1. IUI na podzim 2011. S hormony nebo bez?

andromeda82
25. zář 2011

Ahoj, už přes rok se s manželem neúspěšně snažíme o mimi, a tak uvažujeme v brzké době nad IUI. Je na tom někdo podobně? Pojďte popovídat! Také uvítám rady od těch, které již IUI absolvovaly. Braly jste před 1. IUI Clostilbegyt nebo jiné hormony, ačkoliv jste dle testů měly ovulaci v pořádku? A jaký byl výsledek? Díky za informace.

mariiianka
4. dub 2012

tak co naše těhulky,jak se máte.A ostatní snažilky,kdepak jste vy?

wecurka
4. dub 2012

@mariiianka skvěle ranní nevolnost zmizela tak si začínám pomalu užívat "jiný stav" v úterý máme první ultrazvuk tak už se těším.

mariiianka
4. dub 2012

@wecurka tak to je super,tak nás nezapomeň informovat,jak bylo na utz,těšíme se stebou.Koukala jsem,že když půjde jak má,tak budete mít mikulášké miminko,to je krásný.A teď otázka,,andílek nebo čertík,, 🙂 .Ze začátku jsou všechny andílci a ty čertíci se z nich pak vyklubou 😀

wecurka
4. dub 2012

@mariiianka jj 6.12. a každopádně čertík nebo čertice protože nemá být po kom andílek. Maminka i tatínek byli pěkný čertiska. Dneska vzpomínám jak mi moje mamča říkala počkej oni ti to vrátí tvoje děti a teď už se začínám bát :D :D :D Neboj v úterý budu informovat 🙂

berusinkaaa
5. dub 2012

Ahoj holky ,máme naplánované 3IUI ,včera jsem píchla ovitrelle a zítra hurá do centra.Pak mne čeká krásný týden dovči.A taky musím říct,že mi konečně doktor řekl více k tomu myomu a jsem o něco víc klidnější 🙂 .

mariiianka
5. dub 2012

@berusinkaaa tak to je super,tak doufám,že do třetice všeho dobrého,ať se zadaří,držím palečky 😉

wecurka
5. dub 2012

@berusinkaaa skvěléééééé tak budu držet palce ať se za 2 týdny ke mě přidáš. A holky co vy nějaké novinky???? 😉

berusinkaaa
5. dub 2012

@mariiianka
@wecurka holky moc děkuji za podporu 😉 .Kéžby do té třetice mimi vyšlo.A i já vám držím pěsti aby těhu vyšlo,moc nám to tu všem přeji.Vzhůru do boje s přírodou 😎

mariiianka
5. dub 2012

@berusinkaaa neboj,všichni se jednou dočkáme,ale u někoho je to hold na delší cestu.Ale tebe už to čeká brzy 😉

duck09
5. dub 2012

@wecurka 🙂 máte pěkné datum 🙂 ale jen asi 5% se podaří přesně na termín. My zase máme termín na manželovi 30. narozeniny a to asi taky nevyjde, ale zas den sem neo tam je už jedno 🙂 Holky všem Vám moc držím pěsti, ať už se to tady na té diskuzi prolomí 🙂

berusinkaaa
5. dub 2012

@mariiianka To máš pravdu 🙂 a snad máš i v tom že nám to klapne 🙂 .A co vy jak se snažíte.Jdete taky do dalšího pokusu IUI?

wecurka
5. dub 2012

@duck09 no 12.12.2012 nebo 20.12.2012 by bylo mnohem hezčí ale je to jen datum budu šťastná když bude zdravé ať se narodí kdykoliv. A holčička nebo chlapeček je mi už také jedno. Třeba se ti to povede a budeš mít krásný dáreček. 😉 🙂

mariiianka
6. dub 2012

@berusinkaaa neboj klapne 😉 ,věřím tomu.Jinak my se snažíme v domácím prostředí 🙂 .Zatím se žádný sanus nekoná,kdyžtak až na podzim,pokud se do tý doby nezadaří 😎 .

berusinkaaa
6. dub 2012

@mariiianka Tak to přeji úspěšné domácí snažilkování 🙂 .Máme po IUI a ted čekat 14dnů 🙂 .Taky jsi měla takove bolení po IUI? Já jsem musela odejít z práce jak mě bolí spodek,udělalo se mi hodně špatně 😒 au

mariiianka
7. dub 2012

@berusinkaaa mě pobolívali akorát trochu vaječníky,ale jak kdy.Ale myslím si,že to bylo i díky ovulce.Dalo se to vydržet.Dnes už je ti lépe?Budeme se těšit až nám tady ukážeš na testíku // 😉 .

