj 2011

@holanci Držím pěti // 😉

mariiianka
31. říj 2011

@.danda. ahoj,taky jsem si myslela,že by to mělo být všude stejný,ale pak jsem taky byla vyvedena z omylu.Tak ať se zadaří další pokus
@holanci taky držím pěstičky,ať se zadaří a brzy najdeš // 😉

mariiianka
31. říj 2011

Snad už se tady někdo dočká,toho vytouženýho pokladu.My jsme tomu tento měsíc nechali volný průběh.

tumamka
1. lis 2011

@holanci Držím 🙂
@.danda. Tak ať to na podruhé vyjde 😉

holanci
1. lis 2011

@chilli009
@mariiianka
@tumamka

Děkuju všem za držení pěstiček, máme to za sebou, teď zbývá jen doufat a čekat 🙂 Tak doufám, že se nám tu poštěstí všem !!!! MUSÍ 😉

chilli009
1. lis 2011

@holanci Super, tak ať jsou za 12 dní na testíku //. Já budu čekat zda mrška v neděli přijde? Snad ne.

holanci
2. lis 2011

@chilli009
Děkuju moc 🙂 Taky ti moc moc moc přeju, ať jsou // . Tak doufám, že budeš psát, že ta mrcha ošklivá červená nedorazila 🙂

chilli009
2. lis 2011

@holanci Děkuji, snad tam budou //. 😉

puckal
3. lis 2011

Ahojky, tak MS dorazila, dnes jsem 2 DC. zítra začínám stimulovat a 11.11 jdu na UTZ, sna bude úrodička a potom IUI 😉 Jde někdo ve stejném termínu??? Stimuluji clostíkem 😉

holanci
4. lis 2011

@puckal držím pěstičky 😉

holanci
4. lis 2011

Holky tak jakpak se máte, nějaké novinky, atd.??? Musíme to tu trošku rozjet 😎 Tak pište pište 🙂

tumamka
4. lis 2011

Ahoj holky,tak já jen hlásím neúspěšné 2.IUI 😒 .Dnes dorazila mrcha 😠 ,tak že hned jak zase milostivě odcestuje ,vyrážím na gyndu domluvit se na laparku 😖 .

mariiianka
5. lis 2011

@tumamka tak to mě je líto.Neboj to bude dobrý,tohle mam taky už za sebou
@holanci máš pravdu nějak to tu utichlo,chtělo by to oživit.U mě nic nového,snažíme se doma,tak uvidíme

chilli009
6. lis 2011

Zdravím všechny 😉 , koukám, že to tu moc nežije 😒 . Doufám, že příští týden zde přibudou pozitivní zprávy // 😉 . Mějte se prima 😎

holanci
7. lis 2011

@chilli009 I já doufám, že tu přibude spouuuuuuustu nových zpráv v podobě //. Doufám doufám doufám 🙂

A co je holky nového, jak to s váma vypadá, někdo stimuluje, jde někdo teď někdy na IUI, abychom věděli, komu držet pěstičky, a kdo čeká na testík jako já 😉 Pište pište pište 😀

mariiianka
7. lis 2011

@holanci Ahojky,tak doufám že testík bude pozitivní.Kdy budeš testovat?Moc se tady toho neděje,snad se nám to zlepší 😉

tumamka
7. lis 2011

@mariiianka Co,tu laparku?Nebo neúspěšnou IUI? 😕
@holanci Držím palce a kdy máš testit?

mariiianka
7. lis 2011

@tumamka laparku jsem měla kdysi dávno,ještě před dcerou.A za sebou 4 neuspěšné IUI ☹ .Takže nevím kde je problém,ale asi hodně dělá i psychika 😒

holanci
7. lis 2011

@mariiianka
@tumamka
Holky příští týden v úterý to bude přesně 14 dní, takže bych už mohla testit, hrozně mě to láká ale zároveň se hrozně bojím. Takže když to nevydržím, zkusím v úterý, když to vydržím zkusím tak o dva dny déle. Ale já to určitě nevydržím 😝

chilli009
7. lis 2011

Zdravím všechny, tak dnes jsem 29DC , MS nikde a test negativní 😠 ( dělaný ve tři odpolko v práci ) . Jakmile mrška dorazí, tak volám do centra a půjdeme na IUI. Včera jsem po dlouhé době jukla na facebook a z mé třídy ze základky je každá druhá těhule a to bych málokterou viděla na rodiný tip... snad se taky dočkáme.

