1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

berusinkaaa
5. pro 2011

@mariiianka Ahoj,ja jsem sama od sebe začla brát Mamavit,doktor mi říkal,že to je jedno které vitaminy budu brát,jen doporučovat hodně ty kys.listové.My se snažíme skoro 3roky.A co vy?

berusinkaaa
5. pro 2011

@kate09 ahoj,myslíš,že mamavit není tak suprovej,jo,ale máš v něm spoustu taky důležitých vitaminu a v Femibion je nejvic zaměřen na kys.listovou.Taky o jiný dáreček k vánocům nemám moc zájem 🙂 ,ale jsme na tom stejně,snažilkování držíme v tajnosti,aby jsme se vyvarovali vlezlých otazek.My zatim budem ještě zkoušet IUI a asi prej po 3 pokusech se žádá o IVF,aspon nám to tak řekl doktor v centru.A kam chodíte do centra?Ještě se optám.Opravdu po 14dnech se dá zjistit že jsi těhotná?Třeba testík to prokáže dýl a mrcha i přesto přijde?

majcam
5. pro 2011

ahoj,omlouvám se,že sem lezu,ale Femibion je opravdu nejlepší,má kyselinu listovou už naštěpenou,některé tělo totiž neumí přijmout nenaštěpenou listovku,a dr.říkají,že ten Femibion stačí...

mariiianka
5. pro 2011

Tak koukám,že jsme na ty tajnosti všechny stejně.Taky jsme to nikomu neřekli,my se snažíme 3 roky,z toho 2,5 sami a od května chodíme do sanusu v HK.Nám doktor taky říkal,že bysme měli začít přemýšlet o IVF,ale na to nám nějak chybí penízky.Tak uvidíme,jak to půjde dál.

tumamka
5. pro 2011

Ahoj holky,tak jen hlásím že 3.IUI opět nevyšlo,chjoooo ☹

mariiianka
6. pro 2011

@tumamka ahoj,tak to mě je líto.Tak budete pokračovat dál?

berusinkaaa
6. pro 2011

@tumamka To mi je moc líto.Ale určitě to štěstíčko prijde ....MUSÍ.... 😉 .Držím pěstí!!!

mariiianka
6. pro 2011

A jak se máte vy snažilky.To čekání je šílený,ale jsem naprosto v poho,tak jsem na to za týden zvědavá 😉

tumamka
6. pro 2011

@mariiianka V IUI už asi ne.Doktor mi doporučil IVF,ale nejspíš s tím ještě počkáme a zkusíme to nejdřív sami doma bez doktorů a plodných dní a uvidíme.Třeba na tom opravdu něco je,že na to prostě jen moc myslíme,tak to vyzkoušíme na to nemyslet a uvidíme 🙂 .I teplotu už jsem si přestala měřit 😀 .

mariiianka
7. pro 2011

@tumamka A třeba se zrovna zadaří,ale až příjdeš na to,jak na to nemyslet,tak dej vědět.Chtělo by to fakt nějak vypnout,ale jak ☹ .

mihule111
7. pro 2011

Ahoj holky, mám prosbu .... taky jste po IUI první dny trochu špinily ?? Užíváte nějaké léky po IUI ??
Já jsem byla včera a léky jsem žádný nedostala. Bylo to naše první IUI, tak jsem zvědavá ... ale to % úspěšnosti mě děsí .... 😖

berusinkaaa
7. pro 2011

@mihule111 ,ahoj jojo spinila jsem jen ten den,ale prej to je normální a jinak jsem dostala utrogestan.Jojo ta uspěšnost je nízka,ale člověk má vyzkošet všechny možnosti,třeba to štěstí na některou z nás sedne IUI 🙂

mihule111
8. pro 2011

@berusinkaa ... ahoooj, já neberu nic ... dostala jsem pregnyl před IUI a pak už nic ....
Úpěšnost je malá, ale stejně si říkám, že když spermošky upravili a ještě jim pomohli až do dělohy, tak ta šance je snad větší než když se s manželem snažíme běžně v době ovulace ... 😉
Koukala jsem na pár diskuzí a jsou takové co jim to vyšlo na poprvé, někomu na potřetí a někdošel po té na IVF.

mariiianka
8. pro 2011

@mihule111 ahoj,já taky beru utrogestan,a pak ještě clostilbegyt 3-7 den od MS a pak den až dva před IUI píchám ovitrele.Uspěšnost je sice nízká,ale lepší zkusit něco než-li nic,kdoví,třeba štěstíčko zrovna zabloudí.Už by teda chtělo,aby zabloudilo tady k někomu,nelépe snad ke všem snažilkám tady 😀 .Přeju hodně štěstí 😉

mariiianka
8. pro 2011

@berusinkaaa Tak jak se cítíš,pociťuješ něco na sobě.Já teda vůbec nic,akorát mě přestali bolet vaječníky,hurá.Ale myslím si že to bude zase bez úspěchu jako vždy ☹ .

