1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
21. zář 2013

@vendy01 jasně,já to chápu.Taky by nám dali asi jedno,ale já si stála za svým a chtěla dvě,to víš beran no 😀 ,manžel z toho taky nebyl moc nadšený,kdyby byli dvě,ale pak se stím nějak smířil.Hele neboj se,určitě na zamrazení vám zbydou 😉 .Tak už jen dva dny,já mam z tebe takovou radost 😵

vendy01
22. zář 2013

@mariiianka No my nakonec budeme rádi, jestli to dotáhne do konce alespoň jedno. Ráno mám volat do CARu a když to klapne, tak po obědě bude transfer. Dneska z toho snad nebudu spát 😅

mariiianka
23. zář 2013

@vendy01 ahojky,tak jak jste na tom,Bude dneska ET? 🙂

vendy01
23. zář 2013

@mariiianka Ahoj, tak ET dnes bude 😵 😵 😵 Zbyl nám teda nakonec jen jeden bojovníček k transferu, na mražení nic.. Ale i tak dobrý. To se nedá nic dělat.. V noci jsem opravdu nemohla vůbec spát, měla jsem před očima pořád jenom vajíčka 😀
Ještě k tomu nám dneska Filípek opět padnul nemocnej, tak jsem uháněla manžu, aby přijel z práce.. No ale jinak se těším 😵 Ve 12:30 mám nástup 🙂

mariiianka
23. zář 2013

@vendy01 tak super,tak to bude ten nejlepší bojovníček,Hlavně žádný stres a být v klidu,i když je to těžký 😒 .Taky když se má něco konat,tak nemůžuspát a zdají se mi blbinky 😅 .Jejda,tak ať je Filda brzy fit chudák,teď budeš mít na něj čas,když budeš doma 😉 .Ještě ti poradím jednu věc,která mi byla taky předána,až ti zavedou emryjko,tak si večer zapal svíčku - takový malý ohýnek pro nový život 😉 ,takhle jsem to já pochopila.Ale určitě to bude velký bojovník a bude se držet 😵 😵 😵 a pustí se až za 9 měsíců 🙂 😵 😵 😵

barakara
23. zář 2013

@vendy01 Drzim palce!!!! Jeden opravdu staci.

vendy01
23. zář 2013

@mariiianka
@barakara Holky moc děkuju!! Já vím, že jeden stačí, ale chtěli jsme mít do zásoby 😅 Ale když není, tak není...
S tou svíčkou to je moc hezký, to jsem neznala 🙂

mariiianka
23. zář 2013

@vendy01 to já to taky slyšela poprvý a vidíš třeba to k něčemu bylo 😀 ,tak si na to večer vzpomeň 😉 .Chápu,lepší mít v zásobě,ale ty to nebudeš už potřebovat 🙂

kockacz
23. zář 2013

@vendy01 STrasne moc drzim palce a verim, ze to dobre dopadne 😉

vendy01
23. zář 2013

Tak už se embryjko hřeje u mně v bříšku 🙂 Vše proběhlo v pořádku,tak budeme doufat 🙂
@kockacz Děkuju za držení palečků!! 😉
@mariiianka Jdu zapálit tu svíčku 🙂

mariiianka
24. zář 2013

@vendy01 a ono to dopadne 😉 ,už teď jsi těhulka.A teď vydržet ty dny na testování 🙂

kockacz
27. zář 2013

@vendy01 ahojky tak jak je? jak se citis? odpocivas?
my byli dnes v gennetu kvuli genetickym vysledkum embryii. Meli jsme 3 embrya, ale jen jedno bylo dle vysledku geneticky v norme. Ostatni meli chromozomalni anomalie - jedno by melo edwardsuv syndrom a druhe by odeslo hned na zacatku. Takze jsme si usetrili dve velky zklamani a mame jednoho sampiona k transferu 🙂 MOzna to byly priciny nasich dosavadnich neuspechu - geneticky spatna embrya 😒 Kdo vi, ale aspon tohle eliminujeme. Transfer posouvame o dalsi cyklus na pulku listopadu. Dokonce nas dnes napadlo, ze bych pred transferem jela na 14dni do lazni, hezky telo pripravit a rozproudit diky proceduram 😀 Jen zaridit v praci volno...
@mariiianka
@barakara

barakara
27. zář 2013

@kockacz Tak to je urcite sampion, jesteze jste si tu genetiku nechali udelat, to je moc dobre.
Mozna ty lazne nejsou vubec spatny napad, nebo zkus nejaky masaze nebo akupresury. Drzim moc moc palce!

kockacz
27. zář 2013

@barakara DIky 🙂 Ted si rikame, ze bychom do toho uz bez genetiky v budoucnu ani nesli. Ale snad to nebude potreba 😉

vendy01
27. zář 2013

@kockacz Ahoj,pisu jen pres mobil,mame v oprave PC.. Citim se dobre,prave az moc dobre. Jen ten prvni den jsem byla takova rozhozena. Ted uz muzem jen cekat jak to dopadne a stejne to neovlivnim. O odpocinku moc nemuze byt rec,mam doma toho naseho raraska,je nemocnej,nastesti nic vazneho,tak me moc dachnout nenecha 😀 . Ale citim se odpocate uz jen tim,ze nevstavam do prace🙂 Priznaky zadne,ale je fakt brzy..
U vas s tou genetikou super,ze se na to da takhle prijit. Ten jeden bojovnik bude urcite sampion🙂 Lazne bych brala hned pokud mas moznost jet 😉
@mariiianka
@barakara

