1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
20. říj 2011

@zdenkaturkova musí se štěstí už usmát a určitě se zadaří,aspoň někomu.Tak pak dej vědět jak jste dopadli

mautas11
20. říj 2011

ahoj, dlouho tu nikdo nepsal, a tedka nestíhám číst. Snad ty další pokusy budou u všech úspěšnější, u nás to moc nadějně nevidím :( trápí mě výtoky ( po styku ještě horší) takže si nejsem jista jestli naše snažení neodložit, protože mě furt trápí nějaké svědění apod.

tumamka
20. říj 2011

@mariiianka Děkuju 😉
@zdenkaturkova Tak to držím palce,jak píšeš,do třetice všeho dobrého,tak to musí vyjít 🙂

mariiianka
21. říj 2011

@tumamka tak ať se dneska zadaří

tumamka
21. říj 2011

@mariiianka Děkuji,no od manžela prý denska dostali ještě jednou tak velké množství spermatu než minule a já zase měla minule nízkou sliznici a tentokrát OK,tak máme snad i větší šanci 😉 .

mariiianka
22. říj 2011

@tumamka tak to by se mohlo zadařit,tak hodně štěstíčka.Já jsem to zatím ještě nedostala.Posledně jsem myslela že už je to tu,jen slabý špinění a toť vše,tak uvidíme,ale testy nechávám zatím v klidu.

tumamka
23. říj 2011

@mariiianka a kdy měla dorazit mrcha?kolikátý jsi dc?

chilli009
23. říj 2011

Zdravím všechny, mám otázku ohledně IUI , s přítelem se snažíme necelý rok, spermiogram dobrý, ovulace prý taky, ale stále nic. Myslíte, že můžeme jít na IUI ( že nás v centru neodmítnou ? ) , když se snažíme necelý rok? Předem díky moc a všem snažilkám // .

mariiianka
23. říj 2011

@tumamka už to neřeším,už dorazila ☹ .Takže je opět po ,ach jo

holanci
24. říj 2011

@chilli009 Ahojky, já bych do toho určitě šla, podle mě by Vás neměli odmítnout 😉 Držím pěstičky 🙂 Já jdu ve čtvrtek na ultrazvuk 9 DC, takže nás 1. iui čeká asi příští týden, tak jsem zvědavá jak to všechno bude 😉

@mariiianka To je mi moc líto ☹

mariiianka
24. říj 2011

@chilli009 určitě do toho jdi,určitě vás neodmítnou.Přeju hodně štěstíčka,ať se brzy zadaří
@holanci já jsem to tak trochu čekala,to by musel být zázrak,kdyby se to podařilo.Tak držím palečky ať je to i zároveň poslední iui 😉 .My si dáme asi teď pauzu,aby jsme nabrali nový síli a pak se uvidí

mautas11
24. říj 2011

ahoj, tak dnes jsme byla u dr. večer mám pregnyl a zítra druhý pokus IUI, a taky nové spermio, protože to poslední by nám stačilo akorát tak na IVF mi dnes řekla dr. takže pokud se do ledna nepodaří tak nás to čeká.
mějte se hezky 🙂

chilli009
24. říj 2011

@holanci Ahojky, děkuji moc, právě u mě probíhá ovulace jsem 15DC folukil 18,8mm ( pobolívá mě podbříšek, takže asi i praskl) a sliznice prý OK, tak uvidíme 😉 , přítel má spermiogram - morfologii 15%, tak se snad mrška jedna prokouše 🙂 a uhnízdí. Kdyby to nevyšlo, tak volám do centra. Též držím pěstičky, ať jsou na testíku brzy // 😉 .

@mariiianka Ahojky, děkuji. Doufám, že nebudeme muset volat, ale kdyby to nyní nevyšlo, tak volám do centra a hurá na IUI. Přeji brzké nabrání sil a // . 😉

holanci
25. říj 2011

Holky, ještě, že tady tu diskuzi máme a můžeme si vzájemně popovídat a vyzpovídat 😉

@chilli009 Moc moc moc držím pěstičky, abys už tam ani nemusela volat 🙂
@mautas11 Držím pěstičky a myslím na tebe, aby to dopadlo. Tak hodně hodně ŠTĚSTÍ !!!!!!

tumamka
25. říj 2011

@mariiianka to je mi líto ☹

barakara
25. říj 2011

@mautas11 jee to je super tak ste sli do druheho IUI, drzim moc palecky at druhe vyjde. A co Vam rekli u spermia?
U nas se druhe IUI zatim konat nebude, bydlime v zahranici a tady to tak lehce nejde, clovek musi mit nekolik dopporucenia vysetreni a to prvni sme podstoupili v Cechach, takze do Vanoc se budem snazit prirozene a kdyztak o Vanocich zkusime druhe.
Jinak zitra jde manzel na asi uz treti spermiogram, tak uvidime jestli zinek a selen zabral. A ja mozna zkusim laparoskopii.

