1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
3. črc 2012

@sheronka tky čárečku vidím pěkně 😉 a rgnyl už to snd nebude 😉

sheronka
3. črc 2012

@briuska Ďakujem, ale radšej sa ešte nebudem ponáhľať s tou radosťou. Úplne mi stačí že nie je biely 😉

sheronka
3. črc 2012

@mmirunda No pregnyl by to už ani nemusel byť, ubehlo od vtedy 13 dní. Uvidíme 😉

ivapo
3. črc 2012

@sheronka
@sheronka to uz snad vypadá nadějně...... 😉

ivapo
3. črc 2012

Holky se mnou nikdo nemluví .. To bude tím že sem ted chodi jen čekatel ky ... A těhulky sem tam..

ivapo
3. črc 2012

Dobrou 😉

sheronka
3. črc 2012

Pridám ešte novšie fotky, zdá sa že je to lepšie vidno 😉

sheronka
3. črc 2012

@ivapo Dobrú noc 🙂

malinka_02
3. črc 2012

@pawlla nejdriv me vubec nechtel poslat na HP pak se mi zkratil cyklus na 23DC a on furt nic, pak na spermiogram nas poslal na imunologii takze v caru pak jim to bylo na nic a mm sel jeste 2x a ani folikulometrii mi nedelal a kdyz sem ho na to ukecala prisla sem 1 a on ze vubec neovuluju a to poznal z 1 UTZ a HP mi delali az v car a zjistili hned prolaktin a stitku to sem davno mohla vedet..Jo a nakonec sem ho pozadala jestli mi muze nqpsat neschopenku pres ivf abych ji nemela z caru a rekl ze sem se zblaznila..

malinka_02
3. črc 2012

@rox no jasne typickej chlap..ten muj podvadi kazdou dotedka ..a ty s nim mas deti?
@ivapo je to je skvely!!!Konecne pozitiva..
@lolitka25 aha tak proto se dava dlouhx..to ja nemam.
@sheronka to je super.na to ze si 6DPO je tam pekna carka..ty si mela 1 embryoko nebo 2?6

sheronka
3. črc 2012

@malinka_02 Ahoj. Dala som 2 bublinky 😵 Ja len dúfam, že to nebude z pregnylu. Ten bol pred 13 dňami.

malinka_02
3. črc 2012

@mmirunda tak aspon ze tak.. a zitra si to uzij! Mas volno nebo delate i vikendy a svatky? My jedem s par kamaradama na chatu.

malinka_02
3. črc 2012

@sheronka to uz ne, spis se chytli obe proto mas uz tak brzo vysoke HCG 😵

sheronka
3. črc 2012

@malinka_02 Kiež by si mala pravdu 😵

ramdy
4. črc 2012

@saraha2 ahojky, moc děkuji, snad se jim bude u mě líbit. Ty jdeš na 1.IVF?

ramdy
4. črc 2012

@sheronka ahojky, určitě se ti chytly obě dvě, držím palce

mmirunda
4. črc 2012

@malinka_02 Užiju 😉 Volno mám jen pátek a víkend, ve čtvrtek sloužím ☹ my máme otevřeno skoro pořád, kromě 1.1. a 1.5. a ještě Velikonoc a taky 25.12. a 26.12. Jinak jedeme furt do pryč 😠 😠

mmirunda
4. črc 2012

@ivapo Proč by s Tebou nikdo nemluvil 😉 Gratuluju ke včerejší kontrole, jsem ráda, že je vše o.k. a mimískovi se u Tebe líbí 😵 😵

mmirunda
4. črc 2012

@sheronka taky si myslím, že podle fotky jsou tam dva bobíšci 😉

rory_g
autor
4. črc 2012

Dobré ráno zlatíčka, @marmina moc Ti děkuju za krásná slova v tabulce 😵 Asi se vyplnily 😅 A já mám šílený strach, po 10. letech snažení...

danny38
4. črc 2012

@rory_g No tak tohle vypadá doooost dobře 🙂 Myslím, že mohu potichounku gratulovat, mám obrovskou radost 😉

rory_g
autor
4. črc 2012

@danny38 děkuju, snad to dobře dopadne 🙂

danny38
4. črc 2012

@sheronka Vypadá to dobře 🙂 Já jsem měla 6.den po ET možná o malinko slabší čárku než ty 🙂

danny38
4. črc 2012

@rory_g Musí, držím všechno co mám 😉

mmirunda
4. črc 2012

@rory_g Jééééééééééééééééé krááááása. Mám taky strašně moc velikou radost. Potichounku gratuluju abych čárečku nevyplašila 😉

rory_g
autor
4. črc 2012

@mmirunda děkuju, zatím potichounku 😅
@sheronka koukám, že je tam! Taky potichounku gratuluju, ať se drží a sílí 🙂

mmirunda
4. črc 2012

Holkýýýýýýýýýýýýýýý tady se to těhotní 😵 😵 snad už mě konečně některá nakazíte 😉

marmina
4. črc 2012

@rory_g rorynko, to je bomba!!!!! já to věděla, že nám vytřeš zraky, zakladatelka diskuze o IVF otěhotní jen tak mimochodem po IUI 😵 Tvoje obavy jsou víc než pochopitelné, proto ti moc a moc přeji, aby se tě štěstí drželo následujících 9 měsíců 😵 😵 😵 to musí vyjít!!! Mám z tebe velikou radost 😵

rory_g
autor
4. črc 2012

@marmina Ty jsi takový poklad!! Já doufám, že v tom Gennetu zabojují a budeš mě brzy následovat, vy všechny 🙂 A co naše @zana21? Vydržíš do zítra? Jen ta @dadenka111 mě mrzí, pořád doufám, že se pořádně zakousnou a nepustí...

kiwisek
4. črc 2012

@rory_g zaticko tise ale moooooooooooooooooooooooooooc se tesime! kdo by to rekl, ze nakonec vyjde IUI, vid? jen at silneji carky, ale myslim, ze jsou uz ted hooodne pekny 😉 normalne se tesim jak mala! a tak nejak si mi dodala nadeji 🙂