1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

barakara
30. zář 2013

@vendy01 to je krasa!! To je super, blahopreju! 😵 😵

mariiianka
30. zář 2013

@vendy01 tak to podobné nemáme..........Máme to úplně stejný 😀

vendy01
30. zář 2013

@barakara Děkuju!!! Jsem z toho nějak mimo,pořád koukám na testík a nemůžu se vynadívat 😲
Tééda tobě ty týdny ale pořádně utíkají 🙂

barakara
30. zář 2013

@vendy01 Ten pocit moc dobre znam, ja tomu nemohla uverit jeste donedavna 😀
Testiky mam porad schovane v tehotenskem deniku 😉 uzivej si ten pocit, je to fakt nadhera.....
No nejak to rychle leti...za chvili budu v pulce! 😕

mariiianka
30. zář 2013

@barakara a než se naděješ,budeš rodit 🙂

kockacz
30. zář 2013

@vendy01 Vendy ja mam takovou radost !!! Tolik ti to preju az se mi derou slzy do oci 🙂 Budu na tebe myslet, aby to pokracovalo jak ma, ale to hlavni jste s bojovnickem zvladli 😉
Ja uz volala do lazni. Chci jet do Frantovych, kde jsem byla loni na podzim. Maji ale totalne plno, z 5 hotelu jen jeden volny jednoluzkovy pokoj v terminu, ktery neni uplne idealni, ale radeji neco nezli nic. Uz jsem to i rekla sefovi, ted cekam, zda mi to schvali. Bylo by to skvely. I kdyby pak ET nedopadlo, tak to bude uzasny relax. Loni jsem si tam fakt odpocinula.
@mariiianka

vendy01
30. zář 2013

@kockacz Děkuju!! To víš, mám strach , aby se to někde nepos..., ale to neovlivním, teď prožívám radost v podobě // a jsem šťastná 🙂
S těma lázněma to je parádní. Já v lázních teda nikdy nebyla, ale kolikrát jsem si říkala, jak to musí být super. 🙂 Na jak dlouho tam budeš??

mariiianka
30. zář 2013

@kockacz tak to je super,to budeš mít super odrelaxování a pak se ET určitě zadaří 😉 .A kdy jedeš a na jak dlouho?

kockacz
30. zář 2013

@mariiianka Vyuzila bych nabidku z Frantiskovych, ktera mi ted prisla na udajne vyhodny bonusovy 14denni pobyt 😀 ALe i tenhle vyhodny pobyt vyjde na 18 000 i vic, podle poctu hvezdicek hotelu. Navic maji totalne plno. Z peti hotelu meli prvni volny termin od 20.rijna do 3.listopadu. Bude to tesny s menstruaci. Mozna nektery s poslednich dnu uz s mrskou a zaroven Estrofemem. KET by byl pak tak za 14 dni 😅
Mam letos jeste 26,5 dne dovoleny, bude to zaslouzene volno 😉

vendy01
1. říj 2013

@mariiianka
@kockacz
@barakara
Ahoj holky, to je dneska mráz 😝 U nás jsme měli -1s.t teď ráno a tahám zimní věci. Taky jsem samozřejmě testovala, ale nadšená teda dneska opravdu nejsem 😒 Čárečka silnější není ani o kousek, tak jsem z toho nějaká rozladěná... Manžel mi samozřejmě říkal, ať testuju ob den, ale copak se to dá vydržet??? 😅 😀 Tak asi tak no... Teď mám v hlavě biochemické těhu a bůhví co ještě...

mariiianka
1. říj 2013

@vendy01 ahojky,u nás taky mrzlo,Adélku mám doma,to nám ty nemoce brzy začínají 😒 .Prosím tě,nevyšiluj i když to jde těžko,znám to podle sebe.Oni ty čárečky zase tak sílit nebudou,ale zkus odpo a uvidíš ten rozdíl 😉 .Kdy máš jít na krev?Nejlepší je koupit digitál a máš jistotu.Neboj se,prcek je tam,kde má být 😉

vendy01
1. říj 2013

@mariiianka Ty nemoce teď, to je hrůza. U Fildy ve školce spojují třídy, jak je málo dětí. Tak ať jste brzy zdraví!! 😉
Samozřejmě, že vyšiluju 😀 😀 Na krev jdu v pondělí. Ještě včera odpoledne jsem zkoušela testík, ale poprvé jsem se setkala s vadným mamatestem. Čárečka tam byla, ale zůstalo tam to fialové barvivo na polovině testíku, tak bylo houby vidět. Mám v zásobě poslední testík, tak zkusím a zítra zajedu pro zásoby 🙂 Zkusím třeba i jinou značku,,jestli bude vidět rozdíl. Digitální nevím, jestli tady seženu... Říkám si, že už mě ve všech lékárnách za ty roky musejí znát, už je mi trapný pro ty testy tam chodit 😀 😀

mariiianka
1. říj 2013

@vendy01 No Aďa včera jen tak tak doběhla ze školy na záchod,dneska už dobrý,ale bolí jí hlava,takže dnes a zítra doma a pak se uvidí. A jinak je mi jasný že vyšiluješ,já byla jedno a to samý 😀 .A trapný ti to být rozhodně nemusí,je to zcela normální,můžou být rádi,že mají takový odbyt 😀 😀 .Tak do pondělí to uteče,i když mě se táhnul každý den,taky bych to nejradši zaspala a vzbudila se až na tu krev 😅 .V pondělí mám poradnu,tak to bude krásný den 😉

vendy01
1. říj 2013

Dnešní čárečka...
A srovnání se včerejším po zaschnutí... žádná sláva..

