1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

janii
15. pro 2011

@vendy01 Teprve na první 🙂 takže jsme zatím taky "nováčci" 🙂

janii
15. pro 2011

@mariiianka Víš co, mě dost bolí dneska v podbřišku. Bolelo tě taky tak dlouho po IUI nebo jen ze začátku kvůli stimulaci?

vendy01
15. pro 2011

@janii Tak to jsme na tom stejně 🙂 Mě právě nebolí vůbec.. Jen se cítím taková nafouklá, ale nejsem si jistám jestli je to tím IUI 😀
Podbřišek mě bolel spíš den před IUI, docela se obávám, že ovulka byla dřív a prošvihli jsme ten správný okamžik 😒
Tak třeba je to bolení teď dobrá známka 🙂

janii
15. pro 2011

@vendy01 Mě bolí furt 😀 Před i po a v průběhu dnů po té IUI taky 🙂

vendy01
15. pro 2011

@janii Tak to má asi každý jinak 😀

berusinkaaa
15. pro 2011

Ahoj holky ja chodim do centra Pronatal a neplatila jsem nic za IUI.A jinak nám říkal dr.test dělat po 14dnech od zavedení...a jaksi se menst.dostavila ještě dřív než bylo tech 14dnů.Brala jsem Utrogestan a zaváděla jsem ho a i jedla.Prej záleží jak je kdo altivní ve dne. Já mám težkou práci a mohla bych ho rychleji vypudit tak jsem ho i jedla.Takže je to jedno 🙂 .Držím všem pěsti,aby uz na testech bylo // 😉

janii
15. pro 2011

Holky, tak mi to nedalo. Spodní test včerejší 10tý den po IUI a horní dnes odpoledne 11tý den po IUI. Začínám tiše doufat. 🙂

vendy01
15. pro 2011

@janii 😵 Ta dnes je rozhodně silnější a lépe viditejnější 😵 😵 Vypadá to opravdu mooooooc nadějně!!! Držím palečky!!!!

vendy01
15. pro 2011

@janii To máš mamatest 10??

janii
15. pro 2011

@vendy01 Díky. Schválně jsem byla mrknout co to je za test 🙂 Je to ten mamatest 10 🙂

mariiianka
15. pro 2011

@vendy01 ahoj a vítej,samozřejmě že se k nám přidej,bude veseleji.Tak ti přeju,aby to bylo také tvé posledníIUI
@janii samozřejmě že platíme,ještě se nad námi neslitovali,aby nám to dali zadarmo 😀 😀 😀 ,platíme 1000,-.Já už začínám lehce špinit,takže můj sen se nadobro rozpad

mariiianka
15. pro 2011

@janii hele,tady se něco rýsuje,s tím testem to nevypadá vůůůůůbec špatně.Držím moc moc moc palečky

vendy01
16. pro 2011

Krásný den všem!
@mariiianka Děkuji za přivítání 🙂 S tím posledním IUI bych si to přála, ale nevim nevim... Ode dneška beru Utrogestan, ráno jsem slupla první pilulku 🙂 , ale jinak se cítím jako normálně, žádná bolest břicha, nic... Vím, že je ještě brzy, ale děsně se to vleče 😅
Ty chodíš do HK do Sanusu? My chodíme do Arlety v Kostelci... Máme to jen 4km, tak to byla jasná volba...
S tím špiněním mě to mrzí 😒

@janii Jakpak dnes? Budeš testovat?? Testík z ranní moči by byl nejlepší 🙂

mariiianka
16. pro 2011

@vendy01 ahoj,tak to máte super jen 4 km,to my to máme 50 km do HK.Takže to je někdy pěkný záhul.No já už to mam jasný,dost mě bolí břicho,ach jo,tak vánoční dáreček nebude.No co se dá dělat,snad někdy příště 😢 .Teď se jedu nechat zkrášlit ke kadeřnici,abych se líbila Ježíškovi a nezapoměl na mě 😀 .Tak zatím pá

@janii myslím na tebe,ale myslím si že teď čárka na testu bude už jenom sílit 😉

janii
16. pro 2011

@mariiianka @vendy01 Holky, tak ráno byla silnější než včera 🙂 doufám doufám 🙂

vendy01
16. pro 2011

@janii Tak to je skvělá zpráva!!! 😵 😵 Že by tady konečně byla smůla prolomena??? 🙂 Přihoď fotečku 😉

@mariianka Tak to máte dálku teda 😕 K Jičínu je fakt kus. Má kamarádka pochází z Železnice, tak vím, jak jezdí daleko... Tak ať jsi s vánočním sestřihem spokojená 🙂 😉
Já jedu po obědě pro změnu na vánoční nákupy do Hradce. Filípka tam předám našim a budu na to mít klid. Jen kdyby mě nečekal celý víkend pracovní 😠

