1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
25. dub 2012

@zelvik moooc dekuji....pevne tomu verime se te povede...
🙂 🙂 🙂 🙂

rory_g
autor
25. dub 2012

@marmina @zelvik ahojky, Prednison mi vysadili, volala mi sestra, že dr vzkazuje, že když nedošlo k ET, tak nemá smysl ho brát... MM chce u nich zkusit ještě jeden pokus a prý si chce hlavně poslechnout, jak nám dr vše zdůvodní. Na diskuzi Gennetu je holčina, co byla na OPU se mnou, také u nich nedošlo k ET a objednali ji hned na začátek května, až dostane MS, tak se mi asi fakt vyhýbají.
Marmi super, že Tě vezmou dřív, tomu říkám jednání 🙂
@vall83 a nemáš na tom netu, jak jsme si vše kontrolovali, počet a vývoj embryjek? Pozítří na Tebe budu myslet!! 😵

vall83
25. dub 2012

@rory_g taky mne to napadlo ze by tam mohli neco pisnout...tak se tam kukneme....dam vediet, dakujem....je mi velmi lito, ze se k tobe takto chovaji....je to hruza a smutne....drz se...

rory_g
autor
25. dub 2012

@vall83 díky, jsme prostě v Čechách no 😒 Zkusím napsat na tu Immunii, @marmina Ty jsi psala na ten obecný mail?

marmina
25. dub 2012

@rory_g já jsem psala přes ten jejich formulář na webu http://www.immunia.org/contact

marmina
25. dub 2012

@rory_g to je neskutečné, že někoho vezmou hned a ty máš tak dlouho čekat? oni si asi vůbec neuvědomují, co to dělá s psychikou, tohle nesmyslný natahování 😒 a nemůžeš třeba jít k jinému dr. v tom gennetu, kt. má volný termín dřív? u nás to teda chodí tak, že nechodíme jen k jednomu, ale různě, podle toho, jak má kdo službu

rory_g
autor
25. dub 2012

@marmina děkuju, hned tam písnu 🙂 No tady to funguje, že máš svého lékaře, ke kterému chodíš a který Tě zná, jen v případě, že třeba není, tak Tě na utz nebo tak pošlou k jinému...

mia75
25. dub 2012

ahojte holky, som dnes zostala nejaka vystrasena. Zacala som spinit, aj takou svetlou krvou, ale zatial velmi malo. Ze by po tyzdni od ET zahniezdovanie? nie je to divne? ☹

vall83
25. dub 2012

@mia75 jajajaj....to musi byt hrozny sok...ale klidek nestresovat...lahnut nozky hore a kebyze sa to horsi volaj hned do centra... 😢

verry
25. dub 2012

ahojte moje spasitelky!
akorat jsem přijela z CARu a volala jsem tam na vysledky. A je to na h.... 😢 😢 😢
HCG kleslo téměř na 0 ☹ ☹ ☹ taky už začínám krámovat. Jediná utěcha je,že mi nechali neschopenku, se kterou můžu pokracovat a můžu jít hned do KETu. Mě totiž v práci končí smlouva k 30.4. 😒
ale já to tušila, fakt jsem se tak cítila...asi předtucha či co. Navíc v noci se mi zdálo,jak si dělám tt a na všech, upozornuju že jsem jich viděla desítky! tak na všech byla jen jedna čárka! .... normálně mám asi věštecký sny,když to je vlastně pravda.
takže hlavu vzhůru, jdu dalšího hokusu pokusu! snad ten eskymáček bude mít větší výdrž! 🙂

rory_g
autor
25. dub 2012

@mia75 určitě, ničeho se neboj, zahnízdění to může klidně být 😉 Jak píše Vall, lehni si k telce, nic nedělej a pusť si nějaký hezký film 😉
@verry beruško moc mě to mrzí, že to takto dopadlo, oni asi dobře vědí, proč je každé těhu po IVF rizikové ☹ Jsem moc ráda, že to bereš takhle pozitivně, mrazáčci mají určitě obrovskou šanci!!!

saraha2
25. dub 2012

@verry to mě moooc mrzí,ani nevím,co napsat ☹ snad jen to,ať se těšíš na ketík,který už vyjde!!!!toto byla taková zkouška a myslím si,že je hodně dobré znamení,že se ti i jedno uhnízdilo a z toho budou asi vycházet,ne?

wrtulka
25. dub 2012

@verry ahojky omlovám se že vám lezu sem..ale všimla sem si tvé zprávy. Teda to je mi moc moc líto ☹( že to nedopadlo. Na druhou stranu..zkus to brát pozitivně..těhotná být můžeš 🙂 a tělo na to ted bude víc přípravené nabuzené (kolika holkám se podařilo otěhu hned po takovémhle mini-potratu.) takže klid a moc držím pěsti! Aby KeT vyšel!!

