1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
1. kvě 2012

@zelvik ahojcek zelvicku a neni to len spineni? toto nieje mozne co sa tuna deje...zelvicku ja se tesila ze to tu prelomis tu vlnu....drz sa....mas mrazacky a mozes ist na KET...raz to urcite kazdej tuna musi vyjst... 😢

marmina
1. kvě 2012

ahoj holky, tak doufám, že jste všechny pod třešní políbené!

@mia75 s tím imunem taky doufám, že kdyby něco, bude stačit prednison, to víš, mám obavy z dalšího odložení... 😒
@zelvik ale ale, co to čtu ☹ zelvinko, s tou svojí trpělivostí jsem čekala, že se těch // dočkáš. Ale jak píše
rory a vall , nemůže to být špinění???

Začíná mi to celé IVF připadat jak člověče nezlob se. Už jsi před domečkem a bác znovu na startu 😒
Holky, co nám to nevyšlo, nesmíme se nechat zlomit, cesta za mimčem je trnitá, ale o to větší štěstí budeme prožívat až potlačíme kočárek! 😉

vall83
1. kvě 2012

holky kolky den po zavedeni ste citili uhnizdenie? a ako ste to citili?

saraha2
1. kvě 2012

@marmina přesně tak!!hlavně se nevzdávat!!!!!!!trpělivost růže přináší..... 😉

saraha2
1. kvě 2012

@vall83 já teda nic necítila,ale všichni,komu se povedlo cítíly bolesti jako by měla přijít MS!!!já necítila nic..ale vůbec nic......

verry
1. kvě 2012

@vall83 mě bolelo břicho jako na mrchu, ale tak trošku mín a to už snad od druhého dne od transferu.... ale jestli to bylo hnízdění, těžko říct 😅
jak se cítíš ty??? něco pozoruješ na sobě? 🙂

zelvik
1. kvě 2012

@rory_g Jsi hodná, že na mě koukáš🙂, taky jsem si to takhle nepředstavovala
@vall83 No 7. den po ET jsem v noci cítila břicho jako na MS a věřila uhnízdění...ale...
@marmina No jo, stalo se ☹ Špinění to není, i přes ten Utroš se tam dere krev a před chvílí se (a sorry že to tak napíšu) ze mně vytáhl kus tmavého a krvavého hlenu - jakoby sliznice. Břicho už bolí taky fest. Ještě bych si tak mohla namlouvat, že to byl kousek té přebytečné sliznice, když byla u mě narostlá tak moc, ale zase takhle naivní nejsem.
JOjo, to bylo trefně řečeno, že je to jak Člověče, nezlob se... Kolik nás už bylo před domečkem...
Akorát by mě zajímalo, jestli se to aspoň uchytilo, ale neudrželo, nebo jestli se to ani nezakouslo... Sice je to už teď jedno, ale byla bych o krok dál, kdybych věděla, že se to dokáže zakousnout. Díky IVF vím, že se to dokáže oplodnit, jen je vidět, že u mně se jim nelíbí...

vall83
1. kvě 2012

@verry dakujem za odpovede...no prave nic nepozorujem...sice som ospala, kazdu chvilu placem, vsetko ma rozplace, 101 dalmatinov, sam doma nad kazdou kravinou...manzel s dcerou sa mi smeju 😠 😠
stale sa snazim si spomenut ake to bolo ked som cakala dceru....ale pravdu povediac ja som nevedela ze som tehotna, iba to plakanie...to by sedelo....
prsa mna tiez nebolia, mam ich zvacsene, ale nebolia ma, brucho ma uz bolelo pred KETem...tak neviem, skorej stale mna popichavaju vajecniky,ale to mi rekla dr. ze to je z ultrogestu....zakazali mi tlacit, takze som dva dni uz na WC nebola ☹ ☹ ☹ mam bricho ako v tretom mesiaci... 😖 😖 😖
ja vam holky neviem prepadam depke.....

