1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda no jo asi tak to ja pri prvnim tehu nevedela ze jsem tehotna pac mrcha nekdy neprisla i 4 mesice tak jsem to tehdy neresila byla jsem jeste mlada no 😀 a u domtora jak jsem chtela jit na vyvolavacku tak jsem hned videla 3 mesicni mimi na utz

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda no jo nez se to vsechno rozplanuje nastimuluje a tak bude zari a pak cekat jestli budou embryjka v poho a pak jestli se uchyti no mam strach aby to nedopadlo jako minule blesk z cisteho nebe se snad ani jejbat nebudu 🙂

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla Tohle si vůbec nepřipouštím, že by to nemuselo dobře dopadnout a každopádně budu doma a budu ležet, abych něco nezanedbala. Napůjčuju si knížky z knihovny a budu číst a číst a spát 😀 To bude pardáa 🙂 Už aby to bylo ... ale neboj, uteče nám to rychle. Budeme se vzájemně podporovat. V tom srpnu nás do toho jde víc 😉

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda jj v srpnu to bude plodne 🙂 taky jsem minule lezela a skoro nikam nechodila chtela bych pro to udelat jeste neco vic ale to uz asi ani nejde no uvodime snad se tentokrat podari a bojivnicci se uchyti uz na 9 mesicu

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla Budeš chtít dvě embryjka?? My nakonec taky 🙂 Martin mě přesvědčil 🙂 A když tak to nějak zvládneme 🙂 Už aby ten srpen byl. Nikdy jsem si nepřála, aby utekly prázdniny a léto, ale tentokrát si to přeju strašně moc

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda jo jo dve ja bych chtela dvojcatka moooooc 🙂 ale budu rada i za jedno mimi. co vsechno budete mit ? My poprve meli AH PK a ted mozna i ICSI podle toho co doporuci doktor

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla tak my musíme mít ICSI určitě a půjdeme asi do PICSI ať je jistota, PK taky dáme a uvažujeme i o AH, ale ještě se rozhodneme na základě toho jak to bude vypadat a co nám doporučí. Vzhledem ke spermiu už prve Gogela říkal že PICSI bude nejlepší 🙂 Přopravuju se na tu sumu co nás to bude stát, ale tak na první pokud už mám našetřeno snad dost a když se podaří, holt nám pomůže rodina 🙂

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda no my si platime vse sami takze vim co kolik stoji a je to des

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla jako vůbec Vám nepřispívá pojišťovna?? My máme takový ten základ, co platí pojišťovna, to myslím dělá 45tis. a ten zbytek samy, jako všichni.

dadenka111
28. čer 2012

😀 uz to bude, ale musela som robit 3testy lebo som nevedela ci mam zalepene oci, alebo sa mi to len mari. 😵
@marmina
@pawlla
@mmirunda
@rory_g
@zana21

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda no prave ze ne neschvalili to tak vse platime sami uz ted napodruhe takze to fatk neni levna zalezitost, mame jeste par mrazacku a doufam ze ted bude take co zmrazit kdyby nahodou tak pujdem do ket ale doufam ze to nebude potreba

mmirunda
28. čer 2012

@dadenka111 Jééééééééééééééééééééééééé fotkuuuu gratuluju gartuluju potichounku 😵 😵

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla hele a jaký máte problém? Já ani nevím, jestli nám to schválí nebo ne, dr. nic neříkal, prý je to jasná diagnóza, tak doufám v to, že nebude problém. ještě toho trochu ☹

pawlla
28. čer 2012

@dadenka111 takze // tak to je skvele gratuluuuuuji moc

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda no prave me " nic" neni podle doktoru nikdo nic nenasel manzel spermio uz taky ok ale porad nic nooo 😖

danny38
28. čer 2012

@dadenka111 Hodně potichoučku gratuluji 😉

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla aha tak to je divný, tohle nechápu, my teda máme špatný spermio a to hodně, tak předpokládám, že nám to schválí ....

mmirunda
28. čer 2012

@danny38 Tobě držíme palečky na kontrolu a těším se na pozitivní zprávičky 😵 😵

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda jasne ze schvali nevim o nikom dalsim komu by to neschvalili jen ja 😀 tak neboj doufam ze to vyjde pac 3 ivf uz by bylo pro nas dost financne narocne

pawlla
28. čer 2012

@danny38 a uz ti neco zabralo na to zazivani ? 🙂

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla tak pro nás bude i to jedno, ale tak holt bychom si vzali půjčku, jinak by to nešlo a miminko chceme za každou cenu 🙂

kiwisek
28. čer 2012

@dadenka111 moc moc Ti to preji, tesime se na fotecku // 😉

pawlla
28. čer 2012

@mmirunda jasne to my taky proto do toho jdem podruhe nastesti mame nasetreni na ty 2 ivf a vse kolem a pak no to uz by musela byt asi mensi pujcka nevim jak by to vyslo nebo by se nejelo proste na dovcu ale doufam ze se podari hlavne pozitivni mysleni, ktere mi ted ale moc nejde

mmirunda
28. čer 2012

@pawlla tak to jsme dvě, ale musíme na tom zapracovat 😵 😵 a budeme mít obě brzo // a nejen my dvě 😉

dadenka111
28. čer 2012

ale babyyy, fakt hodne potichu. je to taky dusik, ze by sme ho mohli este vyplasit. 😀
vidite ho tam?

mia75
28. čer 2012

@dadenka111 Vidím a gratulujem 🙂 to radšej šepkám, aby sa nezľakol 🙂

mortiiss
28. čer 2012

@dadenka111 vidím, vidím ... je (sú) tam 😵

dadenka111
28. čer 2012

@mia75 Ďakujem 😉

dadenka111
28. čer 2012

@mortiiss hahaaaa ty si ma tu vymaakla 😀 jojoooj, ale babam psst chcem im to ukazat nazivo na stretku 😵
ak vydrzim a nenajdu ma tu tiez

zaneta2
28. čer 2012

@mmirunda ahojky Mirko, tak co jak jsi dopadla? kdy nastupujete na stimulaci? ms dorazila ? 😉