1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
10. čer 2012

@danny38 Být to u chlapa, dítěte se nikdy nedočkáme

rox
10. čer 2012

Ja jen premejslim, kdyz mam v jednom vajecnik 4 foliky 15 mm (a mozna budou 20), tak jak ty vajecniky vypadaly od Vall, kdyz jich v jednom mela pres 20 po 2cm!!!! Ja si to ani neumim predstavit jak se tam vesly 😀 😀 😀

rox
10. čer 2012

@mmirunda neboj, budem te drbat za uchem at jsi v klidu 🙂

mmirunda
10. čer 2012

@rox Děkuju 😵 😵

kacaul
10. čer 2012

@rox no vidíš, to já jim věřila a ani mě nenapadlo, že by mohly prasknout špatně, ale ono je to asi fakt těžké, každá jsme jiná a doktoři jsou taky jen lidi, ale v tvém případě bych se toho nebála. To se asi může stát jen vyjímečně. Je pravda, že vajíček jsem měla míň než foliků, ale nevím proč 😲 .. Taky jsem byla na Kubě, ale s mančou, takže nic 😀 hehe. Ale u mě je to stejně pasé bez hormonů nemám cyklus 😖

danny38
10. čer 2012

@mmirunda Podpoříme tě, neboooj 😉

danny38
10. čer 2012

@rox No, taky jsem nad tím zapřemýšlela 😀

kacaul
10. čer 2012

@mmirunda tak nic nehledej a nestuduj.. Buď v klidu, všechny to zvládneme. 😎

mmirunda
10. čer 2012

@danny38 Já vím, proto jsem tady a děkuju 😵

evikj33
10. čer 2012

@rox Tak at ta kontrola zítra dobře dopadne a jsi chovná slepička a brzo i s kuřátkem/kama 🙂 Jinak všem co zítra mají duležitý den přeji at dopadne co nejlépe.

mmirunda
10. čer 2012

@kacaul Jééé děkuju, doufám, že příští rok touto dobou budeme maminky všechny nebo aspoň těhulky určitě 😵 😵 a ty se těš na KETík bude to super 😉

kacaul
10. čer 2012

Já jsem tak nějak prořvala celé dopoledne, ke všemu jsem byla dome sama. A i naše čubina, když mě viděla, tak šla radši pryč 😒 nebyla na ty moje scény moc zvědavá .. je fakt, že poslední dobou mám pocit, že mi hrabe. Mohla bych dělat profesionální plačku 😀
Holky ještě se vás zeptám, myslíte, že mam dál brát utrogestan? Už normálně krvácim a bolí mě břich a to pekelně. Už ho nechci, ale ve zprávě mam, že ho mam případně polykat až do kontroly, ale přijde mi to jako nesmysl. Co myslíte?

evikj33
10. čer 2012

@kiwisek Já bych ho asi nebrala,ale je to jen muj os.názor.Pokud jsi si jista že nemužeš být těhu.

rox
10. čer 2012

@kacaul Ja taky mela brat utros az do kontroly krve,ale taky jsem se na to vyprdla kdyz jsem zacala krvacet. Podle me to je zbytecny, akdybych naaaaahodou byla tehu,tak bych necekala ,ze mi to ze ho vysadim nejak uskodi. Obecne ma tehu probihat bez neho. Takze pokud to neni spineni ale opravdu krvacis a test mas snehobilej tak bych ho vysadila.

kacaul
10. čer 2012

@rox máš recht .. Už ho nebudu brát a zítra tam zavolám. Díky 😉

kiwisek
10. čer 2012

@foryou25 @marmina @mia75 @rox - holky, moc díky za podporu!! pomohli ste mi a už si nepripadam tak blbo 😉 tak to skusim a uvidime... snazim sa nerobit si nadeje, ale akosi to nejde 😖 tak snad 😉 manzelikovi som ani nevravela.. nech sa zbytocne netesi, co ak to nevyjde... tak ja to vezmem ako pokus..

