1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

dadenka111
1. črc 2012

@gelinka75 ani ja nic ine necakam ako pozitiiiiiv 😵
@verry z tych testou je asi jasne, ze z dvoch mimiskou bude asi len jeden. inac by ta ciarka rychlejsie silnela, ze?

mmirunda
2. črc 2012

Tak krásné brzké ráno. V noci tady byly dvě bouřky, paráda, ale já stejně nemohla spát a nevím čím to bylo ☹ usnusla jsem v půl druhé a před pátou už jsem musela vstávat tak jsem jak zbitý pes ☹ Už se těším až dojdu domů a zejdu do pelechu. Ještě dneska musíme k našim. Moje maminka má narozeniny 😵 😵 ♥ tak aspoň popřát a dát kytičku

mmirunda
2. črc 2012

@dadenka111 však bumbej, bumbej, v těch vedrech stejně musíš hodně pít 🙂 Jinak na dnešek přeji jen pozitivní zprávičky. JJ vypadá to podle testíků, že v tobě bude jedna fazolka, ale to přece nevadí, hlavně že tam někdo bude bydlet 😵 😵 . Držím palečky

mmirunda
2. črc 2012

@malinka_02 Tak můj bere vitamin E, C, listovku, zinek, karnitin, arginin, kotvičník, koenzym Q10, selen a macu, takže polyká denně deset tabletek, ale takhle to chtěl a tak to má. Dalo se to koupit v jednom preparátu, ale takhle zvlášť to bylo levnější 😉 Tak uvidíme, zda to bude mít vliv. A pak ještě pícháme ten pregnyl, tak snad doktoři ví co dělají. Prý u můžu napomáhá vlastní tvorbě testosteronu, který má vliv na dobré výsledky spermia,

danny38
2. črc 2012

@dadenka111 @pixie18 Holky přeji samé pozitivní zprávičky 😉
@lolitka25 Držím pěsti na startu stimulace, ať vše probíhá jak má 😉

verry
2. črc 2012

@dadenka111 no ale vůbec to tak byt nemusí. ja měla silnější test nez jedna tady co šla stejně na KET, a ji byli potvrzené dvojičiky na prvním utz. a já budu mít jednoho broučka. Takže to vůbec nemusí takhle být. Každopádně víc ti řekne hladina HCG, kdy jdeš na krev?

kiwisek
2. črc 2012

@dadenka111 @pixie18 krásné hladiny HCG přejeme!! 😉

dadenka111
2. črc 2012

@verry uz som bola dnes 🙂 po 14tej volam vysledok
@mmirunda @danny38 dakujem baby. trosku trpnem. 😅 na kontrolnu krv mam potom v stredu prist. (podla vysledku)
@pixie18 nevidela som ta, ani ty mna? bola som tam o osmej. len a len pozitivnu krvicku prajem. 😵

dadenka111
2. črc 2012

@kiwisek dakujemeeeee 😎

kiwisek
2. črc 2012

@mmirunda nechci dělat chytrou, ale četla jsem vypsané co za vitamíny přítel bere... dala bych pozor na macu.. nebo spíš ji teď vyloučila. Ptala jsem se na to androloga na konzultaci, a ten řekl, že jelikož bere mm hormony na tvorbu testosteronu, tam macu určitě NE!! že mají "stejný" účinek a mohlo by to léčbu "rozhodit... takže bych doporučila se na to zeptat dr.. anebo macu vysadit 😕

verry
2. črc 2012

@dadenka111 jůů, tak budeme napnuté... až do dvou jo? no ale my počkáme 😉

zana21
2. črc 2012

@dadenka111 @pixie18 Držím palečky na dnešní krev, vše bude určitě v pohodě? @dadenka111 a dělala jsi si test i dnes? Máš fotečku?

zana21
2. črc 2012

@dadenka111 @pixie18 Ale napínáte nás hezky holky 🙂

pixie18
2. črc 2012

@marmina@danny38@kiwisek@zana21 dakujem, ze na nas myslite a drzite palceky. ja tomu velku nadej nedavam, robila som si rano test (clearblue) a vysiel negativne ☹
@dadenka111 ja som bola skor, asi tak o pol osmej. tak sme sa minuli. prajem ti nech ti to vyjde!! tak a teraz cakat do 14tej 😒

dadenka111
2. črc 2012

@zana21 dnes som si robila tiez, ale nemala som na neho cas, tak ani fotku nemam. ciarka tam je stale taka slaba. 😒
@pixie18 noo cakat a cakat.... clearblue je spolahlivy? ach snad je este nadej. 😔

marmina
2. črc 2012

@pixie18
@dadenka111 holky to jsou nervy čekat do dvou 😒 úplně to prožívám s váma! držte se obě dvě 😵

kiwisek
2. črc 2012

@pixie18 transferovali ste 3 alebo 5 denne embryjko?

