1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

terite
27. říj 2017

@be_ruska Ahoj, byla jsi minuly ctvrtek na tom KETu? Zkouselas uz test?

be_ruska
6. lis 2017

@terite ahojky. Tak jak se ti daří tehulko? 🙂 u mě byl vysledek zase negativni. Dnes jsme se objednali na konzultaci na Obilnak a jdeme uz pristi tyden. Ke komu tam chodíš?

terite
6. lis 2017

@be_ruska Ahoj, jsem rada, zes napsala. I kdyz doufala jsem samozrejme v lepsi zpravy... zni to, jakobys uz nejvetsi zklamani prekonala a jsi pripravena na dalsi pokusy... U mne zatim dobry, i kdyz nervy to jsou porad. Minuly tyden jsem spinila, takze na dnesni kontrolu jsem sla vystresovana, co se dozvim a jestli neni konec. Fazolka se nastesti zatim drzi dobre. Takze ťukám. Dnes me z obilnaku uz presunuli k me gyndr, takze se tam nepotkame. Skoda. Nechodila jsem tam k nikomu konkretnimu. Ono se jich tam par strida, takze to vyjde jak kdy. Kapacita je tam dr. Crha. Ale hur se s nim komunikuje, mluvi tak nevyrazne, hrozne potichu.. Mam tam oblibenou dr. Dziakovou. Rodila mi i prvniho syna a ted jsem se s ni ten rok a pul potkavala v caru. Jste objednani k nekomu konkretnimu? Chcete zkusit dalsi cyklus v jinem caru?

be_ruska
6. lis 2017

@terite no jo ted se budes nervovat celych 9 měsíců. Ale věřím ze bude vše jak má 🙂
Musim říct ze jsem to nesla mnohem lip jak poprve. Nejak jsem to tusila ze to proste nevyslo takze jsem si pobrecela uz pred tydnem a ted se mi jen potvrdilo co jsem si myslela. Jdeme prave k dr. Crhovi na doporučení od známé tak uvidime. Na dalsi ivf zatim rozhodne nechci. To spis az po novem roce. Chceme se podivat jak to chodi jinde a znat nazory i jinych lékařů. Taky bych chtela aby se udelali jeste nejaka vyšetření co nemame. Ja bych byla i pro zkusit tu inseminaci, ale nevim jestli na to nema manzel moc spatne spermio. Ted uz si musim rozmyslet kde udelat dalsi ivf kdyz uz mam jen dva pokusy na pojistovnu. Prave jsem na obilnak cetla same spatne recenze tak mam z toho trochu strach, ale tak podivame se a uvidime.

kocica7
23. srp 2019

Možte mi niektora z Vas poradit čoho sa tyka 1 ivf s darcovskymi spermiami?Najde sa tu niektora?

monny1989
29. únor 2020

Ahoj holky, v pátek jsem podstoupila transport embrya kde mi zavedli jedno a 3 jsme zamrazili...jsem po laparoskopii vejcovodu, který mi nakonec vzali kvůli srustum, pak mi řekli, že jsem v děloze úplně zdravá, ale pokud chci otěhotnět ivf je pro mě nej.volba. transport prý proběhl v cajku...13.3 mám jet na testy a dej se vůle boží, budu celých 14 dní jak na trní. I když bych si to hrozně přála, moc tomu nevěřím, že to klapne 😢 co bude následovat, když to teda fakt nevyjde? Chodíme do Natalart Plzeň...

saja13
15. čer 2020

Ahoj holky je tu někdo kdo taky stimuluje s menopurem a decapeptylem? Jak to snasite? Kolikátý DC jste? A jak to celé dáváte? Všem přeji mnoho štěstí 🍀😍

nikolettav
19. dub 2021

Dobrý den, poradíte prosím, kam jít na umělé oplodnění? Snažíme se manželem už dva roky a nejde nám to, tak začínám uvažovat o této variantě.

dana888
20. dub 2021

@nikolettav Ahoj, já mám zkušenost s klinikou Europe IVF. Zatím jsem byla na jednom IVF před dvěma dny a čekám co bude. Kliniku moc doporučuju, jsem hrozně spokojená.

sarkavelka
21. dub 2021

Zdravím, taky už jsem na kliniku slyšela dobré recenze, jinak držím palce.

nikolettav
22. dub 2021

@dana888 Díky za doporučení, na kliniku se musím podívat na internetu - jsem z Brna, ale určitě zajedu kamkoli, když mi pomůžou splnit můj sen. Jak dlouho jste se snažili než jste šli na IVF?

dana888
23. dub 2021

@nikolettav Klinika je v Praze, ale za ten dojezd z Brna to určitě stojí, to souhlasím🙂 My jsme se snažili skoro 3 roky a nepovedlo se. Europe IVF mám doporučenou kamarádkou, které se napodruhé podařilo otěhotnět.

amelinda10
29. dub 2021

Zdravím, holky taky mě to čeká - napíšete zkušenosti, na co se připravit? A bolí to?

sarkavelka
29. dub 2021

To je strašně těžký to takhle shrnout. Je to dlouhá cesta s nejistým výsledkem, ale určitě to stojí za to 🙂 Mě se to povedlo po IVF napoprvé, ale někomu to prostě trvá i několik let. Jestli můžu poradit - je hrozně důležité si najít dobrou kliniku a hlavně věřit, že se to povede.

amelinda10
29. dub 2021

@dana888 Můžu se zeptat, jak jste byla spokojená na klinice Europe IVF - jaký měli přístup a celkově jak se k Vám chovali.

dana888
30. dub 2021

Byla jsem hrozně spokojená, byla jsem před tím i na jedné klinice v Brně , takže mám nějaké srovnání a nedalo se to absolutně srovnat. V Europe IVF mi všechno podrobně vysvětlili, vždycky navrhli nějaké možnosti a dali mi na výběr, takže jsem měla pocit, že do toho můžu mluvit, což pro mě bylo fakt důležitý. Mluvila jsem s vícero doktorama, ale nejvíc mi pomohla paní doktorka Brandejská.

amelinda10
30. dub 2021

@dana888 Zdravím, kde v Praze prosím klinika sídlí, napíšete mi přesnou adresu?

dana888
30. dub 2021

Ano, tady je odkaz https://europeivf.com/cz Klinika je pěšky asi 15 minut od Anděla. Pak stačí jet tramvají z Anděla směr Motol/Řepy, zastávka „Klamovka" nebo autobus č. 196 z Karlova náměstí, zastávka „Hřebenka".

azazella
10. kvě 2021

Ahoj holky,
je tady někdo aktuální s Předčasným ovariálním selháním a snaží se o dítě?