danny38
10. čer 2012

@kiwisek Určitě tam na ně zítra vběhni, za to nic nedáš 🙂

marmina
10. čer 2012

@kacaul souhlas s holkama, taky jsem utroš vysadila (když jsem krvácela a měla test negat.)

marmina
10. čer 2012

@mmirunda nedělej si stresy moc dopředu, podívej se, máš v tabulce bejvák hned vedle těhulek, tak tam za nima choď na návštěvu, oni tě pozitivně naladí a nakazí bacilama co nosej miminka 😉

b.bardyova
10. čer 2012

Ahojte Kocky rada by som sa pridala..ja mam za sebou 2 IUI neuspesne ..teraz sme si dali s manzelom pauzu ale chystame sa na IVF

danny38
10. čer 2012

@b.bardyova Ahojky, zdravím tě a vítám mezi námi 🙂

dadenka111
10. čer 2012

@marmina Ahojky. Dakujem. Ja som uz straaasne zvedava co bude zajtra. Vcera ma neskutocne bolela hlava. Vecer uz som si musela dat panadol, lebo by som asi nezaspala. Mam dnes za sebou 6tu injekciu a tie vajecniky uz zacinam citit. Nieco sa tam hadam deje a pekne rastie. Napisem zajtra poobede aky bude dalsi plan so mnou 😉 @rory_g @zana21
pekny vecer

winterska
10. čer 2012

@verry myslím na tebe zítra 🙂

unkarka
10. čer 2012

ahojky děvčata teda ja nez to tady vse prelouskam tak je noc 😀

@kacaul ja jsem si taky poradne zabulela a ulevilo se mi.Tak ted hura do dalsiho pokusu a hodne stesticka.

marmina
11. čer 2012

ahoj holky 😵
Kdo máte zkušenosti se štítnou žlázou, co si myslíte o tomto: Těsně před IVF mi dělali v CARu odběry na šž o výsledcích mi nic neřekli, normálně jsem šla na IVF, kt. bylo neúspěšné. Asi za měsíc mi endokrinolog i na imunologii zjistili autoimunní zánět a dr. z imuna říkala, že to je pravděpodobná příčina neuhnízdění embrya. Je možný, abych měla měsíc předtím dobré výsledky? Mě se to nezdá, mám pocit, že mi o tom v CARu neřekli ☹ Zkouším z nich ty výsledky šž před ivf vymámit, ale zatím dělaj mrtvýho brouka 😠

rox
11. čer 2012

@marmina tak to ti nepovim kocko ale obecne autoimunita je spatna a mohlo by to vadit. Ale to je muj laicky nazor. Ze by ti to nerekli a soupli te do pokusu kvuli prachum? To je snad na zalobu!! Nespravna lekarska pece a postup!
Ja jsem ted u dr a cekam na UZ tak pak pisnu.

zelvik
11. čer 2012

@marmina Ahojky, no já nevím, neumím posoudit, jak háklivá je šž a jak rychle třeba reaguje na různé dávky hormonů kolem. Pokud je nereálné, aby se po měsíci výsledky zhoršily takhle radikálně, tak bych to asi řešila, proč k tomu došlo. Jestli chyba v laborce, nebo záměr - ale to proboha snad ne, kde už bychom to byli?!?!?!?!? 😒
@rox Tak co UZ, jak to dopadlo?????

lolitka25
11. čer 2012

ahojte kocky 🙂 no tak termin sa nam blizi - okolo 2.7. ideme na prvu injekciu decapeptylu do gennetu a zaciname dlhy protokol.... bojim bojim 😀 😀 😀

alinah
11. čer 2012

ahoj holky,
nemam naprosto sanci vas za ten vikend docist...

@marmina - vyzadej si opis karty. v Pronatalu to stoji 200 ale tam by mely byt i vysledky laborky ne? nebo v Gennetu jim rekni at si vyzadaji tvoji kartu a je to zadarmo.

zelvik
11. čer 2012

@alinah Ahoj, copak za víkend? Já měla skluz týden a včera jsem to četla skoro 2 hodiny 😀 Drbny jedny🙂