1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
30. bře 2013

@vendy01 no letos jsou asi velikonoce na sněhu ☹ ,ještě že jsem doma a nemusím nikam vylejzat.Taky jdu obarvit vajíčka,zítra si upečeme zajíce a to je celý,co pro letošek mohu udělat 😀 .Jinak relaxuju,akorát nevím,jak mi to dlouho vydrží 😀 .

vendy01
1. dub 2013

@mariiianka Jakpak je??? Cítíš nějaké změny s bublinkama v bříšku?? 🙂 Vím, že je brzy, ale kdypak se chystáš testovat???
Holky a co velikonoce?? U nás pěkné, ale docela náročné 🙂 😀 😀 Jsme na vsi, tak se dost chodí po koledě a popíjí 😀

mariiianka
2. dub 2013

@vendy01 ahojky,je docela fajn,nic na sobě nepociťuju,no po 3 dnech co bych taky chtěla 😀 .Akorát mám pěkně nafouklý břicho z toho utrogestanu a bolí prsa.Jo a pěkně mě drží žravá 😀 .Testík bych chtěla zkusit až příští týden,teda pokud vydržím 😀 .A kdy ty?Velikonoce proběhli v klidu,taky jsme z vesnice a tady chodí už jen děti.Ty chlapci nám snad stárnou nebo co 😀

vendy01
2. dub 2013

@mariiianka Tak to je fajn 🙂 Užívej klídku doma 🙂 Já bych nejradši testovala hned, ale dnes je to teprve týden od ovu, tak by to bylo dost brzy. Nic na sobě ale necejtim, tak bude asi zase bílo...
U nás Velikonoce taky dobrý, u nás chodí chlapi od hasičů, to je zajímavý 😀 Ale pak děti, tak to jde... Manžel byl s Fildou na koledě, obešli celou ves, přišli až po poledni značně unavení 😀

vendy01
2. dub 2013

@kockacz Jakpak se daří? Ms se nakonec rozjela??

mariiianka
2. dub 2013

@vendy01 no u nás by testoval hned manžel,já to opravdu nechávám v klídku.Asi jem si zvykla po těch nezdařených IUI.Teď jsem ho chudáka dovezla od zubaře,trhal mu moudrák,má několik stehů,tak snad mě s tím přestane chvíli prudit.Né že bych mu to zase přála,to určitě ne,ale spí a je docela klid.Ale zase moje zlatý injekcičky proti tomu co prožívá teď on.Tak to se snad ani nemusím ptát,kdo přišel víc unavenější viď 😀 .Hele a na příznaky vůbec nedej,ty nemusíš mít vůbec žádný.Koukala jsem že budeš mít svátek,tak to by jsi měla krásný dárek 🙂

mariiianka
2. dub 2013

@kockacz no kde ty se nám touláš.Taky mě zajímá jak to s tebou vypadá

vendy01
2. dub 2013

@mariiianka Tak to jsi dobrá s tím testováním 🙂 , já si myslím tak 4 dny po ovu, že dobrý a pak už mě začnou svrbět prsty na testování, ikdyž mi hlava říká, že jsem blázen a měla bych testit třeba až v den MS 😀 😅
Manželovi to teda nezávidím 😒 , jak jde o zuby, tak to vždycky bolí 😒
Já vím, že příznaky být nemusí, ale přeci jen bych si nejraději nějaký vsugerovala 😀 Dárek k svátku by to byl bezvadnej, já jsem totiž přesně před 6 lety 6.4. testovala taky, abych se event. neopíjela 😀 a přišla jsem na těhu s Filípkem 😀 To by byla náhoda 🙂

mariiianka
2. dub 2013

@vendy01 no ale to by byla krásná náhoda,to by bylo úplně suprový.Tak půjdeš do toho,držím palečky.Já si raději nic vsugerovat nechci,akorát mě občas píchne v podbříšku.Ale já stejně vím,že tam jsou 😀 (DOUFÁM 😅 😅 😅 )!!!

kockacz
3. dub 2013

@mariiianka @vendy01 ahoj holky , davam si ted trochu pauzu a neresim aktivne tema tehotneni 😉 jen nakukuju a hlidam si vas, co je novyho...MS se nakonec po spineni rozjela v sobotu. Nebylo to ani tak hrozne 😝 Tento cyklus odpocivame a dalsi cyklus zase zkusime IUI. Drzim vam palce a tesim se na dobre zpravy 😀 Jeste je asi brzo ze?

