1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
5. črc 2012

@mmirunda určitě ti dají na výběr!!!!!ty to platíš,takže se určitě zeptají..kukni na mě..já měla péro a ted klasiku..tak uvidíme,jestli bude nějaký rozdíl...

saraha2
5. črc 2012

@sheronka nejlepší je testnou ráno 😉 a protože ani jeden test nemáš z rána,tak ještě vydrž!!!ještě je čas!!duch tam je a to je důležité!

mmirunda
5. črc 2012

@saraha2 hmm tak teď babo raď, Puregon nebo Menopur ☹

mmirunda
5. črc 2012

@saraha2 tak já si počkám na to jak dopadneš 😉

saraha2
5. črc 2012

@mmirunda to ředění je rychlovka..a hlavně..u péra jsem několik dávek píchala nadvakrát..u tohoto se mě to nestane..takže o pár píchanců méně 😉

saraha2
5. črc 2012

@mmirunda 😀 tak to je pěkný teda 😀 😀

mmirunda
5. črc 2012

@saraha2 jsem to ale vyčuraná co? Tak já nevím, ten Menopur mě přijde teda asi lepší a i když vyjde levněji, no uvidím co mi na tom zahájení řeknou

saraha2
5. črc 2012

@mmirunda já si myslím,že každé sedne v danou chvíli něco jiného..víš jak to myslím..říkají,že každá stimulace je jiná..tak uvidím..to posoudím sama na sobě...mě třeba mudr řekla,že s puregonem jsem reagovala dobře..ale taky jsem píchala 275jednotek..sama naznala,že jsem upotřebila hodně léků..tak se necháme ted překvapit..nic jiného už dělat nemůžu 😀

mmirunda
5. črc 2012

@saraha2 No jsem na tebe zvědavá, A kdopak ti ty injekce píchá? Manžel?

tulipanek82
5. črc 2012

@mmirundajete k tem hormonum. Ja bych si asi vybrala podle ceny. Nam teda dali navybr jeste i dalsi preparaty-myslim ze tam byl navic Gonal a Merional a jeste neco. Mame Merional.

mmirunda
5. črc 2012

@tulipanek82 Tak mě do zprávy napsal Menopur, Dipherelin a Puregon, ale ještě jsme se nebavili o tom, který budu píchat, to až v srpnu ..

nemorosis
5. črc 2012

@marmina Já bych vám ráda prozradila, ale miminko si to zatím nechává pro sebe. 🙂 Otočilo se, mělo pánev v mé pánvi a ještě k tomu ruku mezi nohama. 😀 Hledali jsme něco tři čtvrtě hodiny a nic. 😀 😀

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda no tezko rct jak budes na co reagovat to se teprve uvidi 🙂 ja jsem mela gonal je to v takovem perku hodne pohodlne ale me moc na vyber nedali rekli gonal tak jsem mela gonal ted ho budu mt asi taky uz aby to bylo

mmirunda
5. črc 2012

@pawlla Tak to mě asi na výběr taky nedají, řeknou mi a bude. No uvidím 🙂

marmina
5. črc 2012

@mmirunda mě teda vybrat taky nedali, ale reagovala jsem na nízké dávky puregonu dobře, taky si počkám jak @saraha2 bude vycházet s menopurem 😉 Teď bych se o lékách s dr. poradit chtěla, je to náš 2.pokus a na třetí bych šla velice nerada
@nemorosis tak to jsi mě pobavila, vyloženě si z vás to mimčo dělá legraci 😀
@rory_g doufám že je ve stejném pozitivním šoku!
Kdepak jsi @zana21??? 🙂 Strašně nás napínáš!

saraha2
5. črc 2012

@mmirunda nooo 😀 manžel!já se ani nedívám 😀
@nemorosis tě napíná mimísek teda,že? 😉
@marmina se teda divím,že vám nedali vybrat!

mmirunda
5. črc 2012

@saraha2 tak můj chlap je srab, takže já budu muset sama 😠 😠

pawlla
5. črc 2012

@mmirunda no taky se budu muset pichat sama 😀 😀

malinka_02
5. črc 2012

@mmirunda jo taky doufám že tam teď nějakou chvíli nebudu ..

