1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

holanci
15. bře 2012

@barakara ☹ to je mi líto, ale DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO tak ať to vyjde 😉

kockacz
15. bře 2012

@kockacz Tak dobrodruzo nebude. Vysledky jsou spatne, horsi nez pred zacatkem lecby. Takze IUI se odsouva na neurcito 😒 Ale drzim vsem palce, aby se na jare zadarilo 😀

maybay
15. bře 2012

holky, ceka me IUI v Gennetu, pristi tyden jdu na konzultaci, uz mame za sebou prvni konzultaci a vysetreni. Chodite take do Gennetu?

berusinkaaa
16. bře 2012

@mariiianka Ahoj jak jste dopadli u léčitele?

mariiianka
17. bře 2012

@berusinkaaa ahojky,byla to nakonec léčitelka,mladá holčina,asi tak v mým věku a dobrý,jen říkala že to chce ještě aspoň dvě návštěvy.Ale zatím tomu věřím tak 50 na 50.Manžel věří,že to výjde.No uvidíme,necháváme tomu volný průběh,ani do sanusu zatím nejezdím,protože toho zklamání za třičtvrtě roku bylo už dost,tak se potřebujeme oba dva srovnat psychicky.Ale na vás už se tady těším,jak začnete jedna za druhou těhulkovat 😉 .

vendy01
17. bře 2012

Ahoj holky, moc vás všechny zdravím!!!! Koukám, že pozitivních zpráv moc nepřibylo 😔 Přeji všem hodně si do dalšího boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U nás zatím také nic. Od druhého neúspěšného IUI jsme se posunuli tak, že nastupuji 9.4. na laparoskopii. Je to přímo na velikonoce odpoledne a 10.4. jdu na sál. Strach mám, ale nějak tuším, že to tak mám být...
Tak krásný zbytek víkendu všem!!!! 🙂 🙂 🙂

berusj
18. bře 2012

Ahoj Holky, tak my jsme si dali měsíc pauzu a chystáme se na druhé IUI..snad budeme úspěšnější.. 😉 Kolikrát se může jít na IUI..? Můžete mi prosím napsat? díky a holky ...určitě se nám to podaří..!!!Všem..taak pište a přidávejte pozitivní testíky 🙂 🙂

mariiianka
18. bře 2012

@berusj tak to držím palečky,ať už se to tady konečně prolomí.Jinak pojišťovna ti proplácí 6.IUI za rok.A taky bych chtěla už ten pozitivní testík vidět 😅

barakara
18. bře 2012

Ahoj holky, jen nakukuju a vsechny moc zdravim. Tak jak sem si myslela, ze pujdem hned do tretiho IUI v nemocnici me vyvedli z omylu a nakazali nam jeden cyklus pauzu. Takze pauzirujem, ale samozrejme zkousime doma. Treba to zrovna vyjde 🙂

@mariiianka ta lecitelka zni zajimave, take sem premyslela nad necim takovym...
@berusj na IUI se muze jit myslim 6x za rok v Cechach. ja ziju v UK a tady se muze jit jenom 3x bohuzel ☹

mariiianka
18. bře 2012

@barakara tak se hezky snažilkujte,třeba to opravdu výjde,moc bych ti to přála 😉 .Léčitelka zní sice zajímavě,ale nevím,moc tomu zatím nevěřím.No uvidíme časem,kéž kdyby se zadařilo přirozeně 😅

mariiianka
19. bře 2012

dobré ráno,kdepak všichni jste?Nějaké novinky by nebyli? 😅

berusinkaaa
20. bře 2012

Ahoj holky.Dnes odpo mne čeká konzultace v centru.No jsem zvědavá na čem se domluvíme 🙂 .Snad dopadne 3IUI za pár týdnů a bude štastnější.A jak vy všichni bojujete?Doufám,že to tu pujde jak na běžícím pásu 😎 držím všem pěsti a hodně sluníčka.

