1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

barakara
11. dub 2012

ahoj holky, moc Vas vsechny zdaravim. Hlasim, ze domaci snazeni nam take nevyslo, takze cekam az to dostanu a zavolam do nemocnice na dalsi IUI.

@holanci drzim palce na testovani!!

wecurka
11. dub 2012

@barakara ☹ ☹ ☹ to mě moc mrzí jsem se moc těšila jak tu začnete přibývat............. ☹ na kolikátý iui půjdeš???

barakara
11. dub 2012

@wecurka no jo,je to na pytel, ale co se delat. Vcera sem si delala test a byla tam hodne slaboucka carka, tak sem se uplne radovala, ale dnes uz zas bilo.
Pujdem na treti IUI.
Co ty jak pokracuje tehulkovani? Cetla jsem o pristupu doktoru v nemocnici, to je otersny. Drzim moc palce at je vse v poradku, davej na sebe pozor.

wecurka
11. dub 2012

@barakara tak třeba se ještě dobarví když byla alespoň slabá dokud nepřijde mrcha ms nic není ztaceno. Já jsem též 10 dne po iui měla sněho bílo a 14 dálnici jak blázen. 3 IUI se určitě povede jako mě 🙂 . Tak dnes jsem vůbec nešpinila a to jsem normálka v práci tak budu doufat že už to tak vydrží. Občas je mi těžko od žaludku a víc unavená jinak se cítím báječně. Neboj moje drahá polovička mě nenechá dělat vůbec nic až mě s tím neskutečně vytáčí a v práci mě taky pořád kontrolují 🙂 🙂 Tak až budeš mít termín IUI tak dej vědět budu ti držet palečky 😉

barakara
11. dub 2012

@wecurka dekuju ses moc hodna.
Uvidime, uz se mi to stalo pred tim takze nadeje sou male.
To vypada, ze je o Tebe krasne postarano a tak to ma byt 🙂

holanci
11. dub 2012

@wecurka Měla jsi nějaké příznaky před testováním? Já budu zítra 14 DPO, takže bych mohla testovat, ale možná ještě den dva počkám. Bojím se zklamání ☹ Chvílema mě malinko pobolívá břuch, jako bych to měla dostat ☹ Ale snad nebude nic ztraceno a budou // 🙂 😵

wecurka
11. dub 2012

@holanci skoro nijaký den před testováním mi bylo po každém jídle těžko a bolela mě hlava a trochu unavená tak jsem si myslela že asi nějaký virus, ale že 9 měsíční mě nenapadlo ani ve snu 😀 😀 😀 Holka jednou to rozčísnout stejně musíš tak zítra ráno šup s testíkem a hlásíš //. Mě taky pobolívá podbřišek někdy jako na ms jindy tak dloubne atd. takže to by mohlo být dobrý znamení. Tak budu držet moooc palečky. 😉 🙂

wecurka
11. dub 2012

@barakara tak mě se to nikdy nestalo 😒 ale teď to vyjde určitě 😉 moc bych vám to všem přála holky 🙂

wecurka
12. dub 2012

@holanci tak co?????? ty nás napínáš 😉 jsou tam // že jo 🙂

mariiianka
12. dub 2012

@holanci taky jsem zvědavá.Zadařilo se???

holanci
12. dub 2012

@wecurka
@mariiianka holky tak asi nic ☹ zkoušela jsem ale test teď odpo, tak nevím, je ještě nějaká naděje? ☹ ☹

wecurka
12. dub 2012

@holanci neeeeeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ to mě vážně moooooc a mooooc mrzí. Myslím že ne ☹ aspoň já to tak měla, ale jestli to budeš chtít zkusit tak tak za 2 dny. Tak se drž.

