1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

barakara
1. led 2014

@mariiianka Mooc gratuluji k narozeni Lukaska! Krasne miry, krasne jmeno 🙂 😉

barakara
1. led 2014

@vendy01 nestras! Bojim 😀

mariiianka
1. led 2014

@barakara moc děkuji,jméno vybíral taťka 🙂

mariiianka
2. led 2014

holky,tak tady jsou naše dětičky 🙂

vendy01
2. led 2014

@mariiianka No to je nadhera 😵 😵 😵 Krasny deticky obe dve 😵
Lukasek je bozi🙂 a jaky ma krasny vanocni oblecek!!! 😵

mariiianka
2. led 2014

@vendy01 obleček sice opožděný,ale přeci.Přijeli jsme domů a dárečky na nás čekali 🙂 .Však je Adélka taky na něj pyšná,že může mít bráchu 😉

kockacz
3. led 2014

@mariiianka krasne deticky 😉 je videt, ze si to Adelka uziva a jak je stastna 😅

barakara
3. led 2014

@mariiianka Jeee parada, krasni jsou 🙂

mariiianka
3. led 2014

@kockacz
@barakara holky moc děkujeme,jsme hrdými rodiči 🙂

vendy01
3. led 2014

@mariiianka Ahoj, tak si to ještě v klidu znovu pročítám a prohlížím fotky 🙂 Jukla jsem třeba přes mobil a to nebylo úplně ono. Dětičky jsou opravdu nádherný 😵 😵 Tak jak první dny doma?? Je to určitě jiné než s prvním viď? Já jsem na to hrozně zvědavá 😅 Ten rychlý porod úplně závidím 🙂 A proběhl nástřih? Jestli se teda můžu takhle detailně zeptat... 😅 A už jste vyzkoušeli naostro kočárek?? To jsem zvědavá 😀
U mě nového nic extra, pupík pomalu roste.. Jo vlastně mě mrňousek začíná pomalu kopkat 😵 Je to zatím jenom lehký zabublání v břiše, ale je to ono 😵 A od Ježíška jsem dostala Angel sounds, tak posloucháme 🙂
Taky už mi je konečně dobře, tak začínám užívat 🙂
Na velký UZ jdu až koncem ledna a ještě jsem se objednala pře mou tetu na UZ k Prof. Eliášovi do Hradce... Je to trochu z protekce 😅 😅 Teta s ním přímo pracuje jako sestra...

vendy01
3. led 2014

@barakara Jak se daří??? Už asi pomalu finišujete v přípravách ne...? 😀

mariiianka
3. led 2014

@vendy01 ahojky,moc děkujeme,hlavně to všechno probíhá v klidu,Adélka je naprosto suprová,měla jsem z toho strach jak to veme,ale je to velká ségra se vším všudy 😉 ,pořád by ho jen chovala 😀 .Kočárek jsme prubli už včera,taková procházka neměla chybu,Lukyn se vzbudil až po 4 hodinách na jídlo.Doma je to taky dobrý,sice všude bordel ještě po vánocích a tak,ale to nějak moc neřeším,manžel pomahá jak se dá a je hrdý na synáčka 😀 ,je skoro u každýho přebalování i kočárku se chopil,což u Adélky to asi moc neprožíval,ale jak prohlásil,čím je člověk starší,tím víc si to užívá,což je teda pravda 🙂 .Taky jsem byla ráda za rychlí porod,vydržet v těch bolestech do večera,to bych asi nepřežila,ale neboj,ty to budeš mít taky rychlý.A nástřih byl,vůbec jsem ho nepocítila,i šití šlo až asi na dva stehy.A hlavně jsem pak mohla normálně fungovat,chodit i sedět,což při Adélce bylo úplně jiný.Tak konečně si těhu užíváš,počkej teď už ti to uteče,než se naděješ,půjdeš taky rodit 😀 .a už víte co čekáte?To asi až na tom velkým utz viď.Moc bych ti přála aby se vám taky hezky zadařilo na páreček,ale člověk je rád,že se vůbec takhle zadařilo,ať už se narodí cokoli 😉 🙂 🙂

mariiianka
6. led 2014

ahojky holky,tak ten náš obřík hezky přibírá,dneska jsme byli u dr.na vážení a máme 3900g a 54 cm,to ho ještě 2x přeměřovala 😀 .Kdo se s ním bude za chvíli tahat 😕 😀 😀

vendy01
8. led 2014

@mariiianka Ahoj, no vy jste vzorní teda 🙂 🙂 😵 To je paráda 🙂 A jak jinak? Už jste si trochu zajeli nějaký režim? Počasí teď na procházky s kočárkem super 🙂
Já jsem začala pěkně kynout 😅 , přes Vánoce mám 3 kg nahoře...snad to tímto tempem nebude pokračovat 😅 Triply mi vyšly negativní, z toho mám velkou radost. Už aby byl ten UZ ve 20tt, od 12tt jsem drobka neviděla..

