1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
10. srp 2012

ahoj holky,tak jak se všichni máte.Koukám je tu nějaké ticho.A co naše těhulky,jak pak vy se máte.Nějak rychle to letí,než se nadějete,bude ty vaše uzlíčky držet v náručí 😉

wecurka
10. srp 2012

@mariiianka jj letí to jako blázen až se mi věřit nechce. 😀 Už se na toho našeho bobánka moc těšíme 😉

mariiianka
11. srp 2012

@wecurka taky se mi to nechce věřit,nedávno jsi začala těhulkovat a teď už jsi za polovičkou.Ale to je dobře,hezky si to užívej.Snad se na nás snažilky taky dostane řada 🙂

wecurka
11. srp 2012

@mariiianka jj za chvíli budu stříhat metr do porodu 🙂 Neboj určitě se také dočkáte jen to nesmíte vzdávat všem Vám moc a moc držím palečky aby se tu za chvilku začaly množit těhulky. 🙂 😉

mariiianka
5. zář 2012

ahoj holky,tak jsme na pondělí objednaný do sanusu,tak nám držte palečky.Snad už by se mohlo konečně zadařit,po létě jsme z cela odpočinutý,tak hurá na další pokoušení osudu 😉

barakara
5. zář 2012

@mariiianka ahoj, tak drzim moc palce do dalsiho pokusu. A do ceho teda jdete do IUI?
my make uz naplanovano IVF na konec rijna, meli jsme jest jeden pokes IUI od pojistovny, ale nakonec sme se rozhodli nejit.

mariiianka
5. zář 2012

@barakara jé tak to je super,že jdete na IVF,to už máte za chvíli.My zkusíme ještě IUI a kdyby nic tak leden únor IVF.Aspoň mě budeš informovat co a jak 😉 .

barakara
5. zář 2012

@mariiianka mnoo utika to hrozne rychle...az se toho desim. Drzim moc palce na IUI, budete necim stimulovat nebo jen nativ?
Informovat urcite budu, ale verim, ze nebude potreba a ze Vam vyjde IUI 🙂

mariiianka
5. zář 2012

@barakara my jsme bez stimulace,tak doufám,že budou nějaký folíci a IUI bude.No ale že by se zdařilo,nevím nevím,ale kéž kdyby.Piju kontryhel,tak uvidíme.Ale už se i těším 😵

barakara
5. zář 2012

@mariiianka urcite budou. Drzim palce at vse probiha hladce s uspesnym koncem. A dej vedet jak to probiha!

mariiianka
5. zář 2012

@barakara neboj,budu podávat informace,jen co budu vědět víc

vendy01
8. zář 2012

Ahoj holky, hlásím se po menší odmlce. 🙂 U nás stále bohužel nic.. Po červnové laparce, která dopadla v pořádku jsme tomu nechali volný průběh. Druhý měsíc cvičím Mojžíšovou. Dnes bohužel 1DC ☹ ,tak mám zas trošku depku. V pondělí volám do CARu a asi půjdeme do dalšího IUI.
@mariianka @barakara Držím vám oběma moc palce!!!
Ještě mě trochu hlodá jedna věc.. Začínám přemýšlet, jestli nejít rovnou do IVF..fakt nevím.. Dost zásadní je pro nás i finanční stránka..nevím...

mariiianka
9. zář 2012

@vendy01 ahojky,to mě mrzí,že zatím bez pozitivních výsledků,ale neboj,brzy to už určitě musí vyjít.A že máš depku,tak to tě zcela chápu,taky jsem to tak mívala,ale teď jsem taková klidnější,no uvidíme zítra co nám dr.poví.Hele než ti schváli IVF,tak bych určitě zkusila i IUI.Taky se mi na IVF moc nechce,nikde není napsáno jestli se zrovna zadaří že,ale už jsem s tím tak nějak smířena,že prostě jiná cesta není.Budu ti moc moc držet palečky,ať už se nám to tu zase trochu změní v těhulky,už by to bylo potřeba 😉

