1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
9. kvě 2012

@zana21 no to mě ani nenapadlo...snad to platí, když nedošlo k ET 😒
@vall83 super, gratulacéééééééé 😵 😵 Těhulko 😵
@rox vítej a přeju moooc štěstí, chodí to tak, jak popsala @kiwisek 🙂

alinah
9. kvě 2012

@vall83 gratulace!!!! super!!!!

zana21
9. kvě 2012

@vall83 Gratulace, to je vážně ohromný 🙂

zana21
9. kvě 2012

@rory_g Nechtěla jsem tě vystrašit. No, to mi asi utečeš, protože já budu žádost teprve podávat po konzultaci s dr ☹

marmina
9. kvě 2012

@vall83 skvělé!!! 😵 😵 😵 tak teď ještě bude napínavý, jestli to jsou ty klučičí dvojčátka 🙂
@rox vítej! určitě se ti bude u nás líbit 😉
@rory_g já myslela, že to pojišťovna musí schválit znovu, když budeš znovu stimulovat (?)

rory_g
autor
9. kvě 2012

@zana21 @marmina to já holky právě nevím...zkusím poslat na Gennet mail, jestli někdo odpoví...

vall83
9. kvě 2012

@verry
@marmina
@saraha2
@zana21
@rory_g
@alinah

HOLKY MOOOC VAM DAKUJEM ste uzasne...nebyt vas tak by sa clovek zblaznil a nic nevedel...velmi ste mi ktomu dopomohli.....urcite skocime ten test kupit.... 😀

zana21
9. kvě 2012

@rory_g Tak jsem zvědavá, co ti napíšou. Pak určitě dej vědět. Ale pokud budeš muset znova podávat žádost, tak jako já, tak přes setřičku to neprojde. Zkoušela jsme to 2x a vždy mi řekla, že až po konzultaci s dr. Tak snad to nebdue u tebe potřeba 🙂

pawlla
9. kvě 2012

@vall83 jeeee tak to je super skvela zprava moooc velka gratulace 🙂

kiwisek
9. kvě 2012

@vall83 super, krásná správa 😉 chcela by si radšej 1 alebo 😵 dvojčátka?

zelvik
9. kvě 2012

@vall83 Jéééééééééé, konečně jsme se dočkaly!!!! To je úžasný, moc moc moc ti gratuluju, jééé, já mám radost 😀

kiwisek
9. kvě 2012

@rory_g
@zana21 holky, nevím jestli platí stejná pravidla pro všechny CAR, ale skoro s jistotou bych řekla, že se musí podávat nová žádost. Jsem se na to ptala po 1 IVF (taky u náš nedošlo k ET, nebyli embryjka ☹ ) tak 2. pokus je nová žádost, ale vzhledem k tomu, že nedošlo k ET, tak jsou u 4. pokusu hrazeny léky na stimulaci (no teď když jsou normálně 4 pokusy, tak asi i 5. pokus - léky)

zelvik
9. kvě 2012

@evikj33 a jak jsi dopadla dneska ty na UZV?

rox
9. kvě 2012

Dekuji vam za privitani 😵 ....jste to ale pekne drbny, za takovou chvili napsat tolik prispevku, hihi. Ahoj Saro!!
Jestli jsem to spravne pochopila, mame tu novou tehulinku, tak moc moc gratuluji. Ja mam od druheho dne brat synarel (sprej do nosu), od 3. dne clostik a miraleon (ci tak nejak, ted nevim presne) a 6. den UZ a predepise mi dalsi davku zda budu nebo nebudu reagovat. Uz jsem mela stimulovat tento cyklus, ale nejak jsem dostala zbabely strach (nevim zda z toho ze se to povede nebo nepovede), tak jsem to zazdila a cekam na dalsi cyklus.

saraha2
9. kvě 2012

@vall83 to z nás musí mít manžel radost,co?ale musím pochválit tvůj car,fakt se mě zdá super,že ti berou krev takhle průběžně,,super!

saraha2
9. kvě 2012

@rory_g pokud vím,tak žádost má platnost 3měsíce..můj CAR o žádné žádosti nemluvil,takže si vše zařídili oni a já o tom ani nevěděla...tak neboj se nic,oni vědí,co a jak..a je fakt,že pokud nedošlo k ET,tak se ten pokus ani nepočítá!