bee1
26. říj 2011

Ahojholky,

prosím o radu. V pondělí jsem byla na utz, po stimulaci clostylbegitem, folikul 2 cm, n druhý den mi byla naplánované IUI. IUI proběhlo v pořádku. Hned po něm mi píchli injekci ovitrellu. Dnes jsem jeden den po iui a myslím si, že ovu ještě neproběhla (bazální teplota), nebo proběhne dnes.Vím, že po injekci proběhne ovulace do 36 hodin. Myslíte, že spermie z IUI vydrží? A jste tady některá, která dostala injekci až po IUI? Nechápu, proč jsem si ji neměla vzít už ten den před IUI? Díky za názory

mautas11
26. říj 2011

@barakara první spemio strašné 🙂 akorát tak na IVF, druhé bylo o více jak stoprocent lepší,ale tyy pohyblivost nehce se jim sakra :(

barakara
27. říj 2011

@mautas11 jee tak aspon neco. Nam rekli, ze ma manzeltaky lenochy ale prave proto je IUI, ze oni tem spermijkam pomuzou 🙂 tak snad to tentokrat vyjde.

@bee1 no ten Ovitrelle by podle me mel byt tech 36 hodin pred IUI protoze tim si vlastne pojisti, ze probehne prave v ten okamzik. Normalne spermie ziji az 72 hodin. takzvane umyte spermie ziji pouze 6-12hodin nekdy az 24hodin to je duvod proc nacasovani je hodne dulezite u IUI.

puckal
27. říj 2011

Ahojky, tak se v listopadu asi k vám přidám, půjdeme na první IUI s clostíkem, měli jsme jít už v září ale manžel musel na operaci a ted už je OK, tak nebudeme dál čekat. Snažíme se od 7/2010, problém je u mě, není ovulka ☹ Ale určitě ted už na to vyzrajeme 😉

puckal
27. říj 2011

@bee1 co vím, tak u nás píchají předem 1 den.

tumamka
27. říj 2011

@bee1 Já mám taky Ovitrelle a píchám si ho 2 dny před IUI a podle BT my ovulka pokaždé vyšla přesně na den IUI.

chilli009
27. říj 2011

Zdravím všechny, musím se pochlubit co mi dnes řekl gynekolog 18DC a to, že sliznice super 8,4 , folikul 21,1 dnes asi praskne a z výsledků spermio ( přišly mu podrobné výsledky) říkal, že hodnoty na mimi jsou dobré, tak by to mohlo brzy vyjít. Zvažuji, zda ještě do konce roku to nenechat přirozeně a po novém roce zajít jinak na IUI, co myslíte? Mimi si moc přejeme, tak koumeme, zda nepočkat ještě dva měsíce nebo jít hned do IUI. Papa

@bee1 U nás v centru dávají injekci před ! Slyším prvně, že by se dávala po. Každopádně přeji // .

tumamka
28. říj 2011

@chilli009 Tak to je super,ale příští cyklus může být všechno úplně jinak 😉 .Jak u tebe tak u manžela,já to mám taky jak na houpačce,naštěstí když mě krásně narostla sliznice a byl krásnej folík,tak se i manžovi zlepšilo spermio,ještě že ne naopak,to by jsme byli pěkně v háji 😀 .Já být na tvém místě,tak jdu na IUI hned,jakmile budete mít oba zase dobré hodnoty 😉 .

chilli009
28. říj 2011

@tumamka Asi máš pravdu, díky 🙂 , na co čekat, už chceme být tři, tak proč tomu víc nepomoci 😉 . Můj gynekolog chce od příštího cyklu nasadit stimulaci a to se mi moc nechce, když to nebude k IUI. Když už mám něco do se cpát, tak ať vím, že se spermie dostanou co nejblíž což přirozeně není 100%. Jo a je tu někdo s obrácenou dělohou?

tumamka
30. říj 2011

@chilli009 Proč?Někomu stačí jen ta stimulace k otěhotnění a na IUI nakonec ani nemusí dojít 😉

chilli009
30. říj 2011

@tumamka Uvidíme 😉 . Mám obrácenou dělohu a tak to prý nejde, tak snadno ☹ , proto chceme jít rovnou do IUI, uvidíme. Dnes jsem 21DC a bolí mě už 3 dny v pravém podbříšku, kde byla ovulace, snad to bude dobré znamení (nikdy mě to takhle nebolelo - píchání, šimrání, tlak ) .

tumamka
30. říj 2011

@chilli009 To je jen na tobě 😉 .Já bych do těch hormonů šla hned,ikdyž je jen minimální šance,přeci jenom nějaká je 😉 .Tak třeba to teď klapne přirozeně 😉 .Já na sobě teď nacházím těhu příznaky koncem každého cyklu,to je děs,co dokáže psychika 😀 ,tak přeju ať tobě to vyjde 😉 .Jak dlouho se snažíte o mímo?

chilli009
30. říj 2011

@tumamka Snažíme se necelý rok, ale příjde mi to věčnost a Vy?

tumamka
30. říj 2011

@chilli009 To věřim 😒 . My 14 měsíců,ale mám pocit,že to psychicky zvládám čím dál líp 🙂 .Prostě sama sebe přesvědčuju,že na to vůbec nemyslím,ikdyž podvědomně na to myslím pořád.Snažím se zaměstnávat různejma jinejma věcma a musím říct,že se cítím líp,než pžed třičtvrtě rokem,když jsem si z toho pořád jen dělala hlavu 😉 .