1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

vendy01
26. lis 2013

@kockacz Taky tě úplně chápu. Ten strach po tom, čím jste si už prošli je pochopitelný 😔 Nezbývá než věřit, že to opravdu tentokrát bude ten největší bojovník ze všech a vše dobře dopadne.. Moc bych vám to přála 😵

@mariiianka Ahoj 🙂 Tak hurá do finiše 😵 Na křivku jsem taky chodila hrozně ráda, slyšet to bouchání a vrzání 😀 😵 A jinak se to k porodu ještě nechystá podle pana doktora??? I když to vlastně může přijít i zcela nečekaně 😀
Já jsem zase po noci mrtvá.. Bylo mi zase blbě od žaludku a ve 2h jsem se překonala vstát a musela jsem jít do lednice a zdlábnout alespoň jogurt 😅 Jak mám jen trochu prázdnej žaludek, tak mi je hned na zvracení. A to jsem jedla ještě ve 21,30. Je to boj s tím jídlem, už nevím, co mám pořád jíst, nemám na to chuť ale musím se donutit 😝 No snad to bude brzy dobré. 🙂
Dneska jsem byla na rehabce se zádama, trochu mě promasírovala a ukázala mi jednoduché cviky na doma. Jsem ráda, nevěděla jsem, co můžu a co ne. 🙂
Na pečení se chystám zítra, začnu s perníčkama. Filda každý den otravuje, že chce péct cukroví a že nevydrží do narozenin a kdy budeme dělat vánoční výzdobu 😀 😀
Tak ať ti to jde dneska pěkně od ruky 😉

mariiianka
26. lis 2013

@vendy01 dr.mi řekl,že když budu v klidu,že vydržím do konce 😀 ,haha jenže podle toho jak jsem aktivní bych musela porodit už v červenci 😀 😀 .Ale já myslím,že nám to stejně nechá až pod stromeček.Už mám potvrzenou i dětskou dr.,tak už se nemusím tak honit.My máme výzdobu tak napůl a do toho pečení se mi vůbec nějak nechce 😒 .Perníčky budeme dělat asi o víkendu,teď jdu zadělat na rohlíčky a asi i linecký.Tý jo,tak to mi tě je teda moc líto s nevolnostma,to je docela mazec.

vendy01
26. lis 2013

@mariiianka To jsou od pana doktora teda slova do pranice 😀 😀 Já jdu zítra ke svému gyndaři, tak se těším. Jen mám hrůzu, že tam musím na lačno a sestřička mi vezme ještě nějaké odběry. 😝 Předtím ještě hoňka do školky, tak snad cestou nevrhnu. Stavím se alespoň za holkama v práci, mám to na jednom patře 🙂 a dám si tam snídani 😀
Tady teď chumelí, na to jsem se fakt netěšila 😝 Manžel jel s kolegou ráno do práce a najeli na hlavním tahu(normálně udržovaná silnice) na led a prý je to hodilo do protisměru. Naštěstí nejeli rychle a proti nim nikdo. No a v tom samém místě hlásili pak ráno v rádiu, že je hromadná nehoda. Jsem myslela, že mě šlehne když mi to říkal 😒

mariiianka
26. lis 2013

@vendy01 tak to by mě taky šlehlo 😕 .Tady sněžilo trochu včera,ale naštěstí se to nedrží a doufám,že v pondělí bude taky klid,když zase jedu k dr.,já to nemám vůbec ráda když musím někam jet.Tak to budu zítra na tebe myslet,aby jsi to vydržela a nevrhla,já jsem udělala ty těsta,ale jestli to nenechám až na zítra,bolí mě celý člověk,asi fakt na mě něco leze 😠

kockacz
27. lis 2013

@mariiianka @vendy01 @barakara Dalsi testovani 🙂 Rekla bych, ze to neni nejaky vyrazny skok dneska (12.den) proti 10.dnu. Ale zas tolik to neresim, hlavne, ze tam porad je a ze aspon neslabne. Uvidime co krev patek. To jedem do CARu 😝

mariiianka
27. lis 2013

@kockacz určitě zesílila,dopadne to ,tentokrát už joooo 🙂 .Tak v pátek se asi uškytáš,jak ne tebe budu myslet 😉 🙂 🙂 🙂

