1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sandra077
3. dub 2013

@irennn jaj tak sa mas teda ☹

sandra077
3. dub 2013

@summer_103 no rada by som ta potesila aj seba uvidime 🙂

sudabe
3. dub 2013

@meyryen drzim palce nech ti ostamu viac embryok,

@sandra077 nakne nestresuj testy su nespolahlive krv je nå 100percent

sandra077
3. dub 2013

@sudabe aaach ja chcem byt uz tehu konecne... 😖 uz ma nebavi to stale riesit...ale to asi ziadne snazilky... 🙄

sudabe
3. dub 2013

@summer_103 to je dobre znamenie ze mas bolesty jak pred mrchou ja som to tiez mala aj este ståle mam, test som si pred odberom nerobila krv na 11den po et pozitivna a na 15 den po et som si urobila test a druha ciarka bola len slabucka.

summer_103
3. dub 2013

@sudabe to je skvele, ze ti to vyslo. Ja mam ist na krv az 14 dni po ET. Dovtedy nevydrzim netestovat, tak dufam, ze nebudem sklamana... Inak o tych bolestiach som patrala aj na inych forach a vychadza mi to tak, ze bolesti este nic neznamenaju, ma ich vela bab a nakoniec to je negativne. Vraj to sposobuju este hormony zo stimulky.

sudabe
3. dub 2013

@sandra077 ved to chceme kazda no ale je to dlhy boj....... å ståle cakanie je to hrozne 8.4 idem estelen budem vokst dø caru doktorovi kedy mám prist nå utz ktory mi potvrdi tehu sk v jakom tt som. v piatok ti drzim palce uvidis budes tehu pozitivne mysli

sandra077
3. dub 2013

@sudabe dakujem jasne nadej umiera posledna stale verim ze som ...uvidime v piatok rano si uz spravim test aby som vedela na com som...drzim ti palce nech u teba vsetko dobre dopadne 🙂

sudabe
3. dub 2013

@summer_103 vies ja som mala dostat mrchu 8 dni po vklade a vtedy mi sk tie bolesti zacali dtrasne som da bala ze dostanem ale.....nedostala som. drzim palce nech je krv pozitivna a nemysli ståle nå to.

summer_103
3. dub 2013

@sudabe no tie bolesti pred mrchou su vraj normalne aj v pripade tehotenstva, ako u teba. Lenze ja som dnes len 21 DC a 6 dni po ET, takze mrcha by "nemala" prist az 10.4... Nemysliet na to je tazke, ked ma stale niekde pobolieva a picha 🙂 ale ved to poznas 😉 Drzim palce, nej je u doktora vsetko v poriadku.

sudabe
3. dub 2013

@sandra077 no dprav si test ked chces, å kde ides na krv dø caru vi ku svojmu gyn?
@summer_103 to máš pravdu že je to tazke nemysliet nå to ale da sa zvladnut å kde chodis dø caru? nå krv kedy ides?

sandra077
3. dub 2013

@sudabe no idem do caru na krv snad budem mat hned poobede vysledky..rano si spravim pre istou test aby som nebola sokovana ze negativne... 😖

summer_103
3. dub 2013

@sudabe ja chodim do ferticentu. Na krv az 11.4. 😒

danny38
3. dub 2013

@melisska Po delší době sem nakouknu a co to vidím 🙂 Strašně moc gratulujiiii !!! 😵

sandra077
3. dub 2013

som bola prave na wc a mala som na slip vlozke taky ruzovy vytok..to som dnes 26/25DC...myslite ze to mozu byt uz predzvest kramov? :((((((((( som smutna placem z toho....(( mam ist dostat v sobotu....

mauerka
3. dub 2013

@sandra077 Kltud, sama najlepsie vies, ze stresom a slzami nicomu nepomozes, prave naopak. Jemne spinenie v tvojom pripade vobec nemusi znamenat ms. Predpokladam, ze beries aj Utros, takze to by bolo este dost skoro na menzes...Bude to dobre 🙂

