1 IVF A 1 TESTOVÁNÍ

kkamca
21. lis 2010

Dobré ránko holky,
jsem po prvním ivf opu 10.11.ET 15.11. zavedli mi 2 embryjka-1 blastocyst,1 morulku,po 5 denní kultivaci.
Chci se vás zeptat ,kdy poprvé po ET jste testovali a s jakým výsledkem?
Já jsem totiž kapku rozhozená z ranního testu,byl sněhobílý.
Je vůbec ještě nějaká šance,že by se to zvrátilo?Zdá se mi to už divné,když jsem měla pk ..a ještě zaváděli tu blastocystu.. 🙄 🙄

díky všem.

efkas
21. lis 2010

ani o zaschnutí tam není malý náznak?
vydrž,ještě může být brzy 😉

kkamca
autor
21. lis 2010

@efkas Vůbec nic..ani náznak. 🙄

luucia
21. lis 2010

@kkamca vždyt je ještě brzo 😲 den ET se nepočítá, takže jsi teprve 6.den 😉 zkus test tak za 2 dny 😉

kkamca
autor
21. lis 2010

@luucia Ahoj.
Já vim,že je brzy..ale sem se koukala i jinam a zase sem zblbla no 😨 ..6 den po et měli taky ducha a 7 den po et uplně v poho duchařily. 😀 Moc čtu,ale i tak mě zajímaj názory. 🙂 a zkušenosti.

luucia
21. lis 2010

@kkamca já měla 6.den sněhobílý test a 7.den tam duch byl 😉 no a stejně to bylo na prd 😒 ale to je o něčem jiným 😝

boruuvka
21. lis 2010

Já jsem testovala 6 den po ET a na mokrém testu byla jen 1 čárka a když jsem šla test vyhodin asi za 2 hoďky, tak tam ta druhá slaboulinkatá byla a den ode dne sílila. Někdo má čárku až 10 - 12 den. Jo a nejlepší jsou mamatesty. Buď v klidu a odpočívej.

kapibara
21. lis 2010

@kkamca ahoj Kamčo 😵 😀 ty kozo jedna, vždyť je brzo...zbytečně se stresuješ...držím pěsti a dej tomu čas 😉

kkamca
autor
21. lis 2010

@boruuvka ahoj.Já už mám test vyschlý..od 7 h.A je na něm pouze jedna jasná čárka. 😲
Ale tak uvidíme ,co bude dál..nějak tomu přestávám věřit.

kkamca
autor
21. lis 2010

@kapibara Kapi ..sem se včera kochala nad albem Naděnky..a ta tam má krásného ducha na 6 dnu po ET..tak sem taky zkoušela. 😝
A povim ti,nejen že mám blbou náladu a najednou stres..ale zaplavila mě obrovská nejistota. 😔

kapibara
21. lis 2010

@kkamca právě proto je hloupost testovat dřív, každá jsme úplně jiná a každé embryjko má svůj čas...to se nedá srovnávat...

boruuvka
21. lis 2010

@kkamca nepanikař! Pošli něco dobrého malým o žaludku, rozval se před televizí a užívej si, že jsi možná těhotná 😉

kkamca
autor
21. lis 2010

Díky.

elisabet
21. lis 2010

@kkamca kami jsem na tom úplně stejně! taky jsem to dnes nevydržela jelikož mě začali od včerejška dost bolet prsa a dnes více než včera, no a i když jsem ráno měla strach testnout a říkala si že je to ještě brzy tak jsem to pak stejně nevydržela ruplo mi v bedně a šla čůrat na papírek, né raní močí, tu jsem prošvihla, no a taky mám bílo, i když mě ty prsa fatk bolí dost a bříško taky neustále, píchání a tak, tak mám jako ty bílo a i po uschnutí. jak jsem brala první cyklus tam mě prsa poprvé taky bolela a nic z toho nebylo, a jinak mě prsa nebolí vůbec ani před ms. takže to můžou způsobovat ty hormony. Jinak jsem stejně jako kkamca 6den po ET, taky 5dení kultivace, jedna blastocysta a jedna morulka. a jsem z toho taky na mrtvici!

