1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
4. čer 2012

@rox přesně, také nějak nechápu, proč dělají všechno pro to, abychom ty děti mít nemohly 😠 Mimochodem, červen je měsícem neplodnosti, takže máme trošku smutný svátek, takže bychom se s neplodností měly vesele rozloučit!!!! 😀
Jááák jako vadí káva?? Já piju tak 3 denně 😀 Sice rozpustnou s mlékem půl na půl...ale i tak...takže rozbalíme Caro, aúúúúúúúúúú 😲 😀
@marmina já nikdy neměla k IUI stimulku (v Podolí Clostil jenom) a dr to říkala jako novinku, takže nevím...každopádně je to hodně nefér 😕
@radina prodávají i bezkofeinové, vím nescafé, ale určitě jsou i jiné značky...

chmurkaxy
4. čer 2012

ahojte baby 🙂ako sa vam dari? dufam, ze vsetko je na tej nalepsej ceste za // alebo ich uz mate odlozene doma v zasuvke 🙂) my o par dni odchadzame z USA domov na Slovensko, ale kedze bude manzel doma len 5 dni, tak sa nam zase IVF odsuva na jesen, ach jaj. ako to vlastne je, ked mam schvalenu ziadost platnu do konca septembra? musim aj samotny ET absolvovat v septembri alebo staci zacat so stimulaciou?
@marmina @rox @rory_g

marmina
4. čer 2012

@chmurkaxy ahoj! s tou platností netuším!!! co je "jesen"? 😀 je prima že se už vracíte!

marmina
4. čer 2012

Holky, zítra to frčí! Pokud půjdu na KET, tak tabulka nebude! 😉

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 28.5. gyn. operace, 5.6. konzultace před 2.IVF – jen a jen dobré zprávy, žádné odklady! 🙂
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 5.6. KET – nervy pracují ☹
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), 2.6. stimulace na 1.IVF – vydrž, odměna bude sladká 😉
@radina (Antolská BA) 1.IVF odklad na červenec – ať jsi brzy o.k.! 😉

Tři mušketýrky na startu 😀
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 5.6. stimulace na 1.IVF – přejeme šťastný start!!! 😵
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 5.6. stimulace na 1.IVF – tobě taky!!! 😵
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 5.6. stimulace na IUI – a tobě samozřejmě takýýý!!! 😵 😵 😵 , 13.6. UZV

@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen (neúspěšné), 4 E zamrazena, datum KET tají 😉, ale my budeme držet palce 9. i 10.6. 😉
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF - ET 24.5. (1 E), zamrazeno nemá, 1.6. test //, 14.6. krev a UZV
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (25.5. ET 2 E), 2.6. pozitivní test
@kacaul (Gest Pha) OPU 23.5. (1.IVF) – 9 vajíček, ET 28.5. (1 E), 2 E zamrazena
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET se odkládá
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (DP)
@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 2.IVF červenec
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúsp., mrazáčky nemá), po imuno a genetice 2.IVF (červenec)
@absti (Gennet Pha) 4x IUI bez úspěchu, 1.IVF (srpen)
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (srpen) - vylepšují spermio
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@mortiiss (Gyn-Fiv BA) 1.IVF květen/12 (ET 18.5. 1 E, 3 E zamrazena), 1.6. potvrzení těhu
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 14.5. OPU (2.IVF), ET 19.5. (2 E), zamrazeno nemá, 7.6. krev, 12.6. kontrola
@winterska (Gest Pha) 3.IVF květen/12 - KET 14.5. (2 E), 29.5. oficiální potvrzení těhu, 8.6. kontrola – vypadá to na ♥♥
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET (2 E), 28.5. oficiální potvrzení těhu, 11.6. kontrola
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 7.1.13
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), UZV 5.6., TP 26.12.12
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP)

rory_g
autor
4. čer 2012

@chmurkaxy ahoj cestovatelko 🙂 To máš už žádost na druhý pokus? Já musím mít novou žádost...platí 3 měsíce, ale jak je to s čerpáním nevím...ale myslím si, že by mělo stačit začít se stimulkou, protože pojišťovna nám schvaluje léky, na které přispívá, vše ostatní si platíme...

