1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

chmurkaxy
19. črc 2012

@pawlla krasnu tabulku robis aj ty, Pawli 🙂

danny38
19. črc 2012

@ivapo Ahojky 🙂 Břicho mi přijde jak balon 😀 váha zatím stále zůstává, cítím se celkem dobře, až na tu hroznou únavu 😒 Přeji ať si brzo zase fit, až budu mít trochu víc času zajdeme zase posedět někam 😉

ivapo
19. črc 2012

@danny38 Jo Jo to doufám.. A ted sem na rade se zmrzlinou já 😉 aspon potom sreaning...

radina
19. črc 2012

@malinka_02 Tak sme na tom rovnako v podstate 🙂 Ja vraj budem stimulovat trosku dlhsie, tak mozno nie 10 dni, ale 13-14. Zajtra mi mozno povie DR viac.

pawlla
19. črc 2012

@chmurkaxy diky snazim se aby mi nic neuteklo zadne novinky 🙂

chmurkaxy
19. črc 2012

@pawlla sikulka 🙂)

mmirunda
19. črc 2012

@pawlla Pavli, na zítřek přeju dobré zprávy 😉

Jinak všem dobrou noc, prospala jsem celé odpoledne a jdu v tom pokračovat. Nevím co to se mnou je, ale už třetí den jsem šíleně unavená ☹

pawlla
19. črc 2012

@mmirunda diky dam pak hned vedet jak jsem dopadla. Jinak taky jsem unavena a porad jen polehavá a spim je to des vubec nevim cim to je

malinka_02
19. črc 2012

@radina já jdu zítra taky a to k tomu lepšímu doktorovi tak doufám, že se tedy konečně dozvím 9DC nějaký počet 😠
@pawlla držím zítra palce! A tabulka je super, děkujeme 😉

saraha2
20. črc 2012

@danny38 moc děkuji!já mám jen 4denní PK..i minule to tak bylo..nevím,proč to ještě jeden den nenechají...jsem zvědavá,jak na tom budou embryjka dnes..ale to se dozvím až kolem 10hod..jak přijedu,budu hned informovat 😉 je vidět,že máš opravdového šampionka!!!dostal se až do nejlepšího stádia..uhnízdil a podle všeho se mu u tebe moooc líbí a přes ty otřesy 😀 😉 to je dobře..kéž by nám to tak vyšlo všem a honem za vama dolů v tabulce 😉

saraha2
20. črc 2012

@pawlla přeji dnes ty nejlepší zprávičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danny38
20. črc 2012

@saraha2 Však teď už se musí zadařit a rozjet se velké přesuny dolů, držím vám tam všem snažilkám místo 😉
Moc ti držím pěsti, pak jsem nakouknu až budu v práci a budu očekávat samé dobré zprávy 😉

danny38
20. črc 2012

@pawlla Držím moc pěsti, ať jsou samé dobré zprávy z UTZ 😉

saraha2
20. črc 2012

@danny38 taky jsi neměla ani deodorant v den ET??

tulipanek82
20. črc 2012

Ahoj holky, pisu vam primo z Heliosu-jdeme dnes na odber vajicek.Chlap uz sel na odber,tak si kratim cas internetovanim 😅 Jsou to docela nervy, vubec jsem si to nedokazala predstavit...Ale chodi tu okolo mila pani koordinatorka, ktera me drzi nad vodou svym usmevem a obcasnymi vtipky 😵 Preji vsem krasny den!

tulipanek82
20. črc 2012

@saraha2 drzim pesti at se dozvis dobre zpravy! Ja jsem jeste o 4 denni kultivaci nikdy neslysela

tulipanek82
20. črc 2012

@saraha2 Deodorant se nemuze?Ja ho dneska mam.... ☹

saraha2
20. črc 2012

@tulipanek82 tak přeji pěknou úrodu!!!!!!!prý ho nedoporučují v den ET....že to vadí embryjkám...no..na obi to tak je..i posledně to tak bylo..na OPU jsem byla v pondělí a to je den 0,to se nepočítá..takže dnes to je 4denní kultivace..

danny38
20. črc 2012

@tulipanek82 Tak ať je vajuch co nejvíc a pěkně se hezky věechny oplodní 😉

danny38
20. črc 2012

@saraha2 Nic mi neříkali, že bych ho nesměla použít, možná jsem měla lehce navoněnou košili 🙂

tulipanek82
20. črc 2012

Holky dekuji za podporu

tulipanek82
20. črc 2012

@saraha2 No, my stejne tu kultivaci budeme mit o 1-2 dny delsi...dnesni den je taky den nula,tak asi to maji v kazdym CARu jnak

tulipanek82
20. črc 2012

No nic, chlap uspesne dorazil se spermijkama a jdeme jeste na odber krve a pak si dame jeste dole v restauraci kafco,aby nam to do deviti do odberu pekne uteklo. Mejte se pekne, pak nahlasim vsledek

saraha2
20. črc 2012

@tulipanek82 ty žádnou kávu!!!!nemusíš být od půlnoci nalačno??my musely být...kvůli narkoze

pawlla
20. črc 2012

@saraha2 diky moc a tobe at to vsechno dneska pekne klapne

@danny38 diky dam vedet az pojedeme dom mam sebout tabtet tak vas muzu porad sledovat 😀

pawlla
20. črc 2012

@saraha2 taky jsem musela byt minule nalacno uplne ani jsem nepila
@tulipanek82 tak to drzim palecky at se mimiskove pekne oplodni 😀

saraha2
20. črc 2012

@pawlla ano..aby se nezvracelo po narkoze..já taky od půlnoci nepít,nejíst před OPU...

pawlla
20. črc 2012

@saraha2 jj presne tak to mi doktor rikal trikratt 😀 asi vypadam ze bez jidla tak dlouho nevydrzim 😀

ivapo
20. črc 2012

@tulipanek82 držím co se dá!!!'mnm 😉 🙂

fionna
20. črc 2012

@tulipanek82 Také držím pěsti, ať je velká úroda 🙂 😉