1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
7. únor 2012

@berusj hurá,aspoň nečekám sama 🙂 .Já budu zítra 12DPO.A já utrogestan zavádím 3x1 tabletu,takhle mi to řekl doktor.Tak na zítra hodně štěstíčka 😉 .

vendy01
7. únor 2012

Holky, moc vám držím na zítra palce!!!!!!!!!!!!! 😉

mariiianka
7. únor 2012

@vendy01 já děkuji,ale ode mě asi žádný hezký zprávy nečekejte.Uvidíme ráno,snad nezapomenu 😀 😀 😀

mariiianka
8. únor 2012

Dobré ranko,tak na testu,tak jak jsem předpokládala ☹ ,ani názdak ducha ☹ ☹ a jak jsi @berusj dopadla ty?

vendy01
8. únor 2012

@mariiianka Ani nevíš, jak je mi líto ☹ Bohužel ten pocit taky znám... Drž se!!!! A hodně sil!!!!

mariiianka
8. únor 2012

@vendy01 Asi si dáme pauzu měsíc dva a pak možná zažádáme o IVF.Přestávám mít chuť bojovat ☹

vendy01
8. únor 2012

@mariiianka Úplně tě chápu. Stojí to tolik sil a planých nadějí... 😔 Vy máte těch IUI za sebou ještě víc než my...
Ještě když doma člověk vidí ty naše dětičky jak rostou před očima a sourozenec ne a ne přijít... A že by ho náš Filípek nejen chtěl, ale i potřeboval.. 😅
Já se IVF nějak bojím..a pak ta finanční stránka,ta je taky nezanedbatelná...

berusj
8. únor 2012

@mariiianka Já řeším nepříjemnosti v práci dneska..dávám výpověď..takže jsem ráno ani neudělala testík, ale teď letím do lékárny a jdu na to..ikdyž jsem teprve 10DPO...zítra to kdyžtak testnu znova..Mně doktor řekl, že mám testovat až po třech týdnech ..takže to nevzdávej..třeba se tam čárečka ještě objeví.. 😉 😉

berusj
8. únor 2012

@vendy01 Děkujeme..snad to vyjde...určitě hned napíšu..🙂

berusj
8. únor 2012

@vendy01 Ahoj Vendy, proč se bojíš IVF...my to po téhle první inseminaci zvažujeme, jestli zkoušet další IUI a nebo jít rovnou na IVF, když je tam větší pravděpodobnost.. 😒

vendy01
8. únor 2012

@berusj Když bych pominula finanční náročnost IVF,tak se bojím hlavně reakce mého těla na hormony. Mívala jsem i normálně bez hormonu děsivý PMS s migrénami, depresivními stavy.... Tohle mě na tom opravdu děsí, co by to se mnou udělalo takové množství hormonů...

Určitě dej hned vědět jak testík 😉 Mně bylo taky doporučováno testit až 17 den po inseminaci, ale dřív se dotavila MS, navíc už jsem celkem zkušený "testoman" 😀 😀 ,tak jsem nevydržela 😀
S tou prací je to nepříjemné teda 😒 ,hodně sil... Já jsem zase měla včera hrozný den, bourala jsem prvně v životě s autem ☹ Auto na odpis... Nic se mi nestalo, ale zážitek hrozný....

berusinkaaa
8. únor 2012

@mariiianka Ahoj,to mi je líto,ale nezoufej určitě se zadaří 🙂 . Mě dnes po ránu hned přivítala mrška MS tak u nás též nic a ani jsem netestila.Hned se objednávám do centra a bude další kolotoč safra.... opouští mne pomalu síla z toho litani po doktorech... chtělo by to nějakou vzpruhu,aby zas bylo vetší odhodlání 🙂 jako na začátku...

mariiianka
8. únor 2012

Holky,ani nevíte,jak jsem ráda,že vás tu mám.
@vendy01 mě se do IVF taky moc nechce,hlavně teda po tý finanční stránce,nikde není jistota,když dáš do toho tolik peněz,jestli to vůbec výjde.A furt si připadám u doktora,jak blbec,že to zase nevyšlo.Teda to je mazec,hlavně že ty jsi v pořádku.U nás by se sourozenec taky hodil.
@berusj kéž kdyby jsi měla pravdu s tou čárečkou,že se ještě objeví,možná testnu ještě o víkendu.A už to vidím v pondělí určitě dorazí MS,takhle to mam vždy.A stou prací to mi je líto.A co testík,aspoň u tebe,ať to výjde.
@berusinkaaa vzpruhu by jsme opravdu všichni potřebovali a hlavně přijít na jiný myšlenky.Byla jsem z toho docela smutná,tak jsem si byla koupit něco pro sebe.

wecurka
8. únor 2012

Ahoj holky i já hlásím že se dnes ráno dostavila MS. Dopolko jsem volala do Motola a 16.2. UZ tak uvidíme. 🙂 / mě mrzí za vás všechny. Musíme věřit že příště nám to vyjde. 😉 držím všem palec 🙂

mariiianka
8. únor 2012

@wecurka jejda,takže také nic,to mě mrzí.tak ať další pokus je úspěšný.