vendy01
1. říj 2013

@mariiianka Aha, tak nějaká střevní viróza... Jéé v pondělí do poradny, to se máš 🙂 Budou ti dělat UZ? Ve 30tt se myslím dělá ne?? Že by se vám mimísek ještě ukázal?? 🙂
Ty moje fotky dnes nic moc, čárky jsou docela blbě vidět, ráno bylo špatné osvětlení 😅

mariiianka
1. říj 2013

@vendy01 Vendulko taky jsem to tak měla,byla i nebyla.Tohle je tak o nervy co 😅

mariiianka
1. říj 2013

@vendy01 no spíš ale jednodenní.........naštěstí.To měla snad poprvé v životě a dlouho snad zase mít nebude.No hele moc se nemám,utz mi slíbil až 21.Takže zase zkontroluje čípek a doufám,že to bude dobrý,že nebude zase hrozit nemocnicí.A jestli se na utz ukáže nebo ne,to už ani nereším

vendy01
1. říj 2013

@mariiianka Nervy to jsou, asi se rovnou seberu a vyrazím pro testíky 😀
Aha, tak UZ až později.., ale alespoň uslyšíš mrňouskovo srdíčko ne? Na to já se vždycky hrozně těšila 🙂 Čípek snad bude ok. A tvrdne ti břicho??

mariiianka
1. říj 2013

@vendy01 tak ani to ne 😒 ,fakt už abych porodila a měla ho u sebe.Já měla utz naposledy na začátku srpna 😠 .Už jen bych chtěla utz kvůli tomu,aby mi řekl,jak je vlastně otočený,protože naposledy byl prdelkou dolů 😖 .Což nenzní moc pozitivně.Ale živel to je,až moc velký 😅 .Pepa říká,že jak Adélka byla hodná,tak tohle bude pravý opak 😀 .Večer mám pocit,že každou chvíli z břicha vyskočí.Adélka byla taky čilá,ale tohle je teda extrém 😀 .A břicho mi tvrdne občas,ale mam magnézko,tak je to mnohem lepší.Mám 8 tablet denně,myslíš,že kdybych si vzala víc občas,že to něčemu vadí?

vendy01
1. říj 2013

@mariiianka Však ti to uteče raz dva 🙂 S tím otočením bych se nebála. Já měla Fildu na 30tt taky prdelkou a při příští kontrole už byl hlavičkou. Ještě se tam na to otočení vejdou 😉 A pokud to je takový živel, tak už vůbec 😉 To magnézko myslím nevadí, ale určitě se ještě domluv s Mudr...
No nedá mi to a vyrážím pro zásoby 😀

mariiianka
1. říj 2013

@vendy01 hele dr.už radši nic říkat nebudu,posledně mi to stačilo,když jsem mu řekla o tom víkendu v Krkonoších.Ale minule říkal,že mam tablet ještě málo,že některý mají až 24 tablet denně,takže si myslím,že tím nic nezkazím.Tak nakup pořádnou zásobu 😉 🙂 🙂

vendy01
1. říj 2013

@mariiianka Tak jsem zpět z nákupu 😀 Byla jsem ve 2 lékárnách a buď je teď hodně těhulí nebo nevim, ale měli jen mamatesty a pak ještě Gravitest. Oba s citlivostí 10. Na ten Gravitest jsem moc dobré recenze neslyšela.. Tak jsem na tom stejně a musím vydržet 🙂

mariiianka
1. říj 2013

@vendy01 no jo mamatesty mají všude 😒 a když chceš jinej,tak zrovna nemají 😠 .Takže jsi nekoupila žádný nebo jsi vzala ty co měli

vendy01
1. říj 2013

@mariiianka No vzala jsem ty co měli... Nějak už mi z toho začíná hrabat, potřebuju se pozitivně naladit 🙂 Odpoledne přijde kamarádka s holčičkou, tak se od testování alespoň odpoutám 🙂

barakara
1. říj 2013

@vendy01 Vendy kliid! Novy Mamatesty jsou naprd, ja si je vezla do Anglie a testovala s nima a asi treti testovaci den byla carka dokonce slabsi nez ten prvni takze prd sililo ob dva dny, me to spis slablo....skoda ze nemam ted u sebe ty fotky bych ti to ukazala na uklidnenou. Zkus treba za dva dny ten digitalni nebo rovnou na krev a testama se nenervuj! Miminko je tam a krasne roste uvidis!

vendy01
1. říj 2013

@barakara Moc děkuju za podporu!!!! No škoda těch foteček, to bych se koukla 😀 No ten digitální tady právě nikde nemají 😠 , bydlím na vesnici a poblíž jsou jen takové ty maloměstské lékárny a tam mají právě jen testíky, co jsem sehnala. Do velkoměsta 30km 🙂
Ale zkusím se spíš nestresovat a zachovat klid 🙂

barakara
1. říj 2013

@vendy01 Zkusim to najit a hodit ti to sem. Davala jsem to na jinou diskuzi....

barakara
1. říj 2013

Taaak jsem to nasla, bylo to transfer blastocysty
od spodu 12 DPET, 11DPET, 9DPET, 8DPET

vendy01
1. říj 2013

@barakara Děkuju 🙂 Tak my máme 4 denní morulku, tak to by mohlo asi odpovídat. 🙂

mariiianka
2. říj 2013

@vendy01 ahojky,tak jak při dnešku,testovala jsi 🙂 .Teda já už nemůžu v noci nějak spát,jak mě bolí záda 😒 ,nevím jak bych si lehla