mariiianka
3. dub 2013

@kockacz ahojky,hele ono to chce trochu vypnout.Stresem se tomu moc nepomůže a třeba se nakonec zadaří,ani nebudeš vědět jak 😉 .Je dobře,že si nás hlídáš,to mě moc těší 😵 .Hele se zprávama vydrž do konce týdne,protože já to dýl asi nevydržím 🙂 .Co pak já bych asi vydržela,ale manžel mě stále nabádá a ono mi to pak nedá 😀 .Tak uvidíme,ale bojím se,bojím ☹

kockacz
3. dub 2013

@mariiianka pokud jsi mela ET v sobotu, prijde mi koncem tydne jeste brzo...pockala bych do pondelka (nebo bych to aspon zkusila pockat 😀 )

mariiianka
3. dub 2013

@kockacz no uvidíme,třeba si vzpomenu pozdě 😀 .Prostě vyhlížej a poznáš 😉 .Kolikrát chcete zkoušet IUI?Nebo co máte do budoucna v plánu?

mariiianka
7. dub 2013

@kockacz
@vendy01 Ahoj holky,tak dnes 8 DPO,co myslíte.........

kockacz
7. dub 2013

@mariiianka To je uzasny, tady neni co resit ! Vypada to na tehotentstvi!!! 🙂 Mam velkou radost a drzim palce, aby carka silila.

vendy01
7. dub 2013

😵 @mariiianka Souhlasim!!!!!! Krasna carecka!!!!!! Parada,moc drzim palce!!!!!

mariiianka
7. dub 2013

@kockacz
@vendy01 holky,mocinky vám děkuju.Ale do cíle ještě hooodně dlouhá cesta.Tak snad to dopadne

vendy01
8. dub 2013

Ahoj holky!! Tak mám konečně čas zase pořádně napsat 🙂 U mně se to chystá na MS, vidím to asi zítra... Zkoušela jsem ještě testík, ale nic. I přes veškeré úsilí si tam nějakou vysnít na něm nic není 😅 😝 Tak zas další kolo. S Clostíkem už poslední a pak hurá do centra a asi IUI.
@kockacz S tím odpočíváním to naprosto chápu.. Člověk po tom stresu musí zase trochu vypnout, jinak bychom se z toho už dávno zbláznily 😅
@mariiianka A jakpak dnes testík??? Testování určitě proběhlo ne?? 😀 😀 Kdypak máte kontrolu v CARu??? 🙂

mariiianka
8. dub 2013

@vendy01 ahojky,tak další kolo to jistí se // 😉 .Hele ber to tak,že máš ještě spoustu variací.Když se nezdaří IUI tak máš ještě IVF.Vím,že se ti do toho nechce,moc dobře to znám,ze svých zkušeností,ale i včera mi manžel řekl,že jsme do toho měli jít už dávno,že IUI byli jen vyhozený peníze.Jenže člověk jen doufal,spoléhal se a pak už jsme to brali,co kdyby zrovna náhodou se zadařilo 😒 .Za těch 8 IUI jsme dali kolem 9 tisíc plus co jsme projezdili,takže mazec a výsledek žádný.Jinak dnes jsem netestovala,odolala jsem 😀 ,takže až zítra,snad čárka nezmizí.Fotku dodám až odpo,protože dopoledne jedeme k zubařce.A na krev jdu za týden v pondělí.Jen mám strach,aby to nebylo mimiděložní nebo aby do tý doby někam nezmizeli 😅 .Snad to bude dobrý.To víš když je člověk doma a nudí se,tak nad tím furt přemýšlí 😖

vendy01
8. dub 2013

@mariiianka Tak to jsi dobrá, že vydržíš netestovat 😀 Já už bych vyplácala určitě další testy jen, abych se kochala čárkou, kretou jsem neviděla už 6 let 😀 S tím IVF už jsem smířená a celekm se na to začínám těšit a nebráním se. Ona už totiž jiná možnost asi není. Třeba by nám to za několik let vyšlo samo, ale to fakt nechci pokoušet 😅
Tý jo, za IUI takových pěněz 😕 To bylo za léky nebo se v Sanusu za IUI platí? U nás v Arletě jsem platila jen 200Kč za ten zaváděcí katetr.. To se nedivím, že to teď vidíte zpětně jako vyhozené peníze. A ještě těch peněz za vyplácané testy 😀 😀
Mně se na IUI vlastně už ani moc nechce, ale IVF jsme se rozhodli nechat na podzim, tak proč mezi tím nezkoušet alespoň toto...
Tak se budu zítra těšit na fotečku, už by to mohla být pěkná tlustice 🙂 🙂

