1. IVF cyklus ve Zlíně, Vaše zkušenosti?

anna34
1. bře 2014

Ahoj holky, mám sice před druhou a zároveň pro mě poslední inseminací, ale už si nechávám vypsat žádanku na IVF, protože mně dr. na rovinu řekl, že reakce je tak slabá, že nepočítám s úspěchem.. už ani nezkusím třetí možnost a jdu do IVF, protože se snažíme taaaak dlouho, že už nemám nervy čekat 😀 jakou máte zkušenost s IVF na klinice ve Zlíně?? Jak to proběhlo, úspěšnost atd... piště prosím cokoliv.... chodím k Dr. Křenkovi...děkujuuuu 🙂

lucishek007
1. bře 2014

@anna34 ahojky, my chodíme do Zlína a jsou tam všichni hrozně milí.... taky chodíme ke Křenkovi. v pátek jsem byla na odběr vajíček a v pondělí si jedeme pro embryjka takže uvidíme jak budeme úspěšní se zahnízděním.... myslím, že je tady dost holek co díky Zlínu čekají mimíska

anna34
autor
9. bře 2014

Tak to moc držím palečky...já jsem teď ve fázi čekání po IUI, ale měla jsem tak slabou reakci, že i Dr. mi říkal, že to nejspíš nevyjde,.. no ale chtěla jsem to zkusit 🙂 už jsme poslali žádanku na pojišťovnu na IVF, tkž duben záhájíme...máš za sebou i inseminaci?

lucishek007
10. bře 2014

@anna34 nn my šli zrovna do IVF... museli jsme použít spermijky od dárce tak proto tato metoda hned. taky jsem ve fázi čekání. jsem 7den od ET tak 17.3. uvidíme co a jak... já mám v dubnu narozeniny tak to ti určitě přinese štěstí 😉 budu držet palečkyyyyyy 😵

anna34
autor
11. bře 2014

Jeeeej, tak ať to všechno klapne :-* a budeš testovat nebo vyčkáš? 🙂 no Dr. mi ukazoval to pero na stimulaci, to teda nevím, jak si s tím pak poradím, přijde mi to hrozně složité 😀

lucishek007
12. bře 2014

@anna34 děkuju, snad to všechno vyjde. mooooc si to přeju. s testováním asi počkám na kontrolu, tam jdu v pondělí. to pero je v pohodě 😉 otočíš podle toho kolik budeš brát jednotek, zašroubuješ jehličku, pichneš a zatlačíš 😉 je to malinkatá jehlička tak to jenom trošičku pichne. to je to nejmenší uvidíš 😉

anna34
autor
23. bře 2014

@lucishek007 No tak inseminace opravdu nevyšla, jak jsem čekala, takže s chutí do IVF.... přidám se do klubu 🙂 Jak se Ti daří??? vše v pořádku??

lucishek007
23. bře 2014

@anna34 tak teď to určitě vyjde 😉 budu držet palečky 😉 my s prďolkou v pohodě. dneska mi bylo nějak divně,ale jinak na sobě nepociťuju nic. na utz byl vidět gestační váček o velikosti 6,5mm tak jsem zvědavá co bude na kontrole, tam jdu ve středu ráno zase 🙂

anna34
autor
23. bře 2014

@lucishek007 A ke komu hodíš z lékařů a sestřiček?

anna34
autor
23. bře 2014

@lucishek007 Já už chci taky takové pozitivní zprávy, ach jo 😢

lucishek007
24. bře 2014

@anna34 My chodíme k p. Dr. Křenkovi 🙂 teď měl týden dovču tak sem byla u dr. Kovalčíka 🙂 a sestřička je tam vetšinou ta Anička (černovláska).... vy chodíte ke komu?
neboooooj taky se dočkáš 😉 i my čekali a zatím nemáme vyhráno,ale věřím, že je vše na dobré cestě. za chvilku tady taky budeš dávat pozitivní testíky 😵