1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zaneta2
13. črc 2012

@mmirunda snad funět moc nebudu 🙂 musím to přece nějak zvládnout 😉 jsem za to ráda. nějak to prostě ustojím. určitě vám to vyjde. teď se na všechno připravíte a půjde to dobře neboj 😉

zaneta2
13. črc 2012

@strapula děkuji. jsou to fakt drobčátka 🙂 drobečci malincí

mmirunda
13. črc 2012

@zaneta2 Já se s tím taky snažím nepočítat. že to vyjde, ale na druhou stranu se snažím myslet pozitivně, že to vyjde tak jak má, tak pak si vyber 😀 a kdy máš další UTZ?

chmurkaxy
13. črc 2012

@zaneta2 moc gratulujem, budes mat dvojnasobnu radost 🙂

pawlla
13. črc 2012

@martina_81 no nevim do 14 dni jdu na utz a jestli to bude ok tak zaciname

@mmirunda no je to stranej stres to vsechno okolo a navic na nas pak pusobi hormony a po tom co se stalo minule se bojim dvakrat tolik

@zaneta2 no my chceme dve uz kvuli te vyssi sanci ze se apon jednou uchyti tak uvidime 🙂

zaneta2
13. črc 2012

@pawlla to byl jeden z důvodů, proč jsem dali dvě taky 🙂 když už do toho člověk jde, tak proč tím nezvýšit šanci že 😉

mmirunda
13. črc 2012

@pawlla Taky se bojím, jak to bude doma ještě vypjatější ...

pawlla
13. črc 2012

@zaneta2 jasne cim vetsi sance tim lip 🙂 a kdyz budou dva vubec mi to nebude vadit 🙂

@mmirunda no jo ja to mam doma ze takove ze manza to neresi proste to nechava bejt ucastni se vseho to jo ale nejak to nehroti ale chapu to no protoze jak to minule nevyslo tak mel strach o me a taky ho to pekne sebralo tak si o tom muzu povidat jen tady s vama 🙂

chmurkaxy
13. črc 2012

@marmina inak, Marmi, teraz mi odpisali zo zdravotnej poistovne, mame tam schvalenu ziadost na IVF, ze naplnenie ziadosti sa rata az dnom embryotransferu, a kedze mame ziadost platnu do konca septembra a my sa vratime 18.9., tak to urcite nestihneme minut.. no a Vseobecna zdrav. poistovna ma tusim nejake trable, ked aj teraz bolo take halo ohladom samoplatenia liekov a vysetreni, tak neocakavam, ze nam schvalia dalsi pokus.. Ak nas este niekam poslu (teda manzela 🙂 ), tak nam dalsie IVF vyjde najskor na jar. uplne ta chapem, aka si sklamana z toho neustaleho posuvania a cakania. mas stastie, ze mas aspon synceka, aj ked si viem predstavit, ze ak tuzis po babatku, tak fakt ci uz mas alebo nemas ine deticky velmi nezavazi.. ta potreba je tam stale.. len som chcela, aby si vedela, ze nas je viac, oddychni si a nacerpaj sily do noveho boja o drobceka 🙂 tentoraz uz urcite s // 🙂

mmirunda
13. črc 2012

@pawlla mě Martin nechce už moc poslouchat, mluvím o tom moc často a tak raději "drbu" tady a je mi líp. Vy mě stejně pochopíte mnohem víc

saraha2
13. črc 2012

@martina_81 no k zapůjčení 😉 ale je to tam pěkně vidět,co a jak 😀
@pawlla a ty máš proč ten agolutin?u nás v caru ho sestřička píchne v den OPU,jak nás přivezli posledně,tak přišla,píchal a zbytek jsem si vzala dom..beru ho zase v pondělí..
@zaneta2 a jaké jsou pocity s dvojčátky v bříšku???my jsme dali dvě embryjka a dáme zase..ale po prvním neúspěchu budu vděčná i za jedno..hlavně něco..ale taky bych brala dvojčátka!sice ze začátku by to byl asi mazec,ale pak už vidím jen samé výhody...

martina_81
13. črc 2012

@strapula to je fakt, nic jinýho mi nezbývá,když tam ten můj dr. nebude. 😒
@pawlla tak to už máš taky za pár. 😉
@mmirunda u nás doma je to poslední dobou taky pěkně naprd. 😒 Jsem náladová jak blázen, po tom Estrofemu mě každou chvíli bolí břicho a ten můj je naprosto v klidu, flegmaticky sedí u pc a hraje hry. Předevčírem jsme se tak pohádali,že jsem mu řekla,že je totální ignorant a je mu úplně jedno,jak se cítím a dneska,když jsem stírala podlahu a on si zase v klídku hrál,tak jsem mu řekla,že bych mu taky přála aspoň pár injekcí,ať ví,jak se cítím. 😀 a teď jsem ráda,že je v práci a mám jistotu,že se zase nepohádáme kvůli nějaké blbosti.