melisska
3. dub 2013

@danny38 Dakujeeeem🙂

herbie
3. dub 2013

sandra077 rozovy vytok je ok ja mam od doktorky napsane ze kdyz najdu ruzovy vytok ze to nic neznamena ze je to ok jenom kdyby jsi zacla vylozene krvacet tak pak je to spatne jinak pockej do krve az na odber to mas nejistejsi pravda kazda jsme jina ja mam zakaz si delat test 😀 nebo nase tela jsou tak na hormonovane ze fakt nikdy nevis verim, ze ti to dobre dopadne moc na tebe myslim. summer_103 ja jdu na krev taky 8 dubna to mame na stejno ale testovat budu sobotu nebo nedeli to nevydrzim 😀 jinak mam bolesti taky jako na krami pred nima nez to mam dostat a bricho mam nafoukle jak balon zada obcas boli ale mam kamaradku ktera na IVF byla a ma ted holcicku a bolesti takove mela prvni ctyri mesice myslela jsi ze uz o malou prijde a vubec na zacatku nedoufala ze se povedlo ona spatne reagovala na hormony vajecniky mela z nich hrozne natekle tak proto ta bolest a pocit nafouklosti ( asi ) ale kazda jsme jina musime jenom doufat a verit ze se nam mimisci udrzi mam stavi ze jsem stastna a verim ze jsem tehu a pak mam stavi ze panikarim a mam depky z toho 😠 to cekani je nejhorsi 😒 holky moc nam vsem drzim palce 😵

herbie
3. dub 2013

summer_103 budeme o vikendu testovat spolu? 😉 😎 😀

malinka_02
3. dub 2013

@reennddyy taky si muzes skocit kamkoliv do laborky a zaplatit si odber krve na hcg.
@martina_81 tak to jo, no nakonec se pulka z nas rozvede.. Takze se nedivim..
Jo jo my dve budem asi snazilky navzdy..

malinka_02
3. dub 2013

@melisska a jak si na tom?

reennddyy
3. dub 2013

@malinka_02 Snažím se vydržet do pondělka,to budu v 5tt a už by na utz měl doktor vidět kde mimi je...Tak pak budu už snad trošku klidnější,nebo se zbláznim...To čekání je fakticky dlooouhé ☹

summer_103
3. dub 2013

@herbie Kedy si mala ET? a mala si PK? Ja idem na krv az 11.4. a cez vikend budem len 9-10 dni po ET. Bojim sa testovat, ale neviem ci to vydrzim 😀

herbie
3. dub 2013

summer_103 mela jsem ET 27 brezna stejne jako ty myslim? co je prosim te PK? ja jdu na krev 8 dubna jsem objednana testovat budu bud v nedeli rano nebo v sobotu tak uvidime 😎

summer_103
3. dub 2013

@herbie ja som bola 28.4. PK je predlzena kultivacia embryjok, ja som nemala, mne vkladali 4-a 6 bunkove na 3.den od OPU. Mne doktor povedal, ze na krv mam prist az o 14 dni, preto mi to vychadza az 11.4. Budem ti drzat palce 😉

malinka_02
3. dub 2013

@reennddyy no ja cekala 4x a nikdy z toho nic nebylo .. ☹

herbie
3. dub 2013

jj tak to jsem mela prodlouzenou kultivaci byla jsem na ET po 5 dnu od odberu vajicek

herbie
3. dub 2013

jinak dekuju i ja tobe budu drzet palce 😉

reennddyy
3. dub 2013

@malinka_02 jak pak to?To já mám jednu dcerku(6let) přirozenou cestou,ale teď v lednu mi sebrali pravý vejcovod(kvůli prodělanému zánětu) a jelikož jsme se snažili už přes 2,5 roku,tak než aby sme čekali zase bůh ví jak dlouho,tak sme šli rovnou do ivf,aby sme tomu pomohli...Jinak já jsem prý zdravá a manžel také,jsme mladí a 1dítko jsem donosila bez problému,tak nám doktoři dávají velkou šanci...Jinak testuju už od 10 dne od et a mám tam // a krásně sílí 🙂 Jen člověk jak tady pročítá různé diskuze,tak se tim tak trošku nervuju a čekám na pondělí,jak na smilování 🙂

reennddyy
3. dub 2013

@malinka_02 a protože jsme zdravým,tak nás ivf vyšlo na 3200Kč (moc holek tomu nechce věřit),ale mi jsme nepotřebovali,žádnou pomoc,jen injekce,pak odebrat vajíčka,dát je do misky,tam přidat sperma a pak vložit do dělohy...Ale každý holčině co to napíšu se to zdá nemožně málo ☹