mariiianka
8. led 2014

@vendy01 ahojky,já si myslím jestli ho v porodnici nějak blbě nezměřili,že by nám takhle rychle vyrostl.Ale dr.říkala,že rostou teď rychle.No jako vel.56 už pomalu odkládáme a většinou nosíme 62 😅 .S režimem ještě trochu bojujeme,hlavně teda v noci,i když dneska se budil hezky po 3 hodinách,tak to bylo úžasný a prochajdy jsou taky skvělý,kdo by byl řekl,že v lednu bude jarní počasí 😀 ,tak toho využíváme a větráme se skoro každý den 😉 .K testům ti gratuluji a těším se na fotečku z utz.Taky jsem vždycky byla nesvá,když jsem ho tak dlouho neviděla,ale neboj teď už to tak uteče,že se drobečka dočkáš na živo a pak z něj oči nespustíš,my ho máme i místo tv 😀

mariiianka
8. led 2014

takhle relaxuju když se dobře najím 🙂

vendy01
10. led 2014

@mariiianka No to je krásná fotka 😵 😵 O čem asi přemýšlí?? 😀 Tééda, tak to vám 56 nevydržela moc dlouho 😅 Hlavně si musím vtloukat do hlavy, abych toho moc nenakoupila v pidi velikosti 🙂
S tím naším UZ jsem se dneska zklamala a mám z toho náladu všelijakou... Těšila jsem se, že tam půjdeme s manželem a s Fildou a manžel bohužel nebude moct kvůli práci ☹ Jednou za rok dostávají někteří zaměstnanci medaili za zásluhy v práci za předchozí rok a manžel jí zrovna dostane, jenže předávání je přesně na čas v termínu UZ ☹ Jsem ráda, že si v práci dobře vede, ale tohle mě hrozně mrzí..Ještě na UZ nebyl a tenhle mi přijde nejdůležitější.. No napadlo mě zkusit to přeobjednat, ale obávám se, že to termínově nepůjde...

mariiianka
10. led 2014

@vendy01 asi jak by nás pozlobil 😀 .Včera jsme měli bolení bříška,takže ječel jak pavián,no hrůza co ti budu povídat,už jsem viděla noc celou prochozel s malým v náruči,ale Pepa ho pak tak krásně uspal a v noci byl naštěstí klid.No v 56 fakt toho moc nekupuj,mi toho máme taky dost a úplně zbytečně,asi fakt rychle roste 😀 ,tý jo už nám budou 3 týdny a já to vidím jako bych rodila včera,to tak šíleně letí 😕 .Hmmm tak to zamrzí viď,ale zkus to třeba vám to posunou o pár dní.Už se těšíš co a hlavně koho u sebe nosíš 😉 .

barakara
11. led 2014

@mariiianka Ten je nadhernej a ty teplacky jsou roztomily. Takze 56 uz nenosi? Ja tech newborn/56 velikosti take moc nemam, snad jen do porodnice a pak uz 62. Cekame, ze holcicka take nebude zadny drobek 🙂
@vendy01 Vendy ja mam nahore uz 11kg, ale je to fakt jen v brise, teda stehna se mi trochu obalily, ale ja jsem za to rada, nevadilo by mi ani kdyby mi par kilo po porodu zustalo.
Kdy jdes na 2.screening?

