1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka Přasně tak 🙂 Sice ta finanční stránka, ale co by člověk neudělal... Když jsme u těch financí...IVF se platí po zavedení embrya a kdy se dozvíte celkovou sumu? Jo a necháte si zavést jedno nebo dvě?? Jsem dneska nějaká zvědavá 😀

mariiianka
25. bře 2013

@vendy01 platí se to postupně,nejdříve za léky první den 3152,- -puregon,utrogestan,prednison.Další utz zase léky 3432,- -opět puregon a centrotide a dnes 1xcentrotide a ovitrele 385,-.Největší položka bude v tu st za prodlouženou kultivaci a ICSI 11000,- a pak když bude něco na zamražení kolem 3500,- a to by jsme měli doplatit o víkendu.Jsem ti to hezky rozepsala viď 😀 .No a když jsme u toho zavedení,já bych chtěla dvě,jsem s tím smířena.Manžel moc ne 😅 ,ten si jede samozřejmě pro kluka 😀 .Jen buď zvědavá,já bych byla taky 😀

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka Díky 😉 🙂 Rozepsala jsi to bezvadně 😀 Jsou to teda pálky 😅 Já bych asi taky chtěla dvě. Říkám si, že je pořád větší šance, že se uchytne alespoň jedno 🙂 Tak manžel v tom už má jasno 😀 😀

mariiianka
25. bře 2013

@vendy01 To mě těí,že sse v tom vyznáš 😀 .Pálky to jsou,ale co naděláš,doufám,že nebudou vyhozený zbytečně 😒 .Manžel v tom má úplně jasno,prostě si jede pro Pepíčka a hotovo,jasná věc 😀 .Já jsem smířená i s dvojčátkama,ale tomu nevěřím,právě že je větší šance.Manžel nejprve nechtěl ani slyšet,ale když jsem mu to vysvětlila,tak byl pro.Tak jsem ráda.No a mě jednou kartářka vyvěštila 3 děti a dva porody 😀 .

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka No pěkný s tou kartářkou 🙂 Třeba se fakt nemýlila 😎 🙂 Tak pro Pepíčka?? 😀 Třeba k němu přibyde ještě Mařenka 😀
To asi vypadá, že v práci houby dělám, ale pacienti pěkně spinkaj a já na všechny od počítače pěkně vidím 🙂 🙂 Dnes je tu klid, jindy to je horší..

mariiianka
25. bře 2013

@vendy01 no jsem si právě říkala,že máš nějakýho volňáska 😅 .Ale jo,ať hezky spí a tady ti to aspoň trochu uteče,já mam taky času dost do rána 😀 .A a jakým oddělení pracuješ?Fakt Vás sestřičky obdivuju,klobouk dolů 🙂

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka No přes den bych tu sedět určitě nemohla, to je frmol, ale takhle v noci, když je klidněji..Mezi tím si vždycky odskočím.. Ale opravdu to je spíš vyjímečná situace. Pracuju na interní JIP..

mariiianka
25. bře 2013

@vendy01 no to je jasný.Hmm,tak to je docela náročný ne.Ještě se nám ani neozvala barakara,jak dopadla,jestli už půjde taky na ivf.

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka Náročné to je někdy víc, někdy míň. Hold jsem si to vybrala, tak to dělám a baví mě to 🙂 Jen je mi do teď líto víkendů trávených v práci 😒
No jo, to je pravda @barakara se ještě neozvala 😕

mariiianka
25. bře 2013

@vendy01 a nebo se nám ozve už jako těhulka 😵 .

vendy01
25. bře 2013

@mariiianka No to je taky možný 🙂 To by bylo vůbec fajn🙂

kockacz
26. bře 2013

@mariiianka Drzim vsechny palce, aby to dopadlo 😉 Kdy, ze bude odber?

kockacz
26. bře 2013

@vendy01 @mariiianka prosim myslete na me dneska v 15 hod, kdy jdu k doktorce na UTZ. Jsem dnes 34DC. Kdyz bude mala tecka v deloze budu stastna... 😅

mariiianka
26. bře 2013

@kockacz odběr je zítra v 8 ráno,tak snad to dám 🙂 .Myslíme na tebe stále,a držím vše co mám.Musí tam být,musí se to tady už konečně prolomit,aby jsme tě mohli mi zbývající tady následovat 😉 .

