1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mia75
26. čer 2012

@ivapo a dal ti nejake lieky? Ja som tu uz 12dni. Uz by som aj išla dOmov ale kŕče a špinenie dnes ☹ nech sa ti to nerozbehne, mimi prežije špinenie 🙂 uvidíš ho na Ultrazvuku čoskoro 🙂

ivapo
26. čer 2012

Tak koťátka....!! Přeji krasnou dobrou noc!! 😉

ivapo
26. čer 2012

@mia75 tak śup šup honem domu.. Moc na tebe budu myslet A uz máš vse o.k.. Drž se .. .. Pevne nervy přeji.. To musíš zvládnout !! Mysli pozitivně.. Hlaď bříško! 🙂 . A vše pak bude na dobré ceste!!!

kive76
27. čer 2012

@marmina ahojky, předtím jsme to špatně napsali...z první imunologie mi vyšlo, že mám alergii na spermie, tak beru prednison, a ted toho 26.6. byla kontrolní imunologie a výsledky budou za měsíc...jestli se to zlepšilo, jinak ted mám zánět močáku...kamarádka říkala, že tomůže bejt z toho jak ted beru ty kotikoidy, že jsem oslabená...menzes jsem dostala o tejden dřív...to mě teda zajímá, co dalšího mě ještě potká..

a bolej mě prsa...ale dr.Madar z Podolí tvrdí , že z toho prednisonu to nemám..a dr. z gynekologie mě prohmátla a taky nic nenašla, a obvodačka říkala, že jsou to hormony..

marmina
27. čer 2012

ahoj @kive76 tak dobré zprávy za měsíc 😉 s tím zánětem to je pech, vůbec bych se nedivila, kdyby za to mohl prednison 😒 na to jsou dobré brusinky

mmirunda
27. čer 2012

Dobrééééééééééé ráááááááááááááánko :
Mrcha dorazilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a bez vyvolávačky jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaaaajooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀

marmina
27. čer 2012

@mmirunda 😀 😀 😀

cisielko
27. čer 2012

@mmirunda no ved to, že sa to môže stať ☹ asi ma porazí..ale dakujem, ešte skúsim pozistovať čo sa deje a ako to ovplyvní pacientov 😝

@malinka_02 no včera v správach dávali, že sa nevedia dohodnúť s lekármi a majú nato ešte 3 dni..pravdepodobne to znamená, že ak sa nedohodnú tak si pacienti budú musieť platiť lieky a úkony asi sami, viac neviem , snažím sa to zistiť 😝

mmirunda
27. čer 2012

@cisielko Věř tomu, že to se nestane. Dělám v lékárně a tohle by prostě nešlo. VZP je největší ( i když nejzadluženější) pojišťovna v ČR a prostě tohle stát nemůže dopustit. Tomu nevěřím 😉

mmirunda
27. čer 2012

@marmina Ani nevíš jakou mám radost. Sice je mi blbě jak psovi, kroutím se tady a chytají mě děsný křeče ale konečně nasazuju dneska ANTIKO 😀 a někam se to posune 🙂

marmina
27. čer 2012

@mmirunda a víš že věřím 🙂 ale zkouší nás potvůrka červená, když ji chceme někde se toulá a když se to nejmíň hodí, přijde o týden dřív...jakou máš antikoncepci? já mám teď před hls Maitalon, od té doby co ho beru tak je mi hrozně těžko od žaludku, pobolívá mě žlučník, je mi občas na zvracení, střeva lenivá... ale netuším, jestli to může být z toho? piju salvát a docela mi teď pomáhá sklenka nealko piva po jídle. Už skoro 14 dní jsem na černém čaji a sucharech 😒 už nevím, co dál dělat, dneska je mi ale docela lépe, ťuk ťuk na dřevo

mmirunda
27. čer 2012

@marmina No já beru Marvelon, Tak uvidíme. Zatím mi nic není, ale mě po antiko nikdy nic nebylo. jen se bojím že přiberu, ale co se dá dělat. Po všech těch hormonech co mě ještě čekají, stejně přiberu. Nějak to vydržím. Ještě že je léto a můžu nosit volné věci. A neříkala jsi to dr,? že ti bývá tak špatně?

