1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

kockacz
20. pro 2013

@vendy01
@barakara holky vam taky v predstihu preju krasne pohodove a radostne vanoce stravene s temi nejblizsimi a nejmilovanejsimi 🙂

mariiianka
20. pro 2013

@kockacz prosím tě ani mi nemluv,na to že mě to bere už od minulého pondělí,tak to je docela mazec. Nejhorší je to čekání,jestli z toho už něco bude.U prvního těhu teda tohle neznám.Ale jednou to přijít musí a možná až to budu nejmíň čekat 😀

barakara
20. pro 2013

@mariiianka Teda ja na tebe myslim kazdym dnem, ze to musi prijit. Drzim moc palce at do nedele porodis! 😵
@kockacz Moc dekuju Tobe take krasne Vanoce a do noveho roku hodne stesti a zdravi! 😵 😵

vendy01
20. pro 2013

@kockacz Také moc děkuju za přání. 🙂 I Tobě přeji krásné a poklidné Vánoce a hlavně zdravíčko do nového roku a ať jste šťastní!!! 😵

@mariiianka Každým dnem stíhám jen nakukovat, jestli už se u tebe něco děje 🙂 Mrňousek vás teda pěkně napíná 😉 Třeba si nakonec Vánoce doma ještě užijete 😅 Ne, že bych ti přála přenášet, ale člověk nikdy neví... Ale podle toho, co píšeš už se to vážně chystá 😵 S tím nečekaným příchodem porodu jsem si hned představila třeba prasknutí vody u vánočního stromku nebo u večeře 😅 😀 Asi blbý humor co..? 😅
@barakara U nás tento týden hrozně hektický.. Pořád nějaké zařizování, nákupy..no asi jako všude před Vánoci. Manžel jezdí dlouho z práce, tak je to na mně, i stromeček jsem kupovala 😅 🙂 Pán byl ochotný a naložil mi ho do auta (2m jedle 🙂 ). Chvílemi mám výčitky svědomí, že málo odpočívám a pak jsem vyřízená... Ale snad už bude klídek 🙂 🙂 Za týden jdu na kontrolu a nemůžu se dočkat 🙂

barakara
20. pro 2013

@vendy01 No setri se. Koukam uz jsi 16tt to to leti a drzim palce na kontrolu, ja jdu az 6.1., ale ted jsme tech kontrol meli az az 🙂 tak mi to stacilo. Ono jak zacne mimco kopat tak je to lepsi.
2m jedle?! Tybrdo 😀 my chcem jen neco maleho, jsme jen sami dva na Stedry den, tak o vikendu koupime neco kolem metru. Darky uz mam pochystane, ale letos toho mam fakt malo jen pro manzela a pro rodinu me sestry, kteri tady taky ziji a asi je uvidime 25.12.

mariiianka
20. pro 2013

@barakara
@vendy01 jééé holky to potěší,že na mě myslíte 🙂 .Já už jsem z toho fakt zoufalá,ale já to vidím na tu neděli,že to příjde zase přesně na den jako s Adélkou 🙂 .No a jestli né,tak už je mi to fakt jedno,letošní vánoce budou zajímavý 😅 .Jen doufám,že se rozhodne do toho 27.,aby mi ho nemuseli vyvolávat.Vendulko,ty jsi mě teď pobavila s tou plodovkou 😀 😀 😀 ,ale stát se může cokoli a kdykoli 😀 ,já už se směju všemu a všechno beru s humorem 😉

mariiianka
22. pro 2013

@barakara
@vendy01
@kockacz ahoj holky,tak dneska nám to ukazuje 000 a já stále doma,ach jo 😒 .Já snad opravdu porodím na štědrý den a nebo mi to opravdu vyvolají.To je hrozný tohle čekání¨.Dnešní noc byla zase šílená,od jedný do tří vzhůru,boleli mě šíleně záda a bralo břicho,tak jsem myslela,že už,ale zase to přešlo 😠 .Jinak zítra mám zase monitor,tak jsem zvědavá co to zase ukáže za křivky.Jinak si užíjte vánoční čas....i když u nás je spíš jak na jaře 😅

barakara
22. pro 2013

@mariiianka Jezis Marusko to je hrozny, miminku se u tebe libi a nechce se mu ven vid 🙂
To verim, ze je to desny kdyz nevis kdy to prijde, ale ze uz to bude kazdy den. No snad nee na Stedry den 🙂
Taky Ti moc preju at si uzijes vanocni cas, tady je take hrozny teplo a stale prsi no proste absolutne nevanocni pocasi.... 😒

vendy01
22. pro 2013

@mariiianka Ahoj,mimi se te teda fakt drzi zuby nehty.. 😅 Zitra na kontrole uz musi byt neco bidet,kdyz mad takovy poslicky.. Taky ti preju,at si predvanocni cas uzijes co nejlepe to pujde 😉
My jsme dnes u nasich na obede a s darkama🙂

mariiianka
22. pro 2013

@barakara Baru,je to nekonečný,zřejmě se mu líbí až moc 😅 .Hele já už jsem smířená i s tím štědrým dnem 😉 ,tohle stejně nejde ovlivnit,ale třeba si vánoce užiju sještě s rodinkou,akorát jsem se těšila,že už budeme ve čtyřech,no nedá se nic dělat 😒 .Tak koukám s počasím jsme na tom stejně.........

