1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

dadenka111
12. čer 2012

Ahojte baby. Uz 7dni picham injekcie Gonal a vcera aj Luveris. Dnes uz budem ma 3injekcie Gonal, Luveris, Cetrotide. Dnes ma aj zacali viac boliet vajecniky. Aj na dotyk aj ked si sadnem... Aj vas to tak bolelo? Snad ma to uz viac boliet nebude. Kontrolu mam az vo stvrtok 😒

tutti7
12. čer 2012

Ahoj po delší době🙂 Děkuju všem, co mi psali návrhy, do kterého centra jít!!! Trvalo to nějakou dobu, než jsem se prokousala vším, co která klinika nabízí a nenabízí🙂 Nakonec se rozhodujeme mezi Reprofitem a ReproGenesis!! Vzhledem k tomu, že v Reprofitu je docela dlouhá čekací doba na vajíčka tak nevím? Byli jste některá na klinice Reprogenesis? Píšou tam, že na darovaný vajíčka se nečeká, což je v našem případě docela zásadní inofrmace:( Tak kdyby jste měla nekterá zkušenost, dejte mi vědět. Jinak se asi zkusíme objednat tam i tam na nějakou konzultaci a uvidíme 🙂Dám vědět, co jsme se dozvěděli a jaký jsou naše šance!!!!🙂

rox
12. čer 2012

@kacaul No vis, ja se nehadala, me nastval tak jsem se urazila a on zacal delat sceny ze jsem urazena. A kdyz ital dela sceny tak zapomente na italske filmy,to je slaby odvar. Tak jsme se pohadali az pak 🙂 Jsem mu napsala mejla, ze zejtra ma bejt v 8 pred gennetem tak jsem zvedava zda dojde 😒
@unkarka Ja ti jsem tak nejak divne v klidu. co ma byt bude. ty nervy prijdou asi az po transferu.
@danny38 Danny bud hlavne v klidu, potrebujes byt v klidu. Kdyz se ztrati dite tak to jsou nervy to je jasny, navic kdyz neni tvoje a ty to musis resit 😒 😒 Anavic kdyz je to fracek kterej se flaka po lese misto aby si uvedomila, ze rodice maji sakra strach.
@petruska83 To nevim ale v pripade problemu navrhuji jedno dite z tveho vajicka + darce a druhe dite z darovaneho vajicka + jeho material 😀 😀 A budete spokojeni oba.
@danny38 to ja tu komunkaci vyresila tak, ze jsem ani nesla domu,ale sla do sveho bytu (kde se teda jinak nezdrzuju a uz tam skoro nic nemam, ale odmitla jsem se ho vzdat, asi jsem vedela ze budu potrebovat nekde prespat 😀 😀 )

rox
12. čer 2012

@kcvrcekz No ja vcera takychodila jako stara baba , vecer si pichla ovitrell a cekala jsem dneska krece, jako vzdy....a nic. je mi dobre! Taky to nechapu. Se bojim jestli ovulka nebyla nahodou vcera 😲

kcvrcekz
12. čer 2012

@rox to né ono to tělo reaguje řekla bych pokaždé jinak🙂.

unkarka
12. čer 2012

@danny38 bud v klidu a nenervuj se 😉

unkarka
12. čer 2012

@rox prave ze po transferu budu v klidu a vse hod za hlavu 🙂 budu na tebe myslet.

unkarka
12. čer 2012

Holky tak jem doma uz 14 dni a uz se pekne klackuju a nudim.Jsem protivna sama sobe jeste ze je manža v Dansku.Vcera jsme spolu mluvili pres skype a stacila jsem ho tak nas.....ze mi to tipnul 😀 Kdyby aspon bylo hezky a mohla jsem se valet u bazenu ale ono prd 😒

rox
12. čer 2012

@unkarka To musela byt zajimava debata na tom skypu.....koukam ze to fakt bouri vsude, moje kamaradka je taky naprdena na toho jejiho a bude hur, pac maji dneska vyroci svatby a ona uz ted vi, ze on si urcite ani nevzpomene, takze dneska spi v obejvaku 😀

pupidu
12. čer 2012

@unkarka Něco mi o tom povídej...já su doma už přes 3 měsíce 😀 Sama sobě su někdy protivná 😅

zana21
12. čer 2012

@dadenka111 Já cítím jen mírné píchání, ale mám je malinké, tak že bohužel neporadím Prosím tě kchci se zeptat, v kolik si co pícháš. Já mám menopur večer od 20:00 do 20:30 a cetrotide mám začít píchat dnes v 21:00. Máš to také tak?