mariiianka
10. zář 2012

ahoj holky,tak dnes byl píchnut pregnyl a ve středu nás čeká IUI,už se moc těším 😵 .Už jsme se i bavili o IVF a nejspíš tomu neunikneme,ale třeba se stane zázrak a ani na to nedojde(doufám) 😉

vendy01
22. zář 2012

@mariiianka Jakpak to s tebou vypadá???? Nezkoušela jsi už testovat?? 🙂

mariiianka
22. zář 2012

@vendy01 ahojky,to víš že jsem zkoušela a asi nic 😒 .Ale ještě tomu dávám šanci 😉 a začínám být asi nějaká imuní vůči těm negativním testům,zůstávám v klidu a ani mě to nerozhodilo 😨

barakara
25. zář 2012

ahojte holky, take se hlasim po delsi odmlce. U nas nic noveho, byli jsme ted na dva tydny s manzelem v cechach a dost jsem si odpocinula od prace a od snazeni 😉 ale ted zas zpet. Nase IVF konzultace se nam blizi uz to mame za mesic. Celkem jsem zvedava, co se bude dit.

@mariiianka drzim moc palce at to jeste vyjde. Dej vedet jak pokracujes.
@vendy01 a co vy budete zkouset jeste IUI. Kolikate by to bylo?

vendy01
25. zář 2012

@mariiianka To mě mrzí s tím testíkem 😒 Znám to 😔 Zkoušela jsi pak ještě testovat? U nás celkem na nic, náhodně mi byla zjištěna lehce rozhozená štítná žláza a to jsem ještě na jaře měla vše ok. Nějak nemám ani chuť na IUI, ale vím, že mě to do CARu asi nakonec stějně zase dožene.

@barakara Tak to máš fajn s tou dovčou. My měli v létě dovču bezvadnou, ale po týdnu v práci už jako by nebyla 😅 Super, že se máte na co těšit (myslím to IVF) 🙂 My půjdeme asi ještě do IUI (měli jsme zatím 2 pokusy).. Nevím, ale ikdyž mimčo moc chceme, mám nějak nechuť chodit po doktorech a stále se něčeho "doprošovat" a stále bezúspěšně.. Potřebovala bych nějakou vzpruhu 🙂 🙂

barakara
25. zář 2012

@vendy01 no byla to spis takova studijni dovca, mela jsem nejake zkousky, ale i tak to bylo fajn.
My zkouseli IUI trikrat, bohuzel bez uspechu. pri tom poslednim pokusu jsem si pichala injekce do bricha a nakonec z toho byla hypestimulace takze nas ani na to 4.IUI nepustili, tak jsme to pak vzdali, ze si pockame par mesicu na IVF.
Takze s tou nechuti te uplne chapu. Ale mam takovy neprijemny pocit, ze nam to asi bez dokotoru uz nepujde.
Drzim moc palce at je to treti IUI stastne a uspesne!

vendy01
25. zář 2012

@barakara Moc díky!! 🙂 Bohužel ten nepříjemný pocit, že to bez doktorů nepůjde mám taky,ikdyž se u nás zatím vůbec žádná příčina neúspěchu nenašla... Taky držím moc palce!!! A průběžně informuj 😉