berusinkaaa
8. pro 2011

@mariiianka Pořád vnímam samu sebe jestli cítím nějakou změnu,připadám si jak blázen 🙂 ,ale nic.Trochu mě jen pobolívaj vaječníky jako před menses,dostavit by se měla o víkendu,ale doufám,že tomu tak nebude 🙂 .
Neházej flintu do žita,dej si naději 🙂.Už jsi si dělala test nebo počkáš až po 14dnech?

mariiianka
8. pro 2011

@berusinkaaa tak to držím moooc pěstičky,ať nedorazí.Sakra vždyť už to tu někdo musí prorazit.Já test nedělala,a ani zatím nehodlám,protože když testnu tak to pak jak na potvoru druhý den dostanu.A ty jsi testovala???Já to ani nějak zatím nevnímám,protože bych se z toho zbláznila.Ještě,že jsou ty vánoce,že se zabavím cukrovím,balení dárků,atd 😀

tumamka
8. pro 2011

@mariiianka No já myslela aspoň nemyslet nato kdy mám a ovulaci a prostě se "snažit" furt.Jen že to bych si nesměla počítat DC,ale to tak nějak nejde,11DC chodím na folikulometrii,beru 5-9DC Clostilbegyt a 16-25DC Proveru,tak že počítat prostě musím ☹ .

berusinkaaa
8. pro 2011

@mariiianka děkuji.Ja jsem test zkusila a nic se neukázalo,ale prej to bylo moc brzo 🙂 .V tom vnímaní samusebe mě dokonale odreagovává práce,ale ten volnej čas je prevít tak jsem začla chodit cvičil.Je to bezva 🙂 .

mariiianka
9. pro 2011

@tumamka jo,tak na tom jsme podobně 😅
@berusinkaaa já bych mohla testovat už v neděli,ale asi nebudu.No ale ono my to beztak nedá 😀 .Taky se odreaguju u práce.Včera jsem tu měla kamarádku se 7měsíčním mimčem a to my pak na náladě taky moc nepřidá.Říkám si,kdyby se tak chtělo už zadařit...........

janii
10. pro 2011

Ahoj holky, dnes jsem 6tý den po naší první IUI, od toho pondělka mě pořád bolí břicho jako před MS, je to normální? Pročítám si tady Vaše příspěvky a tak nějak se s nimi sžívám :D Byli jsme v centru ve Zlíně, jsem tam objednaná na 19.12. na těhotenský test z krve. Bylo mi řečeno, že si jej doma dělat nemám, ale myslím že to asi nevydžím 😒 Který den zkoušíte testovat doma? Držím palečky všem!!!!

mariiianka
11. pro 2011

@janii ahojjá jsem dnes 11 den po naší 5.IUI.Mě teď naposledy boleli asi tak čtyři dny vaječníky.My chodíme do HK atam nás na žádnou krev neobjednávají,prý můžeme testovat už 12 den.Ale nevím jestli budu testovat.Tak ať se zadaří a na další už nemusíš 😉

mariiianka
11. pro 2011

Holky dnes v noci mě zachytila nějaká střevní chřipka,pořád jsem jen lítala na záchod a teď tu leží,jak lemra a nic se mi nechce dělat.

janii
11. pro 2011

@mariiianka A máš nasazený utrogestan nebo něco jiného? Já mám ale mám ho brát pořád až do toho 19.12. 1-1-1, takže MS určo nedostanu. Ještě mám nasazený Predisol nebo tak něco a to beru 1x denně. Držím palce ať to konečně vyjde. 🙂 Já s tím vůbec nepočítám vzhledem k tomu jaká je pravděpodobnost. Ale i přesto se bojím toho zklámání 😒

mariiianka
11. pro 2011

@janii utrogestan mám,přesně jako ty.A pak ještě 3-7 od MS clostilbegyt a před IUI injekce ovitrele.Šance je nízká,ale lepší zkusit něco,než-li nic,Zklamání je vždycky těžký,ale třeba ti to výjde,musíš doufat a myslet pozitivně

janii
11. pro 2011

@mariianka Clostillbegyt taky 3-7 a před IUI injekce Pregnylu. A jaký máte problém, že podstupujete IUI, jestli se můžu zeptat? A první jste měli přirozeně nebo taky s pomocí?? My přirozeně, ale teď mám nějakou hormonální poruchu, nemám ovu.

mariiianka
11. pro 2011

@janii první jsme měli taky pomocí hormonů.3 měsíce jsem jedla utrogestan a clostilbegyt a pak se zadařilo přirozeně.A teď nevím,oba jsme v pořádku,tak fakt nevím,kde je problém.Asi to je taky hodně o psychice.Tak jsem zvědavá,jak to dopadne teď.

mariiianka
12. pro 2011

Ahoj holky,tak jak jste na tom,už jste některá testovala?

berusinkaaa
12. pro 2011

Ahoj holky tak bohužel,první IUI se nevydařilo.Mrcha se již dostavila.... 😒

mariiianka
13. pro 2011

@berusinkaaa tak to mě mrzí.U nás se nevydařilo nejspíš ani 5.IUI,dneska ráno jsem testovala a pouze / ☹ .