1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
12. led 2012

Ahoj holky,tak po dlouhé době se hlásím,nějak nic nestíhám,pořád samá práce 😠
@vendy01 budu držet palečky,ať se zadaří a začne se nám to tu jen těhulkovat 😉
@absti vítám tě mezi námi
@janii to je dobře že je vše jak má být.Já čekám na MS a pak další boj,nesmíme se vzdávat 😅

janii
13. led 2012

@vendy01 Vendy, tak co jak se cítíš??? Doufám že tentokrát to bude ono!! Nevím jestli to k něčemu bylo ale je po IUI byla s malým doma v klidu na paragrafu, věřím, že to mělo trošku svůj podíl - odpočívala jsem a nenervovala jsem se v práci 🙂

vendy01
15. led 2012

Ahoj holky, tak to máme napodruhé za sebou. Byla to rychlovka 🙂 Cítím se úplně normálně,snažím se to nijak neřešit a méně na to myslet,ikdyž to samozřejmě moc nejde. S tím odpočinkem to u mně nejde, byla jsem v sobotu hned celý den v práci, ale myslím, že to stejně neovlivním. Od zítra budu zobat Utrogestam, tentokrát 2x2 (minule jen 2x1). Bylo mi po něm celkem blbě, tak to snad nebude horší. A teď nezbývá než čekat.
Moc díky všem, co na nás myslíte 🙂 😉

@janii A jak se cítíš ty? Přidaly se nějaké nové těhu příznaky? S tím srdíčkem to je super 😵 ,ikdyž jste si teda zažili asi perné chvilky 😒

@mariianka Kdypak máte v plánu další pokus???

@absti Vítej 🙂 Jakpak dlouho se snažíte??

Tatím pááá a budu vás informovat,jak jsme na tom 🙂 Pokud nám to opět nevyjde, budeme si dávat pauzu..je to náročné na psychiku, tak si kdyžtak pročistíme na nějaký měsíc hlavu..
Hezký večer všem!!!! 🙂

wecurka
15. led 2012

Ahojky tak příští týden nás čeká další IUI (2 v pořadí). Tak si budem držet palce aby to vyšlo.

chilli009
15. led 2012

@vendy01 Hodně štěstí a // na testíku.

absti
16. led 2012

@vendy01 Ahoj v říjnu to byl rok co se snažíme . Uz mám za sebou tři iui ale bohužel zatím bez uspechu. Ted v únoru nás čeká další iui kdy mám brát i nejaký clostilbegit, tak jsem zvědavá. S manzou máme všechny vysledky v pořádku az na to že já mám jeden vejcovod a to z důvodu mimodelozniho tehu. Jak dlouho se snažíte vy ostatní?????

vendy01
16. led 2012

@chilli009 Moc díky!!!!

@absti Tak to už máte celkem dost za sebou... S clostilbegit se šance přeci jen zase zvýší 🙂 My se snažíme cca 2,5 roku. Byli by to už 3 roky, ale měli jsme půl roku pauzu, protože jsem nastupovala po mateřské k novému zaměstnavateli a potřebovala jsem mít něco odpracováno. Jinak jsme v pořádku já i manžel, přícina neúspěchu se nenašla...
Budu moc držet palce na další iui!

@wecurka Moc držím palce!!!!

mariiianka
16. led 2012

Dobré ranko holky,tak jak se všichni máte.Já čekám na MS a pak jdeme na IUI a docela se na to už i těším,jen bych si už přála nějaký hezký výsledek 😒 .

mariiianka
17. led 2012

ahoj holky,tak na příští čtvrtek jsme objednaný do sanusu,takže další boj nám začíná 😅

berusinkaaa
17. led 2012

Ahoj holky.Po nějaké odmlce se opět hlásím.Všem kdo se chystá na IUI držím pěsti a přeji pevné nervy a velkou trpělivost .My byli na začátku ledna v centru a ted již mám po MS a beru clostilbegyt. 23.1. jedem do centra na kontrolu ovulace a naplánování 2 IUI. Tak vzhůru do boje 😎 😉

mariiianka
18. led 2012

@berusinkaaa ahojky,a já jsem si říkala,kde tě tak dlouho máme 🙂 .Tak držím mooooc palečky,aby se konečně zadařilo a vykoukli na Tebe // 😉 .Tak to se budeme navzájem podporovat,sice to mam o pár dní dýl,ale to neva.

berusinkaaa
18. led 2012

@mariiianka Ahoj,moc moc děkuji a taky přeji aby ti testík ukázal // 😉 .Příští týden vše vypukne tak hodně štěstíčka a čiperné spermíci 😉

absti
19. led 2012

@berusinkaaa
ahoj,
jsem tu nová a chtěla jsem se tě zeptat jak ten clostilbegyt uživáš. Ptám se protože mě čeká teď v únoru 4 IUI a tenthle clostilbegyt budu užívat poprvé. Pochopila jsem dobře, že jsou po něm lepší folikuly?