kockacz
27. lis 2013

@mariiianka Opravdu moc dekuji, tesim se na patek, ale nevim, kdy budou vysledky. Obavam se, ze az v pondeli 😅

mariiianka
27. lis 2013

@kockacz snad tě nenechají napínat do pondělí 😕

vendy01
27. lis 2013

@kockacz Urcite je silnejsi 😉 Take na tebe budu zitra myslet🙂 Zalezi kam budou posilat krev,spousta holek ma jeste ten den. Snad te nebudou muset nechat cekat..

kockacz
27. lis 2013

@vendy01 Zitra ne, az v patek mi drz palce 🙂 Rikam si, ze primo v CARu si snad delaji rozbory sami hned, vzdyt tam maji laborku na kultivaci embryi atd. A transfery delaji i v sobotu. Tak je budu samozrejme ukecavat na sdeleni co nejdriv 😀
@mariiianka

mariiianka
27. lis 2013

@kockacz no to je jasný,taky bych nevydržela do pondělí 😉 .Takže škemrat a škemrat 😀 a oni si dají říct 😉

vendy01
27. lis 2013

@kockacz Tak snad to mam budou mit🙂 V mem CARu nemeli a posilaji to jinam tak jsem cekala do druheho dne. Ono je to biochemicke vysetreni a je na to specialni masina🙂

vendy01
28. lis 2013

@kockacz Ahoj, jakpak jste dopadli????

@mariiianka Ahoj, tak dneska konečně zase den, kdy jsem docela ok a jsem schopná něco dělat s radostí 🙂 Perníčky jsme uplácali, horší bude to zdobení 😅
Za chvilku se vrhnu na vánoční výzdobu, už se na to těším 🙂

mariiianka
28. lis 2013

@vendy01 ahojky,za to já jsem dneska mrtvá,od rána na cestách.Byli jsme Adélce koupit dárek,pak na kávičce a odpoledne měla Aďa ve škole vánoční tvoření a vrátili jsme se kolem šestý,takže šílený.Já mám napečený akorát rohlíčky a trubičky a těsto na linecký v lednici.Výzdobu už docela máme hotovou

vendy01
29. lis 2013

@mariiianka Tak to věřím, že jsi musela být vyřízená 😅 S pupendem celý den na nohou musí být záhul..
Já jsem právě dokončila vánoční výzdobu. Mám z toho radost, ale trošku jsem se u toho včera vztekala 😅 😀 I věnec se mi povedl, tak už se teď budu jen kochat 🙂
Dneska je ovšem den blbec 😒 Ráno jsem vezla Fildu do školky, jela se mnou i babička s tím, že pojedeme na nákup. Tak jsme vyrazily a cestou do kopce prd a úplně vyhodil plyn a nemohla jsem jet 😖 😠 Děs. Auto jsem odstavila, ještě, že tchán je poblíž, tak nám pomohl a odvezl nás domů s tím, že to opravář přijede odtáhnout. Zrovna potřebuju velký nákup kvůli té nedělní oslavě 😝 Manžel má druhé auto v práci, tak to dopadne odpoledne, ale bude všude plno lidí..
No a aby toho nebylo málo, omylem jsem objednala 2x jeden dárek a dnes mi ho už podruhé přivezou 😠 Blbnul mi počítač, tak jsem myslela, že se to neobjednalo a pak už jsem nekoukla. No jsem blbec,jen si to komplikuju 😅 Naštěstí to pošlu zpět a vrátí mi peníze..
Čekám, co mě ještě dnes potká 😅

