1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

holanci
26. bře 2012

@mariiianka
@wecurka děkuju holky, jste hodňoučký 😉

duck09
27. bře 2012

Ahoj holky, Vaši diskuzi sleduji od začátku a každé z Vás tady držím pěsti. Kdysi jsem v této diskuzi vystoupila pod jinými nickem, protože jsem netušila, že nemůžu mít na beremku jeden a tady jiný. Ale to je jedno, jen chci přidat část svého příběhu a doufat, že byste mě mohla některá následovat - v září 2011 jsme poprvé zavítali do centra Sanus HK. Na začátku listopadu 2011 jsem podstoupila 1. pokus IUI - neúspěšně. Na začátku prosince 2. pokus IUI - opět neúspěšně. Další vycházel tak, že by byl na 1.1.2012 a to jsem věděla, že se mnou v CAR nikdo bavit nebude. Takže odloženo, další pokus až v únoru 2012 - opět neúspěšně. Vždy jsem absolvovala s Clostibegytem, Ovitrellem a Utrogestanem. A dokonce se suprovým reagováním na všechny léky. Rozhodnuto - další IUI už nemá smysl, navíc i manželovi spermie jsou nic moc, i když poctivě bere už měsíce Eregmu. Další už bude IVF. Smířila jsem se s tím a docela jsem se toho bála. Byl mě stanoven dlouhý protokol, pojišťovna schválila žádost. Jeden čtvrtek jsem šla na injekci Dipherellinu, ale už v tu dobu mě už 3. den bolelo v podbřišku a něco mě přišlo jinak. Po nějaké době nepřišla očekávaná MS, ale na testu jsem našla nečekaně // - v měsíci, kdy jsem neměla žádný clostilbegyt, ani nic podobného, prostě samo od sebe. Jen chci abyste viděli, že i po neúspěšným pokusech IUI jsem se smířela, že jedinou naší možností je IVF a nakonec se nám na poslední chvíli zadařilo přirozeně. Takže i když to vypadá, že už není žádná naděje, tak není nic ztraceno a já jsem příklad toho, že zázraky se prostě dějou. Přeju všem snažilkám pevné nervy na cestě za miminkem a ať i na téhle diskuzi přibývá budoucích maminek. Katka

mariiianka
27. bře 2012

@duck09 ahoj,no tvůj příběh je úžasný 😵 .Taky bych to chtěla tak nějak zažít.To je super,že se takto zadařilo přirozeně.Tak ať je vše tak jak má být a užívej těhulkování 😉

barakara
27. bře 2012

@berusinkaaa no ja se snazim co to jde ututlat, ale po dvou letech mi to jde fakt tezko, jeste ke vsemu mame vyborny kolektiv a dost dobre se vsichni zname.
S tim myomem to je neprijemny. A co zkusit jineho doktora, ktery by treba rekl vic? To odstraneni by bylo hodne neprijemny? Jestli ne, tak bych mozna nad tim zauvazovala.

@wecurka jak ti dopadl testik, testila si jeste pak nebo uz si to nechala?

@holanci drzim moc a moc palce, at tu mame za 14 dobrou zpravu 🙂

jinak my se snazime stale doma, myslim pozitivne, tak snad to klapne 🙂

wecurka
27. bře 2012

@barakara testila jsem dnes večer z hecu kamarádky s testem Rapi Clear což je prý děsný šmejd a k mému údivu jsme se shodly na "duchovi" tak mi prosím držte palečky ráno to zkusím s mama testem a strašně moc doufám že tam najdu //. Byla bych nejšťastnější človíček na světě 🙂 a konečně by se to tady prolomilo 😀 všem bych nám to strašně přála. Zítra dám určitě vědět papa

holanci
28. bře 2012

@wecurka tak tfuj tfuj tfuj, ať to tam je a postupně objevujeme jedna za druhou 🙂 moc moc moc držím pěstičky. My jdeme zítra na 2 IUI, tak taky nám drž pěstičky 😉

holanci
28. bře 2012

@barakara děkuju moc. Také držím pěstičky, at se vám zadaří. Také se snažím myslet pozitivně. Švagrové vyšla před 4 lety 1 IUI a říkala že tam jela s takovým zvláštním pocitem, že se to prostě povede 😉

wecurka
28. bře 2012

@holaci myslím na tebe je to nádherný pocit // tam jsou!!!!! Jsem strašně šťastná a modlím se aby to vydrželo a bylo vše v pořádku. Teď jsem to tu spustila tak čekám že mě bude následovat moooooooc vám to všem přeju. 🙂

barakara
28. bře 2012

@wecurka tybrdo! Tak to je uzasna novina, drzim moc palce at carka jenom sili.

