1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
19. črc 2012

@radina já pořád na něco čekám... 😀 za chvíli budu volat,co bobánci naši,kolik se jich drží atd a domluvíme kdy,bude ET..

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 neboj,už se Ti to krátí a budeš mít po transféru. 😀

radina
19. črc 2012

@saraha2 Tak to drzim palce ! 🙂 ... nech sa im dari co najlepsie. kolko si ich nakoniec mala?

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 no..to nervy teprve začnou pracovat.....teda aspoň doufám,že tam máme ještě nějaké šampionky!!!!
@radina měla jsem 8vajíček a z toho jedno prý zdegenerovalo ještě před oplodněním metodou picsi..včera se drželo 7,tak uvidím dnes,jak na tom jsme...

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 a ty plánuješ testit???? 😉

radina
19. črc 2012

@saraha2 Ja mam teraz 8 folikov, tak som zvedava, kolko z toho bude vajok 😖
Inak, aky je rozdiel medzi picsi a icsi? tu metodu ti ponukli v care?

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 to mi povídej. A hlavně mě vytáčí, jak má každej řeči,že mám být v pohodě a nemyslet na to. Kdybych aspoň věděla,že se tam něco děje a něco z toho bude,tak jsem samozřejmě v poho 😀 ,ale takhle? 14 dní je najednou neskutečně dlouhých............ 😖 Ještě,když je člověk sám doma a nic nedělá. ale zítra mi aspoň dorazí kolegyňka z práce,tak se na ni neskutečně těším, nejen kvůli tomu,že dostanu dáreček k svátku 😀 a o víkendu je doma přítel,tak půjdem na chvíli na procházku,tak to bude snad taky líp utíkat. 😉

saraha2
19. črc 2012

@radina já jsem to na ultrazvuku počítala,kolik jich hlásila dr.sestře a vždy jsem napočítala 11...i doktor říkal,že to vypadá lépe,než v březnu a vidíš..nakonec zase 8...my jsme měli při prvním pokusu ICSI na všechny vajíčka..PICSI jsme nedali,jsem si říkala na co,když spermio máme výborné...no nepovedlo se,takže dr mě řekla,at dáme picsi a že na to budeme spoléhat a uvidíme...tak uvidíme,co z toho bude..picsi je to,že vyberou super hyper spermii a tu teprve vstříknou do vajíčka..kdežto když je jen ICSI,tak sice ty spermie jsou propláchnuté atd,ale říkala dr.že nejnovější studie ukázaly,že i pěkná spermie nemusí být vždy ta nejlepší..že i když vypadá dobře,tak nemusí být až tak dobrá,jak vypadá..no snad mě pochopíš,tak mě to vysvětlila..

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 vůbec netuším,hlavně si taky musím koupit nějaký testíky. 😉 a už se na to děsně těším,protože budu asi za debila, v životě jsem je nekupovala. 😀 😀 A taky se testovat bojím. 😖

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 škoda,že nebydlíš poblíž,jsme se mohly zabavit společně 😉 za takový řeči bych taky nejradši vraždila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nemyslete na to..ono to půjde..jo..už se mě vždy otvírá nůž v kapse,i když vím,že to nemyslí zle,ale i tak....

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 já při prvním pokusu testila a pak jsem si řekla,že příště testit nebudu..no ale beztak budu..taky budu chtít vědět,jestli se to vůbec chytlo a třeba odešlo,nebo zase nechytlo vůbec....

saraha2
19. črc 2012

ještě chvíli počkám a jdu žhavit drát..ale bojííííím!!moc,moc ☹

lolitka25
19. črc 2012

@pawlla prosim oprav tabulecku 🙂 ja uz som tehulka zazracne po decapeptyle pred zacatim stimulky 🙂

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 joo, hned napoprvé se to povede. Každej měl tušení a každej byl přesvědčenej,že to musí napoprvé vyjít. a mám pocit,že pak byli všichni zklamaní víc než já,tak jsem si připadala,jak kdybych byla neschopná. 😠 O KETu jsem řekla už jen pár lidem,ať pak zas všichni nejsou zklamaní,kdyby se náhodou nezadařilo. 😒 a přítel dostal taky zákaz říct něco svýmu tátovi. Minule mu to vyklopil den před ET (protože táta je debil a nějak ho nenapadlo,proč najednou pořád jezdíme do Pardubic) a táta se tak strašně těšil,že co 2 dny se ho ptal,jak to dopadlo a když mu pak Jirka řekl, že to nedopadlo,tak byl tak strašně moc zklamanej,že jsem si připadala jak naprostej debil. ☹ ☹ Tak teď nic neví.

martina_81
19. črc 2012

@lolitka25 já bych taky chtěla ten zázračný decapeptyle. 😉 😉 😉 😉

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 tak jak? už jsi volala?

saraha2
19. črc 2012

tak už máme jen 5bojovníčků ☹ dvě jsou 8mi buněčné a 3šesti.jsem se ptala,jestli to tak má být,jestli nejsou nějací opoždění a že ne,že vypadají moc pěkně a že ti 6ti buněční mají před sebou ještě 24hod.kultivace,tak že se uvidí zítra..transfer zítra v 10.30h

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 nesmutni.Když si vezmeš,že někdy holkám nepomůže ani hromada embryjek a jiným zůstanou 2,zavedou jim je a oni se uchytí,tak si myslím,že 5 je krásný počet. 🙂 V naší diskuzi je holčina,které do ET vydržely jen 2, 1 lepší a 1 horší a už je těhotná. 😉 a já s těma svýma šampionama nic. 😖 Kolik si jich dáš, 2? 🙂

fionna
19. črc 2012

@kive76
@berunka1975 Holky já bych chtěla obě genetiky 😉 . Tak doufám, že to udělají i když mám děti. 🙂

fionna
19. črc 2012

@saraha2 Držím pěsti a taky si myslím, že ti to výjde 5 kousků, co se stále drží je hezké 😉 . taky mně zajímá jestli si dáš 2 E.?

saraha2
19. črc 2012

@martina_81 pokud budou,tak dáme zase dvě 😉

radina
19. črc 2012

@saraha2 Ahaa, no co ti ja viem, mozno mi toto aj planuju spravit, ale DR. sa tymito skratkami nejako nevyjadruje, ale viem, ale u nas toho moc nenavyberame ,kedze ideme do ivfka hlavne kvoli zlemu spg.

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 jasně,že budou,když jich je 5. 😀 😀 a pak tady budeš nervačit se mnou. 🙂 🙂 🙂

saraha2
19. črc 2012

@radina pokud máte špatné spermoi,tak vám to na 99%navrhnou.....
@martina_81 minule se den před transferem držely 4.jsem trošku doufala,že s picsi to bude lepší...

berunka1975
19. črc 2012

@fionna aj ja mam deti a urobia nam to, na tom nezalezi

fionna
19. črc 2012

@berunka1975 No jo, ale já nemám jinýho chlapa. A co když si řeknou, že když mám s ním 2 děti a zdravé, tak je to zbytečnost?! U tebe je to jasné, když s tím druhým máte problém, tak budou chtít zjistit proč.Když jinak jsi neměla problém.

fionna
19. črc 2012

@saraha2 I minule jsi měla picsi?

pawlla
19. črc 2012

@saraha2 tak 5 je taky pekne vsak tam budou sampionci takze zitra transfer jo budu na tebe myslet at je vse ok 🙂

martina_81
19. črc 2012

@saraha2 neboooj,budou v poho. 🙂

pawlla
19. črc 2012

@lolitka25 jasne supntu te dolu , to je fakt super ze še to tak povedlo