berusinkaaa
7. dub 2012

@mariiianka Dnes už mi je líp,děkuji.Ještě že jsou svátky a máme v práci zavřeno tak budu odpočívat 🙂 .Je to super jak to tu postupně těhulkovatí,snad se taky přidám a za pár dnů testík ukáže // 🙂 .

wecurka
7. dub 2012

@berusinkaaa jen odpočívej to se jim líbí kdy testíš??? čtvrtek???? myslím na tebe 😉 Já jsem si včera udělala výlet na pohotovost žačala jsem špinit tak mi dr nařídil ležet a v po se mu mám přijít ukázat, ale do rána bylo po špinění tak to bylo nejspí š v důsledku "zavrtávání" jsem totiž 4+6 tak to by mohlo být a už máme 12mm 😉 Tak nezapomeň hlásit!!!!!!!!

mariiianka
7. dub 2012

@berusinkaaa jen hezky odpočívej,počasí stejně na nic.To zase budou velikonoce.Já peču zajíce 😀
@wecurka no a ty taky hezky odpočívej a buď v klidu,chceme samý hezký zprávy 😉

berusinkaaa
7. dub 2012

@wecurka To je fajn,že výlet nakonec dopadl dobře,budem odpočívat navzájem 🙂 .Tvůj lumpik se musí pěkně zavrtat a pěkně růst a ten můj se musí správně chytnout 😉 .Testovat budu tak za 14dnu ... asi v pátek

@mariiianka To je fakt počasí stoji za prd.Tak pohádky to jistí 🙂 .Chtěla jsem upíct mazanec,ale nakonec jsem jej vzdala,koupila jsem ho za 20kc 🙂

mariiianka
8. dub 2012

Ahoj holky,chci Vám popřát Veselé Velikonoce a bohatou pomlázku @holanci a co ty,jak se cítíš,kdy budeš testovat

holanci
9. dub 2012

@mariiianka
ahojky, také přeji krásné velikonoce, i když opožděně 🙂 no nevím nevím, občas mě pobolívá břuch, mám hrozný strach, že to zase nedopadne, ve čtvrtek to bude 14 dní PO tak uvidíme 😉 kéž by to dopadlo 😉

berusinkaaa
9. dub 2012

@holanci Ahojda,držím pěsti,aby testik ukázal // 😉

mariiianka
9. dub 2012

@holanci držím moc moc moc palečky 😉

mariiianka
9. dub 2012

jinak domácí snažení nedopadlo,dnes dorazila MS 😠 ,ale nevadí jedeme dál 🙂

wecurka
9. dub 2012

@mariiianka to mě mrzí že mrcha dorazila ☹ ☹ ☹ @holanci tobě držím palečky a tfuj tfuj tfuj 🙂

mariiianka
9. dub 2012

@wecurka já jsem s tím tak trochu počítala 😖

holanci
10. dub 2012

@berusinkaaa děkuju moc 😉

@mariiianka děkuji děkuji děkuji 🙂 , to je mi líto, že to nedopadlo, ale hurá a zvesela do dalšího snažení 🙂
@wecurka děkuju holky vám všem, a jak ty se cítíš? Vše OK 😉 ? Už jste to oznámili v rodině 😉

wecurka
10. dub 2012

@holanci no já tak všelijak a po dnešní kontrole v Motole nejsem chytřejší skvělý pan doktor mi nic neřekl jen že je to vejce a má 13 ale čeho to nikdo neví a když jsem mu řekla že špiním tak mě pomalu seřval že to není tak hrozný no fakt šílený a já se bojim že je malinký když v pátek mělo 12 ☹ ☹ ☹

holanci
10. dub 2012

@wecurka Achjo to jednání lékařů je někdy fakt hrozné ☹ Neboj, určitě to bude v pořádku 🙂 Mysli pozitivně a bude to dobré, uvidíš 😉 A kdy máš jít na další KO? Dali ti třeba něco na to špinění?

wecurka
10. dub 2012

@holanci 23.4. nic utrogestan mám od iui, ale mluvila jsem se svojí dr. tak jsme se domluvily že v pondělí k ní přijedu a koukne na mě. Ona je zlatá. Docela mě uklidnila 🙂