1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
14. kvě 2012

@evikj33 díkyy 😉

saraha2
14. kvě 2012

@evikj33 to je zajímavé,že takový skok v úrodě,že???co jsi píchala poprvé?úplně zírám 😉 😀 se nezdá menopur teda..

rory_g
autor
14. kvě 2012

Jak tak koukám na tabulku, tak červen/červenec nás bude docela dost, aspoň se nebudeme vlka bát 😀

evikj33
14. kvě 2012

@saraha2 No ja mám PCO,tak to se tak stáva.U 1IVF jsem měla taky Menopur,ale o 1ampulku méně.Takže bud nic,nebo moc.Jen jsem zvědavá co nás to bude stát,vubec nevím jak počitají cenu u většího množství.Měli jsme mít ICSI +PK+30ampulek Menopuru což by dělalo 14800kč pak +6000mražení,pokud by bylo co.Ale ted vubec nevím zda je ta cena ICSI za určité množství a pak se dopláci co je navíc 😕 Jsem se na to nějak zapoměla zeptat.

saraha2
15. kvě 2012

@evikj33 no právě mě napadlo,jak jste to udělali,na kolik si dáte ICSI-PICSI..u nás je to tak,že 4-8ks je za 8tisíc,každé další 1000kč-což plus picsi jsou 2000kč za kus..takže to se vyšplhá na pěknou pálku,že?kukni na stránky caru,třeba to tam mají rozepsané!já dumám,že taky vezmu menopur..uvidím..jsem dala 6tis za puregon a stejně nic..myslím si,že ten puregon je spíš na to,když si to pícháš sama,ale protože já ani to nepíchala sama,tak můžu jít klidně do menopuru 😉 ale každopádně máš krásný počet!!a hlavně něco zamrazí na případný ket,který ti samozřejmě nepřeju!!!ale víš jak to je...když není nic zamraženého,tak vše od znova.. ☹ ale já pevně věřím,že se ti to povede hned!už jen jako satisfakce za ten první neúspěšný pokus!!!! 🙂
@verry jak se cítíš?????pamatuju si,že posledně jsi psala den po ET,že cítíš podbřuch.. 😉

saraha2
15. kvě 2012

@unkarka jak je??vím,že je ten dotaz zní blbě..jak může být asi,že..ale myslím,jak se cítíš?já jsem úplně v útlumu ☹ měla bych se něčím nakopnout..vypadá to,že nám další pokus vyjde tak nějak nastejno,tak to by bylo,aby nebylo,že??a tentokrát musíme vysedět i něco k zamražení!!! 😉 MS pořád nikde ☹ nechápu..mám ji přesnou,jak hodinky..po ET vím,že utrogestan mě ji nebrzdí..chjoo..už jsem říkala,že na to dnes vlítnem,ať mě to tam manžel "prošťouchne" a určitě přijde raz,dva 😉

mia75
15. kvě 2012

@saraha2 Velmi ma to mrzi, ze to nevyslo ☹ Ale neboj, na prvykrat IVF jednoducho nemusi vyjst a to IUI ma predsa len nizsiu uspesnost, citala som, ze najviac vychadza IVF na druhykrat 🙂 Neboj, drzime vsetky palce, o chvilku sa nakopnes, prekonas to sklamanie a budes zase o dusu pichat 🙂 injekcie vratane 😀

saraha2
15. kvě 2012

@vall83 už čekám na informace!!myslím na tebe!!!!!!!

kiwisek
15. kvě 2012

@verry super zpravicka, tak a se bublinkam u Tebe libi krasnych 9 mes. 😉

verry
15. kvě 2012

@saraha2 ahooj, cítím se uplně normálně 😀 nic mi není 😅
@kiwisek dííky,tak doufám 😵

verry
15. kvě 2012

@saraha2 vlítněte na to, a teta z deppa (jak krámům říkam já) přilítne na návštěvu ani nebudeš vědět jak 😀

saraha2
15. kvě 2012

@alinah tak jak jsi na tom?pustí tě domů??

verry
15. kvě 2012

@vall83 budeš mít dnes fotečku utz?? 😵

saraha2
15. kvě 2012

@verry vlítnem..hned,jak manžel přijde,tak ho znásilním.. 😀 😀 😀

alinah
15. kvě 2012

@saraha2 cekam na vysledky krve.. nejak se netvarili. tak nevim ☹
je tedy fakt ze jsem strasne unavena. ovsem nevim jestli je to tou posteli a tim ze se tu clovek nevyspi nebo tim OHSS.

