1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
4. kvě 2012

@pawlla to je koza, aspon se pak omluvy? 😠

saraha2
4. kvě 2012

@vall83 ještě na netu nic není???????????

vall83
4. kvě 2012

@saraha2 ahojcek neni uz su z toho 😝 😝 😝 😝 stale tam kukam a nist....

zelvik
4. kvě 2012

@vall83 Jéééé, to je napínacíííííí

verry
4. kvě 2012

@vall83 ty si dávaj na čas...... 😀 ale my si počkáme 😉

mia75
4. kvě 2012

@evikj33 15.alebo 18., to je o chvilku 🙂 stimuluj a pekne chystaj vajicka @zelvik Supeer. To uz len daju Pregnyl, Utroš a ides na vec, nie?

Baby, toto budu vitazne pokusy, uvidite 🙂

mia75
4. kvě 2012

@pawlla ☹ Asi ta chcela potesit a nejako jej to nevyslo. Urcite to nemyslela v zlom. Neboj, nabuduce sa ti letaky zidu 🙂

evikj33
4. kvě 2012

@mia75 Akorát se dnes nějak motám a pobolívá mně hlava a potím se že by už tak brzo učinkovaly hormony?Dnes jsem dobla 2včelku. 😝 ? @vall83 to je nervák ja jdu za chvilku do práce,tak at to nenatahují,chci to taky vědět 😀 jinak se mi bude blbě pracovat.Určo tam něco je 😉

mia75
4. kvě 2012

@evikj33 a davas 5 dnovu PK, alebo uvidis podla poctu a kvality embryi?

evikj33
4. kvě 2012

@mia75 No jsme domluveni na PK,ale pokud by bylo nějak málo vajček,tak PK padá.Proberem to ještě s dr.dle počtu vajuch.Sám nám navrh že pokud by bylo okolo 8PK by určo dal,mají dobrou zkušenost,pokud by byly jen 3-4 tak nechci PK.Ještě máme ICSI spermio je Ok,ale je to jistější. 🙂

mia75
4. kvě 2012

@evikj33 Jo, to je rozumne. Mne v podstate zo 7 embryi prezili PK len dve. Preto nemam mrazacky. Vyzera ale, ze to pomohlo, boli vlozene tie najsilnejsie morulky. Tazke rozhodovanie ☹ My sme mali na polovici ICSI a polovicu PICSI

evikj33
4. kvě 2012

@mia75 Nám dr.říkal že PICSI by unás nedával vzhledem k tomu že už spolu 1zdravé dítě máme,že mu to příjde škoda peněz. 😕

mia75
4. kvě 2012

@evikj33 Jo, vyzera byt rozumny 🙂 My sme museli, my mame zle spermio, ja navyse mam alergiu a podobne veselosti 🙂

evikj33
4. kvě 2012

@mia75 Tak to asi dobře odhadli a vísledek máš v bříšku 😀

vall83
4. kvě 2012

@evikj33 no asi to bude az kolem druhe..... 😠

mia75
4. kvě 2012

@vall83 Ja cakaaaam s tebou 🙂

evikj33
4. kvě 2012

@vall83 to mi nedělej 😒 Já mam ted hormonální harašment,tak to semnou máva a ještě tohle k tomu 😀 Skusím mrknout vnoci,ale než to tady najdu,jste ukecané,tak padnu 😝

mia75
4. kvě 2012

@evikj33 @vall83 Vall si to da do profilu, aby si to hned videla, ze jo? 🙂

vall83
4. kvě 2012

@evikj33 bapisu ti to osobne do spravy....o.k.?
😉 😉 😉

verry
4. kvě 2012

@vall83 tak užžžžžž??????????? 😀

vall83
4. kvě 2012

takze baby nepotesim vas......vysledky az zajtra okolo 12 hod...bo im este ziadna krv neprisla....nevydrzali sme a volali....ach jo takze ece den 😢 😢 😢

vall83
4. kvě 2012

@evikj33 no tak nakonec az zajtra okolo 12 hod... takze nic zameskane nemas 😀 😀 😀 😀

verry
4. kvě 2012

@vall83 tak to je dobrý....všici napnutý jak strunky....... 😀 ale ještě den to vydržíme 😎 , víc nás ale už nenapínej 😉

mia75
4. kvě 2012

@vall83 Uuf, tak ti sa dobre hraju s tvojimi nervami ☹ Ja by som asi zajtra rano naklusala ku GynDr. a dala si zobrat krv znova. Nech vidis, ako to dopadlo v 8.den a mozes porovnat. To su dramy ☹

zelvik
4. kvě 2012

@vall83 Teda ale huš - to je z toho, že si hrajou na to, jak brzo jsou schopni něco zjistit, a pak to stejně natahujou. Jééé, já bych to nevydržela.....

mia75
4. kvě 2012

@vall83 A citis nejake zmeny? Hybe sa nieco v brusku? Ako pred MS, alebo len take divne natahovanie a stahovanie?

vall83
4. kvě 2012

@mia75 skorej to tahanie...a sem-tam take ako keby mna palilo v podbrusku z nutra...ako keby to tam horelo....zajimave...a teplota bazalna uz je 37,5...taku nemam ani pri ovulacii... 😀 😀 😀

kiwisek
4. kvě 2012

ahoj holky, zapojila jsem se na začátku diskuze a tak průběžně si u vás čtu co je novýho 😉 a líbí se mi tu jak je tu živo a jak se vzájemně podporujete, moc fajn atmosféra 🙂 přiberete mě do "rodinky"? 😵
náš příběh velmi stručně - 3 roky se pokoušíme o mimi, první konzultace v CARu (Praha Motol) v září 2011 - velmi špatný spermiogram - ani 0,5 mil :( - doporučno IVF - ISCI. Jinak u mě OK, imunologie, genetika taky OK. 16.1 jsme měli 1 IVF (10 vajíček), no bohužel se s velkým smutkem nepovedlo ani jediné embryjko 😢 v den OPU nebyli ve vzorku skoro žádné spermie a ty co byli byli špatné "kvality"... Později zjištěno u androloga, že mm má rozházené hromony /málo testosteronu/ - od února bere léky, na konci května kontrola. v průbežných spermio malé zlepšení na 0,8 mil/ml. Rádi bychom 2 IVF...

vall83
4. kvě 2012

@kiwisek ahojcek...mi toto podstupujeme v nemecku a manzel bol este na tom hur....mal iba 0,2, po liekoch zlepsienie na 0,5....ale pred OPU sme akosi zabudli na to ze si ma setrit spermie a no co ti povim nesetrili sme...a v den OPU mal uplne nulove nic pouzitelne....tak mu sestricka dala akysi sirup vypit...hodku bol po lekarskym dozorom...vraj mohol z toho dostat infarkt...potom si to musel ist udelat este raz a cudujme sa...boli tam ciperky...nevieme co to bolo co mu dali , ale pomohlo to...nastastie...tak sa cudujem ze to nepoznaju, alebo nerobia i u vas...skoda mali by ste to rychlejsie za sebou...

rory_g
autor
4. kvě 2012

@kiwisek ahojky, vítej do rodinky, ztracená dcérenko 😀 Tak to jsi na tom jako já, u nás je to sice obráceně, že já jsem ten chybový faktor a mm zdravý jako rybička, ale také jdeme snad v červnu do druhého IVF, první bylo v dubnu, vyprodukovala jsem jedno jediné vajco a to se neoplodnilo...
Takže jsi u nás správně a spolu to všichni zvládnem až do "šťastných žen" v tabulce 😀 Když budeš chtít, písni @marmina a ona Tě přidá do tabulky 😉