1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
18. říj 2013

@vendy01 ahojky,no jo už jsem zase ode čtyř vyspalá,asi nervy abych něco nezapoměla 😀 .Jinak moc děkuji,snad se nám bude líbit.A až se v pondělí vrátím z poradny,dám hned o všem info 😉 🙂 .Taky přeji krásný víkend!!!!!

vendy01
18. říj 2013

@mariiianka Tak to jsme dneska ve čtyři koukaly dvě 😀 Mimís mě začíná trošku trápit a bylo mi špatně. Do toho jsem přemýšlela, co nakoupím na víkend, co uvařím a podobný blbiny 😀 Úplně tě chápu, cestovní horečka v plném proudu 😀
V pondělí se budu těšit na info a držím palce!!! 🙂

kockacz
21. říj 2013

ahoj holky, hlasim se z lazni. Je tu takova pohoda a klid, jsem z toho porad trochu v soku, zase takovej naraz z hektickyho domaciho prostredi 😀 Ale je to presne to co jsem potrebovala a na co jsem se tesila. Uz mam za sebou prvni bahynkovou teplouckou proceduru a tesim se na dalsi 😅 Jen ta plna penze bude asi zase kontraproduktivni, uz vidim, ze si privezu domu suvenyr v podobe peknyho speku navic 😀
@vendy01 Vendy, to je dobra znamka, ze o mimiskovi vis a ze je vse jak ma.
@mariiianka jaky byl vikend a co poradna mamco?

vendy01
21. říj 2013

@kockacz No ahoooj, tak ses konečně dočkala 🙂 To je bezva, že tam máš pohodu a užíváš. Plnou penzi bych viděla jedině jako výhodu 😀 Kdypak se ti to stane, že ti někdo pořád vyváří 😀? Brala bych to ihned 🙂
Já mám za sebou dneska první zvracení. V noci jsem sebou málem sekla, když jsem šla na záchod.. No už to začalo 🙂

@kockacz Také netrpělivě čekám na zážitky z hor a novinky z poradny 🙂

kockacz
21. říj 2013

@vendy01 Ja mam z toho zvraceni hruzu. Docela me to desi, ze bych kazdej rano nebo i vickrat za den zvracela, nesnasim to ☹ Ale co cloveka nadela. Pevne doufam, ze to teda nebude tak hrozny.
Tak s tebou soucitim, jak to beres statecne 😝

vendy01
21. říj 2013

@kockacz Taky to nemám ráda, ale už jsem to tady psala jednou, že jsem takový zvracecí typ, tak už jsem na to trochu zvyklá. S Fildou jsem první 3 měsíce zhubla 4kg, jak mi bylo zle. Ale ono se to překulí a bude dobře. Naštěstí nemusím do práce. Ráno s vypravením Fildy do školky to je trochu horší, ale pak mám klid. Domácnost sice trochu chátrá, ale musí to počkat 🙂

mariiianka
21. říj 2013

@vendy01
@kockacz milé tety koníkovky,tak Vás moc zdravím 🙂

mariiianka
21. říj 2013

@kockacz
@vendy01 holky je to opravdu tak jak vidíte,čekáme zdravého chlapečka 🙂 ,váží 1809 g a že je to kluk jsem poznala hned jak dr.rozjel utz 😀 .Jinak vše v naprostým pořádku a termín mi posunul na 17.12. 🙂 .Jinak hory byli super,bříška máme napapaný ještě dneska,jídla mnoho a tělo už se pomalu vzpamatovává 😀 ,byl to docela záhul vyšlapat ty kopce.Akorát jediný co mě štvalo byla postel na tý jsem se vůbec nevyspala a byla na pokoji docela zima,ještě že voda byla krásně teplá 😀 .Počasí nám vyšlo krásně,akorát včera ráno začalo pršet,ale vybralo se to a dokonce jsem vlezla i na bobovku 😀 .Ale jak se říká,všude dobře,doma nejlíp,což jsem včera moooc ocenila,hlavně jsem usnula jak miminko 😅

vendy01
21. říj 2013

@mariiianka Ahoooj, tak to je parádní!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Moc gratuluju k chlapečkovi!!!!!!!!! 😵 😵 😵 To už je kluk jak buk 🙂 A i ty Vánoce bys měla stihnout 😉 Budeš ještě nakupovat modré věcičky??
To je bezva, že jste si hory takhle užili! Počasí fakt bezva, to vám to pěkně vyšlo. A když ti k tomu ještě někdo uvaří 😀
No mám z tebe radost 🙂
Já mám dnes trochu horší den, ale jen v tom, že mi začalo být blbě. Naštěstí nic extrémního, ale proběhlo první zvracení 😝

