1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

berusinkaaa
22. dub 2012

@mariiianka no nevím zda ještě půjdem do IUI ,přítel se už přiklání k IVF takže to ještě pořádně proberem a uvidíme.Spermiogram nemá nejlepší a ja s tím myomem ,šance sice v IUI jsou ,ale dost nízké.A k odstranění myomu nepůjdu ,rizika jsou tak i tak stejná takže jsme se dohodli s přítelem ,že operace ne.

duck09
22. dub 2012

Ahoj holky, taky Vás sleduju a všem držím palečky, ať to konečně vyjde.

mariiianka
22. dub 2012

@duck09 děkujeme,jednou se určitě zadaří 😉
@berusinkaaa aha,tak to budu držet palečky ať se rozhodnete jakkoli,cesta za mimískem je někdy dlouhá,ale nakonec se zadaří 😵

berusinkaaa
22. dub 2012

@mariiianka děkuji jsi moc hodná.To si taky říkam... jednou se na nás štěstí usměje a zadaří se a to nejen u nás,ale stejně tak i u vás a vás všech snažilek. 🙂

wecurka
22. dub 2012

Snažilky moje moc na vás myslím a stále sleduji a věřtě že jednou se vám to všem povede. Mě to trvalo 22 měsíců než jsem našla // možná to není mnoho některé se snažíte mnohem déle. @barakara @berusinkaaa @mariiianka budu držet palečky a že už jich za chvilku budeme mít spoustu 😀 aby další snaženíčko ať už domácí či medicínské bylo úspěšné. 😉

duck09
22. dub 2012

@mariiianka Určitě se zadaří !!! Všem Vám moc držím pěsti.

barakara
23. dub 2012

@berusinkaaa jezis to je mi lito, ze to nevyslo, ale verim, ze uz ses z toho dostala a zas mas plno nadeji do dalsiho snazeni. Vsechny tady vime jak kazdy neuspech boli takze s tebou soucitime.

Ja zitra supajdim do nemocnice podivat se jak rostou folici, tak sem zvedava 🙂

@wecurka dekujeme Ti!! Nam to zatim trva 23mesicu skoro dva roky, tak doufam, ze to nedojde az na ty dva roky 🙂

barakara
24. dub 2012

Ahojte kocky! Tak ja dneska byla v nemocnici a vypada to, ze IUI padne nejak mi tam vyrostla silena hromada folklu. Mam jich asi deset z toho pet v rozmezi 13-16mm takze se boji, ze bych mela trojcata. Dokonce mi rikali at to nedelame ani doma. Ve ctvrtek jdu znova na scan a uvidi se kolik jich roste.
Stalo se Vam nekdy neco podobneho? Nevim, jestli fakt mame abstinovat nebo to risknout.

wecurka
24. dub 2012

@barakara to je pěkný 🙂 já měla vždy jen jeden ale bez stimulky. Risk je zisk 😉 budu držet palce aby to vyšlo 🙂

berusinkaaa
24. dub 2012

@barakara Ahoj,no to je pěkná nadílka 🙂 .Ja měla taky jen jeden a s lékem dva jinak víc ne.Je to velký otazník,ale tak počkej na další kontrolu a pak to riskněte 🙂 třeba to vyjde dobře.Držím pěsti 😉
A děkuji za povzbuzení,mám takové rozpolcené pocity... ale jinak jsme se s přítelem dohodli,že půjdem do IVF.Tak 23.5. jedem do centra a tam se vše domluví... mám z toho všeho strach a obavu jak to vše budu zvládat,ale doufám,že to zvládnu a hned se zadaří.

barakara
27. dub 2012

Ahooj vsichni. Tak IUI se nekona. Nakonec mam 4 folikuly. Mozna by do toho i sli, ale jeste ke vsemu mam slaby lining v deloze....to nevim jak je to v cestine. Pry musi byt nad 6. A ja mam jen 5.6. Uf tolik veci musi byt v poradku.
Takze nam zakazali se snazit i doma, ale my se ozhodli, ze do toho s manzelem pujdem a risknem to.

Preju Vam vsem hezky vikend!
@berusinkaaa uvidis ze to bude v pohode, ja uz si rikam, jestli bychom nemeli jit ted na IVF ale jeste dam ty dva pokusy IUI. Drzim moc palce at to vse zvladnes v klidu a at to vyjde.

berusinkaaa
12. kvě 2012

Ahoj holky kdepak jste vsechny? Jak se mate a jak se vam dari?

berusinkaaa
12. kvě 2012

@barakara Ahoj.Jak je?Zkousite jeste IUI a jak to jde?Drzim pesti 🙂 .

wecurka
12. kvě 2012

Ahojky snažilky co je nového???? @barakara jak dopadlo domácí snaženíčko?????

mariiianka
12. kvě 2012

@berusinkaaa
@wecurka ahojky holky,nějak nic moc moc nestíhám,co se venku udělalo krásně,občas juknu.U nás vše přistarém.A co ty naše těhulko,jak se daří tobě?

wecurka
13. kvě 2012

@mariiianka tak už pomalu stříhám metr konce 1 trimestru a doufám že zmizí nevolnosti, únava a jiné neduhy těhu 😀 a už si těhulkování budu jen užívat. Zítra mě čeká zubař tak mám bobky jak blázen 😒

barakara
13. kvě 2012

Ahoj holky, ja se mam kupodivu dobre i pres opet neuspesny cyklus 🙂 domaci snazeni zase nevyslo, ale co se da delat. Mozna prece jen dobre...ctyrcata bych asi nechtela 😀
Snad pujdem tento cyklus do dalsiho IUI, moc bych si to prala.

