1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

absti
7. čer 2012

@mmirunda

@kiwisek
@kcvrcekz
- koukám, že jsme stejně staré kočky 😉 věk 27-28

kcvrcekz
7. čer 2012

@absti Jo jo jsme..🙂

absti
7. čer 2012

@kcvrcekz
a ty jdeš na první IVF?

kcvrcekz
7. čer 2012

@absti Já už mám za sebou ET. Nepodařil se (respektive bylo jen biochemické těhu) a teď nás čeká KET. Ty jsi na tom jak?

pupidu
7. čer 2012

Ahoj holky, tak se po pár dnech hlásím 🙂 V úterý jsem byla na KET (měli jsme zamražená 2 embrya), tak doufám, že tentokrát nám to vyjde. Ale musím přiznat, že su z toho trochu nervózní a nějak nedokážu myslet na nic jinýho 😒 Někde jsem četla, že KET bývá dokonce úspěšnější než ET s "čerstvými" embryi - co si o tom myslíte? 🙂

absti
7. čer 2012

@kcvrcekz
Nás čeká první IVF v srpnu a to z důvodu zvýšeného počtu NK buněk( autoimunita). Jinak jsme oba ok.
Co je to biochemické těhu??

kive76
7. čer 2012
mmirunda
7. čer 2012

Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😀 😀

mmirunda
7. čer 2012

Já v té práci asi dneska umřu, ale zase mám dobrou náladu, chtělo by toho využít

petruska83
7. čer 2012

@danny38 Určitě // zůstanou .... Jsi statečná....Já byla včera na odběru vajíček, nakonec jsem si doplácela taky ten fostimon 17 ampulek,ale nakonec jsem měla 6 vajíček a na transfer jdu asi v pondělí...Tak se drž a kdy jdeš na krev?

petruska83
7. čer 2012

@pupidu Myslela jsem na tebe...Je super, že se podařily embryjka rozmrazit....Tak pěkně odpočívej, ať ti to rychle uteče a kdy jdeš na krev? Musím ti říct, že to včera nebylo nic moc po tom odběru vajíček, rozhodně to nebyla žádná sranda. Břicho mě dost bolelo a celý den jsem prospala...Ale stálo to za to, když to napřed s tou stimulkou vypadalo bledě a když mi řekli, že mám 6 vajíček,tak mi i slzička ukápla... a zítra si budu volat, kolik máme embryjek a věřím, že bude taky něco na zmrazení...

rory_g
autor
7. čer 2012

@kcvrcekz 32 😉
Jinak holky, já bych nedělala uzamčenou skupinu - na co? Teda, jestli těhulky chcete, tak proč ne, do toho nikomu nemluvím 😀 ale líbí se mi, že je to tady otevřené, bavíme se o všem a kdokoli nový se může přidat a nejsou tu jen příspěvky typu "napiš zakladatelce, aby Tě přidala" a pak přijdeš do té uzamčené a stane se Ti do Danny....
@petruska83 kolik tak stojí Fostimon? Kdyžtak do IP, jestli nejsi samoplátce, děkuju 😉 Asi mě bude čekat, tak abych věděla 🙂
@pupidu spousta holek to tu říká a i se jim KET povedl a ET ne, tak moooc držím palce 😵

vall83
7. čer 2012

ahojcek babulky zasa sa hlasim.....u mna vsetko dobre, krv uplne ustupila, a blbje mi je uz iba z liekov...tak ich pomalinky asi zacnem vysadzat? do kolkeho tyzdna tehotenstva ste brali ten ultros?
inak baby co uz ste tehulky, a hlavne tie co mali problemi ako ja..... kedy ste zacali s manzelom to , no sak vite....kedy ste sa zacali milovat? no viete ja to mala koplikovane a zakazane uz pri stimulke, aj po vybere vajicek lebo som ichmala vela, a stale nam to zakazovali, no ked som doteraz krvacala tiez sme nemali odvahu....no tak kedy...? no priznam sa ze sme vecer skusili... 😅 😅 ...mohli sme? u dr. sme sa vzdy zabudli spytat...
marminka je mi to moc moc luto...aj tak nechapem preco sa nepodarilo ich rozmrazit, ked pri zamrazovani boli dobre...