hollky, tady bude spousta jarnich miminek kdyz cerven/cervenec vas tu bude tolik. to je super. mit mimi hezky do teplicka.. 🙂

saraha2
15. kvě 2012

@alinah ale zase je lepší,když jsi pod dohledem!raději tam být o den déle,než něco zanedbat!!!!!!!

saraha2
15. kvě 2012

@alinah venku je stejně zima...doma by jsi taky ležela,tak to ber tak,že takhle jsi aspoň stále pod kontrolou!!!!na všem špatném si musíme najít něco dobrého 😉

unkarka
15. kvě 2012

@saraha2 ahojky Saruš no je my tak nejak smutno ale to asi kazde kdo ma spatne zpravy ☹ ale ja se z toho potrabuji vyplakat a bude my dobre nejhorsi ze jsem doma sama a o to je to pro me ješte horsi.Uz bych potrebovala do prace jeste ze o vikendu je u nas pout a zabava 😀 Kdyby jsme me aspon zmrzlinky ale nemame nic takz vse od zacatku.ale s tim jsme do toho vstupovali ze se to nemusi podarit a bohuzel se tak stalo.ale jsme silné a zvladnem to ne???a manzel az dorazí z Danska tak to taky odnese 😀

saraha2
15. kvě 2012

@unkarka a jakou máš MS??já ji měla první dny hodně silnou ☹ ted hupnu nakoupit,uvařím,tak se na chvíli aspoň zabavím...ale nejradši bych zalezla do postele a hotovo..ještě měvyrašil opar do rána,tak jsem opravdu krasavice.. 😒

lolitka25
15. kvě 2012

kocky ako ste prezili tie stresy pred ivf? co ste robili?

evikj33
15. kvě 2012

@saraha2 Tak jsem ve složce měla předběžnou fakturu na 14800kč,bez mražení.V ceníku co mám z caru je napsano ICSI 8000kč(ale žadny počet)U mražení je napsáno 2pejety po 1až 2embryjích 5000kč,každá další po 1až 2embryjích 1000kč.Tak snad to tak bude a učet snáma nesekne.Pokud by to bylo omezeno nějakým počtem,určo by se mně měli zeptat,nachala bych ten zbytek op.přirozeně.V ceníku žádne omezení není.Já bych taky chrupala po tom Utroši,ale musím prát a žehlit,at mám po ET kapku oraz.Akort to počasí naprd,tak bych dala prádlo ven a bylo by hned suche,ale ted se stím budu mořit nejméně 2dny,mamé maly sušak. 😝 Tak manžu hezky zneuží 😉

saraha2
15. kvě 2012

@lolitka25 před IVF žádný stres nebyl..vše nastane po ET...

saraha2
15. kvě 2012

@evikj33 to je zajímavý teda..u nás to měli rozepsané...

saraha2
15. kvě 2012

@evikj33 a ještě prodloužená kultivace...tady už svítí sluníčko,tak šup s prádlem ven 😉 o reprofitu jsem slyšela..můžu se zeptat,podle čeho jsi volila car?

saraha2
15. kvě 2012

@evikj33 jak jsem tady řešila,že jsem četla,že někde může být u transferu manžel,tak to je právě v reprofitu!to je super..myslím si,že by to měli udělat všude..půjde tam s tebou? 😉 ale zase píšou,že poležíš 10-15min..na obilňáku ležíš 2hod..jen po IUi jsem ležela 20min.

lolitka25
15. kvě 2012

@saraha2 a nevies ako v gennete? aj tam moze byt manzel pri transfere?

evikj33
15. kvě 2012

@saraha Volili jsme podle doporučení známích a dostupnosti,bud ostr.tam jsem slyšela hlavně negativa,tak jsme vzaliOlomouc a jsme spokojeni.Ta cen je včetně PK,Jo manža by moh být u Et,ale pokud nebude hlídání,musíme vzít i malého a tím padem to nepujde.A je to cca15minut na sále a frčíme domu 🙂

marmina
15. kvě 2012

ahoj @lolitka25 taky se přiznám, že před ivf jsem vyloženě stresy neměla. Začala jsem bláznit den před OPU a v den OPU jsem byla uzlík nervů. Pak už dobrý, jen to nekonečné čekání na test po ET.

lolitka25
15. kvě 2012

@marmina 🙂 verim ti... ja sa troska obavam vsetkych tych hormonov - ja som nikdy nebrala ani antikoncepciu a zrazu tolko zasahov :( och joooooooooj... ale co clovek neurobi pre splnenie sna....

saraha2
15. kvě 2012

@lolitka25 já z toho měla strach,ale neměla jsem žádné vedlejší účinky,ani nic jsem nepozorovala a to jsem měla docela vysoké dávky.....potom sama uvidíš,že ve srovnání čekání po Et to byla procházka růžovou zahradou 😉