berusinkaaa
8. únor 2012

@wecurka to nám to vyšlo na stejno co,potvora jedna červená... To mi je líto. A též jsem volala a 13.2.jdu na kontrolu dělohy a pak se uvidí jak vše pujde dál.Jak se říka - věř a tvá víra tě uzdraví 🙂
@mariiianka to je super ,darečky člověka vždy potěší 🙂 ,drž se ,myslím na tě a držím pěsti

Holky už jste slyšely o mojžíšově metodě?? Znám jeden pár co jim na papíře doktoři potvrdili že ona nebude moct mít děti a prej začla cvičit tuto metodu a ted mají krasného chlapečka. Co jsem četla na netu celkem to zní věrohodně a proč to nezkusit 🙂 ,je to prej i super relax 😉

wecurka
8. únor 2012

@mariiianka díky i tobě hodně štěstíčka při dalším pokusu.

wecurka
8. únor 2012

@berusinkaaa jj to se nám to sešlo mrcha :D budem doufat že další pokus bude úspěšnější i když podle statistik je 3 IUI nejúspěšnější tak uvidíme. O metodě Mojžíšové jsem slyšela ale nijak blíž jsem se jí nezabývala vždycky asi záleží kde je problém u nás je to imunobiologie ☹

mariiianka
9. únor 2012

Ahoj holky,taky u vás sněží,tady se to sype už od rána,já už nechci.docela jsem se s tím už srovnala,že to nejspíš nevyšlo,ještě si počkám na MS,jestli dorazí.Dneska nás čeká zápis do školy,tak zase hned příjdeme na jiný myšlenky.Akorát mam problémek,v sobotu jsme pozvaný na ples,myslíte že si tam můžu dát vínko,když jsem ,,zatím ,,v takový nejistotě ☹

berusinkaaa
9. únor 2012

@mariiianka Ahoj...jojo taky nám tu sněží,ale jen lehce.Jasně že si můžeš dát vinko,myslím že v tom není žádný problém.Jen si to krásně a v pohodě užij 😎 .

maximka33
9. únor 2012

ahoj holky, můžu se přidat? už asi 16 měsíců se snažíme o druhé mimi, já bych měla být v pořádku. 2x jsem byla těhotná, ani nevím jak, a te´d tohle... holky,mám spoustu otázek. IUI se dělá v CAR? na normální gyndě ne? vím, že ségra chodila několik dní na utz sledovat folikuly, to se musí? kolikrát za týden? strašně mě mrzí, že tu nevidím ani jednu těhulku. ségra otěhotněla, ale bohužel to skončilo zamlklým potratem. další děti mají z IVF.

mariiianka
9. únor 2012

@berusinkaaa tady sněžilo celý den,ach jo,a já se těšila,že už sníh nebude.Jinak my to nevadí,ale když mám jet autem někam,tak to se mi nelíbí.Za to dcerunka se dnes vyřádila 😀
@maximka33 ahoj a vítám tě.Tak přeju aby se brzy zadařilo.Mě doktor vypsal žádanku do CAR,na gyndě to asi normálně nedělají,teda aspoň co já vím.Když dorazí MS,tak se objednám tak kolem 12-13 dne.Jeden den mi udělají utz,aby vyděli růst folikulů a většinou druhý den IUI.Není to zase tak náročný,akorát,že mi to máme přes 50 km,tak mě ničí jen ta cesta 😅 .A těhulku tu máme,@janii

maximka33
9. únor 2012

@mariiianka děkuji za přivítání. no jsem zvědavá, jak to bude. moje doktorka zatím ani neodhalila, že každý můj vaječník ovuluje jindy... jeden kolem 20 dc a druhý až 25 dc..tak abych tam nechodila každý den.. chodí někdo do gennetu v Praze???

maximka33
9. únor 2012

@janii moc gratuluji 🙂

mariiianka
9. únor 2012

@maximka33 máte hezkého chlapečka.Taky bych se chtěla ještě jednou takového dočkat 🙂 .Jinak mi chodíme do HK

maximka33
9. únor 2012

@mariiianka Děkuji za pochvalu, zítra mu to vyřídím 🙂)

mariiianka
9. únor 2012

@maximka33 😀 .A kdy se chystáte do CAR

maximka33
9. únor 2012

@mariiianka no akorát čekám, až se mi spustí ms a volám na gyndu. tu asi nemá cenu obcházet. a dostanu info, co dál.

mariiianka
9. únor 2012

@maximka33 Tak budu držet palečky,ať se zadaří co nejdříve,aby se nám to tu krásně začalo těhulkovat 😉

janii
10. únor 2012

@maximka33 Jé děkuji 🙂 Mě odeslala moje gynekoložka do CARu po 2 letech snažení, ale je fakt, že jsem tam přišla a řekla, že už s tím opravdu chceme začít hýbat. Jezdili jsme do Zlína, nemůžeme si vynachválit, první návštěva v půlce října a v půlce prosince už jsem byla těhotná 🙂 U nás byl problém ve mě - neměla jsem vůbec ovulaci. Držím palce ať to brzy vyjde!

@mariiianka No a co ty teď?? Jak budete pokračovat?