mariiianka
27. zář 2013

@kockacz ahojky,tak to bude šampion všech šampionů,tomu věř.Lázně by tomu mohli taky dobře udělat a nebo zkus nějaký bylinky před otěhotněním 😉 .Tak to si dáte k vánocům krásný dáreček 😵
@vendy01 ahojda,výsledek neovlivníš,to máš naprostou pravdu,ale seš doma bez stresu a to už udělá hodně.Já taky odpočívala jen dva tři dny a pak jsem normoš fungovala,ono s druhým děckem se moc odpočívat ani moc nedá.Ale věřím že výsledky budou pozitivní.A na příznaky i nepříznaky nedej,mě kdyby nezačalo růst břicho,tak ani nevěřím tomu,že jsem těhotná 😅 ,já neměla vůbec žádný,jen bolest prsou,ale to díky hormonům 😉

vendy01
30. zář 2013

@mariiianka
@kockacz
@barakara
Ahoj holky 🙂 Jakpak se máte při pondělku? Na mě včera padla děsná depka, že se to určitě nedopadne, bulela jsem i při obědě, že se mi zdají přesolené řízky 😀 Dnes v noci jsem bulela i ze spaní 😅 Včera byl manžel na výpomoc kolem baráku u známých (nevědí, že se snažíme) a kamarádka mu říkala, že měla sen, že jsme u nich byli na grilování a říkali jsme, že jsem těhotná 🙂
Holky a dnes jsem to celá v depce nevidržela a testla!!!! Dnes týden po ET! Holky je tammmmmmm!!!!! Samozřejmě slabší než kontrolní, ale v limitu a dobře viditelná 😵 😵 Vím, že jsme ještě na úplném začátku a může se stát cokoli, ale i tak je to pro nás úspěch!!! 😵

vendy01
30. zář 2013

Tfuj, omlouvám se za hrubku 😅 ..nevydržela... 😅

mariiianka
30. zář 2013

@vendy01 no čauky kočko,tak teď tady bulím já jak želva 😅 .Vendulko mám ohromnou radost!!!!!!!Jupíííí,jsem ti říkala,že to výjde.Zrovna jsem na tebe myslela a chtěla ti psát ale ty jsi rychlejší 😀 .To je na mooooc dobré cestě 😵 😵 😵 😵 😵 ,vítej v klubu MAMINO 🙂

vendy01
30. zář 2013

@mariiianka Děkuju moooc!!! Jsme fakt na začátku, nechci nic zakřiknout, ale už jen vidět po tolika letech // je bomba 😵 Taky jsem to ořvala 😀

vendy01
30. zář 2013

Tak tady je 🙂

mariiianka
30. zář 2013

@vendy01 to chápu,ale neboj,tohle prostě výjde.Taky jsem tomu nemohla dlouho věřit,pořád si namlouvala,že se něco podělá a podívej 80 dní do porodu,to už je fakt mazec.Takže neboj,vše bude jak má 😉 .Moc moc ti to přeju,po těch letech už to bude jen to nejkrásnější,protože všechno špatný už jsme vybrali předem 😉 🙂 .

mariiianka
30. zář 2013

@vendy01 tak ta je pořádná,já ji lovila,ale ulovila 😀 .To je hoooodně silný bojovníček 😉 😵 😵 😵

vendy01
30. zář 2013

@mariiianka To máš pravdu!!! Máš už to za pár 🙂 Já v to doufám, že bude vše ok 😉 No a jsem fakt praštěná nebo možná opravdu těhotná ubulená 🙂 😀 Přestaly mě bolet i prsa, najednou mi není nic a bum, je to tam 🙂

vendy01
30. zář 2013

@mariiianka Na mamatest se až divím, že je tak dobře vidět 😀 a není to ani první ranní moč.. My měli prodlouženou kultivaci, tak je trošku napřed 🙂

mariiianka
30. zář 2013

@vendy01 ani mi nemluv,včera jsem vyprala povlečení do postýlky a dnes to vyžehlila a zase vše navlíkla,taky jak blázen 😀 .Ale jeden nikdy neví,co se může stát,může to přijít o něco dřív a pak bych akorát panikařila,že nic nemám 😀 😀 .Vždyť jsem ti psala,že já taky žádný příznaky neměla,jen bolest prsou,ale už od OPU,takže klídek.A s těma testama,ráno jsem měla nic moc ale odpo byla mnohem silnější 😉

vendy01
30. zář 2013

@mariiianka 😀 No jo, to je sranda 😀 Já jsem taky zastáncem toho, být raději připraven s předstihem 😀
Na ty tvoje testíky si moc dobře pamatuju, jaký to byl boj s mamatesty 🙂

mariiianka
30. zář 2013

@vendy01 já už prostě taková jsem,vše za včasu,to už na mě nikdo nezmění 😀 .Kdybych se měla spoléhat na manžu,tak nemáme nic,takže já jsem taková akční.Jo testíky,to bylo docela o nervy 😀 😀 😀

japro
30. zář 2013

Ahoj holky tak sem dens 25DC 13DC bylo IUI od toho dne mě bolí břicho jak když to mám dostat dnes náznak ružového výtoku tak nevím no ..... taky jste někdo špinil?

vendy01
30. zář 2013

@mariiianka Tak to máme asi podobné 🙂 Můj manžel je na tyhle věci děsnej flegmatik a já se v tom naopak vyžívám 🙂 Jen když si vzpomenu na svatební přípravy 😀 bylo vše v mé režii 🙂