rox
2. črc 2012

ahoj holky. Jsem tu dlouho nebyla, pred danema jsem nestihala ani chodit na zachod, domu z prace o pulnoci, pak uz ani tramvaj nejezdila, tak z metra pesky, trikrat jsem u toho zmokla a mam toho plny brejle. A ted dohanet tu praci, kterou jsem zanedbavala, proste neverending story.
co je tady noveho?? Mame novou tehulinku??

dadenka111
2. črc 2012

dnes ma uz dva krat dost zabolelo brucho ako na kramy. taky krrrc. mam priblizny termin MS, trosku sa bojim. aj vecer ma to chytilo, ked som si lahla na lavy bok. hned som si lahla na chrbat a preslo to. co to jeeeeee toto 😕 tehulkyyy pomooc

marmina
2. črc 2012

ahoj @rox jj, říkala jsem si, že toho máš asi v práci nad hlavu. Koukni na str. 350 do tabulky, nová těhule je asi jen tamaris
dadenka a pixie mají dneska ve dvě výsledky krve, tak pevně držíme palce aby byly hnedle dvě nové těhulky 🙂

@dadenka111 holky co jsou těhotné, mívají se zač. dost bolesti jako na MS, neztrácej hlavu, vyjde to!

dadenka111
2. črc 2012

@marmina este hodinu a pol. to su nervy. 😨 mozno to mam aj z toho. dala som si magnezium a cakaaam. 😉

malinka_02
2. črc 2012

@mmirunda tak muj bohuzel rekl ze uz nic polykat nebude ze ma hordi spermio nez na zacatku a prestal to jist..
@pixie18 drzim palecky aby to vyslo!
@dadenka111 tobe taky drzim palecky, holky mivaji takove bolesti

zana21
2. črc 2012

@dadenka111 Tak už necelá hoďka 🙂

rox
2. črc 2012

@marmina Díky dobra vilo 😉 😉
@dadenka111 Ja taky mela bolesti jako na ms a rikala jsem si, uz je to tady....a ono porad nebylo, takze to je asi normalni! Testik byl pozitivni? Me dr rikala ze ty testy jsou hodne spolehlive, a spise budou falesne negativni nez falesne pozitivni. 😉
Obema drzim pesticky.
Ten muj me vcera zase premlouval na darovana vajicka....me jako zenu odepsal?? ☹ Kdybych vedela ze fakt nefunguju tak bych nad tim uvazovala, ale pokud si myslim, ze bych mohla mit svoje dite?? Me tim docela nastval, jako zene mi vubec neveri 😢

martina_81
2. črc 2012

Holky, tak jsem se teď tak vytočila, že si to nemůžu nechat pro sebe. 😠 😠 Na seznamu je zajímavej článek, ale co je ještě lepší, jsou ty šílený komentáře k němu, to vážně nemá chybu!!! 😠 😠 😠
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/272106-...

martina_81
2. črc 2012

@rox a co máš vlastně za problém, že Tě přemlouvá na darovaná vajíčka? 😒 Je vás tady tolik,že se v tom ztrácím, tak promiň,jestli se ptám blbě.

marmina
2. črc 2012

@martina_81 nevěřila bych, že tolik lidí může mít tak stupidní názory 😝

marmina
2. črc 2012

@rox s těmi darovanými vajky je to docela podpásovka, kdyby měl horší spermio a zmínila bys dárce, tak věřím v oheň na střeše

malinka_02
2. črc 2012

@rox kdyz to mas tezke ja uz taky premyslela kdyby mm spermue uz nebyli dobre o darovanych a radsi bych mela mimco tak nez vubec precejen bylo by Nase..

danny38
2. črc 2012

@dadenka111 Můžu ti říct, že mě se občas i teď stává, že mě pobolívají vaječníky a 8.den po ET jsem lehce špinila. Neznepokuj se, snaž se být v klidu 😉