1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
3. kvě 2012

@vall83 já si myslím,že vědí,proč berou krev už tak brzy....když nic,tak aspoň ušetřím za testy 😉 v německu stojí od 5e a víc..jinak ten servis,co tam máte..no sakra ještě aby ne za ty peníze 😀 no není to tak?

vall83
3. kvě 2012

@saraha2 ahojcek...no vcera som sa taaak rozculila ze mne az spatne ostalo a cely podbrusek mne bolel....no cicim take ze mne tam sem tam piiichne poboli, ale ne stale....tak fakt nefim...
😖 😖 😖

saraha2
3. kvě 2012

@vall83 však to nemá dělat stále!!!ale mě tam ani nepíchlo,takže jsem věděla,že je něco špatně...ani teď se mě tam nic neděje ☹

mia75
3. kvě 2012

Ahojtee, pani doktorka so sestrickami mi pogratulovali a usmievali sa od uska k usku 🙂 hcg je 1531 aj ostatne hodnoty su vraj krasne. Buduci tyzden je UTZ, mozno uz niekoho uvidime 😀 Som stastna ako blcha, snad sa dnes konecne vyspim. Bat sa budem stale, a uz teraz mám strach pred ultrazvukom (nech malinke najdeme v poriadku, prosiiim) ale dnes to stoji za dobry poharik.. Dzusu 🙂

verry
3. kvě 2012

@saraha2 jo uteklo, nejdřív jsem si říkala že mi doma mrskne z nudy.... ale zítra už je patek a pak hned pondělí a jdu zas do akce 😵 😵 už se těším,že se zase začne něco dít 🙂
ale jdi ty, je dobrý že si to nepřipouštíš, tím si zvyšuješ šanci, že to vyjde,kočko 😉
a Mia??.... to taky nevím kde brouzdáá 😕

verry
3. kvě 2012

@mia75 jupííííí! gratuluju"" super zpráva 😉

vall83
3. kvě 2012

@saraha2 presne presne kelisova za ti prachy....to by bilo aby nebilo... 😀 😀 😀 jo testu tu sou drahy nejlevnejsi 7 ecek....

vall83
3. kvě 2012

@saraha2 ☹ ☹ tak to mne mrzi...ze se ani tet nic nedeje, ale tedko by to u tebe bilo jeste skoro...pockaj mozno o tyzden neco zacne bolet....

vall83
3. kvě 2012

@mia75 jeeee moooc gratulujem...takze se uchytili obje s tavkovou hodnotou, ze? 🙂 🙂

mia75
3. kvě 2012

@vall83 Pytala som sa a ze uvidime podla UTZ, kolko ich tam je. Ze podla hodnoty mozu byt aj dvě. Som zvedava na tie tvoje vysledky - a pocitovo si ako na tom?

saraha2
3. kvě 2012

@mia75 jééé!!moc,moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já si dám pohárik za tebe 😉

saraha2
3. kvě 2012

@vall83 já tam kupovala jednou za 5 éček 😀 😉 v DM...

saraha2
3. kvě 2012

@vall83 no o týžděn začne bolet brucho na MS..je mě to úplně jasný 😀

vall83
3. kvě 2012

@mia75 no kamaratka mala 1000 hodnotu a mala dve...takze si myslim ze to je iste 🙂 🙂 🙂 tak buduci tyzden budem drzat palecky na tom ult....
no ja prave tak ako kedy , vcera ked som sa rozculola a to riadne, tak ma pobolievalo dost podbrusko....teraz tak sem tam ma tam pichne...brucho mam sice zvacsene ako pred menzesom....tak neviem, ale prasa ma nejako nebolia, a to pred menzesom ma veeeelmi bolievali...tak neviem....uvidime, nejako to uz dopadne a stale verim tomu ze to dopadne dobre ako u teba...
a ty si nieco pocitovala? a ako sa citis teraz?

saraha2
3. kvě 2012

@mia75 ale jsou tam úžasný sestřičky,že???????

