1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
24. čer 2013

@barakara ahojky,tak jak jsi na tom.Držím palečky,aby jsi konečně našla vytoužené // 😵
@vendy01
@kockacz a co vy holky,jak pokračujete,nějaké novinky? 🙂

vendy01
25. čer 2013

@mariiianka Ahoj, tak já jsem dnes 5.den po IUI. Nic extra mi není, jen mě tentokrát bolí prsa, ale to už chvilku, asi po těch hormonech. No jsem na to zvědavá. Pokud to nevyjde, tak už jsem domluvená s doktorem na srpen na sepsání žádosti na IVF. Tak teď to dlouhé čekání.... 😝 🙂

mariiianka
25. čer 2013

@vendy01 ahojky,tak jsem teda zvědavá jestli se vám poslední iui zadaří,moc bych ti to přála.A kdyžtak to určo napraví dovča 😉 .

kockacz
25. čer 2013

@mariiianka @vendy01 ahojky, my jsme dnes byli v Gennetu konzultovat IVF s genetickou diagnostikou. Doktorka posila zadost na pojistovnu, zacinam brat na 6 tydnu HA kvuli utlumeni endosky, kterou mi v mezicase nasli. Za 6 tydnu zacne stimulace, odber, prodlouzena kultivace a PGS. Poslou vzorky embryii na genetickou kontrolu poctu chromozomu. To bude trvat 3 tydny a pak v dalsim cyklu KET. Takze to je nas plan na konec leta... 😉 Hatching, zamrazeni a gentickou diagnostiku nam uhradi pojistovna. Je to pry nejaka soucasna akce...

mariiianka
25. čer 2013

@kockacz ahojky,tak tě pořádně proklepnou aspoň a pak to půjde už samo raz dva a na podzim budeš těhulka,teda jestli to dobře chápu.To je super,konečně se začalo něco dít viď a někam se to zase pohnulo.Mám radost i za tebe 😵 😉

kockacz
25. čer 2013

@mariiianka DIky 😝 Nabizeji nam tu genetickou diagnostiku z duvodu nekolika casnych potratu. Pricinou pry krome imunity muze byt i chybny pocet chromozomu embrya, telo se ho pak zbavuje. Takze oni na zaklade tehle diagnostiky vyberou jen ty se spravnym poctem chromozomu a ty zavedou. Ale neni to diagnostika na vyvojove vady. To se zjistuje standardne jako u kazdeho tehotenstvi az v prubehu. Soubezne budu zase muset jezdit kvuli imunite na ty infuze jako ted pri IUI. Ted jsem to orientacne pocitala a asi to bude az rijen. Ale my nikam nespechame, aspon si uzijem leto. Pokud nejake bude....
Mozna budem na Konikovi nakonec ve stejne skupine s @vendy01. I kdyz moc drzim palce, aby to vyslo uz ted....🙂

mariiianka
29. čer 2013

@vendy01 ahojky,tak jak jsi na tom,už jsi testovala???To víš jsem víc nedočkavější než ty 😀 .V pondělí jdu na kontrolu a dozvím se výsledky,tak snad to dobře dopadne.Ale zatím jsem relativně v klídku.Co se má stát,se stane,já to stejně neovlivním 😒

vendy01
29. čer 2013

@mariiianka Ahoj, tak si představ, že jsem ještě netestila. Nemám doma testík a teď jsme u našich do zítra, kde taky žádný nemám. Ale je fakt ještě brzy, akorát by tam byla ještě pregnylovka jako minulý měsíc. Tak uvidím v pondělí, to už asi nevydžím 😀 Musím říct, že jak je hezky, tak na to není tak čas myslet 😀
Tobě to teda do těch výsledků docela uteklo, ikdyž se to zdálo jako věčnost 🙂 Tak držím palce, ať je vše v pořádku!!!! A určitě bude!! 😉

mariiianka
29. čer 2013

@vendy01 netestila?To jsi dobrá,to já bych už měla několik testů 😀 .Tak v pondělí se budu těšit na zprávičky 😉 .No jak říkáš,jak je hezky,tak jsme furt venku,tak to letí i mě.Uvidíme,jak dopadneme.Určo dám vědět 😉 .Tak si užívej víkend

vendy01
30. čer 2013

@mariiianka No fakt ne 😀 Ale tentokrát asi kvůli tomu, že se bojím zklamání, když jsme do toho zase dali více než jindy... Kdybych testík doma měla, tak už by asi padnul 🙂 Taky se budu těšit na zprávičky 😉 a hezkou neděli 🙂

mariiianka
30. čer 2013

@vendy01 tak na zítra držím 😵 ,tfuj tfuj tfuj,pro štěstí 😉

mariiianka
1. črc 2013

ahojky,tak jsme dopadli výborně.Jinak mi vzali další 4 ampule krve na triple testy a další kontrola 22.7.Já nevím,ale nějak to neskutečně letí.Zachvíli půjdeme snad rodit 😀 😀 😀

vendy01
1. črc 2013

@mariiianka Tak to je super zprávička 😵 😵 😵 Gratuluju!!!!!! A letí vše úplně šíleně!!
Já jsem ještě nebyla pro testík, nějak se mi pro něj vnitřně nechce, tušm, že mi pokazí náladu...