mariiianka
21. bře 2012

@berusinkaaa ahojky,tak jak jsi včera dopadla?Sluníčko je nádherný,dnes nám dorazila trampolína,tak budeme mít o zábavu postaráno 🙂

berusinkaaa
21. bře 2012

@mariiianka Ahoj,dopadla jsem tak,že se musíme s přítelem pořádně promluvit,až přijede z Itálie,na tom jak chcem postupovat dál.Jesli zkoušet IUI a nebo jít do IVF.Ale mám ještě jedno velky dilema a nevím pro co se rozhodnout.Jeden doktor říka dát pryč a druhý zas že to není velký problém.Jsem z toho všeho rozladěná a ke všemu mi jedna kámoška za druhou píší,že bud čeká mimi a nebo že pravě porodila no mé psychice to moc nedodává.A jak vy jste na tom?Ještě budete pauzovat a zkoušet doma?Přeji příjemnou zábavu s trampolínou 🙂

barakara
21. bře 2012

@mariiianka tyjo trampolina jo?! Tak to musi bejt super. Taky bych si zaskakala a trochu uvolnila endofriny🙂

@berusinkaaa to dilema je hrozny v tom ti asi nikdo neporadi. A myslis, ze dalsi IUI nema sanci? Ja si stale rikam, ze zadny velky problemy krome horsiho spermia nemame tak by IUI mohlo jit, ale clovek fakt nikdy nevi.
S tema kamoskama mi to povidej. Me ted dorazila ted ma sestra, otehotnela s endiometriozou a s jednou trubkou hned na poprvy 🙂 a ja bez problemu, kvuli tomu abych otehotnela, musim obehnout zemekouli.
S tema kamoskama je to hrozny, clovek at se snazi sebevic a samozrejme to tem lidem preju, tak se tak se ptam proc ne ja.

berusinkaaa
22. bře 2012

@barakara Ahoj,jasny to nikdo neporadí,jen řeknou jak by se zachovali oni v me situaci.A doktoři...každý něco jiného říká.Další IUI může mít šanci,nezavrhujem jej,ale jen se rozhodnout co je nejlepší - IUI,IVF a nebo tu drobnost nechat odstranit.No tak to máš super,jste bez problémů a ted jen načasovat tu správnou dobu 🙂 .Určitě těhu vyjde 😉 .Co čtu tak ted pauzujete od IUI a budete pak zkoušet příští měsíc?Jojo někdo má štěstí hned,přeji jim ho to každopadně a někdo ho zas dlouho hledá.Taky si říkam proč ne ja kde je ten zádrhel, je mi to vubec přáno.,dbám o sebe a když pak slyším,že támhle nějaká fetačka přišla do jiného stavu "nechtěně" bez problému a neváží si toho je mi z toho hodně těžce.No to je tak nefér.Mám právě takovou kolegyni v práci.

barakara
22. bře 2012

@berusinkaaa muzu se zeptat co odstranit? To sem nejak prehlidla.
No nam rekli v nemocnici, ze si mame dat pauzu a nakonec sem celkem rada, v praci to bylo celkem neunosny, kvuli IUI sem musela litat na ultrazvuky obden a nevedela sem co si porad vymyslet. Ale kdyz to nevyjde ted doma tak jdem do dalsiho.
Nejlepsi je, ze lidi okolo se ptaj jak to pokracuje nebo jak dopadlo IUI a vzapeti Ti reknou nesmis na to tak myslet 🙂 to me prijde vtipny, ze zvedavost jim neda, ale pak to jeste otoci jako, ze ty na to moc myslis. Clovek by se s tim nejak sam srovnal, ale ten tlak okoli je neprijemnej.
Tak preju aby ste se rozhodli spravne. Zas IVF ma vetsi sanci na uspech, kdyz sem slysela sance IUI, tak sem myslela, ze me klepne.

berusinkaaa
22. bře 2012

@barakara Taky snažení o mimi tutlám,v práci to nechci za žádnou cenu říkat a našim už vůbec ne.Ne to nepřehlídla,já jsem to nepsala nikde.Mám myom,říkaj,že na místě kde to až taková překažka není,ale na druhou stranu prej je to možné že to bráni v početí,nikdo mi to neřekne s určitostí ☹ .
Děkuji a vám přeji at vyjde domácí snaženi ,držím pěsti.