mmirunda
13. črc 2012

@martina_81 tak to ten můj taky sedí u pc každej den a htaje stupidní hry, ale my áme počítače dva, takže pokud sedí u stolního pc ( jeho ) beru svůj noťas ( můj ) a může mě škrabat na zádech 😀 😀 Taky mě ale nechápe, teď mě často po ovu bolí ten levej vaječník, kde mám tu cystu a on to nechápe. Jediným zadostiučiněním je pro mě to, že do něj píchám aspoň jednou týden ty injekce 😵 😵 ať ví taky jaký to je, jen je po nich prostě protivnej jak prdel

strapula
13. črc 2012

@mmirunda
@martina_81 myslim si ze muzi to maju na tomto svete v mnohom jednoduchsie,ale nikdy nezaziju ten nadherny pocit priviest na svet miminko 😉

pawlla
13. črc 2012

@mmirunda jasna vec taky vy tady to vic pochopite tak doma to radej nehrotim 😀
@saraha2 no agolutin beru od zacatku stimulace je to prej " ochrance zehotenstvi " pusobi dobre na sliznici a taky po otehotneni v ranne fazi brani ms neco jako utros picham si ho do zadku je to takovejnolej no pruda ale co udelam zeee 🙂 jak jsem minule prestala pichat agolutin a brat utros do dvou dnu jsem zacala krvacet no tak nevim

martina_81
13. črc 2012

@mmirunda 😀 😀 😀 my máme jen 1 pc, protože jak on vždycky říká,tak mě na něho kdykoliv pustí. Ale když pak přijdu,že si chci přečíst vzkazy,tak dělá scény, že zrovna teď??? a kdybych byla takovej závislák jak on, tak už máme taky 2. 😀 A teď ,když jsem na neschopence, tak to neřeším, počkám,až je v práci a pak si sem vlezu. 😉 Taky jsem mu říkala,že si nedokážu představit, tohle všechno podstupovat několikrát, při stimulce mě to tlačilo, po OPU mě pořád bolelo břicho a teď po tom Estrofemu je to chvílema šílený. ☹ ale hlavně,že on je v poho a připadá mu, jak to skvěle snáším. Ještěže je u nás chyba na mojí straně,jinak bych asi řekla nějakýmu kámošovi. 😀 😀 😀

mmirunda
13. črc 2012

@martina_81 To už jsem doma taky řešila. jednoho mýho velmi dobrého kamaráda, kterýho Martin nenávidí a když si s ním čas od času píšu, tak se směje, že si stejně Martin bude myslet, že je to dítě jeho ( jako toho kámoše) takže když bude IVF, má to Martin jistý 😀 😀 Každopádně vyšlo by to levněji, bez všech dalších zdravotních problémů 😀

martina_81
13. črc 2012

@strapula myslím,že zrovna o tu chvíli moc nestojí. 😀 😀 To mi přítel taky řekl,že to těhotenství by mi záviděl a kdyby to šlo,klidně by to vzal na sebe, samozřejmě jen pokud by vše bylo v pořádku a on si jen hladil bříško a pyšnil se s ním (nějaké zdravotní komplikace nepřichází v úvahu) a porod by už přenechal zase mně. 😀 😀 😀

pawlla
13. črc 2012

@martina_81 no jo jen aby to po te revizo bylo dole vse ok toho se bojim

martina_81
13. črc 2012

@mmirunda levněji a ještě by to bylo mnohem příjemnější. 😀 😀 No kdyby to u mě šlo,tak do toho asi jdu a Jirka (ten můj) by nám ještě asistoval. 😉

martina_81
13. črc 2012

@pawlla bude to ok,neboj. a to Ti řeknou teď při tom UTZ?

mmirunda
13. črc 2012

@martina_81 Nooo tak já si myslím, že Martin by to nerozdýchal, ale Roman by asi proti nebyl 😀 😀 Pomohl by mi rád 🙂 Ale v tomhle mám útrum 😀

pawlla
13. črc 2012

@martina_81 jo jo to chteji me v car videt jak sliznice vypada 15 DC muj obvodni gynekolog u ktereho jsem uz byla na kontrole dvakrat rikal ze je to ok no ale nevim bojim se aby tam zas neco nenasli piju kontryhel jak o zivot a jsem desne nervni 🙂

martina_81
13. črc 2012

@mmirunda joo, to mně se jich taky nabízelo spoustu,že pomůžou. 😀 😀 No jo, to si musíš najít chlapa,na kterýho ten Tvůj není alergický. Něco bych Ti napsala,ale to se sem asi nehodí. 😀 😀

danny38
13. črc 2012

@rox taky věřím, že to v pohodě zvládneš 😉

martina_81
13. črc 2012

@pawlla to ti říkal už ten nový gynekolog? Tak mu věř, kdyby se mu něco nezdálo,tak by řekl. a v caru Ti to potvrdí a začneš pěkně se stimulkou. 😉

mmirunda
13. črc 2012

@martina_81 Klidně piš, třeba do IP 😉 to mě zajímá 😀

martina_81
13. črc 2012

@mmirunda fajn, jak chceš, snad si pak o mě nebudeš myslet nic špatnýho. 😀 😀 😀

pawlla
13. črc 2012

@martina_81 jj ten novej jednou me prohlizel na te pohotovosti a pak jsem u nej byla na kontrole rikal ze sliznice je nizka ale to proto ze me pred tim nechal muj minulej dr mesic krvacet ale ze ms prijde ale bude slabsi tak ted piji kontryhel aby pekne narostla ale stejne u stimulky na to budu mit estroferm a agolutin ale asi v car chteji kontrolu jestli je to ok pac u ze revize je taky riziko ze ti to udelaj spatne a pak mas fertig s miminkem 😒 tohle je ted treti ms od revize

mmirunda
13. črc 2012

@martina_81 neboj se 😀