mariiianka
1. črc 2013

@vendy01 moc děkuji 🙂 .A já čekala,že z tebe vyleze,že už 🙂 .Tak si musím ještě počkat,snad to dobře dopadne

vendy01
1. črc 2013

@mariiianka Bohužel nic...nálada v háji.. 😒 Ach jo, tak se z toho zase budeme muset nějak oklepat...

mariiianka
1. črc 2013

@vendy01 ale nééé 😢 ,to mě moc mrzí.Nemůže se ještě ukázat,kolikátý den jsi?

vendy01
1. črc 2013

@mariiianka No je ještě celkem brzy, asi nějaký 9-10po IUI (nevím jesli se počítá den IUI jako první). Ale na zázrak se už asi nestane....

mariiianka
1. črc 2013

@vendy01 počítá se to až od druhého dne.Takže naděje ještě je.Vím,po tak dlouhý době člověk jen doufá.Ach jo,proč ty cesty k tomu jsou tak složitý ☹

vendy01
1. črc 2013

@mariiianka Tak to bude 9. den. No co se dá dělat, však my to zase rozdýcháme. Ale je to těžký... A děkuju za podporu a držení palečků 😉

mariiianka
1. črc 2013

@vendy01 ono nic jinýho nezbývá,než to rozdýchat 😖 .Zcela tě chápu.Holky tady v diskuzích píšou o gynexu nebo nostifolu,doufám,že to píšu dobře),nezkoušela jsi náhodou.A zadařilo se jim i přirozeně.Já teda s tím zkušenost nemám,poněvadž vše se dozvídám odsud,ale kdybych měla tu možnost,tak to určo vyzkouším

spikella
1. črc 2013

@vendy01 Ahoj, tak to jsme měly IUI asi stejně 21.6.? Podle odpovědí z CARU,,je na testování ještě brzy,,sice by to již
uhnízděné být mělo,,ale HCG nemusí být v moči pro test ještě dostatečné...
tedy já aspoň doufám...držím palečky 😉

vendy01
1. črc 2013

@mariiianka Tak o Nosifolu jsem právě nedávno četla, doporučují ho i v CARu a začínám o něm uvažovat. Ještě uvidím 🙂
@spikella Přesně, byli jsme 21.6. 🙂 Tak je fakt, že HCG muže být ještě nízké a testík to ještě neukáže.. Spousta holek tady ale už má 10DPO docela pěkné čárky, tak si říkám, že asi výjimka nebudu... No po tak dlouhém snažení už jsem na zázraky nějak přestala věřit 😅 🙂 ....a taky držím palce!!!! 😉

mariiianka
3. črc 2013

@vendy01 tak za vyzkoušení to určo stojí.A co testík stále nic

barakara
3. črc 2013

Ahoj holky, moc se omlouvam za odmlku. Jen jsem Vam chtela rict, ze IVF nam vyslo a ja nasla dve //....dlouho jsem tomu nemohla uverit.
Vcera se nam to potvrdilo z krve a HCG je 17 dni od ET cca 4200! 🙂 🙂 😵 jsem stastna jak blecha!

mariiianka
3. črc 2013

@barakara ahojky,to je krááásnýýýýý 😵 😵 😵 .Moc moc moc gratuluji!!!!!!!To je docela vysoký HCG,to by mohli být i dvojčátka.Tak si užívej těhulkování,moc si to zasloužíš po tom všem 😵 😉 😉 🙂 🙂 🙂

barakara
3. črc 2013

@mariiianka A ja Ti gratuluju k triplum 😵
Dekuju moc prave to je cca 3 roky snazeni, tak jsem si rikala, ze by uz bylo na case 🙂
No s dvojcatkama nestras 🙂 toho se moc bojim....ptala jsem se a pry neznaji nic jako vysoka hodnota.
Myslis, ze by z jednoho embrya mohli byt dve?

mariiianka
3. črc 2013

@barakara no testy mam sice za sebou,ale výsledky se dozvím až 22.7.Ale když dopadl screening negativně,tak předpokládám,že i to tohle dopadne dobře.Jinou možnost si ani nepřipouštím 🙂 .Tak snad pak nebudu zklamaná.Jasně nemusí znamenat dvě a toho se neboj 😉 ,to by jsi zvládla.Ale i z jednoho embrya by být mohla jednovaječná.Kdy jdeš na utz?

holanci
3. črc 2013

@barakara také moc blahopřeju 🙂 to bylo první IVF? Prosím, řekni že jo, ať mě naladíš na pozitivní myšlení, nás teď čeká 🙂

barakara
3. črc 2013

@mariiianka aha to jsem nevedela, ja myslela, ze uz mas vysledky. Ale i tak to vypada dobre, urcite zklamana nebudes.
Na ultrazvuk az za tri tydny, chtela jsem driv, ale pry neni duvod, kdyz nekrvacim nebo me neboli hodne bricho.

@holanci Dekuji! 😵 Ano, to bylo prvni IVF po nekolikaletem snazeni. Jdes taky na prvni? Drzim moc palce!

mariiianka
3. črc 2013

@holanci ahojky,jdete už teď.To je super 😵 .Určitě ti výjde hned první pokus 😉 .Držím vše co mám 🙂
@barakara to doufám.A to jdu jen k sestře,dr.bude mít dovču a na utz až 5.8.,takže docela doba.Ale nesmím si to tak připouštět.Mě to stejně nějak rychle utíká.Při prvním těhu se mi to docela táhlo 😒