@zelvik dakujem za odpoved, je to hrozne ze az tak ta menzes ze az take kusy...hroza..ja ked to citam tak sklebim zasa...su uplne hrozna, nedokazem ta ani podporit....prepac.... 😢 😢

saraha2
1. kvě 2012

@vall83 mě taky říkali metlačit!§ale jak to udělat bez tlačení už neporadili,že? 😀

saraha2
1. kvě 2012

@zelvik a ty máš kdy termín MS?

marmina
1. kvě 2012

ahoj @vall83 snaž se moc se nepozorovat, tělo je stejně pod vlivem hormonů, myslím, že těhu příznak si najde asi každá (buď bolest břicha, únava, žravost nebo citlivá prsa atd atd. 🙂 ) A pokud si těhotná nepřipadáš, tak to taky nemusí nic znamenat! Však už jdeš brzy na krev, určitě se něco dozvíš! 😉

@zelvik já bych po tom nepátrala, teď jsem po ivfku neměla ani ducha a přeci jen vím, že těhotná být umím, prostě někdy to vyjde, někdy ne, ale nemusí to být žádná trvalá chyba. Navíc imuno máš za sebou, tak tím to asi nebude...však do dalšího pokusu nepůjdeš sama! už nás tady je celkem fronta...

zelvik
1. kvě 2012

@vall83 To vůbec nevadí - podporujete mě tu všichni už jen tím, že tu jste!!!!!! A ty se nestresuj nad mou mrchou🙂 a zabývej se hezkýma věcma!!!!
@saraha2 Budeš se divit, ale DNESKA. Na hodinu přesně dorazila, potvora. Jak kdyby se nechumelilo a já celý předchozí měsíc nedělala s tělem hormonální pokusy. Prostě pohodička, ne? Dneska má termín, tak si dorazí...Bych ji...Mrcha jedna...

saraha2
1. kvě 2012

@zelvik mě teda přišla taky na den přesně po IVF..utorš neutroš...

saraha2
1. kvě 2012

@zelvik ale škoda,že jsi netestla..aby jsi věděla,jestli to tam bylo-je,nebo co teda..já testila,takže vím,že se mě to ani nechytlo...

zelvik
1. kvě 2012

@saraha2 No jo, tak příště holt ty testy zkusím , no, asi to má něco do sebe🙂 A vysadila jsi Utroš hned, nebo jsi počkala, co doktoři? jdu tam teda zítra, takže už mě případná dávka Utroše navíc nezabije...

rory_g
autor
1. kvě 2012

@zelvik ale prd nelíbí 🙂 Věřím, že se KET podaří, určitě, už jsou prďolky nakultivované do nejúžasnějších stádií 😉
@vall83 mě bolí břicho jako na MS už od OPU a také mám zvětšená ptsa a bolí mě jako čert, k ET ani nedošlo a Utroš také neberu 😀 Takže na příznaky se vykašli, snaž se být v klidu a určitě to dobře dopadne 😉
@marmina
@marmina škoda, že nejde poupravit název diskuze co 😀 😝 pro nás "druhačky" 😀

marmina
1. kvě 2012

Miminko si moc přejí:
@zelvik (Pha Podolí) ET 19.4. (1 E), 3 E zamrazena, 1.5. dostala MS 😢 zelvinko, do dalšího pokusu ti přejeme veliké odhodlání!
@mia75 (Obilní trh Brno) ET 17.4. (2.IVF - 2 E), mrazáčci nejsou, 29.4. našla na testu //, kontrola krve 30.4. – výsledky 2.5. - je to napínavé 😉

@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben (neúspěšný ET 2 E), mrazáčky nemá, 30.4. IUI - pěkně hnízdi 🙂
@vall83 (CAR v Německu) OPU 29.3. (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET 27.4. (2 E), kontrola krve 3.5.
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen (neúspěšné), 3 E zamrazena, 3.5. výsledky imuna, 20.5. stimulace na KET
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor (nedošlo k ET), 2.IVF začátkem května
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 7.5. UZV před KET
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 15.5. výsledky imuna, 30.5. konzultace před 1.IVF
@lucka2601 (Gennet Pha) zač. května stimulace na 1.IVF, 26.4. výsledky imuna
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 8.4. ET (1.IVF – neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno, 1. IVF červenec/srpen

