1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

holanci
3. črc 2013

@mariiianka Jojo už se to rozjelo, kééééééééž by při nás stálo všechno štěstí, smůly už bylo dost, a vyšlo to napoprvé.... Prosím tě píchala sis orgalutran?

holanci
3. črc 2013

@barakara Tak to je skvělá zpráva, také nás čeká první, kéž by to vyšlo?? A jak jsi to snášela celkově? Kolik jste měli embryjek? Máte nějaké sněhuláčky?

mariiianka
3. črc 2013

@holanci určitě to výjde,smůlu už máte vybranou,teď se dočkáte toho nejpříjemnějšího 😵 🙂 .A už jsi začala se stimulací?Ne ten jsem nepíchala.Já měla puregon,centrotide a nakonec ovitrele

barakara
3. črc 2013

@holanci Vyjde! Jina moznost nepada v uvahu 😉
Snasela celkem dobre, mela jsem dlouhy protokol, takze celkem jsem napichala uz asi 65 injekci 🙂 Mela jsem mirny OHSS, ktery asi stale trva....pri stimulce bylo skoro 30 folikulu. Ale odebrali jen 16 oocytu, oplodnilo se prvni den 9 a do 5. dne prezilo 6 a jedno z toho mi zavedli. Takze 5 mame u ledu 🙂
Ted picham porad Fragmin na redeni krve, to je neprijemny, ma tupy jehly a dela sileny modriny...stimulace proti tomu je pohoda.
Uz si zacala stimulaci?

holanci
3. črc 2013

@mariiianka
@barakara Holky už stimuluju, píchla jsem v pondělí Elonvu, ta působí 7 dní, takže nemusím každý den, teď mě čeká v sobotu a v neděli orgalutran a pondělí jedu na kontrolu jak to vypadá 🙂 Jé kéž bych jela opravdu ve vašich kolejích a vyšlo to hned 😉 Manžel má hraniční spermio a tak nám půlku udělají ICSI půlku zkusí nechat samovolně. Říkal mi doktor, že příčna může být to, že se spermijky nemají silu zavrtat, tak jim trošku pomůžou a tak by to teda mohlo vyjít ne 😀 Jinak cyklus mám pravidelný jak hodinky, takže to je taky si myslím dobrá známka 😉

mariiianka
3. črc 2013

@holanci tak to máš fajn,že nemusíš každý píchat den.Ale na to si člověk zvykne.Samozřejmě,že půjdeš hned za námi a taky budeš za chvíli těhulka.My měli taky ICSI a přitom oba v pohodě,takže do dneška nevím kde byl problém.Hlavní je že se zadařilo a že bude mimik zdravý,nic víc teď neřeším.Dneska zrovna mi došlo,že už jsem ve 4 měsíci 😀 .Ono to tak šíleně letí,že si těhu snad ani nestihnu užít a za chvíli půjdu rodit 😀 😀 😀

vendy01
3. črc 2013

@barakara Moc gratuluju!!!! 😵 Krásná zprávička!!!! Tak ať je vše jak má být 🙂 😉

@mariiianka No u mě testík samozřejmě negativní... No už jsem se z toho vzpamatovala a budu se těšit na září na IVF. Když vidím další pozitivní zprávy, tak z toho mám radost. 🙂
@holanci Držím palce 😉 😉

mariiianka
3. črc 2013

@vendy01 ach jo,to mě mrzí.Zkus teď vypnout a třeba se zadaří přirozeně.A jinak září je tu coby dup,kdyby náhodou.Holka vždyť ty už si to tááák zasloužíš.

vendy01
3. črc 2013

@mariiianka Za týden jedem na dovču na Moravu, tak se na to moc těším a pak budu hodně v práci, tak to vypnutí půjde docela dobře 🙂 To jo, do září to uteče..výsledek sice není zajištěn, ale kdyby náhodou, tak třeba zbydou mrazáčci 🙂
Už je to čekání opravdu dlouhý...

mariiianka
3. črc 2013

@vendy01 hele to si ani nepřipouštěj,že výsledek není zaručen.Prostě do toho jdi s pozitivníma myšlenkama jako já a bez malýho kulihráška neodejdeš 😉 .Jinak přeji pěknou dovču,my se letos nikam nedostaneme kvůli úžasným vycházkám 😠 ,možná tak nějaký malý výlet

kockacz
3. črc 2013

@barakara ahojky, tak posilam velkou gratulaci! Hned to tady ozilo... 😉 Je to opravdu povzbuzujici, kdyz vidime, ze to jde...
@holanci moc drzim palce, aby se zadarilo
Ja cekam na mrsku, abych zacala brat HA. Mam ji na 6 tydnu kvuli endosce, pak zacne stimulace a snad bude co sklizet a mrazit 😀
@mariiianka 4.mesic...to leti 🙂

