1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
2. črc 2012

@kiwisek no prvni 3 mesice je leteni pro tehotenstvi hodne rizikove tohle mi rikal dr v CAR

rory_g
autor
2. črc 2012

@marmina já netestila, asi počkám do 4., mám MS přesnou...jestli začnu zítra špinit, je to jasné 😉
A jinak @rox určitě bych to na Tvém místě ještě jednou zkusila, nemá cenu dělat závěry po jednom IVF 😉

rox
2. črc 2012

@kiwisek Letani zakazuji az od 6 mesice nahoru, nikdy jsem neslysela, ze by letani v pocatku nejak vadilo. Vem si kolikrat zenska ani nevi ze je v tom a lita a nic se nedeje. Jen to poradne oslavte, urcite bude co 😉

rox
2. črc 2012

@pawlla Fakt jo?? To slysim prvne!

pawlla
2. črc 2012

@rox jo protoze do tretiho mesice nani jeste poradne hotova placenta a tlak v kabine neni pro plod dobry od 6 mesice nahoru ano protoze to zase hrozi predcasny porod a do 3 mesice se to vyrazne nedoporucuje ... ono celej prvni trimestr je hodne rizikovej

pawlla
2. črc 2012

@rox jinak co se darovani vajicet tyce promluvste si s manzelem s doktorem v CAR nevidim duvod proc bys nemela mit svoje kdy mam produkcni vajecniky jedno IVF nic neznamena me je 25 a moje prvni ivf taky dopadlo katastrovalne ... urcite bezte jeste do dalsiho pokusu

saraha2
2. črc 2012

@rox já na tvém místě jdu taky do druhého pokusu..kamoška měla na první pokus jen jedno vajíčko a to se ani neoplodnilo..na druhý pokus má krásnýho,šikovnýho chlapečka 😉

pawlla
2. črc 2012

@saraha2 no zajimalo by me co to byl za embryolog co zase vedl takove reci o darovanych vajickach

rox
2. črc 2012

@pawlla Tak to aby jsme vubec nelitaly 😀 😀 Pac nevime dne a hodiny kdy se nam postesti. Ale ted trosku z jineho soudku - vsude se mluvi o tlaku v kabine,ale preci tlak je normalni, jinak by nam bylo spatne, omlivaly bychom a ja nevim co vsechno. Jo kdyz vypadnou kyslikove masky, tak to uz je s tlakem spatny, souhlasim. ale jinak? To jen tak moje blondata uvaha...... 😉
@pawlla nejdrive jsem uz o IVF nechtela ani slyset, ale uz se mi pomalu rozlezelo, a pujdu na dalsi.....a tentokrat to bude platit otec 😝 😝 (doufam) 😝 😝
@saraha2 Fakt?, No vidis? A cim to je? Dostala jinou hormonalni lecbu? A pak mela vajicek vice? Mozna jsem fakt mela bejt jinak stimulovana......sakrys kdyby to slo podvest pojistovnu, jako ze bych nahlasila rodne cislo "mlade" kamaradky, ktera deti nechce a je ji 38....ze bych jako sla k dr na jeji pojistovnu 😀 😀 😀

radina
2. črc 2012

Kocky, kde drzite lieky v tomto teple, my mame v byte aj 33 stupnov 😖 Injekcie mam v chladnicke, ale ten utrogestan, tiez je na nom ze uchovavat pri teplote do 25, ja som ho len teraz supla do chladnicky !

radina
2. črc 2012

Este jedna otazocka. Beriem antikoncepciu do soboty, potom mam zacat stimulkovat. Dnes som zacala spinit 😒
Moze sa mi spustit mrcha aj skor?

pawlla
2. črc 2012

@rox ja jsem taky chtela letet ale vsude i na netu je to psane ze do 3 tiho mesice ne a zvlast po ivf bych si to netroufla pro nas je ten tlak mozna v poho ale kdo vi co udela s tak pidi mimiskem v deloze. A kdyz mi to rekl i dr v CAR tak bych to adeji vydrzela do porodu samzrejme se nemusi nic stat ale zase zbytecne riskovat pokid to neni uplne nezbytne do toho bych nesla vsak u nas v CR je taky krasne a spousta mist na dovcu a clovek nemusi riskovat letani. Jinak ja jsem o dalsim IVF po tom potratu taky nechtela ani slyset nooo a ted do toho jdem znova 😀 taky to bohuzel platime cele sami

pawlla
2. črc 2012

@rox jo a urcite ti stimulku nejak upravi si myslim aspon u nas v caru to tak delaji kazdej na urcite leky reaguje holt jinak

malinka_02
2. črc 2012

@rox tak pokud to jd takhle tak to je jasny, me tsky gynekolog furt rikal ze neovuluju a vzdy na Utz ano a testy tsky tak fakt nevimm kam na to chodil..
@kiwisek tak to js tsky neskutecny.. nam zase svagr co chlasta, kouri a tlustej je jak prase a ceka druhy dite rekl ze se mame smirit s tim zd budem bezdetni a zacit uzivat zivota a neresit to..
Ja sem chtela taky jet na dovcu po ivf kdyby nevyslo jako utecha ale jak se to furt posunuje je cervenec a my jeste ani nezacli.
@dadenka111
@pixie18 tak vam holky moc drzim palce aby to dopadlo a byla ta krev pozitivni a vy byli tehu.