saraha2
25. dub 2012

@mia75 pokud vím,tak v období před očekávanou MS je toto normální,takže zatím klid a nožky hore!!!!!

verry
25. dub 2012

@rory_g
@saraha2
@wrtulka holky, díky!! jste prima!! a já jsem ráda, že se tady můžu vykecat.
Přesně tak, beru to že tohle bylo zahřívací kolo.... a teprv ted to rozjedem! 😀
Obrečela jsem to už o víkendu, takže ted už na to nehodlám myslet a stresovat se.

saraha2
25. dub 2012

@verry hodně mě to připomíná mě..taky jsem to obrečela ještě,než přišla MS..a taky jsem to věděla už dopředu,že to nevyšlo ☹

verry
25. dub 2012

@saraha2 no ty joo, nejaky vědmy jsme, co? 😀

marmina
25. dub 2012

ahoj @verry do poslední chvíle jsem věřila, že tam opravdu bude! Asi musí být hodně těžké najít na testu // a pak o všechnu radost přijít... 😢
Ale je skvělé, že máš v mrazáku slušnou zásobu a můžeš jít hned do dalšího pokusu (koukám, že jsem tady asi jediná, která do KETu musí 2 měs. čekat!) - tak do toho třeba půjdem najednou, ještě přibereme @saraha2 a pak budeme společně prožívat testovací horečku 🙂

marmina
25. dub 2012

@mia75 špinění tady měla snad každá, někomu vyšlo někomu ne, důležité je, že to prostě nemusí znamenat nic špatného, tak opravdu odpočívat a žádná práce!!! 😉

nemorosis
25. dub 2012

@verry To je mi moc líto! Od rána jsem sem nakukovala, jestli už máš dobré zprávy, ale tohle mě mrzí. Jsi strašně statečná a KET vyjde! Nevím, kde jsem četla, že KET po prvním IVF má větší úspěšnost, tak nám to tady pěkně statisticky dokážete i s @marmina a vlastně tak trochu i s @vall83 😉

pawlla
25. dub 2012

@verry jeej tak to je mi opravdu moc lito 😢 ale hlavu vzhuru pujdete na KET a je super ze nemusite cekat to cekani je nejhorsi preju hodne zdaru a drz se

vall83
25. dub 2012

@verry ahojcek verry ☹ je mi to hrozne lito...holky co to delate...ja mam docela stach....proc se to tu tak..... ☹

vall83
25. dub 2012

takze holky v piatok o 14:50 na mna mozete mysliet , ktora sa vie modlit tak aj modlit...
pytali sme sa aj na mimiska ako sa vyvijaju, a ze oni tam casto nenakukuju, aby ich neohrozili, ale kebyze by bolo nieco zle urcite by nas informovali, tak dufam ze zatial je vseko o.k....

pawlla
25. dub 2012

@vall83 teda uz v patek jo to je supe moc moc drzim pesti 🙂

marmina
25. dub 2012

@vall83 to si piš, že na tebe budeme myslet! 😉 moc bych ti přála, abys měla z Německa takový krásný suvenýr 😀

verry
25. dub 2012

@marmina
@nemorosis
@pawlla
@vall83 holkiny, nedá se svítit. Stalo se,stalo.... A hlavně žádné truchlení a litování nechci slyšet!! To mě spíš dodělává. Ted už jen dobrou naladu a těšení se na ket. 😵
uvažuju jestli zavést jednoho prdolku anebo tentokrát dva. Nevíte jaka je uspěšnost u Ketu??

marmina
25. dub 2012

@verry jsi statečná holka! tak hurá na ket 😉 Holky tady psaly, že je úspěšnost dokonce vyšší než u Et. Hodně asi záleží na kvalitě embryjek po rozmražení, já se toho docela bojím, že mi po rozmrazení zůstane třeba jen jedno... já tentokrát asi půjdu jen do jednoho...

saraha2
25. dub 2012

@verry )plně chápu,jak píšeš žádné litování a truchlení..taky jsem všem říkala,že nic takového nechci slyšet,že to beru jako první pokus a druhý už vyjde..taky mě nedělaly dobře slova:jéé,škoda,to je mě líto atd..ti lidi to nemyslí zle,ale nám to zle dělá,že?

saraha2
25. dub 2012

@marmina podle mě,když už embryjko přežije zmražení a pak rozmražení,tak už to je silák 😉

caroline123
25. dub 2012

tak ,dnes som si bola pre novy protokol. myslela som ze to bude skor,ale moja predstava bola ina. vyzera to tak ze zaciatkom JUNA pojdem na KET.