pawlla
5. črc 2012

@marmina no taky bych nerada sla na 3 pokus doufam ze to nebude nutne a mimi u me zustane 9 mesicu

zelvik
5. črc 2012

@marmina AHojky, jojo, je to tak, bylo to v dubnu a od 1.4 právě začly nějaké ty změny ve zdravotnictví. Neplatila jsem ani korunu a pojišťovnu mám OZP. Jinak u mě nového nic, vás se snažím dočítat, abych o vás měla přehled.Já si teď s dalším cyklem pěkně nasadím na měsíc antikoncepci a pak uvidíme, co se bude dít dál.
Teď jsme si s mm naplánovali na tenhle týden volno, že jako výlety a tak - a houby. V pondělí mm chytil nějakou virozu a den a půl byl nepoužitelný. Včera jsme byli v ZOO a s horečkou jsem domů jela já a dneska polehávám. Tak máme vzteka...
@mmirunda Ahojky, já se hyperstimuláku bála taky jak čert kříže, ale pila jsem hodně a někdo říkal že i Vincentka je na to dobrá, že dodá hodně minerály.

malinka_02
5. črc 2012

@mia75 tak to je skvělý už abys byla doma..
@mmirunda prej litr to já s problémy s mocakem pijí 4 litry

mmirunda
5. črc 2012

@malinka_02 no jo ale litr, jsem měla do osmi do rána , teď už mám v sobě aspoň 2,5-3l 😉

marmina
5. črc 2012

ahoj @zelvik tak to máte doma podobný, můj manžel má pro změnu angínu a malej měl horečky, takže jsem dnes s ním byla po dlouhé době na procházce...hned ráno, protože na slunko nemůžeme aby se mu to nevrátilo. Těšila jsem se, že si užijeme 4 dny volna v přírodě ale bohužel...Já taky beru antikoncepci, prý je to před ivf dobrý, jinak bych jí do pusy nevzala...Ať jste brzy zdraví!

Já jdu ty moje kluky okouknout, nebudete věřit, ale oba od jedný chrněj takže mám pré 🙂

saraha2
5. črc 2012

manžílek to zvládl na jedničku s hvězdičkou 😉 sám připravil,píchnul..úplný doktore už 😀

evikj33
5. črc 2012

@saraha2 Já měla Menopur a u prvního ivf jsem za 30ampulí(dávka hrazena pojištovnou na 1c)doplácela 3450kč,u 2IVF jsem měla zase dávku 30ampulí a doplácela jsem jen 800kč Dr.mně řek že došlo k upravě ceníku a je dražší Puregon o nějaké stovky a levnější právě Menopur.Co by bylo nad těch 30ampulí,to už bych platila plnou cenu,dle ceníku.

evikj33
5. črc 2012

@kiwisek Já bych to ještě nebalila,je brzo,měla jsi 3denní embryjka a ty se zakousávají déle,ještě máš čas,ja měla 5denní pk a na testu byl duch 7den a to se chytla obě.Ještě bych počkala,zda dojde mrcha,nebo za 2dny testla,dr při transféru říkal že by tam mělo něco být 12den po Pk.A ty jsi teprv 10 po 3denní. 🙂

saraha2
5. črc 2012

@evikj33 děkuji!já dokonce našla na netu,že tam nějaké holky psaly,že 30ampulí hradí pojišťovna a zbytek si doplácely..a jak se cítíš????bříško roste?

verry
5. črc 2012

Holky moje! mam takovej dotaz, vím že to sem zrovna nepatří, ale kdo byste mohl poradit, budu moooc ráda 😉

přišla mi nemocenská za minulý měsíc a mám na účtu napsáno : nemocenská za 1.-26.6. ... přitom červen má 30 dní. Jak je to možné??? Jsem poprvé na neschopence a to od dubna, předtím to platila práce a ted už sociálka. Kam se mám obrátit??? Nebo to tak je snad dobře-že nemám zaplacený ty 4 dny??
poraďte mi, prosím. Co mám dělat???
víte některá????????????????????????????????

ivapo
5. črc 2012

@verry no to budeš muset tam zajet nebo svolat.. Me teprve přišlo 309 Kč za posledni 3 dny v květnu.. Za června ještě nic... Ma cca 103 Kč na den !! Mazec co? Neskutečný!