mariiianka
21. říj 2013

@vendy01 Vendulko moc děkuji.No pokud se nebude loudat,tak snad vánoce budou 😅 .Dneska jsem obklíčila kik,tak jsem pár hadříků koupila 😅 ,tak snad z toho nakonec nevyleze holka 😀 .No o tom jídle ani nemluv,jsem myslela,že prasknu 😀 a to víš,to byli i pohárky,palačinky,po Adě jsem dojedla borůvkový knedlíky 😀 ,no prostě bomba.Jsem si říkala,že dneska na váhu ani snad nepolezu a víš co,já nic ani nepřibrala 😀 .Teda nevolnosti ani nezávidím,ještě že mě tohle nepotkalo.Tak hlavně ať to není každý den 😉

vendy01
21. říj 2013

@mariiianka Jen si to jídlo nevyčítej 🙂 Po porodu už to všechno bude jen ve spěchu 😉 Tu palačinku bych si teda dala hned 😀 , i když mám žaludek na vodě..
Hadříky bych taky nevydržela 🙂

mariiianka
21. říj 2013

@vendy01 ne to rozhodně nehrozí,že bych si jídlo vyčítala 😀 .No a řeknu ti,už aby bylo po tom porodu a už si na sebe zvykali 😀 ,ale pochybuju,že bude hodný jako Aďa,bude to asi pěkný uřvánek 😀 .Jo a jinak z toho fialovýho kočáru asi sejde a koupíme asi nějaký do modra 😀 ,no ještě uvidíme

mariiianka
23. říj 2013

ahoj holky,tak jak se všichni máte.My si dneska přivezli domů káru,barva sice jiná než jsem chtěla,ale pro kluka super 😉 ,nakonec jsme se shodli na modrý

barakara
23. říj 2013

@kockacz Ahoj, tak uz jsi v lazich a na jak dlouho teda? A jak se ti tam dari, co cely de delas?
@vendy01 Je Vedndy zvraceni nezavidim, mela jsem to dva a pul mesice, fakt nic moc a taky jsem dost zhubla i kdyz chut k jidlu jsem mela.
@mariiianka Takze chlapecek, to je krasa! Moc gratuluju!
Jinak holky ja sla vcera do nemocnice s silenou bolesti v podbrisku a doktor nasel fibroid (myom) v deloze, ktery pekelne boli, ale nemel by nicemu vadit snad akorat, ze boli, tak lezim a beru parale proti bolesti.
Jinak mimco je ok, kope a kope 🙂

mariiianka
23. říj 2013

@barakara děkuji,tak snad na nás nevykoukne něco jiného 😀 .Jéééé,chudáku tak ať to brzy přejde.

vendy01
24. říj 2013

@mariiianka Kočárek je krásnej!!!! 🙂 To bude poježdění!!!! Píšu jen v rychlosti. Jsem poslední dny nějaká nepoužitelná, nevolnosti se trochu zhoršili a hodně ležím. Dnes mě dost bolí hlava, tak nevím co s tím. Mám to asi od krční páteře...
Po obědě mi přijede na návštěvu kamarádka s miminkem, tak se pokochám 🙂

@barakara To je teda dost nepříjemný s tím myomem 😒 A předtím ho tam nikdo neviděl? Hlavně, že je miminko v pořádku!!! 🙂 Tak hezky odpočívej 😉

barakara
24. říj 2013

@vendy01 Jezis Vendy, to je hrozny ty nevolnosti, ja nektery dny jenom preckavala v posteli az to prejde jak to bylo nesnesitelny.
Ten fibroid jsem tam asi mela vzdy akorat jak pracujou hormony tak se zvetsil a boli.

mariiianka
24. říj 2013

@vendy01 tak to musí být docela hrozný,tak že by byla holčička 🙂 ,u Adélky mi bylo taky špatně a teď nic.Doufám,že kočár splní svůj účel,ale tady ta fotka je zrovna nějaká rozmázlá 😒 .Jinak vypadá,že je tmavě modrý,ale je to spíš taková tyrkysová barva,nám se hned zalíbil a hlavně mám už po starostech.Teď už mi jen schází ta kolíbka a pak už jen maličkosti,ale to se dá dokoupit vždycky.A představ si pro kočár jsme byli ve Dvoře Králové a jen jsme tam vlezli a říkáme,že jdem okouknout kočárky a paní mi povídá,to jdete určitě vybírat pro chlapečka 😀 ,ona je snad vědkyně či co 😀 😀 ,tak jsem si říkala,že tam jsem měla jet už dávno a né čekat na poslední utz 😀

mariiianka
24. říj 2013

@barakara já měla myom někdy v únoru,ale asi se nejspíš ztratil.To musí být docela šílený,a s tím asi teď nejde nic udělat že?

barakara
24. říj 2013

@mariiianka No na zacatku tehu rikali, ze tam je, ale nejak jsem tomu neprikladala vahu, myslela jsem, ze nic delat nebude. Vim, ze nekomu je vyoperovavaji, ale ted to asi nejde v tehotenstvi. Dneska uz je to lepsi. Doktor prave rikal, ze tezko odhadne do jake miry bude zlobit, jako jak bude bolet nebo jak portoste, tak uvidime na dalsim ultrazvuku.

mariiianka
25. říj 2013

@barakara tak ať to nedělá moc velkou neplechu a v klidu si užíváš těhotenství 😉 .Už máte jméno pro princeznu?