mariiianka
25. zář 2012

@barakara ahojky,tak to už se to pomalu blíží.My už jsme pevně rozhodnuty,že na IVF jdeme v lednu.Chtěla jsem to stihnout ještě letos,ale manžel jezdí kamionem,tak by ho těžko pouštěly.Pak v lednu by měl mít dovču,tak snad to dobře dopadne.I když se mi do toho moc nechce,ale vím,že jiná cesta nevede 😒 .Budu na tebe moc myslet,ať to přinese vytoužené mimčo 😵
@vendy01 zkoušela jsem v pondělí a výsledek stejný,takže opět nic a nevím jestli má cenu ještě IUI,bylo to naše 7 😠 .Hlavně to nevzdávej a bojuj dál,určitě se zadaří.Dneska mě kamarádka poslala fotečky mimča co má taky po IVF.Zadařilo se jim hnedle napoprvé.Kdybych aspoň věděla,že se taky hned podaří 😔 .Tak mě to zase nějak nakoplo.I když se toho strašně bojím,ale stojí to za to.Taky mě už nebaví lítat po doktorech a připadat si,jak nevím co,ale po novým roce jdeme do toho 😅

barakara
25. zář 2012

@vendy01 urcite budu!
@mariiianka no tak to budem mit kousek od sebe. My mame teprve prvni konzultaci v rijnu takze pocitam listopad-prosinec by to mohlo byt. Take bych si moc prala, aby to vyslo hned na poprve, protoze mame tady v UK hrazene pouze dva pokusy a jako samoplatci bychom to urcite nezvladli, tak pak snad jedine adopce. Ale nepredbihejme, verim, ze to klapne. 🙂

mariiianka
25. zář 2012

@barakara tak to si budeme dodávat odvahu spolu 😀 .Ale víš jak to je ,,člověk míní,život mění".Doufám,že to vše klapne,dle našich představ 😉

vendy01
25. zář 2012

@mariiianka Škoda 😒 Tak půjdete rovnou do IVF? Já se v IVF vůbec neorientuju, v těch protokolech atd... Dost mě děsí ta finanční stránka co se týče peněz za léky.. Je vůbec možná varianta, kde do sebe nemusíme píchat tolik hormonů???

mariiianka
25. zář 2012

@vendy01 co naděláš,prostě ze začátku jsem IUI taky věřila ☹ .Já se v tom taky moc neorientuju,ale minule mě už dr.nahlodal a asi se tomu stejně nevyhneme,když mimčo chceme.Na jaře mi bude už 33,tak není na co čekat.Ty peníze jsou za to šílený,to je fakt,ale už škudlím 😅 .A jestli je jiná varianta,to vůbec netuším.

barakara
25. zář 2012

@mariiianka taky doufam...uvidime 😉

@vendy01 varianta bez hormonu mozna je, je to v podstate stejny jako u IUI, bud mas nativ nebo stimulujes. Nativ je bez hormonu.
Ta stimulace je kvuli tomu, aby si "vyprodukovala" vic foliklu potamzo vic vajicek a bylo co oplodnit.

mariiianka
9. říj 2012

ahoj holky,tak jak se tu všichni máte?
@barakara a co ty,už se něco začíná dít nebo je ještě brzy?

barakara
9. říj 2012

@mariiianka ahoj, my jeste stale cekame, mame to az za tri tydny a to je teprve prvni konzultace takze se uvidi jak to naplanuji ani nevim jestli budem mit dlouhy nebo kratky protokol, ale snad se to do Vanoc stihne.
Co ty, stale plati IVF v lednu?

mariiianka
9. říj 2012

@barakara tak to už je za chvíli.Ono to uteče a za chvíli budeš těhulka 😉 .U nás to stále tak platí.Chtěla bych po další MS do sanusu,zkusit asi ještě jedno IUI,ale už požádat na IVF,protože taky nevím,jak to vše bude,ale čím dřív tím líp.Ale už se pomalu začínám těšit 🙂 i když nevím do čeho půjdu.Tak ti držím palečky,ať to konečně výjde 😵

mariiianka
9. lis 2012

ahij holky,tak jak se všichni máte.U nás vše přistarém,zatím se nic neděje 😒
@barakara a jak to vypadá s tebou???
@wecurka tak jak se těšíš naše těhulko,už to máš za pár viď 😵 .Tak hlavně ať jste oba v pořádku a zdraví.Moc na tebe myslím a držím palečky,ať to co nejlépe zvládneš 😉