@holanci dekuji moc. Vis co me prijde, ze ja mam takovy pocity porad i pri domacim snazeni si rikam, ze to proste vyjde 🙂
tak zitra na to jdete, tak at je vse jak ma byt!!

holanci
28. bře 2012

@duck09 Nádherný příběh 🙂 tak přeji krásně těhulkování a ať tě tu všichni následujeme 😉

holanci
28. bře 2012

@wecurka Veliká GRATULACE!!! Nádherná zprávička, tak hodně štěstíčka a hlavně a´t je vše tak jak má být 😵 doufám, že tu budeme takto // nacházet postupně všichni 😵

wecurka
28. bře 2012

holky díky moc ale teď mám strach aby to vydrželo a vše bylo ok. A teď je to na vás 😀 držím palečky ať je to tu co nejdřív //.

mariiianka
28. bře 2012

@wecurka krásné zprávičky,takové by měli být u všech.Mooooc gratuluju 😵
@holanci na zítra držím palečky,aby jsi nám taky brzy hlásila // 😉

wecurka
29. bře 2012

@mariiianka jj už se na takové zprávičky těším u vás ostatních a doufám že brzy. 🙂 @holanci myslím na tebe a já jsem živoucím důkazem že IUI opravdu funguje 🙂 tak tfuj tfuj tfuj jinak všem krásný den i když počasí tomu nenasvědčuje.

berusinkaaa
29. bře 2012

@wecurka Tak to je nádhera ,moc gratuluji jen tak dál ,at ten duch pořádně sílí 🙂.Konečne super jarní zprava a kdo bude další,držím všem pěsti at se zadaří.
My jedem příští týden do centra a snad domluvíme 3IUI.Ještě to chcem zkusit do třetice.A pak asi bude dlouhá pauza diky myomu.

@mariiianka a mohu se optat na jakym místě ti našli myom a co ti k tomu řekli? Já ho mám na zadní stěně,takže prej by to neměl být problém,ale to je to že ti každý doktor řekne něco jiného.A pak si vyber. ☹

kockacz
30. bře 2012

@wecurka taky gratuluju, je to super zprava 😀

wecurka
30. bře 2012

holky ještě jednou vám všem děkuji mooooooc. Dnes jsem testila znovu a čárka už je téměř stejná jako kontrolní tzn že ještě zesílila 🙂 Jinak to vypadá že se celým těhu pěkně prozvracím 😀 @holanci a jak ty včera jaký máš pocit???? Holky kdyby vám vadilo že tady šířím svůj těhu optimismus taky mi to řekněte prosím pochopím to. Vím podle sebe když nám to nešlo tak a někdo přišel že je těhu tak jsem jim to samo moc přála a zároveň to vždy ořvala a náladu mi to srazilo na bod mrazu a říkala si že já tohle nikdy nezažiju. Tak se nebojte mi napsat ať vymajznu k těhulím, ale stejně bych vás sledovala jak vám to jde. 🙂

mariiianka
30. bře 2012

@berusinkaaa no mě ani pořádně neřekl,kde se nachází,jen že je malinký a ničemu to neva,ale je to přesně,jak ty říkáš,co doktor,to jiný názor
@wecurka to je moc dobře,že sílí,a z toho zvracení si nic nedělej,ono to přejde.Já takhle zvracela do 3.měsíce a hlavně jsem nemohla vidět ani cítit nic od masa,to bylo krutý.A hlavně.........nikam nám neodcházej,jen nás pěkně nakaž těhubacilkama 😀 ,vždyť by se ti po nás stejně stýskalo 😉
@holanci taky na tebe myslím,jak to včera proběhlo

holanci
30. bře 2012

@wecurka
@mariiianka Holky tak je to za námi, docela mám takový dobrý pocit, tak uvidíme. Když jsem jela poprvé, tak jsem jeal s tím, že se to určitě nepovede, ale teď mám fakt takový zvláštní pocit, že se to povede. Nechci si to moc připouštět, abych nebyla pak zklamaná, tak uvidíme. Minulý týden jsem měla i 2 takové krásné sny, třeba to s tím i může souviset 😉 Tento měsíc to bylo totiž úplně neplánované, počítala jsem s tím, že bude folikul na straně, kde nemám vejcovod a takhle krásně to vyšlo, tak kéž by to dopadlo 😵 Akorád jsem taková trošku zaražená, protože už od včerejšího dne mám předepsaný utrogestan a tady na diskuzích jsem se dočetla, že se má brát až po ovulaci, že může působit antikoncepčně ☹ Ale zas když jsem měla pregnyl, tak ovulka by měla proběhnout tak jak to bylo načasováno - snad 😉

