1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
1. kvě 2013

@renda12 ten den urcite ne, ten prospis.. Ja mela jen analgosedaci a ne narkozu asla sem do prace drzhy den.

malinka_02
1. kvě 2013

Holky mam dotaz je rozdil mezi normalnim mrazenim a vitrifikaci? Mela jste to nektera? U nas v caru ji ted maji a ja nevim..

abieska
2. kvě 2013

mě bylo také zle,ale ostatní mamky byly v pohodě🙂 pokaždé mi psali neschopenku

danny38
3. kvě 2013

@renda12 Mně vyšel odběr na sobotu, takže jsem byla doma, ale cítila jsem se v pohodě 🙂 U každé je to individuální 🙂

renda12
3. kvě 2013

@danny38 počkej oni ho dělaj i v sobotu ???protože jak jsem to zhrubva jen počítala když chcem prodl.kul.vychází 5,6 den na so,ne a první ultrayvuk dělají vnitřní nebo jen přes břicho budu mít ms a jsem ý toho nesvá....

danny38
3. kvě 2013

@renda12 No u nás v caru dělají odběr i v sobotu. Myslíš utz před stimulací?

renda12
3. kvě 2013

ten ultrazvuk myslím po tom co si pět dní pícháš hormony já mám gonal.

majija
6. kvě 2013

Já teď beru taky gonal a jdu na ultrazvuk zítra. Tak jsem zvědavá, jestli ty mé folikulky budou růst.

elleonor
6. kvě 2013

@majija , @renda12 tak dalsi, tak jsme tady 3. renda12 mela kontrolu dneska a ja jdu zitra, stejne jako ty 😎

martinecka20
7. kvě 2013

Tak nám to, děvčata, konečně vyšlo... a šlo to samo 🙂 po takové době 😉

renda12
7. kvě 2013

@majija ahodja tak jak se daří co kontrola???já jdu na další ult.zítra a v po na odběr.beru gonal a od zítřkan ještě citrotid jezdáíme na tomášov do zlína

renda12
7. kvě 2013

@elleonor
@majija
holky tak jsem zvědavá ,které nás to klapne doufám že všem🙂

elleonor
7. kvě 2013

@renda12 takze dneska nasla 2 na levo-oba 16mm a 2 na pravo...tak zatim jen 4 😒 , zvysili mi gonal na 375 a rano cetrotide (pekne hnusna jehla oproti gonal) a 2tbl Progynove (estradiol) kontrola ve ctvrtek

renda12
7. kvě 2013

elleonor

ahojda tak to máme stejně já jdu taky ve čt. taky mám strach z toho cetr. jak jsem to viděla stačilo mi píchání před iui toto si neumím představit uvidíš ony porostou já mám vždy dobrou odezvu stymulace takže mám jich 8 a stačí mi jen těch 162jednotek a zítra poprvé cetr. tak ráno pěkně než půjdu do práce v půl 5 manžel vstane a pěkně mi to nachystá potřebuju k tomu pomoc dalších ruk at to přidrží...🙂

renda12
7. kvě 2013

@elleonor ahojda prosímtě popiš mi jak jsis pichala ten cetrotid píšou k otmu děsně moc odstříknout vzduch něco s krví....

elleonor
7. kvě 2013

@renda12 no ja jsem si to tou velkou jehlou propravila a pak nasadila tu mensi, odstriknes vzduch jak to vidis ve filmu a pichnes...ja si do davam take do bricha..teda dneska rano poprve

https://www.youtube.com/watch?v=M2Vkun50Z2k

tady je to ukazane-akorat mluvi jinym jazykem, ale hlavni je, ze je to ukazane

elleonor
7. kvě 2013

@renda12 posun si to video az tam kde to ukazuje...