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, 30.4. 5+4tt, další kontrola 9.5.
@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), UZV 20.4. 7+6tt
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), UZV 18.4. - 6+6tt

Pokud chcete něco doplnit nebo pozměnit, napište mi!

marmina
1. kvě 2012

@rory_g když nejde změnit název, tak pak založíme novou diskuzi, ale těhotenskou!!! 🙂

evikj33
1. kvě 2012

@zelvik Nesmutni,ne že by se mu u vás nechtělo zustat,ale třeba ta tvá peřinka už byla moc přerostlá,co Car jiny názor a co víme jak to je,když nám pořádně nic neřeknou,nebo mlží.Peníze dostanou odnás i pojištovny...Nezbyde než věřit že vědí co dělají a příště se vyvarují negativ..Já mám po prvním nezdařenem IVF také obavu,dopadla jsem jako rory_g,už čekám každým dnem červenou,vlastně už tu měla dneska pomalu být,tak obava stoupá 😨 A také vím že jsme zvládli počít donosit a porodit dítě bez větších problému a najednou pomalu 4roky nic a rok chodíme do Caru.Myslela jsem že 1IVF je tutovka,a jak jsem dopadla 😒 Vše ma svuj čas,ale myslím že se schodnem,že za ten krásny dar,nám to všem stojí za boj. 😉

evikj33
1. kvě 2012

@vall83 Těhulko,ty se nám přestan sledovat,stejně nic nevysleduješ ani kdybys byla Colombo.Hezky věř miminkum že uvás zustanou at jste Vélká Rodina. 😉 😉 😉

sal80
1. kvě 2012

Ahoj holky. Nakoukla jsem a tak zdravím 🙂 To abych sem nešla na "tajňačku" 🙂 Nepatřím k vám do diskuze, jsem v jiné, kde podstupujeme vše už podruhé, už jsem po 2.IVF a čekám na výsledky, jak dopadlo ET. Jen jsem vám chtěla popřát hodně štěstí 😉 🙂

rory_g
autor
1. kvě 2012

@barunka28 ahojky, já si myslím, že platí, že do toho 2/2013 musíte stihnout 1. IVF, jestli se to vztahuje na začátek stimulace, nebo musí dojít k ET, to nevím...možná by Ti odpověděli ve Tvém CARu? Nebo zkus napsat mail na pojišťovnu, možná je to na Slovensku jiné, než v Čechách 😉
@marmina joooooooo to bych ráda 😵
@evikj33 mě by teoreticky měla dorazit v sobotu, pokud to je 14 dní od OPU...jinak kdyby jako vždy 11. Jsem na to zvědavá 😒

zana21
1. kvě 2012

@zelvik Jeje, co to ctu. Ale halvu vzhuru a soustred se na KET. Tel nebude uz tak plne hormonu a bude vice pripravene na embryjka 🙂

zelvik
1. kvě 2012

@sal80 Děkujeme, nápodobně🙂

rory_g
autor
1. kvě 2012

@sal80 ahojky, také u vás trošku šmíruju a přemýšlela jsem, jestli se nepřidám, ale holky mě odtud snad nevyženou 😀 Držím palce!!!

sal80
1. kvě 2012

@rory_g Klidně se přidej a holky můžou také 🙂

mia75
1. kvě 2012

Ahojte holčiny, tak prispejem troškou pozitivizmu - krvácanie prestalo (asi zabrali tie injekcie) a dnes sa na mňa usmievala silnejúca čiarka na TT. Zajtra uvidíme tú krv. Držím palce všetkým 🙂

mia75
1. kvě 2012

@sal80 Ja u vás šmírujem pořád 🙂 však aj tak sme tu taká jedna skupina spolubojovníčok s podobným cieľom 🙂

sal80
1. kvě 2012

@mia75 To nevadí, že šmíruješ 😉 Gratuluji k //, ale velmi potichoučku, aby se nevylekaly 😉

mia75
1. kvě 2012

@vall83 neboj,veľmi všetky s tebou dúfame, že ti to vyjde. Skúsiš Ttest pred tým 3.5.?