holanci
4. črc 2013

@kockacz děkuju 😉

mariiianka
4. črc 2013

@kockacz ahojky,letí to neuvěřitelně.Nedávno jsme začali bojovat a vidíš,kde už jsme.Tak snad bude vše v naprostém pořádku a v prosinci nás čeká krásný dáreček 😉

barakara
4. črc 2013

@kockacz ahoj dekuji a ja tobe drzim palce na stimulace a dale! At vsechno klape a mas to s pozitivnim vysledkem 😵

vendy01
22. črc 2013

Ahoj holky, hlásím se po odmlce. 🙂 Trochu jsme dovolenkovali a už jsem zpět v pracovním procesu. To to uteklo 🙂 😝
Jinak máme podanou žádost o IVF, tak to snad v září klapne. Poslední možnost spontánního snažení je tento měsíc, tak uvidíme, jestli se ještě nezadaří..

mariiianka
24. črc 2013

@vendy01 ahojky,tak hlavně že jste si odpočinuli a vypnuli od toho všeho.Moc bych ti přála aby k IVF nemuselo dojít 😉 .My se válíme furt doma u bazénu,asi se zřejmě asi nikam nedostaneme s mýma úžasnýma vycházkama,ale dohodli jsme se že příští rok někam vyrazíme,asi do Krkonoš,tam to máme rádi.Jinak já jsem zjistila,že starý kočár musím nahradit novým,jak jsme ho měli na půdě,tak si myšáci v něm udělali hnízdečko 😠 ,ale naštěstí mě to tolik nemrzí,protože byl po Adélce bazarový,tak teď koukám po novým a asi to vyhraje firkon.Nemáš s ním náhodou nějaký zkušenosti nebo tvoje kamarádky?Chtěla jsem tako,ale holky mi to v diskuzi rozmluvili.Jenže to je těžký,když každý druhý je polský a já nechci rozhodně nic drahýho.Ale do prosince času dost 😀 .Jinak jsem byla ráda,že testy dopadli dobře,tak za 14 dní na utz a budu zase ve větším klídku 🙂 a konečně si to užívat naplno

mariiianka
24. črc 2013

@barakara a jak se máš ty maminko,jak se cítíš?

barakara
24. črc 2013

@vendy01 Ahoj drzim take moc palce at k IVF nemusi dojit at se zadari prirozene! 🙂
@mariiianka Ahoj je mi pekne soufl, ale mam co jsem chtela 🙂

Jinak vcera jsme byli na kontrole v 9tt a miminko ma 2cm a krasne tluce srdicko, vse je jak ma byt, tak jsem take mnohem klidnejsi. Ale jak se znam vydrzi mi to tyden a uz ho budu chtit zase videt 🙂 Bricho mam obrovske, ale to budou ty zvteseny vajecniky.

mariiianka
24. črc 2013

@barakara tak mě za těch 4,5 měsíce absolutně nic není,tak mam obavy jestli je vše jak má být.Mě čeká 5.8. utz na genetiku a snad to bude dobrý,když už výsledky testů dopadli dobře,tak musí být i tohle.Jinak já jsem docela rozčarovaná z těch kočárků,to jsem si nikdy nepomyslela,že to bude takový oříšek

barakara
24. črc 2013

@mariiianka Urcite to bude dobre. No myslim jestli ti nebylo spatne predtim tak ted uz asi nebude 🙂 Pry to vubec nema vliv jestli jsou nebo ne nejake nevonosti/zvraceni.
Ja kocarky zatim neresim, ale take se toho desim, abychom vybrali spravne 😉

mariiianka
24. črc 2013

@barakara to je jasný,že teď už nebude.jsem to říkala i dr. a ten říkal,že to je v pořádku,akorát je to blbý pocit,že se říká,že by v těhotenství mělo být špatně.Ale uklidnil mě,tak to neřeším.No jako ty kočárky,to je teda něco,to jsem si nikdy nepomyslela 😀 .Já už mam skoro vše,až teda na ten kočárek,ale to je času dost,ještě objednám povlečení do postýlky a vysnila jsem si kolíbku,i když je jen na pár měsíců,ale už jsem rozhodnutá.Pak jen maličkosti,já mam hodně věcí po Adélce tak jsem ráda

mariiianka
24. črc 2013

@barakara jinak tenhle asi pořídíme 🙂

vendy01
24. črc 2013

@mariiianka Ahoj, gratuluju k výsledkům 😉 🙂 S tím kočárkem to je opravdu těžké. Firkon měla švagrová, akorát neměla přední otočná kola a musím teda říct, že kočárek byl dost těžký na manipulaci. Tenhle ale vypadá novější a ty otočný kolečka jsou super. Já měla na Fildu kočárek Cam Cortina, je to tříkolka a byla jsem spokojená. Máme ho také na půdě, chtěla jsem ho tenkrát prodat a manžel mi to vymluvil, že bude druhý a ono houby. Tak nevím, jak jednou dopadnem. Já bych si na druhý nejradši koupila jiný, třeba bazarový . Mám vysněný Jané, ale je drahý. Ma MMB je ale dost velký výběr jetých kočárků v super stavu za dobré ceny. 🙂
@barakara Děkuju 😉 Ty nevolnosti k tomu patří, měla jsem je 3 měsíce, ale člověk pro to mimčo snese vše, hlavně že je b bříšku 🙂