zdalu
8. kvě 2013

@malinka_02 mi jsme si nechali zamrazit dvě klasickým a dvě tou vitrifikaci,samozřejmě,že je to zase dražší myslim,že to bylo další 2OOOkč navic.dali jsme si to proto,protože nam řekli,že je to ted hodně uspěšny při vložení.prej to znamena že je to hrozně rychle zamražený a nestihnou se tam udělat krystalky z toho mražení

renda12
8. kvě 2013

@elleonor ahojda tak to jsem to dnes vzládla.ale bylo to děsné,já to musím dávat do stehna a zítra si pisnem .

elleonor
8. kvě 2013

@renda12 jj jsem zvedava na zitrek, ja se pri te injekci vzdy zapotim...tak zitra

majija
9. kvě 2013

@elleonor Doufám, že když nás je tolik, tak se to nám všem podaří. Po ultrazvuku jsem měla folikulky jen 7 mm - 5 den stimulace. Zítra jdu znova na Ultrazvuk, tak uvidím. Folikul mám snad 20 v jednom vajíčku a hrozí mi hyperstimulační syndrom. Ale pořád si říkám, že když vyrostou, tak přežiju vše. Pak mi hned písněte, jak se daří ván. Držím všem palečky pro štěstí. Já jezdím do Prahy do Podolí.

majija
9. kvě 2013

@elleonor Ale aspoň máš už krásně veliké folikulky. To už jen chvilku a jdeš na to.

lenkalenk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renda12
9. kvě 2013

@majija
@elleonor
ahojte holky takže mám celkem 12 folikulů velké 17mm takže je to paráda zítra si dávám naposled gonal,cetrityd a ještě nějaký lék do břichá a potom večer v devět pregnyl a v nedělu jdem na odběr vajček v devět ráno bude den matek tazže to je třeba znamení a na transfer jdeme ve středu ted to už letí jak voda dnes jsem poprosila sestřičku at mi dá ty injekce zvedá se mi u toho kufr 🙂 takže zítra še sama abude to super moc se těšíme už 🙂

elleonor
9. kvě 2013

Takze dneska jsem se ptala kolik jich je tak porad 4 dobrych (tak snad bude neco na transfer 😒 ) Nerekla mi jak jsou velke, ale predevcirem jsem slysela jak rikala sestricce ze 16mm, pak jsem brala i tablety-estradiol-a dneska rikala, ze endometrium pekne narostlo.. rano jsem si davala posledni cetrotide-nastesti, gonal uz take nemusim, jen porad ty pilulky estradiolu a DNESKA vecer ovitrelle do bricha ve 22,30 (pry se to dava 36 hodin pred odberem) no a pak jeste vag. vyplachy dneska a zitra...uz zadne injekce....a v sobotu rano odber....pak uvideme jak to dopadne, jestli dobre tak asi v utery transfer.

elleonor
9. kvě 2013

@majija kolik jednotek toho gonalu si pichas?

majija
10. kvě 2013

@elleonor
@renda12 Tak to je skvělé......hlavně ať to výjde a nepodléhat panice. Květen je náš 🙂 už si říkám půl roku, že bych chtěla, aby mi to vyšlo zrovna v květnu, tak snad 🙂
Jinak elleanor....malinko jsem se sekla, píchám si Puregon a dávám si 150, víc mi zatím dávat nechtěli, kvůli hyperstimulačnímu syndromu. Dneska jdu znova na Ult. tak snad povyrostli

renda12
10. kvě 2013

@majija
@elleonor

jj přesně holky květen nám přeje🙂mám sice trošinku strach z té neděle,ale to přejde nikdy jsem ještě nikde neležela natož byla v anestezii.ae hlavně dnes večer naposledy a to pregnyl a je to zamnou 🙂

elleonor
10. kvě 2013

@renda12 ja zatim jsem v pohode, zitra rano nevim 😎 snad nepopraskaji driv nez je odber... kveten je krasny mesic, tak snad nam to vyjde.

rory_g
autor
10. kvě 2013

Ahoj holky, sice vás podle nicků už neznám, ale sem tam se snažím číst, jak bojujete, MOC vám všem držím pěsti, aby se miminka zadařila!! 🙂 Těhubacily už nepošlu, ale aspoň posílám spoustu energie 😵