barakara
28. říj 2013

@mariiianka Jee promin to jsem teda spozdilek s tou odpovedi 🙂 Jmeno mame, ale chceme si to nechat jako tajemstvi.
A vy mate uz vybrane jmeno? jo koukam do profilu, ze Lukas nebo Matyas...to jsou krasna jmena 😵

@vendy01 Jak se citis? Co nevolnosti asi nabiraj na sile vid.... 😒

mariiianka
28. říj 2013

@barakara to se vůbec neomlouvej,já tu taky teď moc nejsem,když máme tak hezký podzim 😉 .Hele jméno tak nějak máme,ale ještě se to může změnit,takže to zatím nechávám v klídku.To je dobře,že budete mít tajemství,zase na druhou stranu,co je komu do toho.Mě to taky vytáčí u lidí,jak se pořád ptají,co to bude a jestli máme jméno.Já myslím,že je to jen věc rodičů 😉 🙂 🙂 .Akorát nechápu proč si jako každý myslí,že když to bude chlapeček,že musí mít jméno po tatínkovi 😠

mariiianka
29. říj 2013

@vendy01 ahoj Vendy,jak je,jak se cítíš,už je to lepší nebo je ti stále tak zle?

vendy01
29. říj 2013

@barakara
@mariiianka Ahoj holky, omlouvám se za odmlku 😅 Opravdu si naplno užívám těhotenské nevolnosti a vše s tím spojené 😠 Naštěstí nezvracím, ale je mi permanentně blbě a začalo mi vše smrdět. Víkendové dopoledne u plotny byl pro mě opravdu vrcholným zážitkem 😀 po obědě vždy odpadnu, pak se vzpamatovávám a funguju dál. 🙂
Včera mi ale bylo kupodivu docela super, vyrazili jsme s Fildou do kina na 3D a fakt jsme si to užili. Prospěla mi určitě i změna prostředí 🙂 Dnes a zítra mám Fildu doma jak jsou prázdniny a zrovna se odhodlávám začít vařit 😀 Mám k tomu fakt odpor 😅 Při prvním jsem to měla taky, ale to jsme byli jen s manželem, tak to bylo bylo jedno.
Tak doufám, že to brzy přejde 😀 😀

A co vás nového?????

mariiianka
29. říj 2013

@vendy01 no takže fakt super těhotenství co 😒 .Tak snad za pár týdnů to přejde.Taky si užíváme prázdnin,no spíše ranního přispání 😀 ,jinak u nás dneska prší,takže budeme nejspíš celý den zalezlý 😠 .Tak hlavně že jste si kino užili,my chceme jít a Aďou za 14 dní na 3D,tak snad nám to výjde.Jinak já ještě 12 dní a jsem na mateřský hurááááá.Konečně bez obav 🙂 .

vendy01
29. říj 2013

@mariiianka To jo, opravdu si to užívám 😀 Už je mi trochu líp. To ráno je nejhorší.
Přispání je fakt super, to se mi taky líbí 🙂 Jůů, tak už jen 12 dní 🙂 To uteče jak voda budeš mít pokoj 🙂 Já mám rozjednané přes moji známou neomezené vycházky, tak pevně doufám, že to vyjde 🙂

mariiianka
29. říj 2013

@vendy01 tak aspoň že tak,já jsem docela ráda,že mě tohle minulo,ale zase ta nejistota,jestli je vše v pořádku,to taky na klidu moc nepřidá,vždycky jsem byla ráda,že jdu na ko do poradny,aby mě dr.ujistil,že je vše jak má být.A teď začnu mít obavy z porodu 😀 ,tak to je pořád něco 😅 .No už se těším na ten klid,akorát,že teď už bude zima,takže budu asi furt zalezlá 😀 .Jééé,tak to budeš mít super neomezené vycházky a né kontrolovat si těch 6 hodin,to je jako nic.Tak to ti moc přeju.Já teprve vařím oběd 😅 ,teda jen polívku a Aďa si poručila těstoviny s mákem,tak to je raz dva a k véče chystám čínu s bramboráčkama,dneska totiž máme 8. výročí svatby,tak aby se neřeklo 😀

vendy01
29. říj 2013

@mariiianka To jo,porad je neco.. ale ty uz to ted budes mit konecne spis teseni nez obavy ne?🙂 To mate krasne vyroci🙂 My meli od svatby v zari 5 let,ale brali jsme se kdyz uz byl Filfa na svete,jsme spolu uz 12 let🙂 Tak si uzijte krasny vecer😉
Ode dneska uz asi budeme zalezli vsichni,bude asi uz jen zima..

mariiianka
29. říj 2013

@vendy01 těšení i obavy 😀 .Nejlepší asi je,když člověk neví do čeho jde.Hlavně doufám,že tenhle porod bude rychlejší než první 😅 .No to mi jsme se brali,když já byla v 6.měsíci,takže taky žůžo,ale užila jsem si to.Jinak v prosinci budeme spolu 16 let,takže taky slušný 😀