mmirunda
7. čer 2012

Holkýýýýý já chci ale aby se mi podařil ET 😔 😒

vall83
7. čer 2012

@mmirunda ahojcek, tak mi napis do IP kam poslat ked budem na slovensku poslem... 🙂

jika10
7. čer 2012

@pupidu Ahoj, nevhci nic zakriknout, ale nam se treba Et s cerstvymi embrousky nepovedl a ted jsem byla 21.5. na KETu a mame pozitivni testiky i krev je OK, takze nam KETik vysel na jednicku z hvezdickou a jeste podtrzenou 😉

anina32
7. čer 2012

@vall83 Ahoj, já jsem brala utroš až do 12 týdne, až teprve potom pomalu vysazovat. Sexík mám zakázaný pořád, protože jsem ve 20 týdnu začala krvácet a skončila na týden v nemocnici s hrozícím potratem. Takže magnézko, bez sexu a bez koupání, můžu jenom sprchu. Jinak mooooc držím palce 😉 😉 😉

vall83
7. čer 2012

@anina32 dakujem za odpoved, no i mne dr. hovorila, ze dlhsie ako do 13 tt by som to nemala uzivat...tak este chvilocku pockam a potrapim sa som teprva 8+2 tt..... ach jo tak to mi je luto, ale neboj, to zvladnete, aj magnezium papam stale...asi aj budu...a hodne bananov mi aj nakazali, ze aj tam je magnezium....ale pred tym nez si zacala krvacet ste mohli?

evikj33
7. čer 2012

@marmina @winterska Ahoj holky dnešní info od dr.Krev nabraná,dokonce byla sestřička tak hodná že vzala i 1skumajznu na endo a já si jí tam pak jen zanesla a pan doktor byl stejně zvědav jako já 🙂 Takže udělal UTZ a mimoděložko to není 2 bublinky jsou v děloze 🙂

anina32
7. čer 2012

@vall83 Když jsem pak vysadila utroš, tak jsme opatrně zkoušeli, po tom krvácení už ne. Ale už to klepe na buben, tak už to nějak vydržíme 😉

pupidu
7. čer 2012

@petruska83
@rory_g
@jika10 Holčinky, moc děkuju za povzbuzení. Sice to neovlivníme, ale potěšily jste mě 🙂

@petruska83 No tak to mám i za tebe velikou radost! 6 vajíček je super! Napiš, až budeš vědět, jak to dopadlo s embryjkama. Nechali jste děla ICSI nebo PICSI. Budu na tebe moc myslet! Jinak já jdu na krev až 18.6., ale su pořád na neschopence, tak budu odpočívat 🙂
@jika10 Moc gratuluju, těhulko 😵 Možná to bude znít divně, ale cítila jsi nějak, že bys mohla mít pozitivní výsledek?

marmina
7. čer 2012

ahoj @vall83 ve tvem pripade bych byla pri tuleni asi dost opatrna, preci jen neni to tak dlouho co jsi prestala krvacet...ale chapu, ze nekdy se porucit neda 😉
Taky nechapu, proč ani jedno nevydrželo ☹ Už na to nechci myslet, brzy jdu do jiného centra a začínám znovu 😵

marmina
7. čer 2012

@kcvrcekz Souhlasím s @rory_g nač zakládat další novou diskuzi (a navíc uzavřenou), potom bych to tuplem neuhlídala 😅
@jika10 gratuluji k úspěšnému KETu
@petruska83 a tobě přeji silná a zdravá embryjka 😵

kive76
7. čer 2012

@marmina ahojky, a kam přecházíš?

marmina
7. čer 2012

@kive76 jdu do libereckého Gennetu, budu to teď mít mnohem blíž! takže i dost ušetříme

unkarka
7. čer 2012

krásné ránko všem 😀

evikj33
7. čer 2012

@petruska83 Gratuluju k urodičce at se bublinkám daří 😉

marmina
7. čer 2012

@kive76 zapomněla jsem tě pochválit za fotku 😉 a co ostatní? ještě tady máme pár kreslených 😉

jika10
7. čer 2012

@pupidu No necitila, byla jsem si na 100% jista ze zase nic, ale pak me zacaly bolet prsa a jednou rano mi bylo blivno a snidani jsem do sebe soukala hodinu. Protoze kdybych se najedla rychle, tak by asi skoncila nekde jinde, nez u me v brise. No a ted den jsem si udelala testik a byla tam druha carecka

pupidu
7. čer 2012

@jika10 no teda...To je ti špatně už tak brzy? Myslela jsem, že to začíná až trošku později. A špinila jsi nebo zakrvácela, než jsi šla na krev?