mariiianka
8. dub 2013

@vendy01 v Sanusu se to platí,tisícovka za každý pokus,tak to víš to pak naskáče,ale stále jsem tak nějak doufala.I když je pravda,že skoro pokaždý se stresem,což taky není dobře.Tady u toho umělýho jsem úplně vypla a brala to vše pozitivně a taky jsem se strašně těšila na něco nového,že se to konečně někam pohne.A jsem za to ráda,i když cesta ještě dlouhá,pořád se to může podělat 😒 .A ty testy,to ani nepočítám 😀 .Snažím se to vydržet netestovat,když už jsem to neudělala ráno,tak myslím,že teď už to asi nemá smysl,že by to bylo stejný jako včera.Nebo myslíš že ne?Hlavně aby tam vůbec něco bylo,se furt tak nějak bojím.To víš 4 roky na to čekám a pak,že by bylo takový štěstí,že by se to udrželo.Nějak se mi tomu stále nechce věřit.Včera když jsem dělala ten test,tak stále dobrý a za 3 hoďky mi to nějak docvaklo a řvala jsem jak želva 😀

kockacz
8. dub 2013

@mariiianka Moc na tebe myslim a uplne si umim predstavit co ted prozivas 😉 Tedka jsem si tim taky prosla - testy pozitivni celkem brzo, ale nesilily, krev nizka, tak zase strach z mimone 😒 ALe taky jsem se nervovala, protoze jsem byla hodne brzo na krvi, coz u tebe nebude, kdyz jdes az v pondeli 😝 Jsem si jista, ze u tebe to bude vse ok, velikansky cislo hcg, opravdu. Myslim, ze IVF je opravdu mnohem vic pravdepodobnejsi a jistejsi a obvzlast se dvema bublinkama 🙂
@vendy01kdyz to nedopadlo ted, dopadne to treba priste 😉 drzim palce 😝

mariiianka
8. dub 2013

@kockacz jéééé,to jsi hodná.Ale víš co,právě že jsem viděla u tebe krásný testíky a pak jak jsi dopadla.Tak mám taky obavy.To je hrozný čím vším musí člověk projít,než dojde k vytouženýmu cíly.No uvidíme,zítra zkusím zase testík a pak se uvidí v pondělí.Ale strach bude pořád.Určitě dám zase vědět,jak jsem na tom.Tobě držím moc moc moc palečky,ať taky dojdeš až k cíly a věřím,že to bude brzy 😉

mariiianka
9. dub 2013

@kockacz
@vendy01 dobré ránko,tak co myslíte dnes 🙂

kockacz
9. dub 2013

@mariiianka Urcite silnejsi nez minule! Super 😀

mariiianka
9. dub 2013

@kockacz hlavně,aby tam byla i příště 😅 .Na pondělí se vůbec netěším,bojím se,bojím 😒

vendy01
9. dub 2013

@mariiianka No kráááásnááááá 😵 😵 😵 Určitě silnější než minule 😉 😉 🙂 😵 Paráda 😵 Dnes 10den po ET? To už je pěkná tlustice. Vidím to na dvojčátka 😀 😀 😀

Já furt čekám na tu mršuli, už jsem myslela, že dnes, místo toho mi vyrazil jen opar na rtu 😠
@kockacz Děkujuuu 😉 🙂

mariiianka
9. dub 2013

@vendy01 vám sem hodím oba najednou,ale tady to není moc vidět,ve sskutečnosti jsou na tom líp 😀 .Hlavně se bojím,aby třeba neřekli že je to mimoděložní.Dvojčátek se já nebojím,však jsem jim říkala,že si pro ně jedu 😀 .Adélka je velká,samostatná,takže pohoda 😉 .Třeba ani nepříjde 🙂 a bude tu něco novééééhooooo,další krásný testík 😉

mariiianka
9. dub 2013
vendy01
9. dub 2013

@mariiianka To jsem si zrovna říkala, že bys mohla dát srovnávací foto 🙂 😀 No je krásná 😵 😵
Jasný, člověk se pořád něčeho bojí, je to dlooouhá cesta, ale věřím, že je vše, jak má být 🙂 🙂
U mě z toho fakt nic nebude 😅 Desítkovej test negativní, tak už bych tu mršku chtěla dostat, ať jedem zase dál 🙂