Tak hezký den!!! 🙂

janii
16. pro 2011

@vendy01 Díky, doufám že jsem prolomila a teď už se to přenese na všechny ostatní tady!! Fotku přidám, ale nevím kdy to stihnu, ještě jsem v práci a odpoledne mám vyřizování. Mě čekají nákupy zítra, jedu do Polska a pak do Ostravy do Avionu 🙂

mariiianka
16. pro 2011

@janii no doufám,že nás tady všechny hezky nakazíš
@vendy01 tak to přeji hezké nákupy,já už mam vše a skoro i zabalené.Učes supr,do tý doby než jsem vylezla ven,tady šíleně leje,to zas budou letos vánoce blátivý

janii
16. pro 2011

@mariiianka Speciálně tebe bych nakazit chtěla!!!!!!! 😝 Po tolika zklamáních :-/
Holky to je hrůza to počasí, co. A u Vás v čechách prý ještě horší než tady u nás. Opravdové Vánoce ☹ 😀

vendy01
16. pro 2011

Taky bych jeden bacilek prosila 😀 😀 Počasí opravdu hrůza 😝 😝 Nákupy proběhly za vydatného deště, ale naštěstí téměř vše mám.. Víkend bude po oba dny pracovní, už aby byl za mnou...
Holky přeji hezký adventní víkend!!!!!!!!!!!!!

berusinkaaa
16. pro 2011

Ahoj ,prosim ja bych si prala taky nakazit bacilkem 😉.Jinak mi tady máme pořádnou sněhovou nadílku.
@janii držím pestičky,je moc příjemné tu číst příjemné zprávičky 🙂

mariiianka
17. pro 2011

@janii jééé,mě ty bacílky třeba dva 😀 . 😀 Jinak ten sníh fakt závidím,tady nám včera pěkně pršelo a večer foukal šílený vítr,ale sníh nikde.Zítra máme vánoční besídku v kostele,takže stále dokola proháníme flétnu 🙂

katie09
18. pro 2011

Ahoj holky, přidávám se ke snažilkám IUI. 2.12. jsme absolvovali už náš druhý pokus o IUI a bohužel nevyšel :( Tak zkusíme v lednu a uvidíme. Blahopřeji janii k //. Už Vás nějakou dobu čtu a doufám, že taky chytnu nějaký bacil 🙂 Tak koukám, že většina nás tady vyhlíží leden, abychom zkusili další pokus 🙂

berusinkaaa
18. pro 2011

@katie09 ahoj vítám tě tu mezi nás snažilky 😉 .Tak do třetice 😉 ,držím pěsti .Nojo je nás tu dost na lednové štěstí,uspořadáme tu velkou podporující párty 😉 ....

mariiianka
18. pro 2011

@katie09 také vítám.Jéé my byli 1.12. a taky nic ☹ .Štěstí se nám stále vyhýbá velikým obloukem 😢
@berusinkaaa s tou párty,to je super nápad 😀

janii
19. pro 2011

@mariiianka Neboj, ona se vyhýbá ale už brzo na tebe sedne!!! Na všechny tady!!!
Jinak dnes těhu povrzeno u dr. Hodnota hcg v krvi 117,4, další kontrola 30.12. a to už by mělo být vidět i na UTZ. Držte palce, protože i když už to tam je, nic není jisté na 100% a já mám pořád hrozný strach z potratu nebo tak něco ☹

berusinkaaa
19. pro 2011

@janii velka gratulace a držím pěsti aby bylo vše v pořádku.Užívej si svátku a nemysli moc na ten strach 😉.
@mariiianka to štěstíčko přijde až ho budem nejmín čekat 😉 ... a musíme věřit,však jednou to musí přijit.

vendy01
19. pro 2011

Ahoj holky, jdu vás v rychlosti pozdravit!!! 🙂 Nějak nestíhám!!!
@janii Taky mooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!! A přeji, ať se vše vyvíjí tím správným směrem!!!! 😵 😉

Zatím se loučím, zítra písnu více 🙂

janii
19. pro 2011

@vendy01 Díky, pisni kdy budeš testovat atd 🙂

holanci
20. pro 2011

@janii Hrozně moc GRATULUJU !!!! 🙂 máte nejkrásnější dáreček k vánocům, co jste si mohli přát. Kooooonečně nám to někdo prolomil 😉 Tak ještě jednou moc blahopřeji 🙂 . Můžu se zeptat na kolikátém pokusu jste byli, po jaké době snažení jste se rozhodli k IUI a jaký den cyklu jsi byla na IUI? 😉