wecurka
22. bře 2012

@barakara máš svatou pravdu o tom nemyslet na "to" všichni kdo ví se ptají a vzápětí ať na to nemyslíš přesně jak říkáš, ale kdo tohle nezažil tak to nemůže nikdy pochopit i kdyby sebevíc chtěl. Kolegyni v práci už jsem to řekla protože na 90% tušila o co jde a je to skoro nemožné to utajit bohužel. Jinak jsem víc jak týden po 3 IUI ale nemyslím že vyšlo necítím na sobě byť jen minimální změnu ☹ a přístí týden budu mit 100% jistotu. @berusinkaaa já bych dala šanci ještě 3 IUI třeba zrovna jo. A ten myom bych si asi nechala vyoperovat pokud by neohrozil budoucí těhu protože by v těhu mohl začít dělat problémy, ale je to samozřejmě jen můj názor rozhodnutí je na tobě. Jinak všem přeji stejně krásnou náladu jako máme krásné počasí a trochu toho štěstíčka ať už je i tady samá pozitivní zpráva jako je pozitivní počasí 🙂

mariiianka
25. bře 2012

ahoj holky,nějak moc nestíhám tu být,jak je krásně jsme celý den venku.
@berusinkaaa budu držet palečky,ať se rozhodnete,tak nebo tak,hlavně aby to už konečně dopadlo,zasloužíš si to.Já byla ve čt u dr. na prevetivce a řekl mi že mam malý myom,ale že to neí nic hrozýho.Nejhorší je když ti jeden řekne dobrý a druhý pravý opak,pak si vyber,v tom tě naprosto chápu.Jinak mi pokušíme štěstíčko doma.
@wecurka tobě držím palečky,aby jsi nám konečně hlásila //

wecurka
26. bře 2012

@mariiianka přeju hodně štěstí při domácím snažení ať to klapne. Já se obávám že ani tentokrát // hlásit nebudu zkoušela jsem test 9 den po IUI a byl čistý jak padlý sníh ☹ Tak jsem si dnes objednala na 23.4. konzultaci v Motole. Třeba se stane zázrak a budu jí rušit ale tomu moc nevěřim. Také jsem teď většinu času venku když je tak krásně to by byl hřích být zalezlá doma. Dokonce už 2 víkendy jsme grilovali mňamka 😀

mariiianka
26. bře 2012

@wecurka ani nevíš,jak bych byla ráda,kdyby se zadařilo přirozeně,snažím se na to nemyslet(i když to jde někdy těžko 😔 ),ale zatím tomu necháváme volný průběh.A ty nebuď zklamaná,třeba bylo ještě moc brzy a ještě se může vše v dobré obrátit.Taky bych si dala něco na grilu,u nás byli zatím buřtíci na ohýnku,ale taky dobrý 😀

wecurka
26. bře 2012

@mariiianka jj úplně tě chápu taky jsem pořád věřila že se nám "to" povede přirozenou cestou a nemyslet na to snad ani nejde. Teď jsem se pořádně naštvala protože v Motole ti nic neřeknou ať si počkáš na konzultaci tak jsem volala do Podolí jestli to umino co máme z 4/2011 stačí k IVF tak mi paní doktorka řekla že už je pěkně starý a navíc se teď dělají i jiný testy tak že by bylo dobrý si nechat udělat nový termín 23.5. a Prednison který už beru rok dávno brát nemám protože už stejně neúčinkuje ba naopak a v Motole to vůbec nikdo neřeší bych někomu dala s chutí pár facek. Takže termín IVF podle mě nejdřív 7-8/2012 mě snad klepne jak nás dusí to je hrozný. ☹

mariiianka
26. bře 2012

@wecurka tak to tě zcela chápu,ale třeba do tý doby to nebude potřeba.Já si ve čt postěžovala u svýho gyndaře,že jsem taky čekala,že nám budou dělat nějaký vyšetření a on na to,že to není potřeba,když už jedno dítě máme.Takže jsem moc neuspěla.

holanci
26. bře 2012

Tak ve čtvrtek 2 IUI, držte pěstičky 😉

wecurka
26. bře 2012

@mariiianka fakt přístup doktorů k pacientům někdy je šílený. Hřeší na to, že je potřebujeme a pacientů je přeci dost ☹ tak co by se chovali jako lidi a někam chvátali. A další otázka je jestli si z toho nedělají dobrý byznys.

wecurka
26. bře 2012

@holanci budeme držet neboj 🙂

mariiianka
26. bře 2012

@holanci budu na tebe myslet 😉
@wecurka jj,my s tím ale nic nenaděláme ☹

wecurka
26. bře 2012

@mariiianka bohužel ne jako se vším tady ☹

mariiianka
26. bře 2012

@wecurka přesně tak.tak se jdu ven vyslunit.Tak zatím 🙂