saraha2
9. kvě 2012

@rox neboj se nic,s nama strach překonáš!jen škoda,už jsi mohla být v rozjeté lodi...ale neva,to uteče raz,dva... 😉 a s nama tuplem tady 😀 ale chápu tě,já se k IVF odhodlala s manželem až poti letech domácího neúspěšného snažení..takže mám tak co mluvit,že?ale radit umím,to jo 😉 😀

saraha2
9. kvě 2012

chybí tam po 14ti letech..

rox
9. kvě 2012

Jinak ja mam normalni injekce, jak jsem si pichala pregnyl, tak mi to prislo hrozny, ale zas tak spatny to neni. To zvladnu. To pero mi dr taky nabizel ale s tim, ze to je tak o 10 tis drazsi, takze do toho jsem nesla, jsou to desny prachy. Ja jsem totiz uz skoro-babicka vsechno si hradim sama 😒

rox
9. kvě 2012

@saraha2 Jojo, kecat umi kazdej hihi 😀 😀 Ja myslim, ze to je velky krok u kazdyho a proste to musi nejak uzrat. Ja fakt nevim ceho se bojim.

saraha2
9. kvě 2012

@rox já měla puregon,ale když jsem měla píchat pregnyl.,tak mě dala sestřička na to mini jehličku 12milim. a ta byla stejná,jako u pera..takže si myslím,že pokud dají malou injekci,tak je to jedno..

saraha2
9. kvě 2012

@rox já se taky bála!!!!ale podívej třeba na vall...ta měla chudinka 46vajec!!!!a kvůli hyperst.syndromu museli ET zrušit a šla až na KET..a hurá,uteklo to jako voda a její výsledky už víš..

mia75
9. kvě 2012

@val83 Srdiecko, gratulujeeeeeem. Tak nech pekne hCG rastie a tesime sa na test a ultrazvuk. Jupiii

vall83
9. kvě 2012

@kiwisek dakujem no ja dvojcatka ....mangelovi to je jedno, ze hlavne ne 4 😀 😀 😀 😀

vall83
9. kvě 2012

@rox ahocek a vitamte medzi super holkami a drbnami 😀 😀 😀 😀 😀 a dakujem....nemaj strach...kazda sme to tu zvladli nejako zvladnes aj ty....mne se to tetko keca 😉 😉 kdyz to mam za sebou, ze? sem chytra jak tacky....
ale skus v tom hladat len pozitiva....

mia75
9. kvě 2012

@vall83 Srdiecko, gratulujeeeeeem. Tak nech pekne hCG rastie a tesime sa na test a ultrazvuk. Jupiii!!!

kiwisek
9. kvě 2012

@saraha2 fakt se ten pokus nepočítá??? když nedošlo k ET? nám dr v CARu řekla, že se to normálně počítá, akutát pak pojišťovna hradí léky na 1 pokus víc než normálně. Holky, myslíte že to závisí od CARu?

chmurkaxy
9. kvě 2012

@mia75 akurat vcera som sa manzela pytala, ze ci by sme do toho isli. nasla som, ze sa to da aj na Ukrajine a je to radovo menej financne nakladne.. my sme taki velmi detickovi, povodne sme si planovali 4, ked sme este nevedeli, ze aj k jednemu sa budeme dopracovavat roky.. takze keby aj vyjdu vsetky adopcie a pribudnu nam aj nase bio, o to len lepsie 🙂

chmurkaxy
9. kvě 2012

@marmina Marmi, urcite to teraz vyjde. ved my sme mali smolu tak v podobnom case, takze verim, ze teraz uz pri dalsom pokuse budeme mat obe stastie 🙂
mam velke stastie, ze moj muz je taky normalny, strasne ma rad deti a vyzera s tou adopciou ani nie ze zmiereny, ale skor nadseny 🙂 maloktory muz by to bral s takou lahkostou. mozno je to tym, ze ked sme este nevedeli, ze by mohli byt nejake reprodukcne problemy, hovorili sme si, ako budeme mat 2 svoje deti a ked trosku odrastu, adoptujeme si dalsie dve 🙂 to cestovanie je super, aspon od toho mame kam utiect a vidime aj kusok sveta 🙂 minuly vikend sme boli pri Niagarach, tento ideme do Chicaga, tak sa strasne tesim 🙂
a co ti zistili pri stitnej zlaze?

chmurkaxy
9. kvě 2012

@vall83 Valli, to je ake super!! moc moc moc sa tesim, nech vam deticko krasne rastie a robi potom len radost 🙂)) normalne sa musim usmievat 🙂)