vendy01
26. bře 2013

Tak už jsem taky na nohách 🙂 Holky teda to jsou nervy 🙂
@kockacz Ja k psala mariiianka, myslíme na tebe stále!!! 😵 😉 Držím palce, ať je dutinka tam , kde má byýt 😵
@mariiianka Jasně, že to dáš, jiná varianta nepřichází v úvahu 😀
To by stejně bylo skvělý, kdybychom byly třeba těhule všechny 🙂 Ikdyž sobě si teda velké šance nedávám... 😅 To bychom měly krásné dárky pod stromeček 😀

kockacz
26. bře 2013

@vendy01 opravdu dekuju za podporu. jsem rada, ze muzu ty sve psychopocity nekde ventilovat 🙂 jinak ja uz jsem troufale pocitala podle posledni MS termin porodu a vychazi mi 1.prosince 😅
@mariiianka budes v celkove narkoze? znama ted byla bez narkozy, ale pry se to da prezit 😖

mariiianka
26. bře 2013

@vendy01 no a my budeme těhule,a buď pozitivně naladěná,šance jsou vždycky,akorát my jsme nějaký zvláštní případ 😀 .No a dárky přesně pod stromeček viď 😅
@kockacz taky jsem ráda,že se tady můžu vykecat a nedusit to v sobě,protože kdo nezažil,tak nepochopí 😉 .Budu v nakoze,jinak bych si to ani nedokázala představit.Už aby bylo ráno,už mám břicho jak balon 😅 .Ještě 2 hodinky musíš vydržet,to určitě ti pomalu utíká viď.

vendy01
26. bře 2013

@kockacz S tím termínem je to sranda 😀 Mně to teď tak napadlo, protože Filípek se nám narodil 4.12., tak si pamatuju, že jsem tenkrát touto dobou otěhotněla a testík jsem si jen tak dělala na svůj svátek 6.4. a byl pozitivní 🙂 Tenkrát nám to vyšlo po necelém roce snažení na dovče v Egyptě a je to sice klišé, ale tenkrát jsem to ani nečekala a testík si dělala až nějaký 38DC (měla jsem děsně dlouhé cykly). za to teď už člověk testuje téměř týden po OVU a akorát z toho je psycho 😖
A s tím vykecáním jsem za to taky moc ráda 🙂 V okolí je sice pár známých, kteří problémy mají, ale jediní my čekáme tak dlouho 😒 To samé tady na koníkovi. Začínala jsem v diskuzi "snaženíčko květen 2009" a jsem tu stále,. Holky už mají dávno i dvě dětičky...Tak se přesouvám stále dál 😅 😀
@mariiianka To já právě teď celkem pozitivně naladěná jsem, ale nechci se zase přepozitivnit, aby to pak nebyla v případě neúspěchu opět taková pecka 😝 Však to všichni známe 😀

Tak zatím, držím moc palečky a jsem jak struna, jak to dopadne 😉
Jsem si právě zasadila muškáty v dílně a už jsem se jarně naladila 🙂 a frčím pro Fildu do školky 🙂

mariiianka
26. bře 2013

@vendy01 já jsem taky stále pozitivně naladěná,tak mám taky strach aby to ze mě rychle nespadlo,ale už je to v rukou osudu 🙂 .Budu se bát i testovat,ale znáš to.Už jsem si nakoupila zásobičku,protože nevím jak to bude s neschopenkou,jestli budu mít vycházky nebo ne,ale asi spíš ne.Tak jsem vzala lékárnu útokem 😀 .Ty už čekáš jaro,že sázíš,super 😉 .U nás je pěkná kosa,brrr,horší jak v prosinci 😠 .Já si taky minulý týden koupila.

mariiianka
26. bře 2013

@kockacz tak zlatíčko,jak jsi dopadla

vendy01
26. bře 2013

@kockacz Taky jsem celá netrpělivá..