mariiianka
30. bře 2012

@holanci moc bych ti to přála,neboj zadaří se.Hlavně buď v klidu a moc se na to nezaměřuj.Já utrogestan brala až druhý den,většinou jsem začínala večer.Tak za 14 dní chceme vidět krásné // 😉

barakara
30. bře 2012

@wecurka to je bajecny, ze carka takhle krasne zesilila. M eosobne to vubec nevadi, ze tadu siris svuj tehu optimismus naopak, myslim, ze je to dobre, ze tu nejsme jen spolek zoufalych snazilek, ale ted uz i veselych tehulek....

@holanci to zni fajn, ze si mela dobry pocit. K tem snum, manzelovi se miuly tyden zdalo ze inseminaci provedli jemu 😀 tak nevim nevim, co si z toho mam vzit.

holanci
30. bře 2012

@mariiianka
@barakara holky zkusím na to nemyslet, teď se musím stejně soustředit na zkoušky, které mě čekají za 14 dní, tak třeba to i trošku půjde tolik na to nemyslet a kéž bych vám tu za 14 dní sdělila radostnou zprávu. Ale to samé přeji i já Vám, aby to konečně vyšlo NÁM VŠEM 😵 😵

wecurka
30. bře 2012

@holanci léčba šokem asi funguje u nás to bylo stejné 🙂 A asi opravdu funguje nemyslet jsme si na nemyšlení koupili xbox a zabralo to je sice fakt že jsem si ho moc neužila ale vůbec mi to nevadí 😀 A je to levnější než IVF 😀 😀 😀 Tak za 14 dní čekám že hlásíš // 🙂

wecurka
30. bře 2012

@mariiianka @barakara stýskalo by se mi a pořád bych vás stejně pozorovala a nikam neuteču když nechcete 🙂 je to tu s vámi fajn a věřím že i díky Vám jsem dnes těhulka 🙂 takže dííííííííky moooooooc holky.

holanci
31. bře 2012

@wecurka určitě nám nikam neutíkej alespoň nám dodáváš pozitivní náladu všem snažilkám 😵

wecurka
31. bře 2012

@holanci neutíkám. Zatím dobrý ale bojím bojím mooooc aby ten drobínek vydržel a byl v pořádku.

berusinkaaa
1. dub 2012

@wecurka ahoj ,jsem se všema za ,zustan mezi náma at nám dodáváš naději a nakazila nás 🙂 .
@holanci držím pěsti ,aby si nám tu za 14 dnu psala další úžasnou zpravu 😉
Snad nám v příštím týdnu vyjde naplánovat 3IUI a budu mezi váma 14denním čekatelkám 🙂

kamino
1. dub 2012

Nám se to podařilo hned na první IUI, v té době jsem dostala výpověď z práce, tak jsem řešila konkurzy a ejhle, psychika udělala své a teď jsem 25 týden 🙂 Měla sem Clostík, tu injekci do břicha( Pregnyl, nebo jak - nevím jak se jmenuje ) a nakonec Utrogestan. Naštěstí jsem stihla získat nemocenskou do konce výpovědní lhůty 🙂 Byla jsem v Pronatalu, byli skvělí, držím palce, ať se zadaří.

wecurka
1. dub 2012

@berusinkaaa zůstávám i se svojí "příšerně" pozitivní těhu náladou 😀 Je mi skvěle mám těhu lízátka a Femibion 1 a nevím co to je nevolnost 🙂 Určitě vyjde a já jsem důkazem že i skeptikům jako já se potvrdilo že 3 IUI je nejúspěšnější tak tobě to vyjde taky a už se mooooc těším až nás tu bude víc nejlépe všechny 😀 Holky myslím na vás na všechny a mooooc chci aby už jste byly také těhulinky 😉

holanci
1. dub 2012

@berusinkaaa děkuju moc, kéž bych vám tu radostnou novinku psala 😉 , budu ti držet pěstičky, abyste naplánovali 3IUI a hlavně aby to vyšlo 😵