radina
4. čer 2012

@rory_g Ja sa snazim uz niekolko dni pit 1 kafe a 1 caro , a davam si tam susene sojove mlieko s kalciom 😀
Raz som bola na preventivke a DR. co mi robila sono brucha mi odporucala uplne vylucit mliecne produkty, vraj aj to ma negativny vplyv na plodnost. Aj ona nemohla mat 10 r deti, tak mi tiez toto radila.....len co mame potom jest? vsade sama chemia....napr. taky margarin, len jedna molekula ho deli od toho ,aby to nebola umela hmota 😝

evikj33
4. čer 2012

@marmina No tak se na zítra pořádně vychrupej at jsi plná sil a elánu.Budu na tebe myslet at se brouček/ci pěkně zavrtají.Neboj stiháš v poho těhu vlnu,pak jen předáš štafetu 🙂 To to ale uteklo 😉

kcvrcekz
4. čer 2012

@marmina beruško tfuj tfuj tfuj 🙂

rox
4. čer 2012

@marmina Jesen je podzim 😀 To vis, my lingvistky to zname 😀 😀 😀
@chmurkaxy A kam pak zase frcite kdyz bude doma jen 5 dni?
@radina Ja teda nejsem chemik, o te jedne molekule jsem to taky cetla v emailu, ale podle me to byla poplasna zprava, to proste nemuze bejt pravda. Koukni na slozeni plastu a slozeni margarinu - vzdyt to jsou uplne jine suroviny, jedna molekula to fakt nemuze zmenit!
Jinak ale teda nevim fakt co jist a pit - nic se nedoporucuje. Uz ani obycejna voda...takze asi dieta.

verry
4. čer 2012

@marmina zejtra si to užij! držím pěstíky 😉

rory_g
autor
4. čer 2012

@radina no přesně, hnusy jsou všude, v jídle, pití, vzduchu...
@marmina Beruškooo, na tabulku .... Bílý Tesák, jak bylo včera ve filmu 😀 Hlavní je KET a BUDE!!!! Celý den na Tebe budu myslet a podej hlášení, jestli budeš mít dvoj nebo trojčátka 😅 😀 😀 🤐

chmurkaxy
4. čer 2012

@marmina marmi, jeseň je podzim 🙂 asi prichadzaju do uvahy koniec septembra, zaciatok oktobra (zari-rijen), dufam, ze som to napisala spravne, inak sa aj budem hanbit, ze som chodila na uni v Brne 🙂)

chmurkaxy
4. čer 2012

@rory_g aha, to by bolo super, lebo sa to snazim nejak napchat do rozvrhu, aby sme to stihli vyuzit a zaroven vyuzili aj mozno zase jediny volny tyzden, co bude na jesen manzel na Slovensku 🙂) inak, uz sa strasne tesim na Filipiny, hlavne na tie masaze, tu v USA alebo u nas v Europe su hrozne drahe, tam ta odmasiruju za 80 korun celu hodinu 🙂) len potom som hrozna zavislacka a chodim skoro kazdy den, tak uz sa na mna divne pozeraju, ci som sisi :D ako sa mas?

rory_g
autor
4. čer 2012

@chmurkaxy hihi tak se objednávej rovnou na jméno Sisi 😀 Ale tu na Filipínách asi neznají 😀 Mě čeká IUI a potom asi ještě jedno v červenci a v srpnu se snad konečně zase vrhnem na IVF, změní mi protokol a věřím, že tentokrát to dopadne 😵

radina
4. čer 2012

@rox Ja som to videla v nejakom dokumente 😝 .. ale asi je to hovadina, i ked margarin je rastinny tuk, cize je vyrabani chemicky tak ci tak 🙂....Prednedavnom som zasa citala, ze by sme nemali jest hrasok, lebo vraj podporuje tvorbu estrogenu..
A aky je problem s obycajnou vodou? 🙂 Ta u nas je dost tvrda, tak sme si kupili Brittu, odvtedy nemam v kanvici vodny kamen. 😀

marmina
4. čer 2012

Holky, díky za podporu 😵 😵 😵

rox
4. čer 2012

@radina Ja s vodou problem nemam, ale dneska jsme probirali, ze pry se ani voda z vodovodu uz nedoporucuje, takze asi fakt budeme zit ze vzduchu....ne ze by to nam tloustikum nejak uskodilo 😀 😀 😀

marmina
4. čer 2012

Někdy mám z toho co se doporučuje a nedoporučuje deprese 😒 Před třemi lety jsme vyhodili mikrovlnku, vodu máme naštěstí dobrou z vodovodu a mažeme si normální máslo.... 😉

radina
4. čer 2012

@rox Fuu, tak to uz je nejake prehnane, hlavne ze u nas bola kampan na vodu z vodovodu, aka je zdrava 🙂
Ako je pravda, ze som znechutena, ked vidim najma zeleninu v ovocie v hypermarketoch, to je fakt humus. Preto som si na balkone posadila jahody, no neviem co z nich bude pri takomto pocasi 😎