kockacz
26. bře 2013

@mariiianka
@vendy01 tak holky, ja bohuzel vase vlastovka nebudu ☹ K Dr jsem jela hotova, protoze jsem predtim odpoledne zacla spinit a dost me pichal levy vajecnik. Tak jsem byla presvedcena o mimodeloznim a ze me Dr rovnou posle do nemocnice. Na UTZ v deloze vubec nic nebylo, i sliznice nizka. A na vajecnicich pry taky nic. Dr si mysli, ze na mimodelozni je ta hodnota hcg moc nizka, ale je pry podivna. Nevim, nakolik prohlizela vejcovod, kde nejcasteji byva mimon. Pry to spis vypada na zacinajici MS, ktera se ale kvuli Utrogestanu nemuze rozjet. Mam zavolat do CARu a domluvit se s nima. Ony by doporucila vysadit Utros, aby se to rozjelo. Bolest vajecniku pry mozna taky z Utrose, tak nevim 😒 Dle pokynu CARu jsem mela teprve dneska testovat a dat jim vedet. Takze zitra zavolam, reknu co Dr dnes (ne)videla a ty podivne hodnoty hcg...

mariiianka
26. bře 2013

@kockacz 😢 to je mi líto.Ale jakto že nikde nic a co ty testy,vždyť byli tak krásné?Já jsem v to pevně doufala,že to tam je.

kockacz
26. bře 2013

@mariiianka testy - to je zatim zahada 😖 obvykle nizke hcg + slabe krvaceni = mimon 😒 nekdo bude muset sledovat jak se hcg pohybuje, jestli po tom vysazeni utrose zacne klesat. jinak by to znamenalo, ze ten mimon tam opravdu nekde je 😒

mariiianka
26. bře 2013

@kockacz ach jo,proč je to tak složitý všechno ☹ .Já měla tokovou radost,když jsem viděla ty testíky a teď tohle.

kockacz
26. bře 2013

@mariiianka ja zezacatku chvilku taky, ale mela jsem z toho pak proste divny pocit, ze to neni ok 😒 ten vajecnik me poboliva uz delsi dobu. ted se to stupnuje. ale neni to permanentni bolest, spis parkrat za den po nejakou dobu 😢

mariiianka
26. bře 2013

@kockacz tak ať tě pořádně vyšetří a příště už se to musí dotáhnout do konce

vendy01
26. bře 2013

@kockacz Ach jo 😒 Moc mě to mrzí, že to takhle je.. 😒 Jsem z toho teda taky jelen. Testík fakt pěknej a teď tohle...
Uvidíš, co na to řeknou v CARu. Hlavně, aby se to ještě nijak nekomplikovalo.. Přeju hodně sil, ať to zvládáte, je to nápor na psychiku.. 😒 Určitě dej vědět, jak to s tebou vypadá..
@mariiianka Na zítra držím palce, ať máte co nejvíc bojovníků a zmáknete to v pohodě 😉

vendy01
27. bře 2013

Hezký den holky!!! 🙂 Tak u nás už je asi po ovulce, včera děsná bolest břicha.. Za chvilku vyrážím na gyndu, tam se ukáže. Mám to ještě spojené s prevencí, tak jsem zvědavá. To je hrozný, člověk na tu gyndu chodí pomalu častěji než do práce 😀 😀

@mariiianka Tak jak??? Vyprávěj, přeháněj... 🙂

@kockacz Jak ti je? Volala jsi do CARu?? Něco nového???

kockacz
27. bře 2013

@vendy01 @mariiianka taky jsem zvedava co mariiianka 😝 myslela jsem na tebe dnes rano...
ja jsem do CARu dneska volala a pry tam ani nemusim jezdit. Mam vysadit ten Utros, prijde MS a HCG samo klesne. Mimodelozniho se bat pry nemusim. Az budeme chtit zase IUI mam jet podle klasickeho postupu. My si tento cyklus urcite dame pauzu, protoze to bude na strane, kde nemam vejcovod, takze kdyztak pristi cyklus. Uvidime.