cisielko
27. čer 2012

@mmirunda snažím sa naozaj tomu veriť ale tak s takou zdravou nádejou 😉

mmirunda
27. čer 2012

@cisielko opravdu tohle se stát nemůže, musí to být jenom kachna a zbytečnej humbuk kolem toho. jestli to nebude souviset s tím, že poslední den na změnu pojišˇřtovny je 30.6 a ti kdo to nestihnou tak budou moct změnit pojišťovnu až od 1.1.2014 tak možná to souvisí s tímhle

cisielko
27. čer 2012

@mmirunda ok, tak to budem brať takto..ďakujem ti veľmi pekne, si ma trochu upokojila 🙂 a držím palce, vidím, že sa snažíš o tehu tak ako aj ja 🙂

Všetkým vám držím palce aby ste sa konečne dočkali toho malého uzlíčka 🙂

mmirunda
27. čer 2012

@cisielko I já tobě držím palce. Věřím tomu, že se nám to všem tady podaří. Musí 🙂

ivapo
27. čer 2012

@mmirunda někdy běh ňa dlouhou trať!!! To znám.. Jednou se ale vše doběhne!! 😉

mmirunda
27. čer 2012

Tak teď jsem volala do CAR co a jak. Sestra se domluví s primářem ( má se prý vyjádřit k výsledkům - nevím jakým ) a bude mi volat. Jsem zvědavá, jestli se všechno neposune ☹ Akorát zase čekání a nervování. Chjooo to už bude asi furt co?

ivapo
27. čer 2012

Kočky jdu ted na kosmetiku .. Pak makat.. Tak se tu mějte!! Odpo či navečer nAkouknu.. Tak zdar a silu.. Držte se!! 😉

marmina
27. čer 2012

@mmirunda s žádným dr. jsem o tom nemluvila, snad bude brzy dobře. Máš pravdu, cesta za mimčem je plná čekání a nervování, sama se učím získat trochu nadhled a nebrat to vše tak dramaticky, moc se mi to nedaří...je to boj

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda no tak to je supeeeer ze mrcha dorazil i bez vcelicky 😀 no ale me asi trefi slak jsou to 4 dny co mu skoncila MS a vcera vecer a dneska rano krece a krvaceni jako u MS no co zase tohle je fakt nevim

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla A nemůže to být třeba bolest k ovu??? To by mohlo být, aspoň já to tak mívám.

mmirunda
27. čer 2012

Holky já jsem tak nervózní, už chci aby se mi z Caru ozvali co a jak ☹ Nevím proč se má na výsledky dívat primář, když můj dr. řekl, že jak to dostanu, můžeme začít ...

danny38
27. čer 2012

@mmirunda Já to věděla 😀 😀 😀

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda no me vcera taky volal primar Otevrel a mam takove tuseni blbe ale uvidim toho 11.no ovulace to nevim nikdy jsem to na sobe nijak necitila ale to krvaceni se mi nelibi vcera potok krve a dnesk brzo rano a ted nic, asi pujdu k dr. No a jeste k tomu mam desnej problem s vlasy asi z tech vsech normonu a leku porad mi zacali dost vypadavat a nejak nevim co s tim asi si na to koupim nejake vitaminky ale je jich pekne moc jak jsem se koukala tak ani nevim co vybrat aby to pomohlo 😖

mmirunda
27. čer 2012

@danny38 No jooo ty jsi jasnovidec 😀 😀

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla No tak já uvidím, mě by měla volat sestřička, tak celý den budu jak natrní než se ozve. ... Jinak na vlasy si zkus koupit obyčejný Biosil plus, mohl by pomoct. Noo já se taky bojím, co se děje, proč jen neřekli ano začněte brát antiko a my Vám zavoláme kdy máte přijít. Asi tak jsem si to představovala ☹

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda no tak jsem si to predstavovala i ja 😀 ale predstavovat si jen muzem 😀 tak se treba domluvite na kontrole utz nebo konzultaci, me vcera ten primar akorat vynervoval ze sjé jak na trni tak doufam ze se toho11 nedozvim ze se to bude odkladat.... To je jasne clovek je pak jak na trni a ceka na telefon to znám moc dobre

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda jinak dik za radu vyzkousim ten biosil a uvidime snad to bude lepsi to moje tele dostava ted pekne zabrat

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla A proč ti teda volal? Co chtěl? No joo, představa je krásná věc 🙂 Nechám to koňovi, a ono to nějak dopadne