mariiianka
19. led 2012

@absti ahoj,já právě teď taky baštím clostík.Jí se od MS 3.-7.den,vždy jsem měla jednu tabletu ráno a teď ma jednu ráno a jednu večer.

absti
19. led 2012

@mariiianka
mě právě ten clostík čeká poprvé, tak jsem zvědavá jestli se mi to díky němu podaří 🙂
ty už jsi na IUI byla?

berusinkaaa
19. led 2012

@absti Ahoj,vitam tě mezi nás snažilky.Užívám ho stejně jak mariiianka od MS 3-7 den a to ráno i večer po jedne tabletě.Přesně,aby folikuly byly lepší a taky aby jich bylo víc pro lepší šanci 😉 .Tak držím pěsti 😉

mariiianka
19. led 2012

@absti taky bych byla ráda kdyby se už zadařilo.Nás čeka už 6 IUI a pak se uvidí co dál

mariiianka
19. led 2012

@berusinkaaa ty taky zobeš dvě?Tak to už by se mohlo zadařit 😅

berusinkaaa
19. led 2012

@mariiianka jojo baštím dvě a včera jsem dobrala 🙂 .No já doufám,že by mohlo,ale raději budu nohama na zemi než to štěstí zakřiknout 😉

mariiianka
19. led 2012

@berusinkaaa já doberu v sobotu a už se na příští týden těším

etra
20. led 2012

ahoj holky, lezu sem máme před první inseminací...píchala jsem merional a čtu že tady jen zobete clostík...jakou máte reakci? kolik folíků? já mám devět a jsem z toho nesvá...někdo tady iui několikrát opakoval, prosím vás s kolika folíky jste šly na zákrok?

mariiianka
22. led 2012

@etra ahojky,to je dobře že sem lezeš 😀 .Já píchám ovitrele a clostík a pak po IUI zavádím utrogestan.Já jsem měla nejlepší vždy dva,ale jinak jedu"už" ve čtvrtek,tak pak poinformuji 😉 ,protože,teď jsem zobala dvě tablety denně.Ale těch devět se mi zdá nějak moc,né???
@berusinkaaa tak kdy tě čeká IUI???

etra
23. led 2012

@mariiianka no právě, že moc...dneska jsem byla na zákroku...za 14 dnů krev...zavádím utrogestan, pojídám anopyrin a prednison..a je mi zle...strašně mě bolí břicho.obyčejně mám bolestivou ovulaci, ale teď to vypadá, jako bych byla po odsátí vajíček...děsné...úplně jsem se tam sesypala...

mariiianka
23. led 2012

@etra tak u mě to vždy prochází v klidu,jako by nic.No a taky podle toho asi vypadají ty výsledky,vždy čekám,že se zadaří a ono stále nic ☹ .A tak třeba tobě to výjde,držím palečky 😉 .Já už se těším na čtvrtek 😅 .

etra
23. led 2012

@mariiianka díky 😔 doufám, že to nebudou osmerčata 😝 zadařit by se mohlo, šance si moc nedávám...dr. byla ze všeho taky přešlá.

mariiianka
23. led 2012

@etra osmerčata né 😀 ,ale jedno určitě 😉 .A před krví budeš testovat?

etra
23. led 2012

@mariiianka určitě...tak příští týden kolem středy...jen to vydržet🙂

mariiianka
23. led 2012

@etra to je pravda,jen to vydržet.Tak džím mooooc palečky 😉

berusinkaaa
24. led 2012

@mariiianka Ahoj.Tak IUI nemáme naplanovaný,nebot nám to vychází na zítra a bohužel musime byt oba v praci.Takže jsme dostali ovitrelle a budem zkoušet doma.Což tomu nedávám moc šanci tak jsem nějak rozladěná.A místo našeho doktora nás přijala doktorka a byla mi děsně nesympatická.No nevím zda to všechno zvládnu.... 😒

holanci
24. led 2012

@berusinkaaa Ahoj to je mi líto ☹ zákon schválnosti prostě působích, ach jo .... U nás je to podobné. Těšila jsem se na 2 IUI, ale udělali se mi 2 folíci na každé straně jeden, jenže je dominantnější na straně, kde nemám vejcovod ☹ . Tak mám jít ještě zítra na ultrazvuk a uvidíme, jestli doroste do potřebné velikosti i ten na správné straně, pokud ano, tka IUI v pátek, pokud ne, tak taky až příští měsíc 😒