rox
2. črc 2012

@radina Ja mam vse v lednici, tam se tomu nemuze nic stat 🙂

malinka_02
2. črc 2012

@pawlla
@rox holky a na kolik vyjde ivf kdyz ho clovek plati?

rox
2. črc 2012

@pawlla Vzdyt jses mladoucka, tak proc to vse platite?? Ja se nepru ze mam pravdu, ja jen ze jsem slysela ohledne toho letani az od 6 mesice, to bych se bala taky.
@malinka_02 to je pekny prase ten tvuj svagr a ja uz zacinam byt alergicka na slova "nemysli na to", vypust to z hlavy a podobne. ja vim ze lidi to mysli dobre, ale me je z toho spatne. a aby mi nekdo rekl at se smirim s tim ze budu bezdetna tak mu asi jednu vrazim. nebo radeji dve.

pawlla
2. črc 2012

@malinka_02 no my jsme meli vschny mozne procedury vysetreni testy a stejne nic nenasli a to jsm vse platili tak vse s vysetrenimy, UTZ, konzultacemi, leky, AH, PK, ICSI, mrezeni ostatnich mimi a ET to bylo neco kolem 120 tisic uz nevim presne

rox
2. črc 2012

@pawlla 120 tis jsi platila ze svyho?????????Ty blaho to je strasny, ja tu prskam kvuli 30 tis. A jine chodi na potrat, je mi fakt z toho spatne.

pawlla
2. črc 2012

@rox ja uz taky nesnasim takove reci to mo vzdy nastve..... No pojstovna nam neschvalila zadost jsem prej mlada a nema zadnou diagnozu tak vse platime sami 😒 moje sestrenka potratila po letu v letadle no tak jsem se o to hodne zajimala co a jak no a vsude pisou ze do 3 mesice ne a nektere aerolinky te uz pi tom 6 mesici tehu na palubu ani nevezmou t se kdyz tak musi prdem zjistit .... Taky jsem chtela jet na dovcu jak jsem cekla malou ale bala jsem se

pawlla
2. črc 2012

@rox z potratu je mi zle jak jsem byla na revizi tak tam semnou na pokoji byla jdna co sla na potrat a co mela za reci na me jak jsem byla mimo tak js ji normalne z toho pokoj vyhodila 😀 a zaplatila si svuj vlastni janak bych ji vyhodila z okna kravu. No jo platili jsme to s manzelem sami a nepovdlo se tak jdem znovu do IVF a doufam ze tentokrat to uz vyjde

radina
2. črc 2012

@rox A nevadi ze to par dni bolo vo vysokej teplote a teraz je to na chlade?

rory_g
autor
2. črc 2012

@radina také mám Utroš v ledničce 😉
@pawlla a nebudete podávat teď novou žádost? Myslím, že po potratu a jedné léčbě IVF už by nemohli z pojišťovny nic namítat...a také by Ti mohl gynekolog napsat diagnozu? Já mám sekundární sterilita (číslo nevím...). Za zkoušku a ušetření 1OOlitrů by to stálo, ne? 😉

pawlla
2. črc 2012

@rory_g jo tak to budem davat ted toho 11 jak tam jedu na konzultaci ale nevim no jak to dopadne ale at to dopadne jakkoliv tak do toho stejne pujdem miminko si moc prejeme

rory_g
autor
2. črc 2012

@pawlla to je jasné, jen se zkus na to dr zeptat, nic za to nedáš, můžeš být leda mile překvapená 🙂

ramdy
2. črc 2012

Ahoj děvčata, tak mám za sebou ET a mám v sobě dvě bublinky, bylo to krásně vidět jak je do mě šouply, tak už se jen modlím ať se tam uchytí a krásně zabydlí.

pawlla
2. črc 2012

@rory_g no uvidime co rkne dr v caru uz tak je cele ivf odlozene az na srpen 😒

rory_g
autor
2. črc 2012

@ramdy hodně štěstí 😵
@pawlla no právě, třeba to zrovna klapne 😉

pawlla
2. črc 2012

@ramdy preju hodne stesti a drzim pesti at se bublinky u tebe zabydli na 9 mesicu 🙂

ramdy
2. črc 2012

@pawlla děkuju moc