chmurkaxy
4. čer 2012

@rox tento raz opat na Filipiny na 3 mesiace, uvidime, kam nas potom poslu a ci vobec.. kvoli manzelovi dufam, ze tam bude cestovat este velmi dlho, lebo je to zmena oproti jeho stalemu slovenskemu dzobu, no a dost sa v tomto novom nasiel.. mne je obcas trosku smutno, lebo ved povedzme si pravdu, ze cele dni byt sama doma v prostredi, kde sa za 3 mesiace neda najst az tolko kamosov, no zase, nechcela by som byt bez manzela tak dlho, tak to asi vydrzim 🙂

saraha2
4. čer 2012

@radina to mě mrzí..to nejde nějak vyoperovat??mě to pozdržel ten polyp,ale ten odoperovali..aspoň doufám teda...a za jak dlouho to má zmizet po antikoncepci?

evikj33
4. čer 2012

Holky prdte na to,všechno z mírou,dnes je nezdravé maslo,zítra margarín,pak zas vejce.Někdy mám dojem že je to zrovna to zboží kterého je méně a tak ho shaní a doporučí to čeho je přebytek.Jinak voda s vodovodu je určo lepší než balená,je čerstvá a podléhá přísnějším kontrolam.Jinak máme souseda před týdnem slavil 91 je akorát trochu hluchý,jinak jezdí na kole i se ženou a té je 89.A jezdí s konevkou pro mléko od krávy,jí med,máslo,sádlo,ale vše většinou domácí a králiky,vepřové....akorát nepije kafe a alkohol.A nejsou obézní.

saraha2
4. čer 2012

@marmina budu se snažit přinést dobré zprávy..akorát doktorka mluvila o ultrazvuku,ale ten se nejspíš konat nebude,protože jsem to měla dostat ve středu,tak jsem si říkala,jak to pěkně stihnu s ultrazvukem-asi to chce zkontrolovat a zase nic ☹ ....takže počítám,že snad příští měsíc to jistí!!!doufám....ted se budu těšit každé ráno na tvé zprávičky!tak mě to uteče raz,dva 😉

saraha2
4. čer 2012

@verry pamatuješ si,jak jsem ti po ET tenkrát psala,že jsem si vypočítalka termín porodu podle toho na netu??a že mě to vyšlo na 24.12?tak ta,co byla se mnou má od dr.termín 23.12..takže internový kalkulátor je docela přesný,že? 😉

chmurkaxy
4. čer 2012

@rory_g juuuj, drzim paste 🙂 niekde som citala, ze rok 2012 ma byt velmi plodny, tak verim, ze sa to tu vsetko podari a na MK uz nebude mat kto chodit si po rady, uz len ukazovat si navzajom fotky babatiek 🙂))
kamosom sa vcera narodila mala, take krasne male nununu, bratovi sa narodi babo v juli, bratrancovi v auguste, takze aspon budeme mat do jesene koho kocikovat 🙂) inak, citala som nieco o piti bieleho vina na zlepsenie sance, ze sa nieco uchyti, o tom vies?

radina
4. čer 2012

@saraha2 Ahoj, mala by to byt vodova cysta, ta vznika z neprasknuteho folikulu a vascinou sa vstrebe. Sem tam nie. V minulosti mi zabrala injekcia do prdele a vitamin B vo vysokych davkach. Ak ma to bude boliet este tyzden, tak si pojdem k mojej gynekologicke , nech tomu pomoze. Neviem ci ta antikoncepcia je na to, ja si myslim, ze skor aby mi nevznikol dalsi. A tento sa snad este pocas tejto mrchy vstrebe.
Polyp som este nemala, citila si, ze ho mas? lebo ja cystu vzdy citim, bolest mi vyraza az do krizov. kedy zacinas potom s ivfkom?

verry
4. čer 2012

@saraha2 tak to teda jooo...měla jsi to spočtený dobře. No tak to budou mít krásný dáreček 🙂
jináč kočko, zejtra držím pěstě, at se pěkně domluvíte na další akci 😉

mmirunda
4. čer 2012

@radina neboj po antiku by měla prasknout jinak jí odsají ....

mmirunda
4. čer 2012

@marmina Držím ti na zítřek pěstičky, moc moc ♥

mmirunda
4. čer 2012

@radina Taky mě to bolí, ale když jsem byla na konzultací před IVf tak mi dr.řekl, že pokud do začátku stimulace nezimizí, že ji odsají a bude, ale te´d mi při ms mrcha nepraskla 😠 😠 je tam furt, cítím ji