mariiianka
22. pro 2013

@vendy01 Vendulko to bych na ten monitor musela jet v nočních hodinách,to by teprve viděli divocha 😀 ,sama jsem na to zvědavá 😅 .Teď od čtvrtka jsou fakt pravidelný vždycky od jedný do tří,že ani ležet nemůžu.Užíjte si krásný den s rodinou a já budu podávat informace co a jak 😉

vendy01
22. pro 2013

@mariiianka Oni to urcite poznaji i tak.. a na cipku mi nerikej ze nic nebude 😅 😀
Vam taky krasny posledni advent😉

mariiianka
22. pro 2013

@vendy01 zítra dám vědět jak jsem dopadla 😉

kockacz
22. pro 2013

@mariiianka urcite nas informuj, Kelišky jsou zvedavy 😀 😀 😀

mariiianka
22. pro 2013

@kockacz neboj budu 😉 🙂 🙂

vendy01
23. pro 2013

@mariiianka Jakpak to s tebou vypada🙂? Je tu nejak podezrele ticho 😎

kockacz
23. pro 2013

@vendy01 Taky si rikam.... 😀 Ze by? 😅

vendy01
23. pro 2013

@kockacz Vypada to opravdu nadejne. Bud porodnice nebo beha kolem bramboroveho salatu🙂 😀

vendy01
24. pro 2013

@kockacz
@mariiianka
@barakara
Holky přeji vám krásné Vánoce naplněné pohodou a klidem 😵 😵 😵 a hodně zdraví a štěstí v novém roce 😵 😵

@mariiianka A speciální pozdrav pro Marušku, která je s největší pravděpodobností v porodnici 😵 😵

kockacz
28. pro 2013

@vendy01 snad je vse ok, zatim zadne zpravy 😒

vendy01
28. pro 2013

@kockacz Take netrpelive vyhlizim prvni zpravy o miminku. Po porodu je to pak dost honicka,tak se nam snad @mariiianka brzy ozve a doufam,ze jsou v poradku!!! 🙂

mariiianka
31. pro 2013

@vendy01
@kockacz
@barakara ahoj holky,tak 23.12.jsme se stali rodiči našeho Lukáška.Porod byl velice rychlí a vyvolaný.Byla jsem na monitoru,který mi natáčeli hodinu,pak utz,a dr.začala lítat a nejlepší je když vám řekne ať jste v klidu.Nezdáli se jí ozvy,tak volala primáře a ten rozhodl,že to rozjedeme.V 11 jsem šla na porodní sál,kde mi hned píchli vodu a malý se narodil v 15:03 hod.Manžel byl semnou a jsem mu za to vděčná.Jinak jsme měli jít v pátek domů,ale bohužel přemohla nás žloutenka,tak jsme museli pod světlo a pustili nás až dneska.Fotečky dodám později.Jinak je to zlatíčko,hezky jí a pořád spí.Jo a naše míry po narození 3780 g a 50 cm,takže pořádný chlapák 😀 .Přeju vám krásného silvestra a šťastný Nový rok 2014 😵

etra
31. pro 2013

@mariiianka Moc gratuluju!!!!Přeji oběma zdravíčko a kopu štěstí!!!!! 😉 😉 😉 🙂

kockacz
31. pro 2013

@mariiianka obrovska gratulace ! 🙂 🙂 🙂 hlavne uz budte zdravi.

mariiianka
31. pro 2013

@etra
@kockacz holky moc děkujeme 🙂

vendy01
1. led 2014

@mariiianka Strasne moc vam gratuluju k narozeni Lukaska!!!!! Je to poradny chlapak🙂 Mam z vas velkou radost!!!!!!! 😵 Tak hlavne hodne zdravicka a at jste v poradku a spokojeni!!!!
Porod podle popisu az na ten prvni stres krasny🙂

mariiianka
1. led 2014

@vendy01 Vendulko moc děkujeme.Porod byl naštěstí rychlí,jen manžela furt sestry stresovali,že to může být v sedm večer 😀 ,ale byli super,humor jim vydržel až do konce,rodili nás takový mladý holky asi v mým věku,prostě co víc si přát 😉

vendy01
1. led 2014

@mariiianka Tak to je super 🙂 My už jsme tady byli všichni napnutí jak kšandy, jestli jste v pořádku 😅 🙂
No a konečně jste se dočkali!!! 😵 😵 😵 😵
Tak teď je řada na @barakara 🙂

mariiianka
1. led 2014

@vendy01 je to úžasný pocit,užívám si to asi i víc než u prvního 🙂 .Ještě doladit ty noce a bude to super.Ale zase nemůžu chtít zase všechno hned že,ale co bych pro prťouska nevydržela 😉

vendy01
1. led 2014

@mariiianka To věřím 🙂 Však už jsi zkušená mamča 🙂 S tím nevyspáním se počítá, ale člověk už na to nebyl zvyklý... 😅 😀
Jen si to užívejte, už se na to taky těším 🙂 A až budeš mít chvilku, přihoď fotečku 🙂 😉