@holanci Ať zkusíš kdykoliv, tak ať je to pozitivní 😉

tumamka
8. lis 2011

@mariiianka No jo,kdyby jsme aspoň věděli,kde je problém,že jo ☹ .A o holčičku jste se snažili jak dlouho?A přirozeně nebo taky s pomocí doktorů?
@holanci V úterý ráno to testni,ušetříš si nervy,jestli to tam má být,tak už to tam bude.Ale do toho úterka vydrž,dřív to nezkoušej,mohla by si mít testík pozitivní ikdyby si nebyla těhu,po tý injekci,na to mě v centru upozorňovali! 😉
@chilli009 Neházej flintu do žita,to by ještě mohlo klapnout.Kolik jsi DPO?Zkus udělat test z první raní 😉

.danda.
8. lis 2011

Tak mám v sobě dávku pregnylu a zítra 2. IUI. A v panu Mudr jsem se sekla, teď mi říkal, že minule folík měl 22mm, takže měřil, jen mi to neřekl 😅 . Včera měl 17mm, tak snad to stine dorůst.
Držím všem testovatelkám palečky 😉

chilli009
8. lis 2011

@tumamka.... tak už to asi neklapne, teda né minulý cyklus, jelikož dnes před chvílí dorazila na návštěvu mrška červená 😠 . Zítra volám do centra, tak nás snad vemou 🙂

chilli009
8. lis 2011

Holky, berete nějaké vitamíny? Já jen Femibion a přítel vitamín E. Myslíte, že to stačí? Nechci do těla žádné hormony navíc, než je nutné.

mariiianka
8. lis 2011

@tumamka o holčinu jsme se snažili 2,5 roku a zadařilo se až po hormonech a přirozeně.3 měsíce jsem brala clostilbegyt a utrogestan a pak se najednou zadařilo,ale teď ani po hormonech nic,i když jsme obaa v pořádku,tak fakt už nevím.Nejlepší by bylo úplně vypnout a nemyslet na to,ale copak to jde.A co ty,už ti naplánovali tu laparku?
@chilli009 tak takhle jsem vždy dopadla já,jeden den testla a druhý to dostala.Přeju hodně štěstíška do dalšího boje.Jéééé,tak tyhle vitamíny bereme taky.Myslím si,že by to mělo stačit.Nemá asi cenu do sebe cpát toho zase tolik.A vtom femibionu,by mělo být vše potřebné,aspoň my to říkali v lékárně,že ten doporučujou i doktoři.
@.danda. držím palečky,ať se zadaří

holanci
9. lis 2011

@.danda. Držím všechny pěstičky, hodně štěstíííííííííííííííííííííííííí 🙂
@chilli009 Já beru zatím jen listovku, femibion jsem brala asi před rokem, zkoušela jsem i babyplan, mamavit, a když se nedařilo a nedařilo tak jsem se na to vykašlala. Jen chci podotknout, že tenkrát mi doktor říkal, že tyto vitamíny stačí brát obden (asi v době snažení), že po nich některý ženský i dost přibírají, tak nevím 😒
Teď uvažuju, že si dojdu koupit po dlouhé době zase femibion 🙂

chilli009
9. lis 2011

Holky, jsem asi egzot, jelikož jsem si myslela, že to již přišlo, ale mini kapka se zatím nerozjela, dnes test 31DC a nic, asi už nemá cenu doufat nebo myslíte, že má ? Ovulaci mám kolem 18 - 20DC. Co myslíte?
@mariiianka Jj, test je u nás taky většinou tutovka na MS 😠 . Díky, taky přeji hodně štěstí 😉