vall83
3. kvě 2012

@saraha2 no mi kupujeme zvycajne v lekarni, tak co stoji v DM fakt netusime....no mozno aj na menzes, uvidime ako to potom pomenujeme 😉 😉

vall83
3. kvě 2012

inak holky menzes by som mala dostat podla vsetkeho ak to beru tak ze pocas dobovanie hormonu mam 28 dnovy cyklus tak 7.5. coz je o 4 dni.....a prsa mna nebolia...co mna inak strasne moooc pred menzesem..tak fakt netusim ....len mna stale v tych vajuchach picha , ale len sem tam....ze to nebude ta mrcha hnusna....

zelvik
3. kvě 2012

@mia75 Supééér, to je úžasná zpráva. Taky si dám skleničku za tebe - než půjdu na KET, tak si nějakou dám🙂

zelvik
3. kvě 2012

@rory_g Kočko, beeš pořád ten Pentomer? A jaké máš dávkování?

rory_g
autor
3. kvě 2012

@zelvik jj, mám ho brát, pokud se další cyklus plánuje do čtvrt roku, 2x denně...Prednison nasadit zase až se stimulkou...

mia75
3. kvě 2012

@vall83 Ja som mala vraj MS, to bolo to krvácanie, ale malé sa udržalo/ li. Pred MS klasika, žravosť, bolesti pŕs, kŕče v podbrušku. Teraz taký divný pocit v podbrušku, ako by sa to celé hýbalo a rástlo. Ty Máš ale ešte pár dní čas, to bude dobré.
@saraha2 ale ešte sa tam nemôže nič diať nie? Je ešte skoro. A sestricky sú tam zlatíčka, fakt 🙂
@verry Je milé vidieť ako sa tešíš na AKCI 🙂

saraha2
3. kvě 2012

@mia75 jo,ještě je brzy..jsem zainseminována teprve od pondělka 😀

kive76
3. kvě 2012

@mia75 ahojky, mě taky pobolívá jedno prso ..ale to je asi z těch kortikoid - prednisonů.. už je beru jeden denně tak 3 tejdny...může to tak být? těhule být nemůžu

mia75
3. kvě 2012

@kive76 jo môže to byť prednison. Utrogestan nemáš? Však sme už všetky ako pojazdné chemické továrne alebo špecializované feťačky 🙂 úbohé naše telá 😉

mia75
3. kvě 2012

@saraha2 ale mala by si si dávať pozor aj teraz. Zakázali slniecko aj kúpanie aj sex 🙂 či pri IUI nie?

saraha2
3. kvě 2012

@mia75 no právě sex nařídili!!!!!!zakázali hodrkou vanu..o bazénu nic neříkali 😀

@kive76 já beru prednison už měsíc,jestli ne víc a nic nepociťuju..ale na každého to působí jinak..beru 1-1/2-0

kive76
3. kvě 2012

@mia75 jen prednison..

mia75
3. kvě 2012

@saraha2 cc, tvoj manžílek je happy bunny 🙂 to ako na podporu toho oplodneneho, či keby náhodou tam bludilo neoplodnene vajicko, aby sa naňho spermie vrhli a pobili sa oňho?

nemorosis
3. kvě 2012

@marmina Tak co imuno, marmi? Doufám, že jen samé dobré zprávy, ať se můžete vrhnout na KET! 🙂

@vall83 Držím palce, ať to tam konečně je! To jsou infarktové situace, tohle čekání 🙂)

nemorosis
3. kvě 2012

Jinak já jsem teď na neschopence, celých 14 dní bez vycházek a je to prý nařízení sociálky. Jsem zvědavá, jak to doma sami s dítětem přežijeme, bydlíme v bytě s malou lodžií a dítě je zvyklé běhat denně venku. Ale tak přesuneme hračky na lodžii a 14 dní rychle uteče. Hlavně, aby se to druhé miminko vyvíjelo, jak má. 😉 A 21.5. už budou výsledky screeningu! Jupííí!