1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
29. bře 2013

@irennn zatím to tak nevypadá...ven se nechystá ☹

mavo
29. bře 2013

@akashka a to si od toho 22.DV pícháš každý den?

akashka
29. bře 2013

@mavo jj každý den

sandra077
29. bře 2013

@summer_103 super drzim palce aby sa co najlepsie uhniezdovali 🙂 oddychuj moja hlavne par dni sa dako nenamahaj 😉

sandra077
29. bře 2013

cafte baby mam dnes tyzden po et a ked som sla teraz na wc mala som na papieri trocha krvi..tak som sa lakala...moze to byt aj dobre znamenie? 😕

sandra077
29. bře 2013

@kaijko no ja som mala pregnyl pred opu aj po et hned mi ho pichli preto sa pytam kolko asi po mozem robit testy aby nebol v moci..nevies tak 10 dni min?

akashka
29. bře 2013

@sandra077 Co jsem tak četla ve všech diskusích tak to může být uhnizďování ;) Takže žádné lekání a kliiiid 🙂 (jej mě se to teď kecá, když teprve stimuluju 😀 )

herbie
29. bře 2013

no vidis to erennn tak je to vsude nejak jinak kolik jsis nechala zavest embryjek?

denulka85
29. bře 2013

Caute baby neviete mi poradit? transfer ket som mala 9,2 a stale mam gestacny vacok prazdny, tak ma moj dr, poslal do nemocnice na kyretaz ale hcg mi rastie teraz naposledy som mala 44 129 isla som si lahnut do nemocnice spravili mi utz a vysetrenie a primar ma poslal domov s tym ze kazdy treti den budem chodit k svojmu dr. na utz a hcg vraj ma nebude cistit dal este cakaciu dobu lebo nekrvacam ani nemam bolesti poslali ma do nemocnice s tym ze anembryomola ale primar povedal ze by som uz davno mala mat bolesti... stvrtok sa mi vacok zvacsil o 3mm na 15x10 mal niekto taky pripad ako ja? ako to dopadlo? primar mi kazal mysliet pozitivne a hlavne odpocivat

herbie
29. bře 2013

sandra077 pokavad to neni cira krev tak je to ok pani doktorka rikala, ze po zakroku je normalni kdybych mela ruzove skrvny na pradle a nebo kdyby me bricho bolelo jako na menstruaci jinak uz me pekne boli zada z toho lezeni a vcera me bolelo bricho jak na menstruaci ale je fakt ze kdyz me zavadeli embryjko tak pred tim me vyplachovala delohu a upravovala cipek nebo co tak to bolelo takove tlaky jsem citila tak si rikam ze to muze bejt z toho holky stejnak to nevydrzim a jeste pred tim 8 dubnem si test udelam 😀

ivvka29
29. bře 2013

@sandra077 ja dufam že ano sandri držíííííím moooooc palce 🙂

ivvka29
29. bře 2013

@herbie ja idem na krv tiež buď 8, 9 alebo 10 uvidím. A teda pojdeš už v nedelu von? Pekné sviatky prajem a držím palce

sandra077
29. bře 2013

@akashka no bodaj by to bolo ono 😀 mala som krv ked som sa utierala ale taku normalnu cervenu svetlo ale odvtdy som bola x krat na wc a nic...tak snad to preslo... @herbie no bola to normalna krv svetla ani tmava ani ruzova co ja viem...ale len raz odvtedy nic tak neviem...brucho ma bolelo predtym aj potom ako pred ms ale uz neboli uz to preslo...a mam ho knute ale to moze byt aj z utrosu alebo z injekcii co som brala nie? @ivvka29 dakujem.moja aj tebe drzim velmi palce nech nech sme obe tehule 😀

akashka
29. bře 2013

@sandra077 tak to bude určitě dobrý, držím moc pěsti ;)

herbie
29. bře 2013

ivvka29 no budu lezet do soboty a v nedeli uz pujdu ven nebo uz jsem cela rozlamana uz nevim jak si mam lehnout