mariiianka
11. led 2014

@barakara ahojky,už většinou 62.Je to docela mazec,jak z toho rychle vyrostou.Teď máme zase nějaký otočený období,prostě v noci se mu nechce spát a hotovo,pořád by jedl.Jenže jak to vyžaduje snad každou hoˇku a půl,tak prostě mlíko se nestačí tvořit,takže dnes jsem udělala nálet na lékárnu a hold musíme zkusit na noc příkrm,mě to říkala už i dr.,kdyby se to nedalo vydržet,ať ho zkusím přikrmovat.Tak uvidíme jak dopadneme.Tobě už se to pomalu blíží viď,těšíme se na tvoji princezničku 😉 🙂 🙂

mariiianka
16. led 2014

@vendy01 ahojky,tak jak se máš.Utz už se pomalu blíží viď.A jak přeobjednali tě?Dneska se ten náš rárášek na mě pořádně usmál,když jsem na něj mluvila,to byl krásný pocit 😵 .On je teda každý den na něm znát,už to není takový malinký miminko,co bývalo 😀

vendy01
16. led 2014

@mariiianka Ahoj, trošku to tady flákám, ale pravidelně nakukuju, co je nového 🙂 Tak jsem vstoupila do poloviny těhotenství, neuvěřitelný!! 😅 🙂 Je mi fajn, občas něco, ale začínájí přibývat takové ty neduhy spojené s rostoucím bříškem. Zatím to je sranda, bude hůř 😀 Příští týden ve středu mám poradnu, ale ten UZ jsem nechala stejný na toho 27. Nakonec jsme to s manželem probrali a ještě ten týden máme objednaný ten UZ v Hradci, tam se mnou půjde. Na první zprávičku o pohlaví sice asi bude sama, ale už jsem se s tím nějak smířila.. Třeba se mi ani neukáže 😅 😀
Včera jsme byli u zápisu a od září máme ofiko školáčka. Zvládnul to bezvadně, tak jsem moc ráda 🙂
U vás koukám super, ty první úsměvy musí být nádhera 😵 😵 Škoda, že to tak rychle uteče. Tak užívejte!! Po těch letech snažení to je ta pravá odměna 😵 😵 😵 😵

mariiianka
16. led 2014

@vendy01 To je mazec jak to letí viď,než se naděješ,budeš mít mrňouska u sebe.A neboj určitě se ukáže,to jen u nás tajnůskařil 😀 .A na co se cítíš,na holčičku nebo na chlapečka?Já od začátku věřila,že ten pindík tam prostě bude 😀 .A s bříško teprve začne narůstat,nejhorší je ten poslední měsíc,to čekání kdy příjde ten den D,a vidíš pak to u nás přišlo tak rychle,že to nikdo nečekal 😀 a už ten náš poklad bude mít měsíc 😅 .Tak to gratuluji k budoucímu školáčkovi,to je hrozný,jak to letí viď a počkej jen co nastoupí do školy,to poletí vůbec.My za týden slavíme 8.narozeniny,taky nářez 😀 .

vendy01
22. led 2014

@mariiianka Ahoj, tak mám za sebou dnešní poradnu a přesvědčila jsem se o tom, jak mám dobrého doktora 🙂 Vše v pořádku a vybalila jsem na něj ten pondělní UZ, že manžel bohužel nemůže přijít, jestli nevadí, že přijdu jen s malým, aby ho nerušil.... A pak doktor řekl, že slouží až do druhého dne a jestli chceme, ať přijdeme klidně i v 18h navečer, jen ať dopředu zavolám, jestli není u porodu, abychom nečekali 😀 Tak z toho mám radost 😵 😵 😵
Jinak jsem minule úplně zapomněla odpovědět koukám 😅 Cítím se spíš na holčičku 🙂 Nějak už mě totiž nahlodal Dr. na screeningu ve 13tt. Prohodil, že to vypadá spíš na holčičku, ale že mu nemám ještě věřit 😀 Kdybych to měla brát podle pověr, tak by ta holčička odpovídala. Filda byl zase jasnej kluk. Jsem taková celkově do šířky a určitě jsem nezkrásněla 😀 😀
A co nového u vás??? Lukášek už má zítra měsíc, to to letí... A Adélka narozeniny...mazec... Tak vás čeká oslava??

