1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
19. kvě 2012

V hokeji byli dneska jednoznačně Slováci lepší a budu jim ze všech sil fandit proti Rusákům 😉
Kelišky moje 😀 😀

winterska
20. kvě 2012

@verry ahojky, jak je? nějaké změny? dnes je 7ET - některé holky na koníkovi už testovaly a byly tam //, no já si ještě netroufám, pokud by tam // nebyly, času dost na špatné zprávy..

verry
20. kvě 2012

@winterska ahojky, u mě vše při starém. Jak jsi na tom ty?? 🙂
já teda nad testováním zatím ani neuvažuju....bojím,bojím...aby tam něco bylo.. 😕

sal80
20. kvě 2012

@winterska @verry Holky, nespěchejte s testováním. Nejdříve tak 10 den, ale to opravdu nejdříve... Ať vás neoklame Pregnyl... Držím palce, letošní květen je prý nějak obzvlášť plodný 😉

mia75
20. kvě 2012

@verry @winterska A nejaké symptómy sú? Ako sa cítite?

winterska
20. kvě 2012

u mě taky tak nějak stejně, včera jsem snědla hodně salátu ze zelí a o rána mi bylo těžko, ale už je líp..
někdy ale cítím bolestivá záda, snad to není přicházející ms.. snad je to jen měkkou postelí 🙂

winterska
20. kvě 2012

@sal80 nevím jak verry, ale u mě pregnyl ani ovitrelle nehrozí, KET byl až po ovulaci, která mi přišla přirozeně 🙂

verry
20. kvě 2012

@mia75 občas mě zabolí podbřuch, jinak nic nepozoruju..
@winterska já měla taky KET po ovolaci-přirozeně, ale pregnyl jsem dostala i tak. Tys ho neměla jako vůbec???

winterska
20. kvě 2012

@verry ne 🙂 byla jsem na UTZ 11DC(ve středu 9.5.) ještě tam byly folikuly a pak 13DC (v pátek 11.5.) už tam nebyly.. nebylo třeba žádné injekce 🙂

vall83
20. kvě 2012

Ahojte babulky...tak ja bych vam o priznakoch teraz mohla basne pisat.....je to hrozne....rano vstanu, este ktomu skoro, takze nevyspana, hlava ma boli ako kona, hned na zachod....no rozdichala som to na prvy raz....ani pohnut sa nemozem....zasa zachod, uz sem blila, uz rozdychavanie nepomahalo....oci ani otvorit nemozem.....ako ma ta hlava boli....o 10:00 som sa odvazila dat do puse chlieb a cistu vodu trochu.....zasa lehla do postele.....
bohuzial musela som zacat varit obed...pecene kura....fuj hroza...surove maso chytit do ruky priam ma napinalo....ta vona z toho zasa mi je z toho na bliti....ja sa asi ozaj zblaznim....len rozmyslam ci to je tym tehotenstvom, alebo ci to je tymi hormonami stitnej zlazy co mi chybaju,alebo ci to neni crena viroza.....
ale ta hlava to je neskutocne....baby pomoooooc.....

vall83
20. kvě 2012

mozem si dat nejake lieky od bolesti?

mia75
20. kvě 2012

@winterska @verry Teraz ste vlastne deň 5, že? Tak to ešte asi chvíľu potrvá 🙂 Drzime päste !!!
@vall83 Chudatko ☹ jedine asi spať a nech sa stará manžel.. Mne už chce asi to malinké vynahradiť tie stresy, lebo nebolí hlava, nie je zle, spím a jesť mi chutí 🙂

mia75
20. kvě 2012

@vall83 tak to neodporúčajú ☹ jedine nejaký slabý paralen, ale asi skús bez toho

vall83
20. kvě 2012

@mia75 zavidim....ale ja si myslim ze to bude tymi liekymi, gyndoska mi hovoila, ze ked nebudem mat v poriadku hormony stitnej zlazy bude mi velmi velmi zle....a je to tu...a este tyzden musim cakat na vysledky krv...este jeden cely tyzden...ja sa zblaznim....a to dneska manzel vecer odchadza na slovensko a vrati sa az v utorok a to ide tiez hned do prace, takze budem na malu a na vsetko sama...uz sa tesim....