herbie
29. bře 2013

sandra077 to je dobre ze uz ti vic krev netekla ja si myslim ze se miminko zahnizduje 😉 tak proto ta skvrna to je normalne jinak me taky boli bricho tak jako na mrchu nebo pred ni sandra077 co je knute 😀 tvrde? nebo ja ho mam taky takove tvrde jak balon jsem a mam hrozne stavy jako ze se me chce prdet sory ze to tak pisem na rovinu 😀 😀 😀

sandra077
29. bře 2013

@herbie haha myslela som nafuknute 😀 ze to mam mozno ale z utrosu a ze ma boli brusko 😉 pisem z mobilu kukam tv pritom :-P tak snad budes mat pravdu a bude to z toho uhniezdovania 😉 no a mam posledne dni zapachy blee to je podla mna tiez z utrosu :- ) drzim ti palce nech sa tiez krasne uhniezduje 😉 mas dvoch bojovnikov?

malinka_02
29. bře 2013

@denulka85 9.2. Nebo 9.3.? Protoze to by jinak bylo uz fakt hodne..
@saraha2 moje svagrova obe deti prenasela 2 tt 😀

malinka_02
29. bře 2013

@elisafabri to me moc mrzi..

herbie
30. bře 2013

sandra077 urcite za to muze mimisek dela si hezky mistecko u tebe jj nafuknute tak to mam taky a to hodne jsem jak balon hruza dala jsem si jenom jedno embryjko zavest nebo doktorka povedala ze chce na 1 zavest jenom jedno my jsme meli ze 13 vajicek 10 embryjek a vsech deset se jich udrzelo tech pet dni coz je super takze mam 9 mrazacku doktorka povedala ze to jedno embryjko co me zavedla bylo krasne velike a dobre se vyvijelo tak uvidime drzim nam vsem moc palce 😉

denulka85
30. bře 2013

@malinka_02 9,2 vsak toto 😔

martina_81
30. bře 2013

@malinka_02 ahooj, tak jsme včera byli v caru, dr. nám krásně na modelu vysvětlil, co mi teda při lé laparce všechno dělali, takže konečně jsme viděli, co tam teda bylo a jak to bylo vážný. Na ket jsme se domluvili na červenec, že to by snad mohlo stačit. Dřív nechce, protože by ta děloha prý mohla zase prasknout, kdyby nebyla dostatečně zahojená. Jsem ráda, protože v ten červenec jsem tak nějak doufala. 😉 Příští týden mi můj gyn. ukončí neschopenku a pomažu na 3 měsíce do práce, to zas bude opruz. 😖 A Ty teda uvidíš v úterý, co a jak? Jestli ta cysta zmizela?

martina_81
30. bře 2013

@go ahooj, já beru gynex. 😉

saraha2
30. bře 2013

@malinka_02 díky za podporu 😉 😀

sudabe
30. bře 2013

@denulka85 TO JE SUPER UVIDIS VSETKO BUDE OK A O CHVILOCKU BUDES MAM KRASNE BABO........... DRZIM PALCE DRZ SA.

denulka85
30. bře 2013

@sudabe myslis? primar ma utesoval ze kym hcg rastie a nemam bolesti zatial to nemusi byt stratene vraj mam vela oddychovat niekedy mam pocit ze bude dobre a niekedy ze zle

malinka_02
30. bře 2013

@denulka85 tak budu drzet palce!
@martina_81 to je dobre.. Ne ja byla tohle utery a cysta tam furt byla...pry muzu jeste zkusit prijit 2 dc jestli nepraskla. Jenze sem to porad nedostala a to spinim uz par dni tak to cekam zitra takze nebudu na ten utz 2 dc jit.. Takze dalsi mesic v haji.. Ja po lonsku chci mit leto normalni, neresit ivf ani ket..

denulka85
30. bře 2013

@malinka_02 dakujem ti pekne 😉

sudabe
30. bře 2013

@denulka85 jasne ved led stupa to je dobre znamenie nic neboj fakt oddychuj å bude vsetko ok taze lest ides najblizsie nå krv a ultzv?

denulka85
30. bře 2013

@sudabe utorok po sviatkoch, teraz som bola stvrtok a dr povedal ze napise o mne encyklopediu 🙂 nevie co dalej ked primar nechce cistit tak cakame