mariiianka
22. led 2014

@vendy01 ahojky,tak to je hodnej že vás takhle vzal,tak se dočkáte aspoň všechny tři a co Filípek jak to bere,že bude mít sourozence.Moc bych ti přála aby ta holčička tam fakt byla 😉 .Já nevěřila až do porodu,že mbudeme mít fakt kluka 😀 ,až když jsem spatřila pindíka,tak jsem teprve tomu začala věřit 😀 😀 ,to víš jeden nikdy neví 😅 .U nás je to snad v pohodě,občas jsou takový náladičky,že máme chovací,ale jinak dobrý.Po vykoupání ho necháme v obýváku v kolíbce,tam usne a pak si dá kolem desátý jídlo a to už ho pak nechám v ložnici v postýlce,ale musí mít rozsvícený světýlko,pobrouká si a spí dál,stejný jako u Adi 🙂 .Pak se většinou vzbudí kolem třetí,čtvrtý hodiny,nají se,někdy si musíme ještě třeba hodinku povídat než zase usne a pak vstává kolem sedmý.Takže teď už je to taková pohodička 🙂 .Jinak to opravdu hrozně letí,zítra měsíc a je to mazec.Adélka bude mít oslavu v sobotu,vyškemrala si od nás tablet,to je hrozný s těma dětma.Jenže co jí taky koupit,hraček máme požehnaně a myslím,že nebude dlouho trvat a budou to používat i ve škole v dnešní době.Včera jsem koukala na fotky,když slavila rok 😅

vendy01
23. led 2014

@mariiianka Jsem taky moc ráda, že u toho budeme všichni 🙂 Filípek se na sourozence moc těší a na UZ taky. Pořád se mě ptá, kdy už tam půjdeme 🙂 Mně by jinak bylo jednou, jestli to bude holčička nebo chlapeček, je to jen můj vnitřní pocit, který se taky může mýlit 🙂
Tak to je Lukášek zlatíčko 🙂 Když si vzpomenu, jak nám Filípek prvních 6 neděl do slova prořval, měl hrozný prdíky. V noci jsem spala max. 3 hoďky 😅 Říkám si, že budu připravená na vše 😀
S těma dárkama pro děti to je těžký, doba je neúprosná 😅 U nás to není jinak 😅 Tak ať se vám oslava vydaří 😉

mariiianka
23. led 2014

@vendy01 tak to je dobře,že se těší.Však už jsi za půlkou a teď už to půjde ještě rychleji a Filípek se dočká.To si nemysli Lukyn taky dokáže pěkně řvát,hlavně když ho strojím ven.Ale dám ho do kočárku a je klid.A vnoci,když ho to čapne,tak to je taky něco 😀 .Ale dneska v poledne jsme spolu ulehli do postele a spali až do půl druhý 😀 ,krásná mateřská.Pak dám vědět jak jsme uspěli s dárkem 😀 a jsem teda ráda,že to není jen u nás takový 😀 😀

wecurka
24. led 2014

@barakara a @vendy01 koukám jak blázen dloooouho jsem tu nebyla a vy si krásně těhulíte gratuluju moooooc. Tomu mému bobeškovi bude pozítří 14 měsíců a já si polehounku začínám pohrávat s myšlenkou na druhátko 😀 Takže hodně štěstí holky užívejte si to a budu se těšit na fotečky mimísků.

barakara
25. led 2014

@wecurka Ahooj! Jak se mas? No to je doba, co jsi tu nebyla. Jak jde rodicovstvi? 🙂
Ja mam presne za pet tydnu termin, tak uz se mooc tesime, ale mam i strach z porodu.
@vendy01 Uz Vam rekli pohlavi? 🙂

vendy01
25. led 2014

@wecurka Ahoj, to to utíká teda 🙂 To už doma nemáš žádné malé miminečko 🙂 Mně se těhulí zatím dobře, i když cesta byla dost dlouhá 😅

@barakara Pohlaví zatím nevíme, ale jsem strašně napnutá, protože v pondělí jdeme na UZ a tam se nám snad mrňousek ukáže 🙂 Modlím se hlavně, aby byl zdravý 🙂 Pořád ale váhám s nákupem výbavičky, snad to pak rozjedu ve velkém 🙂

@mariiianka Jak se vydařila oslava? Měl dárek úspěch?? 😀 My jsme si dnes udělali výlet na hory na Šerlich. Máme to od nás docela kousek a bylo krásně. Zima teda byla, nahoře nějakých -12, ale zalezli jsme pak do chaty na čaj. Sníh tam byl, tak si Filda zařádil na pekáči 🙂 Jen jsem se už s pupíkem nevešla do lyžařských kalhot a byla jsem v těhu riflích a byla mi celkem zima 😅 Musím si něco splašit, na hory určitě ještě vyjedeme..