rory_g
autor
20. kvě 2012

Holky Slovenky, co znamená slovo BELASÁ? Čtu knížku ve slovenčině a objevuje se to často, třeba belasé šaty, nebo belasé oči...myslela jsem, že je to šedé, ale potom psali o sivé farbě a šedá je sivá, ne? Děkuji 😵 😀

plumeria
20. kvě 2012

@rory_g Myslím, že je to modrá.
@vall83 Mně je včera i dnes taky nic moc. Mám zvýšenou teplotu a bolí mě hlava. Nevím, jestli to může být těhotenstvím nebo nějaká viróza. Už ať je to pryč.

vall83
20. kvě 2012

@rory_g je to belaso modra....teda nebesky modra...

mia75
20. kvě 2012

@rory_g Svetlomodrá 🙂 naši hokejisti (Slovan) ju majú v znaku. Najľahšie je asi dať do Google slovo belasa a dať vyhľadať obrázky 🙂

rory_g
autor
20. kvě 2012

@mia75 @vall83 @plumeria děkuju kočenky moje, ať je vám brzo dobře - ono to také může být počasím, pořád se mění tlak 😒 Zkuste hodně pít a třeba maliličkou procházku, nebo jen otevřené okno, třeba to trošku na to bolení hlavy pomůže 😉

winterska
20. kvě 2012

@mia75 když nepočítám den ET tak už vlastně 6. Den 🙂
Jinak jsem se musela vrátit do postele. Dala jsem si k snídani párek se horčici a chlebem a je mi pekne blbě.. 😝

mia75
20. kvě 2012

@winterska Ahaa, to uz je dnes 20teho 🙂 parek asi nebude bohvieco na tie hormóny 🙂 treba radšej zdravšie papať

winterska
20. kvě 2012

@mia75 vím ze parek neni nic extra, ale cely týden co jsem doma si poctivě dělám zeleninové saláty, tak to prr 🙂 možna mám nerviky na pochodu...

evikj33
20. kvě 2012

Ahojky 🙂 @vall83 Tabulková těhule,myslím že pulka paralenu by vadit neměla,jak jsem čekala malého tak mi to dr říkala,že lepší kousek tabletky,naž trpět.Nesmí se to ovšem přehánět.Jinak jak pujdete kolem lékarny na tu nevolnost se dají koupit Těhu lízatka,nemusíš ho slízat cele stačí ho trochu ocucat a jak uleví schovat na pozděj.(jsou celkem drahé)Tak hodně štěstí,ja jsem taky vařila a po objedě nějak vytuhla,ani se mi nechtělo z postele. 😝

dadenka111
20. kvě 2012

@radina jj do GF. ja to mam daleko tak 15-20min autom. podla dopravy.

evikj33
20. kvě 2012

@verry @winterska Holky prdte na testy a neplašte,ještě je opravdu čas,co tam je neuteče 😉

dadenka111
20. kvě 2012

@vall83 my sme prave domov objednali biolampu. od autonehody este obcas mavam bolesti chrbta a hlavy a zevraj ta biolampa pomaha. tak radsej toto skusim ako davat do seba lieky. duuufam, ze to pomoze.
tiez obcas neuskodi 1/2 tabletky paralenu a studeny obkad na celo, spanok a pit vela vody. 😉

sophie32
20. kvě 2012

Caute dievcata! Prosim vas, Utrogestan po odbere vajicok ste uzivali peroralne alebo intravaginalne? Mam ho dnes zacat uzivat, len som sa doktora nespytala, ze ako...nevedela som, ze je viac moznosti 🙂 vdaka

rory_g
autor
20. kvě 2012

@sophie32 ahojky, u mě bohužel nedošlo k ET, ale v plánu jsem měla psáno zavádět, dr říkala, že polykat je k ničemu, prý má mnoho vedlejších účinků a projde játry a nedostane se, kam má 😉

evikj33
20. kvě 2012

@sophie32 Zamně určo zavádě,při tom množství co mám bych při polknutí byla mrtvá.4-0-4 😝

sophie32
20. kvě 2012

@evikj33 ja mam tiez tak 4-0-4 🙂 Len ma zmiatol pribalovy letak, nevedela som, ze sa da aj peroralne 🙂