mariiianka
29. lis 2013

@vendy01 no tak to máš teda pěkný den.Já taky dokončuju výzdobu a to jsem si říkala,že dneska nic nedělám 😀 .Ale docela jsem se vyspala,tak dobrý.Advenťák jsme dělali včera s Aďou na tom školním tvoření a jen z organzy,netradiční,ale hezký,hodím ti sem fotku.Ven jsem namotala svíčky na stromek a teď se tady šmudlám,co kde najdu 😀 ,pak když to mám uklízet,tak si nadávám,proč toho vždycky tolik vytahám 😀 😀 😀 .Ještě udělám těsto na perníčky,protože to Adélce slibuju už tři dny 😅 .Včera měli v lidlu klávesy,tak jsme jí je koupili i se stojánkem a mikrofonem,tak snad bude mít radost 🙂 a čtyři litry v háji 😝 .Mě už z toho šlehne,doufám,že mi dorazí brzy nějaká mateřská,ještě musím koupit babičkám a dědovi a něco málo manžovi a mám hotovo,jen teda pokud to stihnu 😅 ,dnes to mám za 23 DNÍ 😕

vendy01
29. lis 2013

@mariiianka Jůůů, tak hlavní dáreček nakoupen 🙂 To bude mít radost 🙂 Peníze lítaj, to je hrůza. Já si jdu ještě dnes ke kamarádce pro dortík, tak taky vyplácnu další penízky.. A o dárcích ani nemluvím.. Nás je hodně a dost mi toho ještě chybí 😒

vendy01
29. lis 2013

@mariiianka A těch 23 dní závidím 🙂

mariiianka
29. lis 2013

@vendy01 no jsem za něj ráda,protože kdyby to bylo na manželovi,tak nevím jak by to dopadlo 😀 .Peníze lítaj,to máš pravdu,jsem ráda,že na prcka už mám vše,no spíš bych potřebovala ještě plíny,ale zatím 2 balíky tu mám,tak jsem klidná.No mi máme ještě taky tu oslavu příští pátek,tak to víš,že jsme to taky provětrali takhle hezky před vánocema co by né,že 😒 😒 😒 .Jen manža se modlí,abych ještě vydržela aspoň do toho osmýho 😀 ,ale kolikrát když mě vidí,tak má z toho hrůzu 😀 😀 😀

mariiianka
29. lis 2013

@vendy01 neboj,ono ti to taky uteče 😉 ,překulí se vánoce a poletí to,než se naděješ,tak budeš taky odpočítávat 😀

mariiianka
29. lis 2013

@vendy01 tady je ten advenťák

vendy01
29. lis 2013

@mariiianka No ten je ale moc povedenej 😵 Krása! To se tam vpichují ty kousíčky organzy??

mariiianka
29. lis 2013

@vendy01 tady to je rozmázlý nějaký 😅 .Jo,nastříháš to na čtverečky a špejlí to tam zapichuješ,to by mě teda nikdy nenapadlo 😀 .Takže já stříhala a Aďa zapichovala 😉

vendy01
29. lis 2013

@mariiianka Vypadá to fakt moc hezky 🙂 Já jsem to minulý rok někde viděla, tak si to pamatuju.. Někdo dává i zajímavé kousky látky.. Co člověk nevymyslí 🙂 V jednoduchosti je krása 🙂

mariiianka
29. lis 2013

@vendy01 já to viděla poprvý 🙂 ,ale hlavně vydrží i další rokya jehličí taky není všude 😀

mariiianka
29. lis 2013

@vendy01 jakpak asi dopadla @kockacz,doufám,že jí to dneska řeknou,aby chudák nečekala až do pondělí

vendy01
29. lis 2013

@mariiianka Taky doufám..Já jsem psala už včera, měla jsem to nějaký pomotaný 😅

Tak tady je můj výtvor. Tentokrát jednoduchá klasika 😉

mariiianka
29. lis 2013

@vendy01 no ale ten je krásný 😉 .Je vidět že vánoce se fakt blíží 😀

kockacz
29. lis 2013

@mariiianka @vendy01 @barakara Tak vysledek dnesni krve 14dni po ET je 218. Ja jsem s tim docela spokojena, kdyz jsem tady cetla hodnoty co mely jine holciny. Ale doktorce v CARu se to zda malo a mam pry prijet za tyden zase na krev. UTZ se dela nejdrive za tri tydny (v 7.t), drive pry neni nic videt ☹ SNad se ho dockam 😝

mariiianka
29. lis 2013

@kockacz ahojky,tak to není zase malý čísílko,to je super 😉 😵 .Držím dál vše co mám.Já ti říkám,že to výjde 😉 🙂 🙂 🙂