holanci
12. dub 2012

@wecurka 😢

mariiianka
12. dub 2012

@holanci ještě je šance,ale zkus raději test ráno

holanci
12. dub 2012

@mariiianka děkuji za podporu 😵 určitě zkusím, ale mám strach, že to bude špatné ☹ ☹ uvidíme určitě dám vědět, zkusím zítra nebo pozítří, určitě napíšu 😵

holanci
14. dub 2012

holky tak nic - test bílý jak sníh ☹ ☹

barakara
14. dub 2012

@holanci ach jo to je mi lito. Ja sem si cvicne delala jeste taky vcera a nic, takze sem to odpiskala a cekam uz jen na mrchu.

berusinkaaa
14. dub 2012

@holanci tak to mi je lito,drzela jsem ti pěsti.A tak určitě těhu vyjde příště 😉

wecurka
14. dub 2012

@barakara @holanci to je mi líto vím jak vám je 😒 A budu vám moc držet pěsti aby to vyšlo příště. Tak se držte snažilky moje jednou to prostě vyjít musí!!!!!!!

duck09
15. dub 2012

Ahoj holky, zbylo mě tady jedno balení Femibionu 800 30 tbl. Nabízím za 280 Kč vč. poštovného. Nemáte některá zájem? děkuji Katka

holanci
15. dub 2012

@barakara
@berusinkaaa
holky děkuju za podporu, už jsem se z toho trochu oklepala a hurá do dalšího snažení. Tento měsíc to nechám být, jednak mi to vyjde zhruba v dny, když nebudu doma, jednak je pravděpodobnost, že budu mít folikul na straně bez vejcovodu, tak si teď odpočinu i od clostíku, dáme tělu trochuá oddych - ale doma se samo snažit budeme - co kdyby náhodou 😵 😵
@wecurka
jsi moc hodná, že na nás myslíš, tak příště ti snad napíšeme lepší zprávičky 😵

mariiianka
16. dub 2012

@holanci
@barakara holky to je škoda,že se nezdařilo,moc jsem na vás myslela

barakara
16. dub 2012

ahoj holky! tak mi dnes volali z nemocnice, zacala sem brat Clomid a pristi utery na folikometrii a pujdem do IUI.
Dnes sem byla u kamaradky mela tam trimesicni miminko a straasne hodny....tak kupodivu mi z toho nebylo smutno, ale celkem me to rozradostnelo 🙂

mariiianka
17. dub 2012

@barakara tak snad se už zadaří.Taky bych to chtěla zase nějak popohnat,ale manžel má teď moc práce,takže stále zůstáváme u domácího snaženíčka.Tak to je dobře že tě to nějak nerozhodilo,já když vidím mimčo,tak jsem pak celá nesvá.No budeme doufat,že se toho malýho drobečka dočkáme.

barakara
20. dub 2012

Ahoj holky tak nejake novinky jak se Vam vsem vede? Co planujete na vikend? Nejaka inspirace?

@mariiianka domaci snazeni je dobry, ja ho osobne preferuju. Ty nemocnice mi nedelaj psychicky moc dobre a hlavne fakt, ze to neni ponmechano prirode se mi moc nelibi. Ale vypada to, ze nam fakt nic jineho nezbyva.

Ja sem dnes dala vypoved v praci a mam hroznou radost, uz me to tu posledni mesice nebavilo dost stresovalo. takze mam novou praci a na tu se moc tesim.

mariiianka
20. dub 2012

@barakara ahojky,my plánujeme oslavu,takže bude o zábavu postaráno 🙂 .To je fajn,že máš hned novou práci,tak Ať se líbí,změna je život 😉 .Sice hezké domácí snažení,ale zatím k ničemu.Mě to taky moc nepřidalo po psychické stránce.Tak stále doufám,že se stane zázrak a zadaří se.

mariiianka
20. dub 2012

A kdepak jsou naše těhulky,snad nás už nezapoměli

wecurka
21. dub 2012

@mariiianka nezapoměli neboj stále sleduju vaše snaženíčko.

berusinkaaa
22. dub 2012

Ahoj holky tak 3IUI nedopadlo ☹ ... dnes mrška dorazila.

mariiianka
22. dub 2012

@wecurka tak to je dobře 😉
@berusinkaaa tak to mě je líto,neboj to přejde a šup do dalšího kola