mariiianka
25. črc 2013

@vendy01 ahojky,děkuji,ještě si počkat na ten utz a snad bude vše,jak má.Jj,tohle právě nový typ kočáru-Firkon verano long 2013,ještě ho okouknu na živo a uvidíme,ale takhle se mi moc líbí a hlavně ta barvička 😀 .Postýlku chci taky do fialkova,tím snad nic nezkazím.Hele já co jsem měla na adélku,tak ten byl teda těžký,takže tohle si myslím,že bude brnkačka.A hlavně žádný kočárek nebude 100%,na každým se něco najde.Takže já už jsem zřejmě rozhodnuta,ale bez tý sedačky,tu doma mám,takže by mi byla stejně k ničemu a na kočárek ji dávat rozhodně nebudu,tak aspoň něco ušetřím 😀 .Hele a ty jako nezoufej,ty se dočkáš mimča za chvíli,tak jak by jste měli dopadnout,jen dobře 😉

vendy01
26. črc 2013

@mariiianka To máš pravdu, žádný kočárek není 100%. Já to teda u Fildy děsně řešila, jakou káru vyberem, teď už bych asi řešila méně, hlavně aby se s ním dobře manipulovalo a byl lehký. Tenhle Firkon fakt ale vypadá pěkně, jinak zkušenosti nemám...
A s tou výbavičkou, to jsi rychlá, že už máš pomalu vše 🙂 Je fakt, že po Fildovi mám taky dost věcí schovaných...
Já jinak nezoufám, věřím, že to dopadne 😉 😉 Jinak 15.8. jdeme do CARu na konzultaci a dostanu už rozpis léků, tak jsem mooooc zvědavá. Přibrala jsi po hormonech? Já mám za poslední měsíc z ničeho nic 3 kg nahoře 😠 Ne, že bych to až tak řešila, ale kahoty mi jsou teda těšnější..

mariiianka
27. črc 2013

@vendy01 já už jsem se rozhodla,půjdeme asi do toho firkonu,hlavně ta barva se mi líbí.No jo výbavičku tu mám,už bych mohla klidně rodit 😀 ,ale do prosince teda ještě vydržím.Jinak po hormonech jsem přibrala,nevím jestli to dám ještě někdy dolů.Teď od začátku těhotenství mám asi tak 3,5 kg nahoře.Jééé,tak to už máte zachvíli,to bude coby dup 😵

mariiianka
2. srp 2013

@kockacz
@vendy01
@barakara ahojky holky,tak jak se máte.Já už mam pidivěcičky vypraný a vyžehlený 😀 .Jinak v pondělí mě čeká utz,tak snad se dovíme kdo ,že se to u mně schovává,už se těším.Jinak kopanečkyjsou už i vidět a někdy je to fakt síla 😅
@holanci a jak se máš ty maminko?Kdy tě čeká nějaká kontrola

vendy01
2. srp 2013

@mariiianka Ahoj holky 🙂 Píšu na rychlovku z práce. Tak u nás ani poslední kolo přirozeně nevyšlo. Zkusila jsem dnes testík, MS má přijít 5. Tak už se těším na tu konzultaci do CARu. V práci už mám naplánovanou přibližnou neschopenku. Od kolikátého DC jsi šla na PN? Mám s tím trochu problém. Naše staniční píše služby víc než měsíc dopředu, tak jsem jí nedokázala přesně říct, jak nebudu.
Teda ty jsi rychlík 😀 Ty kopanečky jsou krásný, to pak začne to pravé užívání si těhotenství 🙂 😵 Na UZ držím palce, ať se mrňousek ukáže v plné parádě?? Máte tajný tip?
Něco mi uniklo??? @holanci je těhulka??? Naposledy jsem četla o ET 🙂

mariiianka
2. srp 2013

@vendy01 ahojky,ty už zae pracuješ,to se brzy změní 😉 .Tak to mě mrzí že domácí snažení nevyšlo,aspoň se můžeš těšit na něco nového 🙂 .Prosím tě já měla neschopenku asi od několikátého 10-12 dne DC,přesně už si to nepamatuji.V pondělí podám info co utz,ale strašně moc se těším 😵 .Hele tajný tip nemáme,ze začátku jsem to viděla na chlapečka a teď mi něco říká,že to bude opět holka 😀 ,tak uvidíme s čím na nás dr.vyrukuje 😀

holanci
3. srp 2013

@vendy01 Ahojky, jojojo asi to tak vypadá, dnes jsem 18 den po ET, dělala jsem poslední testík a vykoukly na mě hotové dálnice // 🙂 V pondělí volám do CARu a objednávám nás na ultrazvuk 🙂