kkamca
autor
21. lis 2010

@elisabet Eliz ahoj !!
Mě právě kromě zad,nebolí nic..A teda já sem testovala z první ranní moči. 😔
Včera do mě totiž pár holek hučelo-z jiného portálu,že už bych ducha mohla mít.No a tak sem se nechala zblbnout a výsledek -- \ .
Přemýšlím kdy udělat další test,byli jsme ve městě -samozřejmě že mamatest 10 ani 25 neměli,tak jsem vzala nějakej obyč od dr maxe.
A každopádně mám myšlenky furt naprd..

barchee
21. lis 2010

@kkamca ahoj, mne vkladali tiež 2 embryjká, 1 bolo 6-bunkové a 1 bolo 8 bunkové, nemala som PK, vkladali mi ich 4-denné 😉 prvý test som si robila na 5.deň od ET, bol tam pregnylový duch, potom nasledujúce nič a potom až na 10.deň od ET som mala slabuč ké // 😵 tie mi silneli potom každým dňom. Neboj, môže byť ešte skoro, test ti môže výjsť negatívne, ale krvička je dôležitejšia 😉 ujalo sa mi 1 embryjko 😵 držím palce 🙂

elisabet
21. lis 2010

@barchee Děkuji za naděje, ani nevíte jak moc pomáhá toto číst, že Kami??, Teda u mě to alespoň takto funguje, naděje umírá poslední, a přesto že mám jak Kami píše náladu a myšlenky na prd tak přesto si někde v hloubi duše říkám- třeba je jště brzy a třeba se za pár dní čárečka ukáže, ach jo, musím zkonstatovat že tady opravdu platí že kdo nezažil, nepochopí ☹ , Vždycky jsem si myslela že to bude snadné, prostě počkám do ms, buď příjde nebo ne, a pak testnu, ale když se už to týká přímo mě, tak člověk se pozoruje, kdejaké píchnutí, pobolívání a td, hledáme v tom souvislost a chytáme se kdejakého nadějného těhu znamení 😉

bellka
21. lis 2010

@kkamca ahojky, tak já se nikdy za celé roky snažení a IVF k testování ani nedostala, protože mrcha došla. Po posledním pokusu mi ale v CARu "přikázali" testovat 13. den a tak jsem opravdu vydržela a byly tam fakt tlustice, viz. album. Každá jsme jiná, ale já sama za sebe říkám, že hledat duchy je blbost, akorát to člověka rozhodí 😉 Tak držím pěsti pro štěstí 🙂 @elisabet odpověď je i pro Tebe, protože koukám, že jste na tom stejně😉

elisabet
21. lis 2010

@bellka já vím 😔 ale když se člověk stesuje jestli to vyšlo nebo ne.... už chce mít ty stresy za sebou, vím že jakmile se dozvíš // tak se může ještě stát ledasco, ale nyní jsme ve fázi čekání na // a jsou to muka, Určitě víš sama 😉

elisabet
21. lis 2010

@bellka ale testíky máš nádherné, i miminečko 🙂

kkamca
autor
21. lis 2010

Já měla nakázáno testovat až 14 den po ET..(měla sem krátký protokol)
Ale jak sem psala o kousek výš..prostě člověk je tak napnutý a přemýšlí,pak stačí ždouchnutí --a už se hnedle testuje.

@bellka a pamatuješ si tak nějak -kdy ti mrcha došla ,že si ani nestíhala testovat?jako jaký den po et.. 😝

bellka
21. lis 2010

@elisabet jj, je to hlavně celé o strachu a tak tomu bude už celý život. Nejdříve se bojíme, aby šla dobře stimulka, potom aby se vyvíjela embryjka, pak aby na testu byly ta vytoužené // dálnice, potom aby bylo srdíčko, pak aby dobře dopadly všechny testy, potom, aby se miminko narodilo a bylo všechno v pořádku a pak nastoupí ta šílená radost, ale i další starost. Aby bylo zdravé, aby se mu nic nestalo a to všechno do konce života 😉
@kkamca někdy to bylo 7. den po ET nebo vždy kolem mrchy 😝