Holky, že ty chlapi pořád někam jezdí. Mě se teď vrátil po 2 měsících doma a dnes mi volal, že se přihlásil do interního výběrovýho řízení, že by zase 25. odletěl. Jen doufám, že do té doby stihneme OPU…ale to určitě, ale i tak 🙂 Buď hclapi někam jezdí, nebo s..ou 🙂

kcvrcekz
12. čer 2012

@danny38 Teda koukám, že toho klidu moc nemáš, ale opravdu se na to vyprdni a nenervuj se... Ona asi taky moc nervy nemá, když takto zdrhá...☹ A ty teď potřebuješ hodně klidu.🙂 Takže žádné stresy...🙂 Ano😉

dadenka111
12. čer 2012

@zana21 Postupne si zaradom pichám od ôsmej večer. Najskôr Gonal potom Luveris a dnes aj prvý krát Cetrotide. Mne vôbec nehovorili kedy čo mám pichať. Ibaže si mam pridať to a to. Tak to beriem v podstate naraz, ale aj tak mi to trvá viac ako 20minút kým to všetko zmiešam, natiahnem a pichnem. 🙂

unkarka
12. čer 2012

@zana21 no kolikrat si rikam uz aby zas jel 😀 on je tyden doma a tyden na cestach.Ale pak kdyz zas odjede tak uz si rikam aby prijel tak ja nevim co je lepsi:DDD

rox
12. čer 2012

@unkarka Ta chvile kdy dojede. To ti jeste nestaci list na nervy, jses ve stavu ze ho chces mit doma a jeste se nestacis tesit na to az vypadne 😀

unkarka
12. čer 2012

@rox :DDD

evikj33
12. čer 2012

Ahoj holky dnešní info Mimi jsou stále Dvě i se srdeční akci,jsem předána ke svému gyn.Fotečku hodím večer,budu později pa 😎

rox
12. čer 2012

@evikj33 to je skvela zprava, tak at se te jeste tak 8 mesicu obe dve poradne drzi!!!!!

unkarka
12. čer 2012

@evikj33 to je SUPÉÉÉÉR 😀

alinah
12. čer 2012

@evikj33 gratuluju!

zana21
12. čer 2012

@evikj33 Velká gratulace 🙂

danny38
12. čer 2012

@evikj33 Jéééé, dvojčátkaaaa 🙂 Obrovská gratulaceeee 😉

mmirunda
12. čer 2012

@evikj33 Moc gratuluju, dva mímísci 😵 😵

verry
12. čer 2012

@evikj33 suppééér 😉 gratulacééé 🙂

danny38
12. čer 2012

Tak dnes po telefonu se manžel bavil normálně, aspoň že tak 😀 Mám se prý na tu jeho narušenou dcéru vykašlat a nemám se kvůli ní vůbec nervovat a taky to tak udělám 🙂 Mě akorát včera naštvalo, že ona je schopná lhát, že utekla kvůli tomu, že se vůbec nevidí se svým tátou a dokáže svádět vinu na mě, že jsem jí ho vzala, ale přitom utekla jen proto, že měla jít s mámou do školy k řediteli, aby řešili její neomluvené hodiny ve škole (za 2.pololetí nějakých 100 hodin). O víkendech je většinou u kamarádky, kde jsou samozřejmě i kluci a vesele tam chlastaji, ve 14-ti letech, hnus. A to ještě dneska v práci šílenej mazec a jako bonus jsem měla seřvání od ředitelky 😀 Takže doufám, že zítra se probudím a půjde vše v klidu a v pohodě 😀 Jak jsem byla od včera tak vzteklá, zbyl mi tady ještě jeden testík, tak jsem si řekla, za 2 dny jdu na kontrolu tak to ještě otestuju, jestli se mimísek nevyděsil a neutekl, ale mám klid na dušičce, je tam pořád 🙂 Bude to bojovník po mně 😀

verry
12. čer 2012

ahojte holčiny moje, dnes jsem byla u svého gyndaře a toto je náš první UTZ.
Mimísek má asi 7-8mm 😵
takže Vám všem posílá velkýýý pozdrav 😉 😵

kcvrcekz
12. čer 2012

@tutti7 To je ta klinika na Hlinkách? Ta je teď řekla bych úplně nová ne?

kcvrcekz
12. čer 2012

@danny38 No vidíš manžel je rozumnej chlap, což tedy podle toho co popisuješ jeho dcérka moc není...Fakt na ni peč. Je vidět, že s ní puberta mlátí jedna radost teda....Grrrrr. A mimisek nemá kam utíkat když má takovou šikovnou maminku..:.)

rox
12. čer 2012

@danny38 No ta holka ma fakt nejaky problem, a meli by to rodice resit, a ze ji nechavaji u kamaradky s klukama v jejim veku? No nevim....jestli to neni jejich alibismus, ze on zklamali tak holce vsechno dovoli, ale to podle me neni spravna cesta. kazdopadne ty bud s tvym bojovnickem v klidu!!! A holku poslete k psychologovi at si s ni promluvi, co ji trapi a proto dela kraviny, at si nepokaka zivot.
@verry Krasna bublinka!!!! Kolkaty to je tyden?

kcvrcekz
12. čer 2012

@evikj33 Jupííííí dvojčátka..🙂 Gratuluju..🙂 Moc moc mooooooooooooooooooooc