1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivvka29
10. dub 2013

@herbie Ďakujem 🙂 nech su babtinká zdravé a @summer_103 ty ideš vo štvrtok na krv? Aj ja budem na teba myslieť nech je to pozitívne 🙂

vika2012
10. dub 2013

Ahojte chcela by som sa vas spytat ked zacnem pichat aj drue inj pri stimu ako dlho priblizne sa picaju viem ze podla toho ako budem reagovat ale len tak orientacne dik

sudabe
10. dub 2013

@herbie gratulujem uvidis hcg bude rast, ja som dnes bola nå ultrazvuk potvrdit tehu å uz aj srdiecko bylo. vsetkym drzim palce

sudabe
10. dub 2013

@vika2012 rada by som ti poradila ale ja som si pichala len menopur od 18.2 do 2.3. å odber bol 4.4 sidan ze pomohlo.

vika2012
10. dub 2013

@sudabe dakujem a ty i ako reagovala nemala si OHS ja sa obavam aj toho nevies ci sa môzu pit bylin caje kedy mas vklad

sudabe
10. dub 2013

@vika2012 ja som ohs nemala tiez som sa bala ale pi vela vody bylinne caje by som nepila najlepsie su ovocne alebo cista voda, vklad som mala 7.3 å uz som tehotna dnes som bola nå ultrazvuk å uz aj srdiecko bylo. neboj drzim palce å co måte za problem?

malinka_02
10. dub 2013

@alzbeta.hod je co ja byxh uz ted dala za dvojcata..

herbie
10. dub 2013

@sudabe gratuluju k srdicku to je super ja jdu ted v patek na krev znova a pak jdu jeste pristi tyden ve ctvrtek znova a pak za 13 dni presne na nas prvni ultrazvuk uz se tesim doufam, ze budeme mit srdicko 🙂 @summer_103 budu na tebe zitra myslet dej pak vedet jak jsi dopadla budu ti drzet pesti

alzbeta.hod
10. dub 2013

@malinka_02 mě by dvojčata taky nevadili ale mám špatnou jizvu a dvojčata by byl prý velký risk.

malinka_02
10. dub 2013

@sudabe super gratuluju!
@alzbeta.hod chapu no..ja si zas nedokazu predstavit ze bych tohle mela absolvovat nekdy zase..

lucyfromuk
11. dub 2013

baby ktore ste boli chore pred OPU, pustili vas k OPU ci nie? Ja mam ist na odber tak za 6 dni a skriabe ma v hrdle a zacinaju sa mi tvorit hlieny. Skusam co sa da, aby to islo prec, ale hrozne sa bojim, ze ma nepustia na odber. Poradte cosi. Som zufala 😒

summer_103
11. dub 2013

@herbie Dakujem moja, zial krv je negativna, takze teraz mam pauzu min. 3 mesiace, kedze nemam nic zmrazene.

xlolax80
11. dub 2013

@lucyfromuk ahoj, neviem, ci ti pomoze moja skusenost. mna den pred OPU zacalo skrabat v hrdle. ako-tak som vydrzala do OPU, ale po OPU sa mi to dost zhorsilo a isla som na PN. ale ked mas este 6 dni, to by si mohla vylezat a byt fit

sudabe
11. dub 2013

@herbie dakujem uvidis aj ty bidra mat srdiecko drzim palce nå piatok nech je hcg vysoke
@malinka_02 dakujem

zelam to vsetkym babam nech su vsetky tehu. neviem preco to je tåke nespravodlive å tolko zleho å sklamania si treba vytrpiet. nestracajte nadej

ivvka29
11. dub 2013

@summer_103 ale nie, to ma mrzí a to nejako skoro vieš výsledok hned ráno....a druhý test nebude kontrolný o 2-3 dni?

lucyfromuk
11. dub 2013

@xlolax80 dakujem za odpoved. Ja som si ista ze to dovtedy vylezim ale v podmienkach bolo pisane ze oni ta nepustia na OPU ak si bola 3 tyzdne pred OPU chora ( vsetko co sa tyka dychacich ciest cize zapal hrdla, kasel...) tak preto sa tak bojim. 😒 Ty si to nemala v papieroch ktore si podpisovala?

summer_103
11. dub 2013

@ivvka29 nebude kontrolny test, hcg bolo menej ako 1. Viem to uz od vcera.

ivvka29
11. dub 2013

@summer_103 aha, no tak to ma mrzí, ale ved ked si oddýchneš zrelaxuješ, tak hlavu hore a ono to príde 🙂
veľmi ti to prajem krásny deň

xlolax80
11. dub 2013

@lucyfromuk tak to si uz naozaj nepamatam. skus to prebrat s lekarom. hlavne uvidis, ako vazne ta to chyti/chytilo.

dadenka111
11. dub 2013

@mmirunda ahoooooj, po mesiaci na PN uz zarezavam v praci. Tak a nase krasne srdiecko bolo potvrdene a v utorok idem na dalsie vysetrenia krvi, mocu a asi uz aj ten NT screening. To len tipujem. Mozno nebude uvidim...
Ako sa mi mate baby? Co noveho? Ja som uz aj zvedava kolko je uz mamiciek z nas 🙂

herbie
11. dub 2013

@summer_103 to me Je moc lito ja verila ze ti to dopadne dobre nevadi hlavu vzhuru priste urcite se zadari!!! Naber Hodne sili ja Jsem taky jeste nervozni uz abych mela prvni ultrazvuk za sebou a potvrdilo se nam srdicko Pak si oddychnem. Je to porad cekani na neco vyhrano jeste nemame drzim nam vsem moc pesti 🙂

mmirunda
11. dub 2013

@dadenka111 Ahojky 😉 to je dobře, že je všechno v pořádku .... maminek je už hodně, teď se čeká na @saraha2 ten její šamponek ne a ne vylézt 😀 😀

mmirunda
11. dub 2013

@dadenka111
@herbie Holky, pokud pak budete chtít přidat do naší soukromé skupinky Těhulky po IVF, tak mi písněte, ráda Vás mezi nás přidám, určitě tam holky znáte 😉

sudabe
11. dub 2013

@mmirunda Ahoj ja by som slå do diskusie tehulky po ivf. bola som uz nå ultrazvuku å bilo srdiecko. kocky neviete mi poradit? do kedy ste uzivali utrogestan? ja som v 6-7 tt.

mmirunda
11. dub 2013

@sudabe Klidně tě přidám, ale je to česká skupina, budeš se muset přihlašovat na www.modrykonik.cz ale přihlašovací údaje jsou stejné 😉 Tak já jdu na to .... tady máš odkaz https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk... Jinak já brala Utrogestan až tuším do skoro 11 týdne možná ještě dýl ...

sudabe
11. dub 2013

@mmirunda diky idem tam.

irennn
11. dub 2013

@sudabe Určitě ho ještě ber! Já ho brala až do 12tt.a ten třináctý jsem postupně vysazovala 2globulky denně a pak jen jednu.

mmirunda
11. dub 2013

@irennn Tymezi nás do soukromé nechceš? 😉

irennn
11. dub 2013

@mmirunda jéé no jestli můžu,tak jo,moc ráda. 🙂 Jo a nakonec jsme se pro ten kočárek Acoustic stejně rozhodli 😉 , takže děkuji 🙂

mmirunda
11. dub 2013

@irennn tak jsem tě přidala, tady máš odkaz 😉 https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...