@wecurka k zubari se neboj, urcite to bude dobry a nic Ti delat nebudou a kdyztak si nechas pichnout injekci ne? Nebo to se nesmi v tehotenstvi?

@berusinkaaa a kdy se chystate na tu konzultaci kvuli IVF?

berusinkaaa
13. kvě 2012

@barakara to by byl veelký zapřah tak to bych taky nechtěla.Moc držím pěsti k uspěchu IUI !
23.5.jedem do centra na konzultaci,no jsem zvědavá jak to půjde.Cítím se zatím fajn a těším se,že by to už mohlo dopadnout 😝 ,jen mám obavu z toho průběhu léčby....

wecurka
13. kvě 2012

@barakara já bez injekce ani ránu normálně vždy když mám jít zubaři tak je mi špatně 3 dny předem ale teď můžu tvrdit že jsou to těhu nevolnosti :D :D prý se v těhu může říkal zubař když jsem se ho a to ptala ještě netěhotná tak budu doufat že nezmění zítra názor mám uštíplou plombu ☹ Ale moc bych mu nedoporučovala se mi v puse hrabošit snadno by se mu mohlo stát že by viděl i to co jsem nejedla :D :D :D A tobě budu držet palečky aby tentokrát to IUI vyšlo se vším všudy 🙂 😉

barakara
14. kvě 2012

@berusinkaaa No prave taly si rikam, ze nekdy to spatny je k necemu dobry 🙂 Dekuji dekuji, Tobe taky drzim pesti.
Cejtim to ted uplne stejne, cekam na mrchu abychom mohli do centra a sup na dalsi IUI. Snad nam to tentokrat uz vyjde.

@wecurka tak jak bylo u zubaka?

wecurka
15. kvě 2012

@barakara 3 kazy, ☹ ale prej malý aby ne když jsem tam byla v únoru na kontrole a že je uděláme v září, že teď se do toho pouštět nebudem. Tak se mám v září na co těšit 😒

barakara
17. kvě 2012

@wecurka tak to neni tak hrozny a proc az v zari? Ja mam zas v zari jednu neprijemnou zkousku, takze se na zari taky moc netesim 😉

Holky ja mam ted jinej problem, vim ze nejsem tehotna, ale ms nejak neprichazi uz mam pet dni spozdeni, neni to az tak hrozny, ale trochu me to znervoznuje co to muze byt. Mate s tim nektera zkusenost?

berusinkaaa
17. kvě 2012

@barakara ahoj mužeš mít rozhozené hormony ,jsi ve stresu a nebo to muže být i změnou počasí.U mě se stává ,že jednou za půl roku se mi opozdí a nebo naopak přijde dřív a to je vpřelomu léto podzim a zima s jarem ,počasí ma dobrej vliv 🙂 .

barakara
18. kvě 2012

@berusinkaaa tak uz sem 2DC uf uf. Vcera sem to dostala a byl to teda hukot nemela sem doma zadnej brufen a manzel byl pryc, takze sem trpela jak zvire. Ale dnes uz dobry, volala sem do nemocnice v pondeli jdu na scan a mozna bude dalsi IUI!
koukaly ste holky na hokej vcera? To byla sila co?! 🙂
Preju vsem krasny vikend!

berusinkaaa
18. kvě 2012

@barakara No vidíš mrška přišla 🙂 .A držím pěsti at vám to vyjde.
Ja jsem koukala na hokej ,byl to nervák,ale je super,že jim to vyšlo a zitra opet hurá do boje 😵

vendy01
18. kvě 2012

Ahoj holky, jdu vás po delší době pozdravit!!! 🙂 V dubnu jsem měla podstoupit laparoskopii s hysteroskopií, ale nedopadlo to. Místo toho jsem ležela se synkem v nemocnici se zápalem plic 😒 Už je naštěstí zdravý jak rybička. 🙂 Další termín nástupu mám 13.6. Vůbec se mi nechce, ale budu to mít alespoň za sebou. Jinak jsme teď doma těhulení nijak neřešili, máme hodně práce okolo domečku atd.
Co je tady nového? Koukám, že jedna těhulka @wecurka přeci jen je 🙂 Gratuluju!!
Mějte se všichni krásně a hodně štěstí!!!!! 🙂

wecurka
20. kvě 2012

@vendy01 děkuji 🙂 pořád na vás myslím a držím vám palce. @barakara to nevim proč zrovna v září, ale říkal v září tak v září 😉

barakara
21. kvě 2012

ahoj holky, tak IUI tento cyklus zase nic. Narostla mi cysta, takze chtejo at to odejde s pristi ms. ja se z toho fakt picnu! Odchazela jsem odtamtud s brekem, nejdriv hormony pusobej az moc a ted mi to udela cystu!
No nic, tak si pockame jeste, samo se budem snazit doma.

@berusinkaaa drzim palce na tu konzultaci ve stredu.

mariiianka
22. kvě 2012

@barakara ahoj,tak to je blbý,to je furt něco.Ale víš jak to je"člověk míní,život mění" 😒 .Už je to vše takový zdlouhavý,taky bych zase potřebovala změnu.Já uvidím,jak tento cyklus a možná že se zase objednám na další IUI,ještě mam letos na 3 nárok,no a když to nevýjde,tak asi risknu IVF,ale to se mi teda fakt moc nechce 😠 .

berusinkaaa
23. kvě 2012

@barakara Ahoj tak konzultace proběhla dobře ,máme naplánováno IVF .Jdem do toho a doufám,že vše bude OK . 11.6.si jedem pro léky a veškeré instrukce.
To je potvora cysta,pořád něco vid.Ale tak příště se jistě povede a zadaří se 😉